8 بهترین آموزش jQuery برای مبتدیان وردپرس

jQuery به شما در ایجاد وب سایت های تعاملی ، کاربرپسند و زیبا کمک می کند. برای کسانی که دانش کمی CSS و HTML دارند ، jQuery پیچیده به نظر می رسد ، اما با آموزش های آسان برای دنبال کردن ، هر کس می تواند جلوه های جذاب را به سایت خود اضافه کند. در این مقاله ، تعدادی از بهترین آموزشهای jQuery را برای مبتدیان وردپرس لیست می کنیم.

با این آموزش ها نه تنها یاد خواهید گرفت که چگونه این اسکریپت های جذاب jQuery را به سایت وردپرس خود اضافه کنید ، بلکه فرصتی برای یادگیری jQuery و نحوه استفاده از آن در وردپرس را خواهید یافت. برای مبتدیان مطلق توصیه می کنیم ابتدا به راهنمای ما در مورد چگونگی افزودن قطعه کد در وردپرس و نحوه صحیح افزودن جاوا اسکریپت و سبک ها در وردپرس .

1 چگونه برای افزودن ابزارک jQuery Tabber در وردپرس

jQuery Tabber Widget in WordPress

ابزارک Tabber به شما امکان می دهد با ترکیب چندین ابزارک در یک ابزارک واحد با برگه ها ، در فضای نوار کناری صرفه جویی کنید. در این آموزش jQuery به شما می آموزد که چگونه یک ابزارک jQuery Tabber به عنوان یک افزونه ایجاد کنید که اصلاح آن آسان است و می توانید آن را برای افزودن هر محتوایی که در برگه ها می خواهید سفارشی کنید.

2. نحوه افزودن آکاردئون پرسش و پاسخ jQuery در وردپرس

jQuery FAQ Accordion Menu

صفحات متداول س questionال می توانند طولانی تر و خواندن آنها دشوار شود. در این آموزش jQuery به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از آکاردئون jQuery در بخش وب سایت خود یک بخش س sectionالات متداول ایجاد کنید. این یک تجربه کاربری بسیار بهتر ایجاد می کند زیرا کاربران قادر خواهند بود سوالات را بدون پیمایش بیش از حد سریع مشاهده کنند.

3 نحوه افزودن پیمایش روان به جلوه برتر در وردپرس با استفاده از jQuery

Smooth scroll to top effect with jQuery

برای وب سایت هایی که مقالاتی با فرم طولانی منتشر می کنند که کاربر برای دیدن محتوای کامل نیاز به پیمایش زیاد دارد ، یک دکمه یا پیوند برای ارسال مجدد کاربران به بالای صفحه تجربه کاربری بهتری را فراهم می کند. در این آموزش ما به شما نشان دادیم که چگونه با استفاده از jQuery دکمه بازگشت به بالا با جلوه پیمایشی صاف را اضافه کنید.

4. نحوه افزودن نکات راهنمای jQuery در فرم نظرات وردپرس

Adding jQuery Tooltips to WordPress Comment Form

هنگام انتقال ماوس به برخی از عناصر ، می توان از راهنمایی ابزار برای ارائه دستورالعمل ها یا اطلاعات مفید به کاربران استفاده کرد. در این آموزش jQuery به شما نشان می دهیم چگونه می توانید نکات ابزاری را به فرم نظرات وردپرس خود اضافه کنید. نه تنها زیبا به نظر می رسد ، بلکه کاربران شما را ترغیب می کند تا در بحث های سایت شما شرکت کنند.

5. چگونه فیلم های خود را در وردپرس با FitVids پاسخگو کنیم

How to make your videos responsive in WordPress using jQuery Fitvids plugin

هنگامی که فیلم های YouTube را به سایت وردپرس خود اضافه می کنید ، به طور پیش فرض پاسخگو نیستند. حتی اگر قالب وردپرس شما پاسخگو باشد ، ظرف ویدیو به طرز نامتناسبی منحرف می شود و باعث ایجاد تجربه بد کاربر برای کاربران در دستگاه های کوچکتر و اندازه صفحه می شود. در این آموزش ما به شما نشان می دهیم که چگونه از افزونه Fitvids jQuery برای پاسخگویی فیلم های خود در وردپرس استفاده کنید.

6. نحوه افزودن توصیفات چرخشی در وردپرس

همانطور که عنوان عنوان می کند ، در این آموزش به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید توصیفات چرخشی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. هنگامی که بخش توصیفات را در وب سایت خود دارید و می خواهید توصیفات با جلوه jQuery شسته و رفته را نشان دهید بسیار مفید است.

7. نحوه افزودن یک منوی صفحه اسلاید در مضامین وردپرس

Add a slide panel menu in WordPress using jQuery

هنگامی که کاربر روی دکمه منو در وب سایت شما کلیک می کند ، یک منوی پنل اسلاید ظاهر می شود. در این آموزش می آموزید که چگونه با استفاده از jQuery منوهای صفحه اسلاید دوستانه موبایل ایجاد کنید.

8. چگونه برای افزودن دستورالعمل های راهنمای ابزار در مضامین وردپرس

Testimonials in jQuery Tooltip

در این آموزش نحوه نمایش توصیفات کاربر در jQuery Tooltip را به شما نشان می دهیم. این کد براساس کدی است که ما در صفحه فیلم های WPBeginner استفاده کرده ایم. به جای نشان دادن توصیفات در نقل قول ها ، هنگامی که کاربر ماوس را به سمت عکس کاربر می برد ، متن گواهی را نشان می دهد.

امیدواریم برخی از این آموزشهای jQuery را در سایت وردپرس خود امتحان کنید. امیدوارم با این کار کار با مضامین jQuery و WordPress شروع شود. اگر نکته خاصی در jQuery وجود دارد که می خواهید در وردپرس اجرا شود ، به ما اطلاع دهید؟ برای بازخورد و س questionsال لطفاً نظر دهید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/8-best-jquery-tutorials-for-wordpress-beginners/.

دیدگاهتان را بنویسید