7 روش دریافت 800 شماره رایگان برای تجارت خود در سال 2020

آیا می خواهید 800 شماره رایگان برای تجارت خود دریافت کنید؟

شماره های رایگان به مشتریان جدید و موجود کمک می کند تا مستقیماً با تجارت شما تماس بگیرند. بسیاری از مشتریان همچنین ترجیح می دهند با شماره تلفن مشاغل به جای نوشتن ایمیل.

یک شماره رایگان آنها را تشویق به انجام این کار می کند زیرا برای تماس گیرنده رایگان است. همچنین به شما کمک می کند تا مشتریان جدیدی کسب کنید و با مشتریان فعلی خود روابط پایدار برقرار کنید.

در گذشته از شماره های رایگان فقط توسط مشاغل بزرگ استفاده می شد. اما اکنون آنها بسیار مقرون به صرفه هستند ، بنابراین حتی صاحبان مشاغل کوچک می توانند 800 شماره رایگان برای تجارت خود دریافت کنند.

در این راهنما ، ما 7 روش برای به دست آوردن آسان 800 شماره رایگان برای مشاغل شما به اشتراک خواهیم گذاشت. نیازی به نصب دستگاه های گران قیمت تلفن ، خرید سخت افزار جدید یا حتی استخدام پرسنل جدید نیست.

خوب به نظر می رسد؟ بیایید شروع کنیم.

Ways to easily get a toll-free number for your business

چرا برای کسب و کار خود شماره رایگان دریافت می کنید؟ h4>

شماره های تلفن رایگان شماره تلفن هایی هستند که می توانند بدون پرداخت هزینه از شخص تماس گیرنده شماره گیری شوند.

آنها با یک کد 3 رقمی منحصر به فرد به عنوان پیشوند شروع می شوند. 800 پیشوند متداول برای شماره های رایگان است ، اما می توانید با پیشوندهای رایگان 888 ، 877 ، 866 ، 855 ، 844 یا 833 زیر نیز پیشوند دریافت کنید.

این کدهای رایگان به خوبی شناخته شده اند و مشتریان می دانند که بابت تماس از طرف شرکت تلفن آنها هزینه ای پرداخت نمی شود.

جدا از تماس رایگان ، صحبت با انسان احساس طبیعی تری دارد و رضایت مشتری را بهتر فراهم می کند.

شماره های رایگان در یک مکان خاص جغرافیایی محدود نمی شوند. مشتریان شما در سراسر جهان می توانند از همین تعداد برای رسیدن به شما استفاده کنند.

به نظر حرفه ای تر می رسد و به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. تبلیغ آن نیز آسان تر است زیرا می توانید شماره تلفنی به یاد ماندنی را انتخاب کرده و از آن در کلیه مبارزات بازاریابی خود استفاده کنید. برخی از شرکت ها حتی شماره های تلفن بیهوده را بخرید که به صورت اولین و برای اولین بار در دسترس هستند.

آنها خیلی گران نیستند و از عنوان ارائه دهنده خدمات VoIP همچنین امکان برقراری تماس ارزان تر را به شما می دهد. شما به سخت افزار خاصی نیاز ندارید ، در واقع می توانید از رایانه یا حتی تلفن خود برای دریافت تماس استفاده کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین راه ها برای دریافت 800 شماره رایگان برای مشاغل خود بیاندازیم.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva بهترین خدمات تلفنی تجارت ارائه دهنده خدمات در بازار. آنها ساده ترین راه برای دریافت شماره تلفن رایگان برای تجارت کوچک شما را ارائه می دهند.

با هر طرح Nextiva یک شماره رایگان دریافت می کنید. همچنین می توانید از هر نقطه ایالات متحده یک شماره محلی دریافت کنید.

Nextiva یک داشبورد ساده برای نظارت بر تماس های شما ارائه می دهد ، تبریک پیام صوتی ، تنظیم شناسه تماس گیرنده برای تماسهای خروجی ، مسیریابی تماس ، شناسه تماس گیرنده ، گزارش ها و موارد دیگر. این شما را قادر می سازد تا به طور م efficientثر تماس های تجاری خود را مدیریت کرده و از آنها بیشترین بهره را ببرید.

شما می توانید از طریق لپ تاپ ، دستگاه تلفن رومیزی یا حتی از طریق تلفن همراه با استفاده از برنامه آنها با شماره تلفن رایگان تماس بگیرید. این امر وابستگی به سخت افزار خاص را کاهش می دهد و به شما انعطاف پذیری می دهد تا تلفن مشاغل خود را با خود ببرید.

قیمت گذاری: از 20 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral یکی دیگر از روش های عالی برای دریافت شماره تلفن رایگان برای تجارت شما است. آنها همه کدهای رایگان رایگان تلفن همراه از جمله 800 ، 888 ، 877 ، 866 ، 855 و 844 را ارائه می دهند.

می توانید تماس ها را به یک شماره موجود هدایت کنید یا از یک شماره تلفن رایگان موجود با RingCentral استفاده کنید. آنها مجموعه گسترده ای از ویژگی ها مانند مسیریابی تماس ، پست صوتی ، تجزیه و تحلیل تماس ، هشدار پیام ، قوانین پاسخگویی و موارد دیگر را ارائه می دهند.

داشبورد آنها برای استفاده آسان است که می توانید از طریق مرورگر ، برنامه دسک تاپ خود مدیریت کنید یا از برنامه های تلفن همراه برای دریافت تماس در حین حرکت استفاده کنید.

قیمت گذاری از 15.99 دلار در ماه شروع می شود

3. ملخ

Grasshopper

Grasshopper ارائه دهنده پیشرو در شماره تلفن مجازی برای مشاغل کوچک با شماره های رایگان ، محلی و بیهوده.

تمام ویژگی های معمول سرویس VoIP مانند مدیریت تماس ، برنامه های افزودنی ، انتقال تماس ، رونوشت پست صوتی و غیره را دریافت می کنید. برای ارسال و دریافت متن می توانید از شماره تجارت خود استفاده کنید.

ابزارهای مدیریت تماس مانند انتظار مکالمه ، تبریک های سفارشی ، کنترل همزمان تماس ، به مشاغل کوچک امکان می دهد تماس های بیشتری را با پرسنل محدود مدیریت کنند.

قیمت گذاری: از 26 دلار در ماه با 1 شماره و 3 برنامه افزودنی شروع می شود.

4. تلفن دفتر Ooma

Ooma Office Phone

Ooma a > یک ارائه دهنده تلفن VOIP تجاری محبوب است که شماره های تلفنی 1-800 را با قیمت مناسب ارائه می دهد. می توانید به هر طرح دفتر اوما یک شماره تلفن رایگان اضافه کنید. به طور پیش فرض آنها یک شماره تلفن رایگان را برای شما از قبل انتخاب می کنند ، اما شما همچنین می توانید شماره جدیدی را انتخاب کنید.

پلت فرم اداری Ooma دارای تمام ویژگی های قدرتمندی است که انتظار دارید مانند پذیرنده مجازی ، شماره گیری داخلی ، موسیقی در حالت تعلیق ، برنامه های تلفن همراه هوشمند و موارد دیگر. از همه بهتر ، راه اندازی بسیار آسان است و شما می توانید آن را ظرف چند دقیقه انجام دهید.

قیمت گذاری: برنامه آنها از 19.95 دلار در ماه شروع می شود که شامل یک شماره رایگان و 500 دقیقه رایگان است. آنها همچنین به شما امکان می دهند دقیقه های اضافی را با نرخ تخفیف خریداری کنید.

5. Phone.com

Phone.com

Phone.com a > روش ساده دیگری برای دریافت شماره تلفن رایگان است. به شما امکان می دهد با استفاده از رایانه ها و برنامه های تلفن همراه خود به راحتی تماس های شغلی خود را مدیریت کنید.

آنها شماره های پوچ و رایگان را ارائه می دهند که می توانید با شماره موجود خود استفاده کنید. همراه با تمام ویژگی های معمول شما ممکن است از یک سرویس تلفن ابر انتظار داشته باشید.

قیمت گذاری: برنامه پرداخت در هر دقیقه از 12.99 دلار در ماه و برنامه های نامحدود از 29.99 $ در ماه شروع می شود.

6. 8 × 8

8x8

8 × 8 گزینه آسان دیگری برای دریافت شماره رایگان برای تجارت کوچک شماست. آنها شماره های محلی و رایگان را برای چندین کشور ارائه می دهند که اگر مشتریان هدف شما در چندین منطقه باشند ، آنها را به گزینه خوبی تبدیل می کند.

شما همچنین با G Suite و Office 365 .

قیمت گذاری: از 12 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود.

7. Vonage

Vonage

Vonage یکی دیگر از خدمات تلفن های تجاری است که به صورت رایگان ارائه می شود و اعداد محلی. می توانید کد های معروف 888 ، 877 یا 866 را انتخاب کنید و روی شماره تلفن موجود در کسب و کار شما زنگ می خورد.

برای کنترل تماس های شما از کنترل پنل مبتنی بر وب آسان هستند. این شامل تمام ویژگی های اضافی است که شما ممکن است از یک ارائه دهنده خدمات VoIP انتظار داشته باشید از جمله پست صوتی ، سرویس دهنده خودکار ، هدایت و مسیریابی ، زنگ تماس همزمان در چندین دستگاه و موارد دیگر.

قیمت گذاری: برنامه تلفن همراه آنها از 19.99 دلار در ماه برای هر کاربر با ویژگی های محدود شروع می شود. برنامه حق بیمه از 29.99 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود و ویژگی های پیشرفته را باز می کند.

س FAالات متداول در مورد 800 شماره تلفن رایگان h4>

بسیاری از مبتدیانی که تازه کار خود را شروع می کنند ، کاملاً با نحوه کارکرد شماره رایگان آشنا نیستند. در اینجا چند س frequال متداول در مورد شماره های رایگان و نحوه کار آنها آورده شده است.

1 شماره های رایگان چیست؟

شماره های تلفن رایگان شماره تلفنی است که شخص یا مشاغل دریافت کننده تماس به جای تماس گیرنده از آن بابت هزینه دریافت می کند. عمدتا ، این شماره ها برای خدمات مشتری توسط مشاغل و سازمان ها استفاده می شوند.

برای تمایز آنها از شماره های ثابت تلفن ثابت ، شماره های رایگان با کدهای خاصی مانند 800 ، 888 ، 877 ، 866 ، 855 ، 844 و 833 شروع می شوند.

قوانین شماره های رایگان توسط FCC کنترل می شود ، اما شماره تلفن های خاص را اختصاص نمی دهد.

پایگاه داده رجیستری شماره های رایگان توسط شرکتی به نام Somos ، Inc نگهداری می شود. این شرکت سپس به شرکت های دیگری به نام RespOrgs (سازمان های مسئول) اجازه اختصاص شماره های رایگان را می دهد.

این به هر صاحب مشاغل کوچک امکان می دهد شماره رایگان برای وب سایت وردپرس یا فروشگاه آنلاین .

2. آیا تفاوتی بین شماره رایگان و شماره غرور وجود دارد؟

A شماره تلفن Vanity اصطلاح صنعتی است که برای توصیف اعدادی که نام تجاری یا عبارتی به یادماندنی تر را هجی می کنند ، به عنوان مثال 800-FLOWERS استفاده می شود.

اگر یک عدد غرور با یک کد رایگان شروع می شود ، از نظر عملکرد و هدف با هیچ شماره رایگان دیگری متفاوت نیست.

3. آیا می توانم یک عدد غرور را که نام تجاری را هجی می کند دریافت کنم و سپس آن را بفروشم؟

خیر ، قوانین FCC احتکار یا خرید شماره های رایگان را به منظور فروش مجدد آنها منع می کند.

4. آیا می توانم شماره رایگان خود را به شرکت دیگری منتقل کنم؟

بله ، شماره های رایگان قابل حمل هستند و می توانید با هر ارائه دهنده خدمات تلفن مشاغل به انتخاب شما.

5. آیا می توانم از طریق شماره تلفن رایگان ایالات متحده تماس بین المللی دریافت کنم؟

بله ، می توانید با این حال ، این تماس ها برای تماس گیرنده رایگان نیستند و از طرف شرکت تلفن آنها برای تماس بین المللی هزینه دریافت می شود.

اکثر شماره های تلفن رایگان در ایالات متحده و کانادا تماس محلی در نظر گرفته می شوند. مشتریانی که از کانادا تماس می گیرند بابت تماس بین المللی هزینه ای دریافت نمی کنند.

اگر مشتریان شما در کشورهای مختلف مستقر هستند ، بنابراین بسیاری از ارائه دهندگان شماره تلفن رایگان که در بالا ذکر شد ، شماره های رایگان را برای سایر کشورها نیز ارائه می دهند.

6. آیا می توانم تماس های رایگان را به شماره موجود خود منتقل کنم؟

بله ، می توانید تماس های رایگان را به شماره تلفن های موجود خود هدایت کنید. همچنین بسیاری از شرکتهای تلفنی فوق به شما امکان می دهند قوانینی را برای تماسهای ورودی براساس ساعت کاری ، در دسترس بودن و سایر عوامل تنظیم کنید.

7. چگونه شماره تلفن رایگان را در وب سایت خود اضافه کنم؟

شما می توانید به راحتی شماره رایگان خود را به هر سازندگان محبوب وب سایت یا بسترهای وبلاگ نویسی .

اگر از وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کنید ، می توانید راهنمای گام به گام ما را در نحوه افزودن دکمه کلیک برای تماس در وردپرس .

بهترین سرویس شماره تلفن رایگان کدام است؟ h4>

تقریباً همه ارائه دهندگان خدمات تلفن مجازی سرویس اصلی را که شماره تلفن رایگان به شما اختصاص می دهد ارائه می دهند.

با این وجود ، ابزارهای مدیریت تماس ، هزینه ها و یکپارچه سازی برای رشد کسب و کار شما با استفاده از یک شماره رایگان بسیار مهم است.

با در نظر داشتن این عوامل ، ما معتقدیم Nextiva بهترین شماره رایگان برای مشاغل کوچک است. آنها نرخ های رقابتی ، مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و ادغام ها را برای استفاده کامل از سیستم تلفن تجاری ارائه می دهند.

ما برای تجارت خود از Nextiva استفاده می کنیم.

RingCentral در انتهای دوم قرار دارد از نظر ویژگی ها ، سهولت استفاده و سادگی اضافه کردن شماره رایگان به برنامه شما.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند 800 شماره رایگان برای مشاغل خود دریافت کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه دریافت آدرس ایمیل تجارت آزاد و مقایسه ما با بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای مشاغل کوچک .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/ways-to-get-a-800-toll-free-number-for-your-business/.

دیدگاهتان را بنویسید