7 تم و افزونه رایگان مدیر وردپرس

مضامین مدیر وردپرس محبوبیت چندانی ندارند زیرا اکثر افراد فکر می کنند این موارد غیرضروری است. اما اگر در حال ساخت سایت وردپرس برای مشتری هستید ، می توانید از شخصی سازی تجربه بهره مند شوید. در این مقاله ، ما برخی از بهترین تم های رایگان مدیریت وردپرس را به شما نشان خواهیم داد که می توانید بلافاصله امتحان کنید.

تفاوت بین تم مدیر وردپرس و طرح های رنگی مدیر h4>

مضامین مدیر وردپرس با طرح رنگ مدیر وردپرس . کاربران می توانند به صفحه پروفایل خود رفته و یکی از طرح های رنگی مدیر سرور وردپرس را برای استفاده در منطقه مدیر خود انتخاب کنند. این طرح رنگ باعث تغییر عرض ، ارتفاع ، پر کردن ، فاصله UI مدیر وردپرس نمی شود.

مضامین مدیر وردپرس از طرف دیگر می توانند یک قدم جلوتر بروند و عرض ، padding ، حاشیه ، مرزهای رابط کاربری مدیر وردپرس را تغییر دهند. تم های مدیر می توانند شکل و عناصر مختلفی مانند دکمه ها ، منوها ، پیوندها و حتی تایپوگرافی را در قسمت مدیریت وردپرس شما سبک و کنترل کنند.

اکنون که این اختلافات را بررسی کردیم ، اجازه دهید نگاهی به برخی از تم های آماده و رایگان مدیر وردپرس بیندازیم.

توجه: تمام مضامین سرپرست در اینجا پلاگین هستند. شما باید دقیقاً مانند نصب هر افزونه وردپرس آنها را نصب کنید.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 مدیر آبی

Blue Admin

Blue Admin یک سرپرست ساده و ساده برای وردپرس است. همانطور که از نام آن مشخص است ، از آبی به عنوان رنگ اصلی در نوار مدیر وردپرس استفاده می شود. این نوار مدیر را در سمت راست به سفید تغییر می دهد به جای اینکه با رنگ نوار بالا مطابقت داشته باشد.

2. تم سرور رام شده

Tamed Admin Theme

تم مدیر Adam به منظور ساده کردن رابط کاربری مدیر وردپرس است. این تم مدیر حداقلی وردپرس از رویکرد آرامش بخش و آرام تری برای رنگ های رابط کاربر استفاده می کند. این بسیار تمیز و ساده به نظر می رسد در حالی که هنوز یک رابط کاربری مدیر بسیار آشنا را ارائه می دهد.

3. قالب مدیر Slate

Slate Admin Theme

Slate یک تم مدیر ساده و تمیز برای وردپرس است. از نوار مدیریت قهوه ای تیره با رنگ آبی برای پیوندها ، دکمه ها و منوها استفاده می کند. تمرکز Slate بر روی بهبود تجربه نوشتن محتوا برای وبلاگ نویسان با ارائه یک رابط کاربری مدیر ناب است.

4. رابط کاربری Fancy Admin

Fancy Admin UI یک تم سرور وردپرس وردپرس با نوار مدیریتی بالای آبی و نوار منوی خاکستری نرم است. کاربران می توانند این رنگ های اصلی و ثانویه را از صفحه تنظیمات »عمومی تغییر دهند.

Fancy Admin UI

5 مدیر قبلی را دوباره تصور کنید

Reimagined Admin

مدیر مجدد یک موضوع مدیریتی وردپرس پررنگ و تاریک است. این بخش سرگرم کننده تری به منطقه مدیر می بخشد که می تواند برای برخی از کاربران جذاب باشد. با طراوت و در عین حال قوی.
6 <.>

Admin Color Schemer plugin

Admin Color Schemer دقیقاً یک موضوع مدیر وردپرس نیست. این امکان را به شما می دهد تا طرح رنگ مدیر وردپرس را از یک رابط کاربری آسان تغییر دهید. این بدان معنی است که می توانید تعداد نامحدودی ترکیب رنگ ایجاد کنید تا از آنها به عنوان طرح مدیریت وردپرس استفاده کنید.

7. White Label CMS

White Label CMS

White Label CMS یک موضوع سرپرست نیست ، اما به شما امکان می دهد قسمت مدیریت وردپرس را شخصی سازی و تغییر نام دهید. شما می توانید آرم های وردپرس را حذف کرده و قسمت مدیر را برای رفع نیازهای خود تغییر دهید. این برای کاربرانی که در حال ساخت سایت برای مشتری هستند و می خواهند دقیقاً همان چیزی را که آنها درخواست کرده اند ارائه دهند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یک موضوع جدید مدیریت وردپرس را برای سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید آموزش ما را در مورد چگونگی موارد غیرضروری منو را از قسمت مدیریت وردپرس پنهان کنید با استفاده از Adminimize.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/7-free-wordpress-admin-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید