7 بهترین گزینه Mailchimp برای سال 2020 (با ویژگی های بهتر + قیمت مناسب)

آیا به دنبال گزینه Mailchimp هستید؟ Mailchimp یک سرویس محبوب بازاریابی از طریق ایمیل است و قبلا مورد علاقه صنعت بوده است.

با این وجود به دلیل تغییرات اخیر در قیمت گذاری Mailchimp و کاهش مداوم کیفیت خدمات ، بسیاری از کاربران به دنبال تغییر وضعیت از Mailchimp هستند.

خبر خوب این است که خدمات بازاریابی از طریق ایمیل که ویژگی ها ، خدمات و قیمت های مناسب تر برای تجارت را ارائه می دهد

در این مقاله ، ما بهترین گزینه های Mailchimp را برای نیازهای بازاریابی ایمیل شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Comparing the best Mailchimp alternatives for email marketing

چرا مردم از Mailchimp دور می شوند؟ h4>

Mailchimp قبلا یکی از این موارد بود برترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل در بازار. آنها به دلیل طرح معروف “برای همیشه رایگان” محبوبیت بیشتری پیدا کردند.

با این حال ، در سال های اخیر آنها نتوانسته اند به نوآوری ادامه دهند ، به خصوص در مورد اتوماسیون بازاریابی.

برای بدترین حالت ، تغییرات اخیر قیمت گذاری آنها کاربر پسند نیست زیرا اکنون آنها از کاربران لغو اشتراک شده در حساب خود از کسب و کارها هزینه می گیرند. دیگر نیازی به پرداخت هزینه مشترکانی نیستید که دیگر از شما پیام دریافت نمی کنند.

پشتیبانی آنها بطور فزاینده ای مفید واقع شده است و تقریباً هر درخواست پیامی استاندارد دریافت می کند مانند: ما این را به تیم مهندسی یا رهبری خود ارسال می کنیم.

در حالی که آنها از یک زبان جذاب بازاریابی مانند “همه در یک پلت فرم بازاریابی” استفاده می کنند ، شما امکان انجام کارهای اساسی مانند حذف انبوه بیش از 100 مخاطب در یک زمان را ندارید.

خوشبختانه چندین گزینه Mailchimp با ویژگی ها ، قیمت گذاری و کیفیت خدمات بسیار بهتر وجود دارد.

بهترین گزینه های Mailchimp (انتخاب متخصص ما) h4>

از آنجا که صدها سرویس بازاریابی از طریق ایمیل وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، ما بهترین گزینه های Mailchimp را برای موارد خاص استفاده از قبیل مشاغل کوچک ، غیرانتفاعی ، فروشگاه های اینترنتی (تجارت الکترونیکی تجاری) و غیره انتخاب کرده ایم <. p>

در اینجا بهترین گزینه های Mailchimp وجود دارد که می توانید استفاده کنید.

1. تماس مداوم

Constant Contact

تماس دائمی است بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای مشاغل کوچک و غیر انتفاعی.

آنها به شما امکان می دهند فقط در عرض چند دقیقه خبرنامه های الکترونیکی حرفه ای با ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان ایجاد کنید.

شما تمام ویژگی های اساسی مانند توانایی مدیریت لیست های ایمیل ، پیگیری قابلیت تحویل ایمیل و نرخ باز را دارید. گزارش های زیبا آنها نحوه عملکرد مبارزات ایمیل شما را نشان می دهد.

Contact Contact دارای ویژگی های اساسی اتوماسیون ایمیل است که به شما امکان می دهد پیام های خوشامدگویی را برای مشترکان جدید ارسال کنید ، ایمیل ها را بر اساس رفتار کاربر ایجاد کرده و ایمیل ها را به طور خودکار به افرادی که باز نمی شوند ارسال کنید.

همچنین دارای ابزارهای داخلی برای راه حل های تجارت الکترونیکی برای کمک به شما در دستیابی به مشتریان موجود است. تماس دائمی ایجاد نظرسنجی و نظرسنجی ، صفحات اهدا برای افراد غیر انتفاعی ، فرم های ثبت نام پویا و موارد دیگر را برای شما آسان می کند.

بهترین قسمت در مورد Contact Contact پشتیبانی بی نظیر آنها از طریق گفتگوی زنده ، تماس تلفنی ، ایمیل ، پشتیبانی جامعه و کتابخانه وسیعی از منابع مفید است.

Constant Contact یک گزینه مناسب Mailchimp برای وردپرس است زیرا با تمام افزونه های محبوب وردپرس مانند OptinMonster ، WPForms و موارد دیگر.

قیمت گذاری: 20 دلار – 45 دلار در ماه.

پاداش: کاربران WPBeginner می توانند از Constant استفاده کنند با کد کوپن تماس بگیرید و 20٪ تخفیف بگیرید. امروز با تماس مستمر شروع کنید .

2. Sendinblue

Sendinblue

Sendinblue است یک سرویس قدرتمند بازاریابی از طریق ایمیل و بازاریابی پیامکی برای مشاغل.

این برنامه دارای ابزارهای قدرتمندی برای ایجاد خبرنامه های ایمیل ، اتوماسیون بازاریابی ایمیل ، کمپین های پیام کوتاه ، صفحات فرود ، تبلیغات فیس بوک ، گفتگوی زنده و موارد دیگر است.

راه حل اتوماسیون بازاریابی شخصی آنها به شما امکان می دهد بر اساس رفتار کاربر برای مخاطبان هدف ایمیل ارسال کنید.

برای تقویت تبلیغات بازاریابی شما با سازنده الگوی ساده و قابلیت ارسال ایمیل عالی همراه است.

SendinBlue با ویژگی های اضافی مانند بازاریابی پیامکی و نرم افزار چت زنده . آنها همچنین برنامه های قیمت گذاری عادلانه تری را برای صاحبان مشاغل از جمله یک طرح برای همیشه رایگان ارائه می دهند.

قیمت گذاری: رایگان – 66 دلار در ماه.

3. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit یک بازاریابی رایج از طریق ایمیل است نرم افزاری برای وبلاگ نویسان ، نویسندگان و سازندگان.

آنها معروف خود را با شعار: قدرت Infusionsoft با سهولت Mailchimp راه اندازی کردند.

ConvertKit ویژگی های اتوماسیون آسان را با سازنده توالی کشیدن و رها کردن ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بر اساس رفتار کاربر ایمیل های خودکار ارسال کنید. همچنین می توانید مخاطبین خود را با برچسب ها بر اساس نحوه تعامل با ایمیل های شما تقسیم بندی کنید.

آنها برای رشد لیست ایمیل شما الگوهای صفحه فرود زیبا و فرمهای سفارشی قابل تنظیم را ارائه می دهند.

ConvertKit با بسیاری از اشخاص ثالث مشهور ادغام می شود نرم افزار CRM ، ابزارهای تولید سرب مانند OptinMonster ، سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce و Shopify و موارد دیگر

ConvertKit یک گزینه عالی برای Mailchimp با بستر اتوماسیون بازاریابی قدرتمند برای وبلاگ نویسان ، ناشران و نویسندگان شماست.

قیمت گذاری: 29 دلار – 79 دلار در ماه.

4. AWeber

AWeber

AWeber یکی دیگر از راه حل های عالی بازاریابی از طریق ایمیل برای ارتباط با کاربران و تسریع رشد تجارت است.

این مجموعه از ویژگی های چشمگیری مانند واکشی خودکار مقالات برای ایجاد ایمیل های خبرنامه وبلاگ خودکار ، الگوهای ایمیل زیبا ، تجزیه و تحلیل ایمیل ، تقسیم بندی لیست و ابزارهای اتوماسیون برخوردار است.

همچنین شامل سایر ویژگی های استاندارد مانند آزمایش تقسیم A / B ، پاسخ خودکار ، مدیریت لیست و غیره

AWeber یک گزینه مستقیم برای Mailchimp با برنامه قیمت گذاری انعطاف پذیر براساس تعداد مشترکان. همچنین شامل یک دوره آزمایشی رایگان به مدت 30 روز است.

قیمت گذاری: 19 دلار – 149 دلار

5. قطره

Drip

Drip یک بازاریابی رایج از طریق ایمیل است خدمات اتوماسیون برای فروشگاه های تجارت الکترونیک. این برنامه دارای نقاط لمسی چند کاناله است تا با ارسال ایمیل و ایجاد تعامل در حساب های شبکه های اجتماعی به مشتریان برسد.

به مدیریت کاربران بر اساس تعامل آنها در وب سایت شما کمک می کند. می توانید داده های کاربر را جمع آوری کرده و در برچسب ها ، رویدادها و زمینه های سفارشی ذخیره کنید. علاوه بر این ، فرآیند ارتباط با مشتری در تأثیرگذارترین زمان بر اساس رفتار آنها در طول سفر ، خودکار است.

با شخصی سازی پیشرفته ، می توانید از داده های مشتری برای ایجاد کدهای تخفیف سفارشی ، توصیه های محصول ، اعلان های افت قیمت و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر می خواهید سرویس بازاریابی ایمیل خود را با یک راه حل تجارت الکترونیکی مانند عنوان WooCommerce ، BigCommerce ، یا Shopify ، سپس Drip بهترین گزینه Mailchimp با چندین ادغام است که به شما در افزایش فروش کمک می کند.

قیمت گذاری: 49 دلار – 122 دلار

6. GetResponse

GetResponse

GetResponse یک نرم افزار بازاریابی از طریق ایمیل است برای مشاغل کوچک مشابه سایر خدمات رایج ایمیل مارکتینگ ، چندین راه حل مانند بازاریابی از طریق ایمیل ، اتوماسیون ، صفحات فرود و موارد دیگر را ارائه می دهد.

می توانید کمپین های بازاریابی ایمیل خود را با الگوی آنها تنظیم کرده و ایمیل های زیبا را با چند کلیک طراحی کنید. همچنین می توانید از صفحات فرود آنها برای گرفتن لیدهای بیشتر استفاده کنید.

همراه با یکپارچه سازی های قدرتمند که به شما امکان می دهد برنامه های مورد علاقه خود مانند WordPress ، Magento ، Slack و غیره را بهم متصل کنید.

قیمت گذاری: 15 دلار – 1199 دلار در ماه.

7. MailerLite

MailerLite

MailerLite یکی دیگر از خدمات قوی بازاریابی از طریق ایمیل و یک گزینه عالی Mailchimp است. همراه با ویرایشگر ایمیل مبتدی و ایمیل های از پیش ساخته شده برای کمپین های مختلف.

برای ضبط لیدها می توانید از صفحات فرود ، پنجره های بازشو یا فرم های ثبت نام جاسازی شده استفاده کنید. این برنامه دارای ویژگی های اتوماسیون ایمیل ، تقسیم بندی و شخصی سازی قدرتمند است که به شما امکان می دهد کاربران مناسب را در زمان مناسب هدف قرار دهید.

شما می توانید استراتژی خود را با استفاده از ابزارهای گزارشگری داخلی تجزیه و تحلیل کنید و یا آزمایشات تقسیم A / B را برای بهبود فعالیت های خود انجام دهید.

قیمت گذاری : رایگان – 50 دلار در ماه.

نتیجه گیری: بهترین گزینه Mailchimp جایگزین کدام است؟ h4>

اگر به دنبال گزینه Mailchimp برای وردپرس هستید ، تماس مداوم گزینه مناسبی است. این از Platofrm ، ادغام های قدرتمند ، پشتیبانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مشاغل کوچک و غیرانتفاعی استفاده می شود.

اگر به دنبال گزینه Mailchimp هستید که برنامه ای برای همیشه رایگان داشته باشد ، باید به SendinBlue .

اگر به دنبال گزینه Mailchimp برای وبلاگ نویسان با ویژگی های اتوماسیون بهتر هستید ، توصیه می کنیم از ConvertKit یا SendinBlue .

اگر به دنبال گزینه Mailchimp برای Shopify ، WooCommerce یا سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیک هستید ، توصیه می کنیم از قطره .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین گزینه های Mailchimp را برای رشد تجارت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد انتخاب بهترین ارائه دهنده VoIP مشاغل .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-mailchimp-alternatives/.

دیدگاهتان را بنویسید