9 افزونه قدرتمند نظرسنجی وردپرس برای جمع آوری بازخورد کاربران (و 4 سازنده نظرسنجی)

قرار دادن نظرسنجی در وب سایت شما به نظر کافی آسان است. تا زمانی که با طیف گسترده ای از گزینه های انجام این کار روبرو نشوید. برخی از سازندگان نظرسنجی کد قابل جاسازی را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر یکپارچه سازی وردپرس را به صورت یکپارچه ارائه می دهند.

علاوه بر این ، انتخاب فوری یک افزونه نظرسنجی وردپرس که هزینه ای حتی برای یک سکه هم ندارد ، آسان است. با این حال ، بسیاری از این گزینه ها هنگام جمع آوری بازخورد از بازدید کنندگان وب سایت خود نتایج محدودی را ارائه می دهند >.

به همین دلیل ما با یافتن قیمت های خارج از کشور ، مقایسه قیمت ها و در نهایت تعیین مواردی که ایجاد نظرسنجی یکپارچه و ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهند ، بازار بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس را جستجو کردیم.
این افزونه های نظرسنجی وردپرس ایجاد یکپارچه نظرسنجی ، ویژگی های پیشرفته و از همه مهمتر ، توانایی یادگیری بیشتر درباره بازدید کنندگان سایت شما را دارند. them آنها را اینجا بررسی کنید ⬇️ برای توییت کلیک کنید

در یک افزونه نظرسنجی وردپرس به دنبال چه چیزی باشید h2>

در حالت ایده آل ، یک پلاگین نظرسنجی برای وردپرس برای ساخت نظرسنجی ها یا انتشار آنها به هرگونه کدگذاری نیاز ندارد. در وب سایت شما فراتر از آن ، چندین عنصر وجود دارد که می خواهم اطمینان حاصل کنم که من برای ابزار نظرسنجی فاقد مواد ضروری هزینه نمی کنم.

در اینجا عناصری وجود دارد که باید در نظر بگیرید و مهمترین عامل برای عملکرد شماست:

 • سازنده های بصری یا کشیدن و رها کردن برای ایجاد سریع فرم و استفاده کم از کد.
 • نتایج نظرسنجی جمع شده با فیلترهای بالقوه برای یافتن مهمترین اطلاعات.
 • صادرات ابزار برای استفاده از داده های وارد شده به ایجاد نمودارها و سایر موارد موارد موجود در برنامه هایی مانند اکسل.
 • چندین دکمه تعامل کاربر و جعبه هایی مانند زمینه های نوشتاری و دکمه های رادیویی.
 • الگوهای از پیش ساخته شده برای شروع بلافاصله یک نظرسنجی بر اساس صنعت یا نتایج مورد نظر خود.
 • پاسخگویی برای مشاهده و استفاده از نظرسنجی در دستگاه های تلفن همراه ، حتی زمانی که در سایت وردپرس تعبیه شده است.
 • گزینه هایی برای نتایج نظرسنجی در زمان واقعی که بعد از ارسال نظرسنجی برای کاربران نشان داده می شود.
 • ابزارهای سفارشی سازی برای افزودن آرم ، رنگ های مارک دار و موارد رسانه ای .
 • گزینه جاسازی نظر سنجی خود یا اشتراک گذاری آن در سایر مکان ها بصورت آنلاین.
 • اعلان ها که هنگام ارائه پاسخ نظرسنجی برای تیم شما ارسال می شود.
 • محافظت در برابر هرزنامه که تعداد ارسالی جعلی را محدود می کند.
 • پشتیبانی از قسمتهای منحصر به فرد مانند بارگذاری پرونده یا رتبه بندی ستاره ها .
 • مجوزها و ویژگی های ممنوعیت به منظور جلوگیری از ارسال نظرسنجی توسط کاربران دو بار یا به جلوگیری از ارسال هرزنامه ها .

بهترین گزینه های افزونه نظرسنجی وردپرس h2>

برای رفتن به بررسیهای عمیق زیر ، روی افزونه مورد نظر خود در بالا کلیک کنید. ما عناصری مانند سهولت استفاده ، قیمت گذاری و بهترین ویژگی ها را از هر افزونه نظرسنجی وردپرس پوشش خواهیم داد.

1 نظرسنجی YOP

افزونه نظرسنجی YOP یک نقطه شروع فوق العاده برای آن است که نمی خواهند وارد دنیای حق بیمه شوند ، برای انجام نظرسنجی ها افزونه هایی پرداخت می کنند. این در بسیاری از شرایط قابل درک است ، زیرا بسیاری از شرکت ها یا افراد نیازی به پرداخت هزینه نظرسنجی ها ندارند ، در حالی که جمع آوری اطلاعات ساده همان چیزی است که آنها نیاز دارند.

نظرسنجی YOP زیباترین رابط طراحی را ندارد ، اما درک آن آسان است ، الگوهای اساسی را ارائه می دهد و مجبور نیستید با هیچ کدی خراب شوید. پاسخهای منفرد و چندگانه ، همراه با برنامه ریزی و بررسی های چندگانه همزمان قابل اجرا هستند.

YOP Poll WordPress plugin - WordPress survey plugins

افزونه YOP Poll WordPress

طراحی نظرسنجی یا نظرسنجی شما در داشبورد وردپرس انجام می شود. شما س andالات و پاسخ ها را ایجاد می کنید ، سپس گزینه هایی مانند کل آرا allowed مجاز و تاریخ پایان آن نظر سنجی را تنظیم می کنید.

بعد از آن ، می توانید نظرسنجی را منتشر کنید و نتایج را در همان قسمت داشبورد بررسی کنید. خوب است که هر یک از این صفحات تنظیماتی برای پیکربندی تنظیمات داشبورد خود داشته باشند. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید نتایج را به عنوان درصد در مقابل اعداد خام مشاهده کنید.

همچنین می توانید نتایج را قبل از مشاهده نتایج به طور خودکار مرتب کنید.

قیمت گذاری h4>

یک نسخه رایگان با ویژگی های فراوان وجود دارد. پس از آن ، 17 دلار در سال نسخه شخصی با ویژگی های پیشرفته ای مانند س questionsالات ویدیویی ، ادغام های فیس بوک و تایمرهای شمارش معکوس.

ویژگی هایی که این را به یک افزونه برتر بررسی وردپرس تبدیل کرده اند h4>

 • ایجاد نظرسنجی ساده و بصری است و امکان شخصی سازی رنگ ها و زمینه سریع را فراهم می کند. تغییر می کند.
 • برنامه ریزی نظرسنجی به شما امکان می دهد تاریخ مشخصی را تعیین کنید و فقط وقتی زمان آن فرا می رسد نظرسنجی را در سایت خود نشان دهید.
 • این افزونه همزمان از چندین نظرسنجی در سایت شما پشتیبانی می کند.
 • یک گزینه جستجو و فیلتر برای بررسی نظرسنجی های گذشته و مرتب سازی بر اساس معیارها وجود دارد.
 • قسمت های سفارشی برای ایجاد نظرسنجی های معمول بدون هیچ گونه اضافات پیچیده مفید است.
 • شروع مجدد نظرسنجی یا نظرسنجی با کلیک یک دکمه انجام می شود.
 • دسترسی به نظرسنجی ها را می توانید از کاربران وارد کنید یا آنها را ممنوع کنید. ابزارهای بایگانی نیز برای تمیز کردن رابط کاربری شما عالی هستند.
 • پس از کلیک کاربر بر روی دکمه ارسال ، پاسخ ها یا نتایج را نمایش دهید.
 • برای شروع روند طراحی ، از میان الگوهای ساده و در عین حال جذاب انتخاب کنید.
 • نتایج نظرسنجی خاص را جستجو کنید تا دقیقاً هر پاسخ دهنده ای را ببینید.
 • نسخه برتر بیش از 30 الگوی برتر را ارائه می دهد.
 • نسخه برتر همچنین ویژگی های مختلف رسانه ای را اضافه می کند ، مانند ترکیب سوالات یا تصاویر فیلم در آن نظر سنجی ها. لی>

2. مسابقه و استاد نظرسنجی h3>

مسابقه و نظرسنجی استاد WordPress plugins WordPress a مجموعه ای گسترده از محصولات و ویژگی هایی که عمدتا برای ساخت نظرسنجی ها و قرار دادن آنها در صفحات و پست های WordPress ساخته شده است.

این افزونه با عناصر طراحی حداقلی و سازنده بلوک بصری ، گزینه خوبی برای کسانی است که ترجیح می دهند بیشتر به انجام نظرسنجی بپردازند ، در مقابل پلاگین های زیادی که فرم هایی با عناصر نظرسنجی اضافه می کنند.

به راحتی نظر سنجی برای کاربران ایجاد کنید و مناطقی مانند متن ، س ،ال و پیام را که پس از ارسال کاربر نشان داده می شوند ، سفارشی کنید. این یک راه حل انعطاف پذیر است که شامل آزمونها همراه با نظرسنجی ها است. ما دوست داریم که شما می توانید برای جمع آوری اطلاعات درباره کاربران خود ، یک نظرسنجی یا مسابقه ای انجام دهید که دارای پاسخ های صحیح یا پاسخ های ذهنی باز باشد.

Quiz And Survey Master WordPress plugin - WordPress survey plugins

افزونه آزمون و نظرسنجی وردپرس

همچنین بسیار خوب است که ببینید این پلاگین شامل یک سیستم دسته برای اختصاص برچسب به سوالات شما است. این امر باعث می شود هنگام تجزیه و تحلیل داده های خود و قرار دادن آنها در نمودارها ، سازماندهی آسان تری داشته باشید.

قیمت گذاری h4>

افزونه اصلی رایگان است. افزونه حق بیمه از 79 دلار در سال شروع می شود و ابزارهای پیشرفته ای مانند صفحات فرود ، صادرات نتیجه و منطق مشروط را ارائه می دهد.

چندین افزونه در دسترس است که از طریق بسته Premium 129 دلار در هر سال یا با خرید آنها به صورت جداگانه قابل دسترسی است.

ویژگی هایی که این را به یک افزونه برتر بررسی وردپرس تبدیل کرده اند h4>

3 بررسی معیار h3>

بررسی مودال برای فروش در CodeCanyon ذکر شده است. این یک افزونه برتر و در عین حال مقرون به صرفه نظرسنجی وردپرس است که کاملاً بر روی نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها و آزمونها متمرکز شده است ، و آن را به عنوان یک راه حل مبتنی بر س questionال در مقابل یک افزونه فرم که دارای برخی عناصر نظرسنجی است ، قرار می دهد.

به عنوان بهترین پلاگین نظر سنجی در CodeCanyon ، Modal Survey یک سازنده با کیفیت را ارائه می دهد و می تواند از نظر افزونه های رایگان که ممکن است در گذشته استفاده کنید ، نظرسنجی های شما را بهبود بخشد.

تعداد نامحدودی نظر سنجی را برای وب سایت خود ایجاد کنید و اطلاعات کاربران خود را با کمک نمودار دایره ای و نمودار میله ای نمایش دهید. این اطلاعات به طور پیش فرض به مدیر نشان داده می شود ، اما شما همچنین می توانید نتایج را درصدی از تعداد پس از پر کردن مشتری از نظرسنجی ها مشخص کنید.

Modal Survey WordPress plugin - WordPress survey plugins

افزونه Modal Survey WordPress

مضامین داخلی از Modal Survey سادگی را در بازی طراحی ایجاد می کند. به عنوان مثال ، شما اغلب نگران طراحی دکمه ها ، رنگ ها یا اندازه گیری نظرسنجی نیستید.

هنگامی که نظر سنجی را در وب سایت خود وارد می کنید ، می توانید دکمه های اشتراک اجتماعی را نیز آماده مشاهده کنید. وقتی می خواهید برای جواب های خاص پیام خاصی نشان دهید یا کاربران را به قسمت های دیگر وب سایت خود بفرستید ، قوانین مشروط برای شما مفید است.

به طور کلی ، افزونه Modal Survey دارای طیف گسترده ای از عناصر بصری و آزمونها و نظرسنجی های اضافی است که به شما جایزه تعاملات بیشتر با مشتریان خود را می دهد.

قیمت گذاری h4>

این یک بار هزینه 35 دلار است. تمدید پشتیبانی مشتری از شما هزینه های اضافی دارد.

ویژگی هایی که این را به یک افزونه برتر بررسی وردپرس تبدیل کرده اند h4>

 • این افزونه شامل وارد کردن ، صادر کردن و ویژگی های پشتیبان گیری برای کپی کردن داده های خود و ارسال آن به سایر موارد است وب سایت ها.
 • فیلترها برای غربال کردن داده های جمع آوری شده از نظرسنجی شما در دسترس هستند. هر ردیف از اطلاعات دقیقاً مانند آنچه در صفحه گسترده اکسل مشاهده می کنید ، دارای فیلترهایی در بالای هر ستون است.
 • فرم های اشتراک ایمیل را روی سرورهای خود قرار دهید که به سرویس هایی مانند MailChimp و AWeber .
 • می توانید نظرسنجی هایی انجام دهید که امکان پاسخ های صحیح چندگانه به سوال را داشته باشد. حتی ممکن است بخواهید بتوانید برای همه نظرسنجی ها همه پاسخ ها را انتخاب کنید.
 • براساس آنچه کاربر در س questionال قبلی پاسخ داده است ، قوانین و تغییر مسیرها را فعال کنید.
 • عملکرد صادرات از انواع مختلفی از پرونده از جمله PDF ، XLS و CVS پشتیبانی می کند. شما می توانید کل نظرسنجی وردپرس را با کلیک یک دکمه صادر کنید.
 • نمودارهای مختلف تجسم از جمله نمودارهای قطبی ، نمودارهای خطی و نمودارهای راداری برای داده های شما در دسترس است. برخی از موارد دلخواه دیگر شامل نمودارهای پیراشکی و نمودارهای دایره ای است.
 • نتایج نظرسنجی را با استفاده از درصد و نمودارهای تصویری نمایش دهید. اگر ویژگی را فعال کنید آرا are نشان داده می شود.
 • پیام های منحصر به فرد را در پایان نظرسنجی بر اساس امتیاز کاربر نشان دهید. به عنوان مثال ، اگر کسی در مسابقه 99٪ امتیاز کسب کند ، ممکن است بگویید “خوب کار!” نمره ناموفق ممکن است چیزی مانند “دوباره امتحان کنید” باشد.
 • این پلاگین دارای مجموعه ای چشمگیر از انواع پاسخ ها است که می تواند در نظرسنجی ها مانند پاسخ شماره ، پاسخ تاریخ و لیست گنجانده شود.
 • شما می توانید نظرسنجی یا مسابقه را در هر کجای وب سایت خود قرار دهید ، به راحتی می توانید نظرسنجی را در وسط پست یا صفحه وبلاگ رها کنید.
 • پیکربندی نظر سنجی ساده و بصری است. این کاملاً سازنده کشیدن و رها کردن نیست ، اما شما می توانید س questionsالات خود را با کلیک کنید و تصاویر و پاسخ ها را با همان دکمه ها در آن قرار دهید.
 • همه شرکت کنندگان صفحات خاص خود را دارند تا نمرات گذشته خود را ادغام کنند و ببینند آیا از نظر چندین نظرسنجی یا آزمون بهتر شده اند. این برای آزمونها مفید است ، اما همچنین به شرکت ها کمک می کند تا عمیق تر به مشتری های فردی نگاه کنند که ممکن است دیدگاه های منحصر به فردی داشته باشند.
 • شما می توانید یک تست شخصیت با نمودارهای جداگانه بسازید که نمرات و پاسخ های کاربر را ترکیب کند.
 • تصاویر عمومی معمول است ، با ابزارهایی برای افزودن تصاویر و نوارهای پیشرفت در همه نظرسنجی ها. به این ترتیب ، مردم احساس بهتری در مورد س questionsالات شما پیدا می کنند و می دانند که تقریباً چه زمانی نظرسنجی به پایان رسیده است. این امر اغلب احتمال انجام نظرسنجی ها را افزایش می دهد.
 • تنظیمات اندازه به شما امکان می دهد یک نظرسنجی را در قالب پهنای کامل یا کوچک نگه داشتن نظرسنجی ، مانند یک ابزارک .
 • ده ها گزینه سفارشی سازی مانند نمایش دکمه ها ، پویانمایی ها ، اندازه اندازه قلم قلم و موارد دیگر وارد عمل می شوند.

4. CrowdSignal

CrowdSignal ابزار ایجاد نظرسنجی و نظرسنجی را با رویکردی ساده و سریع ارائه می دهد راه رفتن شما می توانید اطمینان حاصل کنید که همه نظر سنجی ها دقیقاً به همان شکلی است که شما می خواهید و سپس با صادرات آنها به مکان هایی مانند Google Sheets یا Excel ، نتایج را تجزیه و تحلیل کنید.

یکی از دلایلی که افزونه CrowdSignal را بسیار دوست داریم این است که شما می توانید از طریق ایمیل نظرسنجی های تعاملی را ارسال کنید این بدان معناست که مشتری فرم را در ایمیل خود می بیند و لزوماً برای پر کردن نیازی به پرش به وب سایت دیگری نیست.

این به ارائه دهنده ایمیل بستگی دارد ، اما مواردی وجود دارد که آنها می توانند در صندوق ورودی خود باقی بمانند و هنوز پاسخ ها را ارسال کنند.

CrowdSignal WordPress plugin

افزونه وردپرس CrowdSignal

یک واقعیت جالب در مورد CrowdSignal این است که توسط Automattic ، شرکت در پشت WordPress.com ساخته شده است . این خبر به معنای لزوماً بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس نیست ، اما حداقل ما می دانیم که دارای تیم معتبر است. توسعه دهندگان پشت آن و کار با وردپرس به خوبی انجام شده است.

در کل ، نظرسنجی های ایجاد شده با CrowdSignal در همه دستگاه ها زیبا و پاسخگو به نظر می رسند. شما می توانید رنگ مارک خود را انتخاب کرده و بدون تمایل به یادگیری کد ، با مضامین از قبل کار کنید.

ابزارهای اشتراک گذاری برای ارسال نتایج در وبلاگ شما ، Facebook و Twitter ، در حالی که تجزیه و تحلیل اطلاعاتی مانند کل پاسخ ها و نرخ تکمیل را گسترش دهید.

قیمت گذاری h4>

رایگان برای س questionsالات ، نظرسنجی ها ، رتبه بندی ها و نظرسنجی های نامحدود. ویژگی ها برای این طرح محدود است ، اما برای سازمان های کوچکتر مفید است. ویژگی ها شامل 2500 پاسخ ، صادرات داده و تعبیه نظر سنجی ها است. با این حال ، هر نظرسنجی دارای مارک تجاری CrowdSignal است.

برنامه های حق بیمه با صورتحساب سالانه 15 دلار یا هر ماه با صورتحساب ماهانه 25 دلار شروع می شوند. هنگام ارتقا to به یکی از برنامه های برتر ، لیست ویژگی ها کاملاً گسترش می یابد.

ویژگی هایی که این را به یک افزونه برتر بررسی وردپرس تبدیل کرده اند h4>

5. نظرسنجی ، نظرسنجی ، فرم و مسابقه ساز توسط OpinionStage

نظرسنجی ، نظرسنجی ، فرم و مسابقه ساز توسط OpinionStage بیشتر رقابت را به عنوان راهی برای تولید نظرسنجی ها و نظرسنجی ها از ابتدا یا با استفاده از کتابخانه ای از الگوهای از پیش ساخته ، برتر می داند. این افزونه اجازه می دهد تا تصاویر و فیلم ها را در همه نظرسنجی ها اضافه کنید تا رنگی و تعاملی را به پرسشنامه ها اضافه کنید. .

سازنده نظرسنجی ، دارای ویژگی هایی برای برچسب گذاری سفید و تجزیه و تحلیل پیشرفته ، به عنوان گزینه ای برای ایجاد نظرسنجی ها ، فرم ها و آزمونها نیز عمل می کند. این یکی از افزونه های کمتر شناخته شده در مخزن وردپرس است ، اما هنوز هم ده ها هزار نصب و صدها نظر مثبت دارد.

محبوبیت افزونه OpinionStage از طبیعت مدرن الگوها ناشی می شود. آنها تا حدی شبیه نظر سنجی هایی هستند که در سایت هایی مانند Buzzfeed یا ESPN مشاهده می کنید.

برای اطمینان از خسته نشدن نظرسنجی ها ، از دکمه های بزرگ و رنگارنگ و استفاده از تصاویر بصری لذت می بریم. خوانندگان علاوه بر این ، در هر نظرسنجی و نظرسنجی دکمه های اشتراک اجتماعی وجود دارد ، در صورت تمایل می توانید دکمه ها را حذف کنید.

علاوه بر این ، این افزونه شش بلوک را برای استفاده با ویرایشگر گوتنبرگ ارائه می دهد. این کاملاً مهم است که با ویرایشگر جدید WordPress مشبک شوید ، مخصوصاً اگر با کدگذاری سفارشی آشنا نیستید.

Poll, Survey, Form & Quiz Maker WordPress plugin

افزونه نظرسنجی ، نظرسنجی ، فرم و مسابقه ساز WordPress

برخی از بلوک ها شامل گزینه هایی برای فرم های منظم ، نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها و نمایش اسلایدها هستند. یک بلوک چیزهای ساده به جای استفاده مداوم از افزونه برای بازخورد ، پرسشنامه های سرگرم کننده را برای کاربران کنترل می کند.

هر نظرسنجی و فرم ایجاد شده با این افزونه از عناصر پاسخگو برای ضربه محکم و ناگهانی استفاده می کند هنگامی که در دستگاه های کوچکتر مشاهده می شود ، در جای خود قرار گیرد در مورد شخصی سازی ، سازنده بصری است اما یک راه حل کشیدن و رها کردن نیست. با این حال ، می توانید همه چیز را از تم های رنگی تا قلم ها و اندازه ها به CSS سفارشی .

قیمت گذاری h4>

افزونه اصلی رایگان است. این شامل ویژگی های اساسی نظرسنجی و نظرسنجی است. برنامه شروع کننده با 19 دلار در ماه با پرداخت سالانه اجرا می شود . در صورت پرداخت ماهیانه ، قیمت به 29 دلار در ماه افزایش می یابد.

بسته های مشاغل کوچک و عملکرد بالا نیز ارائه می شود.

ویژگی هایی که این را به یک افزونه برتر بررسی وردپرس تبدیل کرده اند h4>

6. مسابقه واتو h3>

Watu Quiz افزونه نظرسنجی وردپرس شامل ویژگی هایی برای نظرسنجی ها ، امتحانات ، و آزمونهایی برای قرار دادن در سایت های وردپرس . افزونه براق و سریع با استفاده از کد کوتاه و نظرسنجی های قابل جاسازی برای قرار دادن در هر مکان آنلاین و سایت شما.

از میان سوالات تک پاسخ و گزینه های چند گزینه ای ، قرار دادن آنها در پست ها ، صفحات و ابزارک ها را انتخاب کنید. از بین نسخه های رایگان و نسخه حرفه ای انتخاب کنید.

قیمت گذاری h4>

افزونه اصلی رایگان است.

7.

قیمت گذاری h4>

8.

قیمت گذاری h4>

قیمت گذاری h4>


اگر از این مقاله لذت بردید ، پس از آن دوست دارید Kinsta’s WordPress platform hosting. وب سایت خود را توربوشارژ کرده و از تیم پیشکسوت وردپرس ما پشتیبانی 24/7 ساعته دریافت کنید. زیرساختهای Google Cloud ما بر مقیاس گذاری خودکار ، عملکرد و امنیت تمرکز دارند. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید a >

منبع:
https://kinsta.com/blog/wordpress-survey-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید