8 بهترین ابزار APM موجود در بازار (و چرا باید از یکی استفاده کنید)

بین مشکلات شبکه ، تعمیر و نگهداری سرور و پشتیبانی کاربر ، حفظ یک برنامه وب بسیار پیچیده است. اما فقط ساعتهای زیادی در روز وجود دارد.

APM سیستمی است که نظارت ، ردیابی و تجزیه و تحلیل یکپارچه را برای جلو و باطن یک برنامه فراهم می کند. همه این اطلاعات برای ارائه بهترین تجربه ممکن در کاربر ، تشخیص و اصلاح مشکلات را بسیار آسان می کند.

در این مقاله ، ما دقیقاً توضیح خواهیم داد که ابزار APM چیست و چرا باید از آن استفاده کنید.

سپس نگاهی خواهیم انداخت به بهترین راه حل های امروز بازار ، از جمله چندین گزینه منبع باز. ما زمین زیادی برای پوشاندن داریم ، بیایید درست در آن غواصی کنیم!

مقدمه ای بر ابزارهای APM و APM

APM مخفف Application Performance Management است. از آن بعضاً بعنوان عملکرد نظارت مخصوصاً در سالهای اخیر استفاده می شود.

اگرچه این عبارات غالباً به جای یکدیگر استفاده می شوند ، اما تفاوت کمی بین مدیریت و نظارت وجود دارد. مدیریت به معنای نقش فعال تری نسبت به نظارت است که به طور معمول به معنای اسکن منظم و خودکار برنامه های وب است.

بنابراین ، APM چیست؟ به طور خلاصه ، این شامل نظارت بر سرعت از دو منظر کاربر و دیدگاه بازگشت برای یافتن مشکلات احتمالی و عملکرد است تنگناها در برنامه های وب .

سپس داده ها برای تشخیص ، عیب یابی و حل مشکلات به منظور بهبود تجربه کاربر استفاده می شوند. ابزارهای APM مجموعه های نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل همه این داده ها استفاده می شوند.
خیلی زیاد برای اشکال زدایی ، خیلی کم است. tools ابزارهای APM نظارت بر برنامه وب شما را آسان می کنند – و این تحقیق یافتن مورد مناسب برای نیازهای شما را حتی ساده تر می کند. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید ? کلیک کنید تا صدای جیر جیر

عناصر کلیدی APM

صنعت APM بسیار گسترده است و بسیاری از شرکت ها ابزاری را ارائه می دهند که از نظر فنی می توان APM نامید. این عبارت به اندازه کافی مبهم است که شرکت تحقیقاتی گارتنر لیستی از معیارهایی را که نرم افزار باید برای واجد شرایط بودن واژه داشته باشد ، ایجاد کرد.

تعریف اصلی شامل پنج عنصر اصلی بود:

 • نظارت بر تجربه کاربر نهایی
 • کشف و مدل سازی زمان اجرا در برنامه
 • مشخصات معامله تعریف شده توسط کاربر
 • نظارت بر م componentلفه برنامه
 • گزارشگری و تجزیه و تحلیل داده های برنامه

با این حال ، این یک تعریف کاملاً فنی است و منظره دائماً در حال تغییر است. بنابراین چند سال بعد گارتنر اصلاح شد دستورالعملهای آن ، و لیست را فقط به سه مورد ضروری تقسیم کرد:

 • نظارت بر تجربه دیجیتال
 • کشف ، ردیابی و تشخیص برنامه
 • هوش مصنوعی هدفمند (AI) برای عملیات فناوری اطلاعات

درک لیست اصلاح شده از نظر کاربردی بسیار آسان تر است.

تجربه دیجیتال نظارت به تجربه کاربران شما با برنامه شما اشاره دارد. آیا آنها از نحوه کار همه چیز راضی هستند؟ آیا آنها با مشکل روبرو می شوند یا با اشکالات و اشکالات مواجه می شوند؟ یک ابزار APM باید به شما کمک کند این موارد را کشف کنید.

کشف ، ردیابی و تشخیص برنامه دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: جستجوی جزئیات نرم افزار خود برای کشف و تشخیص مشکلات احتمالی.

سرانجام ، از هوش مصنوعی معمولاً برای از اتوماسیون این فرایندها پشتیبانی کنید.

اینها عناصر اصلی هستند که می خواهید هنگام بررسی هر راه حل APM به دنبال آنها باشید.

چرا باید از ابزار APM استفاده کنید h2>

یک ابزار APM یک پلت فرم واحد را فراهم می کند که در آن می توانید تمام نرم افزارها و برنامه های خود را کنترل و مدیریت کنید. این تلفیق به تنهایی می تواند یک افزایش چشمگیر باشد به بهره وری و بهره وری.

داشبورد یکپارچه اکثر ابزارهای APM یک فروشگاه واحد را برای نظارت بر عملکرد PHP ، مدیریت به روزرسانی ها ، تماشای اختلافات و تصحیح خطاها . این امر توسعه دهندگان و تیم های فناوری اطلاعات را قادر می سازد بهترین تجربه کاربری ممکن را برای مشتریان خود فراهم آورند.

سایر مزایای APM عبارتند از:

به عبارت دیگر ، APM فقط به درد شما نمی خورد ، بلکه به مشتری های شما نیز می رسد. این یک سناریو برنده برای همه طرف ها است.

3 نمونه از APM در عمل h3>

اگر از خود می پرسید که چگونه همه اینها به استفاده از تجارت واقعی تبدیل می شود ، در اینجا سه ​​نمونه از سازمانها برای اجرای بسیار موثر APM آورده شده است:

ابزارهای APM می توانند در طیف گسترده ای از سناریوها برای دستیابی به اهداف مختلف و متنوع مورد استفاده قرار گیرند. تجارت شما هر کاری ممکن است انجام دهد ، به احتمال زیاد می توانید APM را برای شما مناسب سازد.

APM چگونه از کاربران وردپرس سود می برد h3>

با استفاده از همه سیستم عامل ها می توان از ابزار APM استفاده کرد.

دارندگان سایت وردپرس به ویژه از استفاده از آنها برای نظارت و به حداکثر رساندن عملکرد بهره مند می شوند. می توانید برگه ها را در پلاگین ها ، مضامین ، تماسهای پایگاه داده و سایر معاملات در سایت شما برای یافتن گلوگاه ها.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا به سرعت مشکلات را برطرف کرده و یک تجربه کاربری عالی را در سایت خود حفظ کنید. شما می توانید از ابزار APM برای رفع اشکال صفحات کم بارگذاری و بررسی مراحل غیرضروری که باعث ایجاد فشار سربار و سرور زیاد می شوند استفاده کنید.

اکثر APM ها با نصب وردپرس کار می کنند ، اما برخی از آنها ویژگی های ویژه تر متناسب با سیستم عامل های خاص را ارائه می دهند.

ما در لیست خود در زیر صحبت خواهیم کرد.

نحوه انتخاب ابزار APM

در اینجا چند ویژگی وجود دارد که باید در هر ابزار APM که در نظر می گیرید وجود داشته باشد:

 1. نظارت دقیق بر معاملات تجاری ، زیرساخت ها ، تجربه کاربر و عملکرد شبکه.
 2. گزارش و تجزیه و تحلیل جامد از یک داشبورد واحد.
 3. توانایی شیرجه رفتن در اعماق داده ها.

فراتر از این ، قیمت بدیهی است که مورد توجه قرار خواهد گرفت. برخی از این ابزارها ، به ویژه آنهایی که برای استفاده در شرکت استفاده می شوند ، گران هستند . با این حال ، هنگام مشاهده قیمت ، اطمینان حاصل کنید که پس اندازی را که از افزایش بهره وری و کاهش زمان خرابی به شما تعلق می گیرد ، در نظر بگیرید.

8 بهترین ابزار APM

با مقدماتی که در این زمینه وجود ندارد ، در اینجا بهترین گزینه های APM موجود در بازار است. در اینجا گزینه هایی برای همه وجود دارد ، از مشاغل کوچک و تیم های توسعه دهنده تا شرکت های تمام عیار.

ما پنج ابزار برتر را به همراه سه گزینه منبع آزاد و رایگان قرار داده ایم ، بنابراین همه بودجه ها نیز پوشش داده می شوند.

قیمت شروع دوره آزمایشی رایگان ویژگی برجسته برای چه کسانی است
Datadog 31 دلار در ماه 14 روز تجسم واضح داده های عملکرد Ltd.> تجارت کوچک
Loupe 50 دلار در ماه 30 روز مشتری وب قدرتمند Ltd.> متخصصان شرکت و IT
AppDynamics با درخواست 15 روز بینش تجاری براساس داده ها Ltd.> سازمانی Ltd.>
Stackify Retrac e 79 دلار در ماه 14 روز امتیازات برنامه برای ارزیابی سریع عملکرد توسعه دهندگان نرم افزار
New Relic td > 99 دلار در ماه طرح رایگان محدود Ltd.> نظارت ویژه ویژه وردپرس مشاغل مستقر در وردپرس
Stagemonitor رایگان N / A ویجت مرورگر برای نظارت در طول فرآیند توسعه توسعه دهندگان مبتنی بر جاوا
Scouter a > رایگان N / A گزینه FOSS به جای AppDynamics تجارت کوچک
Pinpoint رایگان N / A بررسی اجمالی داده های گسترده ، تا سطح معامله در سطح کد سازمانی Ltd.>

بیایید اکنون هر ابزار APM را از نزدیک بررسی کنیم.

1 Datadog

datadog

APM Datadog.

Datadog قابلیت مشاهده پشته کامل را در برنامه ها ، سرورها و سیستم عامل های مبتنی بر ابر . این در طیف گسترده ای از محصولات کار می کند ، با استفاده از یک سیستم یکپارچه داخلی ، اتصال را آسان می کند.

Datadog از قابلیت نظارت بر تجربه کاربر قدرتمند برخوردار است و به شما امکان می دهد تا زمان شبکه ، معاملات و موارد دیگر را تحت نظر داشته باشید. همچنین اعلان های مربوط به مشکلات کل پشته نرم افزار را فراهم می کند.

بهترین قسمت Datadog این است که چگونه عملکرد را به وضوح تجسم می کند. داشبورد قابل تنظیم شما را قادر می سازد یک سیستم نظارت شخصی بسازید که در هنگام نیاز به آنچه در آن نیاز دارید قابل مشاهده باشد.

قیمت گذاری برای Datadog از 31 دلار در ماه برای هر میزبان شروع می شود. برنامه ها و برنامه های افزودنی متنوعی در دسترس است ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که ویژگی های مورد نیاز خود را دریافت می کنید. همچنین یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه در دسترس است. قیمت مناسب و سهولت استفاده از آن باعث می شود این یک APM مناسب برای کسب و کارها در هر اندازه باشد.

2. لوپه h3>

loupe

APP Loupe.

Loupe در درجه اول برای مشتریان سازمانی و متخصصان فناوری اطلاعات طراحی شده است ، اگرچه سهولت کار در آن است استفاده و نصب سریع ، آن را به گزینه مناسبی برای مشاغل کوچک نیز تبدیل کرده است.

گرچه این برنامه به اندازه بسیاری از ابزارهای APM دیگر را پوشش نمی دهد ، اما Loupe تمام اصول اولیه مورد انتظار شما را از مجموعه APM ارائه می دهد. علاوه بر این ، با برخی ویژگی های منحصر به فرد از بقیه برجسته است.

یکی از مفیدترین گزینه ها گروه بندی خودکار گزارش وقایع شما است ، بنابراین دیگر ندارید برای اتلاف وقت در جستجوی منبع یک موضوع. همچنین یک سرویس گیرنده وب عالی وجود دارد ، بنابراین می توانید اطلاعات خود را از هر رایانه یا دستگاهی دریافت کنید.

Loupe از 50 دلار در ماه شروع می شود برای برنامه اساسی ، با راه حل های شرکتی با 500 دلار در ماه. همچنین یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان در دسترس است ، بنابراین می توانید قبل از ارتکاب نرم افزار را برای چرخش در نظر بگیرید.

3 AppDynamics

The AppDynamics APM

APD AppDynamics

ویژگی های برجسته AppDynamics دید بسیار بالایی دارند ، حتی به صورت پیچیده محیط ها و سیستم مجهز به هوش مصنوعی آن برای جلب مشکلات عملکردی و گلوگاه ها و اصلاح سریع آنها.

جدا از این ، AppDynamics ویژگی های معمول مجموعه APM را ارائه می دهد: برنامه ، زیرساخت و نظارت بر کاربر نهایی. همچنین با ترجمه داده های عملکرد به نتایج کسب و کار می تواند بینش و توصیه های تجاری را ارائه دهد.
چه بیشتر ، این راه حل توسط غول نرم افزاری Cisco پشتیبانی می شود. بنابراین لازم نیست نگران پشتیبانی غیر قابل اعتماد یا عدم بروزرسانی باشید.

AppDynamics یک دوره آزمایشی رایگان 15 روزه ارائه می دهد. پس از آن ، در صورت درخواست در دسترس است قیمت گذاری می شود. این می تواند بسیار گران باشد (در محدوده هزار دلار در سال) ، بنابراین احتمالاً بهترین گزینه برای شرکت ها و مشاغل متوسط ​​تا بزرگ است.

4 Stackify Retrace

Stackify Retrace APM

برنامه Stackify Retrace APM.

Stackify Retrace یک ابزار APM است که به طور خاص برای توسعه دهندگان طراحی شده است. این برنامه اشکالات و گلوگاه ها را کنترل می کند و سپس هشدارهایی را به کانال انتخابی شما مانند پیامک یا اسلک ارسال می کند.

این ابزار به راحتی قابل استفاده است. به همین دلیل ، این یک راه حل نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) است که مقیاس بندی آسان .

همچنین همه گزارش های شما را به یک مکان متمرکز می کشاند ، و بررسی آنها را آسان تر می کند. احتمالاً بهترین ویژگی ارائه شده امتیاز عملکرد برنامه است که به شما امکان می دهد تصویری سریع از نحوه اجرای برنامه خود دریافت کنید.

Stackify Retrace با یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه ارائه می شود. پس از آن ، قیمت گذاری از 79 دلار ماهانه آغاز می شود.

5. یادگار جدید h3>

New Relic - APM tools

جدید Relic APM.

New Relic یک ابزار قدرتمند APM است که خود را به عنوان “بستر مشاهده” معرفی می کند. این قول را عملی می کند: یکی از قوی ترین ویژگی های آن تجسم بسیار واضحی است که از مجموعه نرم افزاری شما ارائه می دهد.

یکی دیگر از مواردی که New Relic برجسته می شود ، عملکرد منحصر به فرد وردپرس است. هنگامی که New Relic را در یک سایت وردپرسی راه اندازی می کنید ، چندین ویژگی جدید نظارت برای شما ایجاد می شود که به شما امکان می دهد به راحتی برگه های قلاب های وردپرس را نگه دارید a> ، پلاگین ها و مضامین.

New Relic یک طرح مادام العمر (البته با برخی محدودیت ها) و همچنین چندین حق بیمه ارائه می دهد طبقات با شروع 99 دلار در ماه.

6. نظارت بر صحنه h3>

Stagemonitor - APM tools

برنامه Stagemonitor APM.

Stagemonitor یک APM مخصوص Java است که اصولاً برای برنامه های وب طراحی شده است. این باعث می شود تا حدودی محدودتر از راه حل های دیگر این لیست باشد. اگر در درجه اول با برنامه های مبتنی بر جاوا کار می کنید ، Stagemonitor فقط بلیط آن است.

ویژگی برجسته این ابزار قطعاً ابزارک مرورگر است که به شما امکان می دهد در حین توسعه برنامه ، تجزیه و تحلیل ها را کنترل و جمع آوری کنید. این توانایی منحصر به فرد باعث می شود هنگام کار کد مرور کد خود را آسان کرده و Stagemonitor را برای توسعه دهندگان وب .

از همه بهتر ، Stagemonitor نرم افزار رایگان و منبع باز (FOSS) است. به عبارت دیگر ، هزینه ای برای استفاده شما نخواهد بود.

7. Scouter

scouter

APM Scouter.

Scouter خود را به عنوان FOSS جایگزین AppDynamics قبض می کند. ما مطمئن نیستیم که این کاملا مطابق با این اعتیاد به مواد مخدره باشد ، اما هنوز هم یک ابزار APM محکم و دارای رتبه بندی خوب است که استفاده از آن برای شما هزینه ای در بر نخواهد داشت (در حالی که AppDynamics حتی در وب سایت خود قیمتی را ذکر نمی کند).

Scouter می تواند برنامه های مبتنی بر Java ، هم تحت وب و هم بومی را رصد کند. همچنین می تواند محبوب ترین سیستم عامل های پایگاه داده وب سرور ، از جمله Nginx ، Apache ، MySQL ، Redis و MongoDB.

این زیباترین نرم افزاری نیست که تاکنون دیده ایم ، اما کلیه اصول یک ابزار APM را شامل می شود ، از جمله فعالیت کاربر ، معیارهای منابع و زمان پاسخگویی. Scouter یک راه حل FOSS APM است ، بنابراین استفاده از آن هزینه ای ندارد.

8. با دقت اشاره کنید h3>

pinpoint

APP Pinpoint.

Pinpoint یکی از محبوب ترین ابزارهای منبع باز APM است. با هدف کاربران سازمانی ، Pinpoint برای نظارت بر جاوا در مقیاس بزرگ و سیستم های توزیع شده PHP .

نقطه قوت اصلی این راه حل ، مرور اجمالی قدرتمندی است که نشان می دهد ، چگونگی ادغام و همکاری همه قسمتهای برنامه پشته شماست. Pinpoint همچنین دارای قابلیت مشاهده معامله در سطح کد و قابلیت تنظیم نظارت بدون تغییر کد است.

از آنجا که Pinpoint یک گزینه نرم افزاری رایگان است ، امتحان آن هزینه ای برای شما هزینه نخواهد داشت.

خلاصه h2>

چه بخواهید بودجه IT خود را ساده کنید ، چه کسی از تیم پشتیبانی خود بکاهید یا فقط بهترین تجربه کاربری ممکن را ارائه دهید ، ابزارهای APM می توانند به شما کمک کنند.

این یک فضای رقابتی است و انتخاب راه حل مناسب برای کار دشوار است.

اگر به دنبال ابزاری APM هستید که این اصول را ارائه دهد ، باید شروع بسیار خوبی داشته باشید:

 1. نظارت جامع بر تجربه کاربر ، معاملات تجاری ، زیرساخت ها و زمان پاسخگویی.
 2. توانایی فرو رفتن در آن داده ها.
 3. یک داشبورد قوی برای ردیابی تجزیه و تحلیل ها و گزارش ها.

آیا در مورد مدیریت عملکرد برنامه س questionsالی دارید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!


اگر از این مقاله لذت بردید ، پس از آن دوست دارید Kinsta’s WordPress platform hosting. وب سایت خود را توربوشارژ کرده و از تیم پیشکسوت وردپرس ما پشتیبانی 24/7 ساعته دریافت کنید. زیرساخت های Google Cloud ما بر مقیاس گذاری خودکار ، عملکرد و امنیت متمرکز است. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید a >

منبع:
https://kinsta.com/blog/apm-tools/.

دیدگاهتان را بنویسید