8 بهترین افزونه نوار اعلان وردپرس (مقایسه شده)

آیا می خواهید یک نوار اطلاع رسانی در وب سایت خود اضافه کنید؟ یک نوار شناور یا “سلام نوار” می تواند یک روش موثر و غیرتهاجمی برای هشدار به کاربران در مورد فروش یا کوپن باشد.

با این وجود ، اگر به درستی تنظیم نشده باشد ، ممکن است آزار دهنده نیز باشد. به عنوان مثال ، یک نوار اطلاع رسانی که نیمی از صفحه نمایش را در تلفن همراه می گیرد ، تجربه کاربری خوبی نیست.

در این مقاله ، به شما کمک می کنیم بهترین افزونه های نوار اعلان وردپرس را برای افزایش بازدید ، به دست آوردن مشترکان بیشتر و افزایش فروش انتخاب کنید.

Finding the best WordPress notification bar plugins

در پلاگین نوار اعلان وردپرس به دنبال چه چیزی بگردید؟ h4>

افزونه های نوار اعلانات وردپرس به تعداد زیادی در بازار موجود است ، اما همه آنها دارای ویژگیهای مجموعه صحیحی نیستند که برای کسب حداکثر نتایج به آنها احتیاج دارید.

به عنوان مثال ، برخی از پلاگین های نوار اعلان بسیار ساده هستند و تنظیمات مناسبی برای اجازه دادن به کاربران برای پنهان کردن اعلان ندارند. برخی دیگر ممکن است توانایی افزودن عناصر پویا مانند دکمه های فراخوان برای عمل یا تایمرهای شمارش معکوس برای افزایش فوریت را نداشته باشند.

اساساً ، شما باید یک پلاگین نوار شناور انتخاب کنید که با هدف شما همسو باشد: افزایش بازدید ، نمایش هشدار اعلام ، رشد لیست ایمیل خود ، افزایش تبدیل فروش و غیره.

در اینجا مهمترین عواملی وجود دارد که شما باید هنگام انتخاب یک افزونه نوار اعلان به جستجوی آنها بپردازید:

  • تنظیمات هدف گذاری و کوکی – پلاگین اعلان شما باید دارای گزینه هدف گیری باشد که به شما امکان می دهد پیام را برای بخشهای مختلف سفارشی کنید و همچنین آنچه کاربر در گذشته برای بهبود تجربه کاربر دیده است را به خاطر بسپارید .
  • عناصر پویا – یک افزونه هشدار خوب به شما امکان می دهد عناصر پویایی مانند تایمر شمارش معکوس ، چندین دکمه تماس برای عمل ، جلوه های انیمیشن و غیره را اضافه کنید.
  • یکپارچه سازی خبرنامه – اگر هدف شما رشد خبرنامه ایمیل ، سپس باید مطمئن شوید که پلاگین نوار چسبنده با خدمات بازاریابی از طریق ایمیل .
  • گزینه های پشتیبانی – در آخر ، باید مطمئن شوید که گزینه های پشتیبانی در دسترس هستند. پشتیبانی خوب می تواند در طولانی مدت در هزینه های شما صرفه جویی کند.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به مقایسه بهترین افزونه های نوار اعلان وردپرس بیندازیم.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین نرم افزار بهینه سازی مکالمه است که همراه با چندین ابزار بازاریابی ارائه می شود تا به شما کمک کند بازدید کنندگان وب سایت را به مشترکین و مشتری تبدیل کنید.

همچنین شامل یک ویژگی نوار اعلان با ده ها الگوی زیبا است. سازنده کشیدن و رها کردن آنها به شما امکان می دهد طراحی را سفارشی کنید یا حتی الگوهای کاملاً سفارشی متناسب با نام تجاری خود ایجاد کنید. می توانید مواردی از قبیل نیز.

A selection of the floating bar template options in OptinMonster

OptinMonster برای نوارهای اعلان که اقدامات را تشویق می کنند عالی است. این ویژگی های پیشرفته هدف گذاری را دارد که به شما امکان می دهد پیام را بر اساس اهداف و رفتار گذشته کاربران شخصی سازی کنید.

An example of a donation bar in OptinMonster

همچنین می توانید از نوارهای اعلان OptinMonster برای نشان دادن هشدار یا پیام استفاده کنید. به عنوان مثال اگر مجبور شده اید ساعت کاری خود را ناگهان تغییر دهید ، می توانید بازدیدکنندگان وب سایت خود را از این امر مطلع کنید.

An example of an announcement bar in OptinMonster

موارد دیگر استفاده از این موارد عبارتند از: ایجاد اعلامیه نوار ارسال رایگان برای WooCommerce ، افزودن فرم انتخاب خبرنامه ، ایجاد نوار هشدار تخفیف ، هدایت ترافیک به صفحه فرود و موارد دیگر.

در زیر چند عکس واقعی از تصاویر گالری میله شناور :

OptinMonster Floating Bar Screenshots

به غیر از نوارهای اعلان ، شما می توانید از OptinMonster برای ایجاد انواع مختلف پنجره های بازشو و هشدار از جمله چرخش برای برنده شدن فرم های انتخاب شده گیمی شده ، پنجره های بازشو با هدف خروج ، تشک های خوشامدگویی به تمام صفحه و موارد دیگر استفاده کنید:

Different campaign types in OptinMonster

لازم به ذکر نیست ، هیچ راه حل دیگری وجود ندارد که ویژگی های شخصی سازی و هدف گذاری بیشتری را نسبت به OptinMonster ارائه دهد. به برخی از قوانین هدف گیری آنها نگاهی بیندازید:

OptinMonster personalization and targeting rules

2. SeedProd’s Notification Bar Pro

SeedProd

SeedProd بیشتر به دلیل افزونه صفحه “به زودی” . با این حال ، آنها همچنین دارای یک پلاگین نوار شناور به نام Notification Bar Pro هستند.

می توانید Notification Bar Pro را به عنوان بخشی از بسته SeedProd خریداری کنید.

با SeedProd’s Notification Bar Pro ، می توانید نوار اعلان خود را هر طور که می خواهید طراحی کنید. هنگام طراحی آن ، پیش نمایش زنده نوار اعلانات شما را نشان می دهد. این امر باعث می شود تا به راحتی بتوانید شکل ظاهری مورد نظر خود را تغییر دهید.

A notification bar created by SeedProd, including button and timer

لازم نیست نوار اعلانات خود را در هر صفحه از سایت خود نشان دهید. در عوض ، ممکن است انتخاب کنید که آن را فقط در صفحه اصلی نشان دهید. همچنین می توانید صفحات خاصی را مجاز یا حذف کنید.

ساخت و تغییر سریع نوار اعلانات با SeedProd بسیار سریع است. اگر می خواهید از طیف گسترده ای از گزینه های داخلی فراتر بروید ، بنابراین می توانید CSS سفارشی را برای سبک کردن نوار شناور اضافه کنید.

یک نسخه رایگان محدود نیز در دسترس است ، به نام نوار اعلان وردپرس . این همه ویژگی های نسخه کامل را ارائه نمی دهد ، اما اگر بخواهید تازه شروع به کار کنید ، دوست دارید آن را امتحان کنید.
3 <. trustpulse>

TrustPulse

TrustPulse با افزونه هایی که بررسی کردیم کمی متفاوت است تا حالا. این یک اعلان ثابت اجتماعی در زمان واقعی ارائه می دهد ، به کاربران شما اجازه می دهد تا از آنچه همین الان در سایت شما اتفاق می افتد مطلع شوند.

این می تواند راهی عالی برای بهره گیری از اثر FOMO ضمن ایجاد اعتماد به نفس در مورد نام تجاری خود.

وقتی کسی از سایت شما بازدید می کند ، TrustPulse نوار اعلان کوچکی را نشان می دهد که به وی اجازه می دهد تا بفهمد چه کسی در حال حاضر محصول شما را می خرد یا چه کسی آن را اخیراً خریداری کرده است. این یک فرم اثبات اجتماعی قدرتمند است که ثابت شده است که تبدیل ها را افزایش می دهد.

A TrustPulse notification showing on the SeedProd website

با تمام سیستم عامل های تجارت الکترونیک برتر از جمله ووکامرس . همچنین می توانید TrustPulse را برای ردیابی انواع دیگر تعاملات تنظیم کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که شخصی به لیست ایمیل شما می پیوندد ، می توانید از آن برای نشان دادن اعلانی استفاده کنید.

استفاده از TrustPulse در خارج از جعبه بسیار ساده است. با این وجود ، در صورت تمایل ویژگی های بسیاری وجود دارد که می توانید آنها را شخصی سازی کنید. به عنوان مثال می توانید به راحتی پیام ، رنگ و تصاویر استفاده شده در اعلان های خود را تغییر دهید.

همچنین بسیاری از تجزیه و تحلیل های مفید به شما نشان می دهد که کدام صفحات بالاترین نرخ تبدیل را ارائه می دهند.

حتی یک نسخه رایگان وجود دارد ، که به شما امکان می دهد اعلان ها را برای بالا نمایش دهید به 500 جلسه (بازدید از کاربران).

4. WP Notification Bar Pro

WP Notification Bar Pro

WP Notification Bar Pro انواع مختلف اعلان را ارائه می دهد. می توانید از آن برای ایجاد لیست ایمیل خود ، پیروی از شبکه های اجتماعی خود ، تبلیغات فروش و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر می خواهید چیزی را در نوار اعلانات خود کمی غیر معمول نشان دهید ، این گزینه عالی است. به عنوان مثال ، می توانید از WP Notification Bar Pro برای نمایش آخرین پست ها یا حتی پست های خود که مربوط به پست مورد نظر کاربر است استفاده کنید.

حتی می توانید یک فرم جستجو یا دکمه های شبکه های اجتماعی را در نوار اعلانات خود نمایش دهید.

WP Notification Bar Pro به شما امکان می دهد چندین نوار اطلاع رسانی ایجاد کنید. می توانید اولویت آنها را تعیین کنید تا مهمترین مورد همیشه در یک صفحه مشخص نمایش داده شود.

همچنین می توانید میله های خود را آزمایش کنید تا ببینید بهترین عملکرد را دارد. همچنین می توانید بازدیدها و کلیک های خود را ردیابی کنید.

5. سلام نوار

Hello Bar

سلام نوار یک پلاگین نوار اعلان معروف و مشهور برای وردپرس. استفاده از آن آسان و ساده است. اگر کاملاً مبتدی هستید ، می تواند گزینه خوبی باشد.

مانند OptinMonster ، می توانید از Hello Bar برای افزودن کاربران به لیست های ایمیل خود استفاده کنید ، زیرا با محبوبیت خدمات بازاریابی از طریق ایمیل .

و همچنین نوارهای اعلان ، Hello Bar به شما امکان می دهد انواع دیگری از پنجره های بازشو مانند لغزنده و حتی پنجره های بازشو را ایجاد کنید که کل صفحه را اشغال می کنند.

نسخه رایگان Hello Bar در دسترس است. برای استفاده از آن باید یک حساب کاربری در Hello Bar ایجاد کنید.

نسخه رایگان به اندازه نسخه کامل به شما امکان کنترل نوارهای اعلان را نمی دهد. با این وجود هنوز هم می توانید برخی تغییرات اساسی را در طراحی ایجاد کنید.

توجه: شما نمی توانید مارک Hello Bar را حذف کنید ، مگر اینکه هزینه یک برنامه برتر را پرداخت کنید که در آن زمان OptinMonster گزینه بسیار بهتری با قیمت است.

6. نوار اطلاع رسانی آسان

Easy Notification Bar

نوار اطلاع رسانی آسان a > یک گزینه ساده و رایگان است. فقط می توانید آن را در سایت خود نصب کنید و بلافاصله شروع به کار کنید.

همه گزینه هایی که از سایر افزونه ها دریافت خواهید کرد وجود ندارد ، اما همچنان می توانید کارهای اساسی مانند نوشتن متن خود ، انتخاب اندازه قلم ، افزودن پیوند و سفارشی سازی رنگ ها را انجام دهید.

برخلاف بسیاری از افزونه های دیگر ، Easy Notification Bar فقط یک نوار شناور ارائه می دهد. به شما اجازه نمی دهد انواع دیگری از پنجره بازشو را نیز ایجاد کنید.

اگر فقط می خواهید یک هشدار در وب سایت خود قرار دهید ، می تواند یک گزینه عالی باشد. به عنوان مثال ، اگر یک رستوران اداره می کنید و می خواهید مشتریان را نسبت به تعطیلی موقت یا تغییر ساعت کاری هشدار دهید ، این افزونه ممکن است تمام نیاز شما باشد.

کاملاً رایگان است و هیچ نسخه ممتازی وجود ندارد. اگر بعد از بودجه دیگر بودجه محدودی دارید هزینه های ساخت سایت وردپرس ، پس این می تواند یک پلاگین خوب برای شروع باشد.

7. نوار اعلان WPFront

WPFront Notification Bar

WPFront Notification Bar a > یک پلاگین ساده دیگر است که به شما امکان می دهد نوارهای اعلان را در وردپرس ایجاد کنید. می توانید نوار را در بالا یا پایین صفحه قرار دهید.

می توانید نوار را تنظیم کنید تا به طور خودکار برای بازدید کنندگان خود بسته شود و یا یک دکمه بستن داشته باشد. همچنین می توانید هنگام نمایش نوار پیکربندی کنید ، به عنوان مثال ممکن است برای آن تاریخ شروع و پایان تعیین کنید.

نوار اعلان WPFront کاملاً رایگان است و مرتباً به روز می شود. همانند Easy Notification Bar ، نسخه برتر وجود ندارد. یک اشکال اساسی در این پلاگین این است که شما می توانید همزمان فقط یک نوار اطلاع رسانی ایجاد کنید.

8. نوار اعلان Divi

تقسیم بندی توسط تم های زیبا یکی از بیشتر سازنده محبوب کشیدن و رها کردن صفحه برای وردپرس .

جدا از اینکه به شما اجازه ایجاد صفحات فرود سفارشی را می دهد ، همچنین Divi به شما امکان می دهد با استفاده از رابط کاربری آسان کشیدن و رها کردن ، به راحتی هشدارهای اعلان را در صفحات خود ایجاد و اضافه کنید.

اگرچه از ویژگیهای قدرتمند شخصی سازی و هدف گیری مانند OptinMonster برخوردار نیست ، اما همچنان راه حل مناسبی برای نیازهای اساسی است.

Expert Expert: بهترین افزونه نوار اعلان برای وردپرس کدام است؟ h4>

به نظر ما ، OptinMonster بهترین افزونه نوار اعلان وردپرس است زیرا این انتخاب بزرگ الگوی آن است ، استفاده از آن به راحتی قابل تنظیم است ، ویژگی های پیشرفته شخصی سازی / هدف گذاری و صدها ادغام با سرویس های معروف بازاریابی از طریق ایمیل و CRM ها را دارد. ناگفته نماند ، همچنین به شما طیف وسیعی از ابزارهای بازاریابی دیگر مانند پنجره های بازشو ، نمایشگرهای کشویی ، تشک خوش آمدگویی تمام صفحه ، فرم های انتخاب چرخش چرخشی و سایر موارد را می دهد.

اگر به دنبال نمایش اعلان های اثبات اجتماعی هستید ، TrustPulse یک راه حل ایده آل است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین افزونه های نوار اعلان وردپرس اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به لیست متخصصان ما بهترین خدمات تلفن تجاری و باید دارای افزونه های وردپرس باشد برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-notification-bar-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید