8 بهترین مکان برای دریافت آرم سفارشی برای وب سایت وردپرس خود

آیا می خواهید یک آرم سفارشی برای وب سایت وردپرس خود دریافت کنید؟ یک آرم سفارشی به ایجاد نام تجاری شما کمک می کند و وب سایت شما را برجسته می کند. در این مقاله ، ما بهترین بودجه ها را برای دریافت یک آرم سفارشی برای وب سایت خود در بودجه کم به شما نشان خواهیم داد.

Best places to get a custom WordPress logo

چرا باید آرم سفارشی دریافت کنید؟ h4>

آرم تصاویر نمایشی است که توسط مشاغل و سازمانها استفاده می شود. آنها نمایشی بصری از تجارت ، ارزشها و مأموریت یک سازمان را به تصویر می کشند.

آنها همچنین نقش مهمی در نحوه مشاهده مشتری از یک برند دارند. به برترین مارک های معروف استفاده می کنند ، احتمال این وجود دارد که بتوانید اکثر آرم های آنها را به راحتی تشخیص دهید. شناخت برند به شما کمک می کند تا در وقت اضافی مشتری اعتماد و وفاداری خود را جلب کنید.

بیشتر تم های وردپرس دارای گزینه بارگذاری آرم سفارشی هستند. همچنین می توان از این آرم به عنوان نماد سایت یا نماد .

اکنون مسئله این است که همه ما طراح گرافیک نیستیم. با استفاده از برنامه های ویرایش تصویر می توانید یک آرم سفارشی ایجاد کنید ، اما ممکن است به نظر حرفه ای نرسد.

اگر یک تصویر حرفه ای برای نام تجاری خود می خواهید ، این امر به شما کمک می کند تا شخصی را برای ایجاد آرم سفارشی خود برای وب سایت خود .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین مکان ها برای دریافت آرم وردپرس سفارشی در بودجه بیندازیم.

1 99 طراحی

99designs

99 طراحی یک بازار مسابقه طراحی با جامعه وسیعی از طراحان است. این به عنوان یک واسطه بین شما و طراحان عمل می کند.

هنگام ثبت سفارش ، 99 طراحی آن را به طراحانی که پس از آن طرح های خود را ارسال می کنند ، واگذار می کند. شما می توانید طرحی را که بیشتر از همه دوست دارید انتخاب کنید و فقط آن طراح حقوق می گیرد. این به شما امکان می دهد ایده های مختلف آرم سفارشی را از طراحان با زمینه ها و سطح مهارت های مختلف دریافت کنید.

2 Logojoy

Logojoy

آیا می خواهید آرم سفارشی خود را ایجاد کنید؟ Logojoy سازنده لوگو برای استفاده در طراحی و طراحی آسان برای افراد غیر طراح است. برخلاف سایر وب سایتهای ابزار طراحی گرافیک ، Logojoy از هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری پیشرفته برای ایجاد آرم استفاده می کند دقیقاً مانند یک طراح.

جادوگر ساده Logojoy به شما کمک می کند تا رنگ ها ، تصاویر و کلمات خود را برای توصیف تجارت خود انتخاب کنید. پس از آن طرح هایی ایجاد می کند که به خوبی دست کاری و حرفه ای به نظر می رسند.

برنامه های قیمت گذاری آنها برای آرم با وضوح پایین از 20 دلار شروع می شود. برنامه های قیمت گذاری بالاتر ، پرونده هایی با وضوح بالا ، پشتیبانی تلفنی ، پالت رنگ ، دستورالعمل های تجاری و موارد دیگر را به شما ارائه می دهند.

3. دریبل

Dribble

Dribble یک جامعه آنلاین از طراحان و هنرمندان است. به عنوان Pinterest برای طراحان گرافیک ، هنرمندان و تصویرگران حرفه ای در نظر بگیرید که در آن آنها کارهای خود را به اشتراک می گذارند و سایر کاربران می توانند آن را دوست داشته و مورد علاقه خود قرار دهند و دوباره به اشتراک بگذارند.

دریبل کردن فقط منبع الهام گرفتن نیست. همچنین به عنوان بستری برای استخدام طراحان برای کارهای مستقل عمل می کند. می توانید طراحان را مرور کنید ، نمونه کارهای آنها را بررسی کنید و برای استخدام مستقیماً با آنها تماس بگیرید.

هزینه شغل در واقع به فریلنسری که به آن مراجعه می کنید ، تخصص و سطح مهارت او بستگی دارد. دریبل ممکن است جایی برای یافتن ارزان ترین آرم سفارشی برای وب سایت شما نباشد ، اما می تواند به شما در دستیابی به کیفیت بسیار بهتر کمک کند.

4. Fiverr

Fiverr

Fiverr یکی از بزرگترین انجمن های آنلاین آزاد از سراسر جهان است. به دلیل رقابت بین فریلنسرها ، می توانید با ایجاد هزینه ای بسیار کمتر از مکان های دیگر ، یک طراح را استخدام کنید تا یک طرح آرم ایجاد کند.

انجمن Fiverr براساس بازخورد مشتری سازمان یافته است. فریلنسرهایی که بازخورد مثبت بالاتری دارند تمایل دارند هزینه بیشتری نسبت به فریلنسرهای جدید که هنوز نظر کافی ندارند ، هزینه دریافت کنند.

گرچه این آرم تنها ممکن است چند دلار هزینه داشته باشد ، اما لازم است بدانید که اغلب این فریلنسرها از الگوهای آرم با تغییرات جزئی استفاده می کنند.
5 <.>

Upwork

مشابه Fiverr ، Upwork یک جامعه آنلاین از فریلنسرها ، کارآفرینان و طراحان است. به شما امکان می دهد شغلی ارسال کنید و پیشنهادات فریلنسرها را بپذیرید. سپس می توانید آن فریلنسرها را مرور کنید ، با آنها مصاحبه کنید و یکی از افرادی را که می خواهید با آنها کار کنید استخدام کنید.

Upwork دارای یک جامعه قدرتمند با ابزارهای غربالگری برای فریلنسرها و مشتریان است. فریلنسرها برای اثبات مهارت و مهارت خود می توانند در آزمون های آنلاین شرکت کنند. Upwork همچنین روش های مختلف پرداخت ، فاکتورها را ارائه می دهد و به مشتریان امکان می دهد فقط هزینه کار مورد تأیید خود را پرداخت کنند.

6. DesignCrowd

DesignCrowd

DesignCrowd یک بازار مسابقه طراحی و جامعه آنلاین طراحان است. شما می توانید با پر کردن مختصر پروژه ، انتخاب نوع طراحی آرم خود و ارائه شرح مفصلی برای طراحان ، یک پروژه را شروع کنید.

در مرحله بعدی ، شما هزینه ارسال مسابقه را پرداخت می کنید و بودجه خود را به DesignCrowd واریز می کنید. آنها ضمانت بازگشت وجهی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد ظرف 30 روز پس از ارسال پروژه ، درخواست بازپرداخت کنید. هنگامی که یک طراحی آرم سفارشی را دوست دارید ، می توانید بودجه خود را تعهد کنید.

7. فریلنسر

Freelancer

فریلنسر یک جامعه جهانی آزاد و آزاد است. شما می توانید طراحان وب ، توسعه دهندگان ، طراحی گرافیک ، صوتی / تصویری ، کارشناسان بازاریابی آنلاین را از هر گوشه کره زمین با سطح مهارت های مختلف پیدا کنید.

مانند بسیاری دیگر از وب سایت های فریلنسر ، فریلنسر به شما امکان می دهد پروژه آرم سفارشی خود را به عنوان یک شغل ارسال کنید و شروع به پذیرش پیشنهادات از فریلنسرها کنید. می توانید پروفایل های فریلنسر ، مشاغل گذشته ، بازخورد و رتبه بندی را مرور کنید.

پس از یافتن فریلنسر مناسب ، می توانید آنها را استخدام کنید. پس از اتمام پروژه ، می توانید کار را بررسی کرده و پرداخت را آزاد کنید.

8. PeoplePerHour

PeoplePerHour

PeoplePerHour جامعه ای متشکل از فریلنسرها و متخصصان است. می توانید ساعتی (شغل های با قیمت ثابت) را مرور کنید ، یک شغل ارسال کنید یا یک مسابقه برگزار کنید. همچنین می توانید فریلنسرها را بر اساس دسته ها مرور کنید ، نمایه های آنها و نمونه کارها را مشاهده کنید.

پس از ارسال شغل ، به داشبورد Workstream خود دسترسی پیدا خواهید کرد. اینجا جایی است که شما کار را مدیریت و بررسی می کنید ، با فریلنسرها ارتباط برقرار می کنید و از کارکنان PeoplePerHour پشتیبانی می کنید. هنگامی که از طراحی لوگو راضی بودید ، می توانید مبلغ پرداختی را به فریلنسر آزاد کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مکان ها را برای دریافت یک آرم سفارشی برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در بهترین نمونه های طراحی صفحه فرم فرم تماس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-places-to-get-a-custom-logo-for-your-wordpress-website/.

دیدگاهتان را بنویسید