8 روش اثبات شده برای تبلیغ پست های قدیمی در وردپرس

آیا می خواهید بازدید وب سایت خود را افزایش دهید؟ یکی از ساده ترین و هوشمندانه ترین روش برای بازدید بیشتر از صفحه ، تبلیغ مقالات قدیمی و همیشه سبز است. در این مقاله ، ما بهترین روش های ارتقا posts پست های قدیمی در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

Promote Old Posts in WordPress

اما قبل از شروع ، بیایید نگاهی به دلیل اهمیت تبلیغ پست های قدیمی بیندازیم.

می بینید که بیشتر افراد یک پست وبلاگ می نویسند ، یک یا دو بار آن را به اشتراک می گذارند و سپس آن را برای مرگ در صفحه بایگانی وبلاگ خود رها می کنند.

چرا اجازه می دهید تمام وقت ، پول و تلاش شما هدر رود؟ تبلیغ مقالات مرتبط قدیمی به شما امکان می دهد پتانسیل ترافیک خود را به حداکثر برسانید. در اینجا 8 روش اثبات شده برای تبلیغ پست های قدیمی در وردپرس آورده شده است.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 پستهای قدیمی خود را به طور مرتب در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید h4>

Automatically share old WordPress posts

اکثر به روزرسانی های شبکه های اجتماعی شما توسط کسری از دنبال کنندگان شما مشاهده می شود. عمدتا به این دلیل که سر و صدا زیادی وجود دارد و همه به طور همزمان آنلاین نیستند.

به همین دلیل توصیه می شود در ساعات مختلف روز به اشتراک بگذارید. افزونه Revive Old Post به صورت خودکار پست های قدیمی خود را در شبکه های رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، فیس بوک و LinkedIn به اشتراک می گذارد. این به روز رسانی های شما را برای زمان های مختلف گسترش می دهد و به شما امکان می دهد حداکثر میزان نوردهی خود را داشته باشید.

برای دستورالعمل های دقیق به راهنمای ما در مورد نحوه به طور خودکار پست های قدیمی وردپرس خود را به اشتراک بگذارید .

2. پست های مرتبط را در وبلاگ خود به نمایش بگذارید h4>

Related Posts in WordPress

هنگامی که از وبلاگ های معروف مانند TechCrunch ، Mashable یا حتی WPBeginner بازدید می کنید ، متوجه می شوید که محتوای مرتبط در کنار یا زیر هر مقاله وجود دارد.

اگر کاربری برای خواندن کل مقاله شما به پایین پیمایش کرده باشد ، در این کار مشغول کار است. استفاده از افزونه پست های مرتبط ، می توانید به آنها فرصتی بدهید تا بیشتر وب سایت خود را جستجو کنند.

3 پست های محبوب خود را نمایش دهید h4>

List25 showing popular posts

درست است که 20٪ محتوای وب سایت شما 80٪ بازدید شما را به خود اختصاص می دهد. برخی از مقالات به سادگی از دیگران محبوب ترند.

چرا ترافیک بیشتری به آنها دسترسی ندارید؟ با چند کلیک ساده می توانید محبوب ترین مطالب خود را به نمایش بگذارید. افرادی که به وب سایت شما می آیند بیشتر احتمال دارد آنچه را که بسیاری از کاربران دیگر برایشان جالب یافته است بخوانند.

در اینجا چند مورد جالب وجود دارد افزونه های پست محبوب برای وردپرس که می توانید استفاده کنید.

4. 404 صفحه بهتر h4> ایجاد کنید

404 Error

بیشتر تم های وردپرس با الگوی پیش فرض صفحه 404 ارائه می شوند. وقتی صفحه ای که کاربر به دنبال آن است پیدا نشد ، صفحه 404 نمایش داده می شود.

شما می توانید مهمترین محتوای وب سایت خود را به نمایش بگذارید و آن بازدید کننده را درگیر خود کنید. همچنین می توانید فرم جستجو را در صفحه اضافه کنید تا کاربران بتوانند محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند.

در اینجا دستورالعمل های مفصلی در مورد چگونگی الگوی صفحه 404 خود را در وردپرس بهبود بخشید .

5. جستجوی بهتر وردپرس h4>

Improving WordPress search feature

ویژگی جستجوی پیش فرض در وردپرس نسبتاً محدود کننده است ، اما شما می توانید ویژگی جستجو را بهبود ببخشید. دو رویکرد مشترک برای آن وجود دارد.

اولین مورد استفاده از جستجوی سفارشی Google برای جایگزینی جستجوی وردپرس. روش دیگر استفاده از یک افزونه جستجو مانند SearchWP

هر دو این راه حل ها به بهبود جستجوی وردپرس شما کمک می کنند.

6. صفحات بایگانی سفارشی h4>

Custom archives page showing categories

ایجاد صفحه بایگانی سفارشی یکی از بهترین راه ها برای برجسته سازی مطالب قدیمی اما هنوز مفید است.

شما می توانید پرطرفدارترین مقالات ، بیشترین نظرات ارسال شده ، پست های اخیر و غیره را نشان دهید. حتی می توانید تمام دسته ها / برچسب های پست خود را نمایش دهید ، بایگانی های فشرده اضافه کنید و یک فرم جستجو نیز در آن بگنجانید. این به افراد نه تنها در یافتن محتوا کمک می کند ، بلکه به آنها کمک می کند وبلاگ شما را در چه زمینه ای قرار دهند. فراموش نکنید که فرم ثبت نام ایمیل را در صفحه اضافه کنید.

همچنین ممکن است بخواهید بایگانی های WPBeginner را بررسی کنید.

7. پیوند دادن مقالات قدیمی h4>

Interlink Your Articles

ایجاد پیوندهای داخلی یکی از مهمترین استراتژی های جستجوگرها است. شما باید پیوند داخلی را به یک عادت تبدیل کنید.

هنگامی که به پست های قدیمی خود پیوند می دهید هر زمان که مرتبط باشد برای کاربر مفید است. افراد با کلیک کردن بر روی یک پیوند به لینک دیگر ، وب را مرور می کنند. اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی پیوند شخصی برای کلیک کردن روی آنها وجود دارد.

راهنمای ما را در نکات SEO WordPress برای مبتدیان برای برخی دیگر از مشاوره های SEO.

8. مقالات قدیمی را در نظرات پیوند دهید h4>

Link to your articles in comments on your blog

هنگام پاسخ دادن به نظرات کاربران در وبلاگ خود ، باید سعی کنید از پیوندها برای هدایت آنها به سایر مقالات در وب سایت خود استفاده کنید.

این چیزی نیست که شما مجبور شوید ، بلکه مهم است که آن را در پشت ذهن خود نگه دارید ، و متعجب خواهید شد که چند فرصت پیش می آید.

این باعث ایجاد اعتماد می شود و بازدیدهای صفحه شما را افزایش می دهد. این پیوندی که اضافه می کنید قرار است در آنجا بماند و هر بازدید کننده آینده با همان سوال همچنان روی آن پیوند کلیک می کنند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند برخی از روش های جدید برای تبلیغ پست های قدیمی در سایت وردپرس خود را جریمه کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در 40 ابزار مفید برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/8-proven-methods-to-promote-old-posts-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید