7 بهترین گزینه GoDaddy در سال 2020 (ارزان تر و قابل اطمینان تر)

GoDaddy یکی از بزرگترین شرکت هاست و نام دامنه در جهان است. آنها طیف گسترده ای از خدمات از جمله ثبت نام دامنه ، میزبانی وب ، سازنده وب سایت ، گواهی SSL ، ایمیل و موارد دیگر را ارائه می دهند.

با این وجود همیشه بهترین و ارزانترین بازار نیستند.

گزینه های GoDaddy زیادی وجود دارد که می توانند با هزینه کمتر و خدمات عالی ویژگی های بهتری را به شما ارائه دهند.

در این مقاله ، ما بهترین گزینه های GoDaddy را که ارزان تر ، قابل اطمینان تر و با اخلاق تر هستند ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best GoDaddy alternatives for website owners

چرا به دنبال گزینه های GoDaddy می گردیم؟ h4>

GoDaddy یکی از بهترین ثبت نام کنندگان محبوب دامنه و ارائه دهندگان خدمات میزبانی. آنها بیشترین تعداد نام دامنه ثبت شده در جهان را مدیریت می کنند.

با این وجود ، آنها همیشه بهترین گزینه نیستند ساخت وب سایت یا راه اندازی مشاغل جدید.

بسیاری از رقبای GoDaddy دیگر خدمات بهتری با قیمت پایین ارائه می دهند.

به عنوان یک مالک مشاغل ، همیشه باید به تمام گزینه های خود نگاه کنید. اگر گزینه GoDaddy از نظر ویژگی ها ارزان تر و بهتر است ، باید تصمیم آگاهانه بگیرید.

در طول سالها ، GoDaddy همچنین درگیر بسیاری از اختلافات اخلاقی بوده است ، به همین دلیل بسیاری از خریداران با مسئولیت اجتماعی تصمیم می گیرند که از GoDaddy اجتناب کنند و در عوض با رقبای GoDaddy تجارت کنند.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین گزینه های GoDaddy بیندازیم ، و اینکه آنها چه چیزی بهتر از GoDaddy .

1. Bluehost

Bluehost

Bluehost یکی از بهترین شرکت های میزبانی وب a > در بازار آنها خدمات میزبانی سریع و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند که می توانید برای ایجاد وب سایت به آنها اعتماد کنید.

اگر به دنبال گزینه دیگری برای میزبانی وب سایت GoDaddy هستید ، Bluehost توصیه شماره 1 ماست.

آنها برنامه های میزبانی بسیار خوبی برای وردپرس دارند که عنوان بهترین سازنده وب سایت موجود. نیازی به ذکر نیست ، Bluehost به طور رسمی ارائه دهنده میزبانی وردپرس است.

برای بهتر شدن آن ، آنها با هر طرح میزبانی یک دامنه رایگان + گواهینامه SSL رایگان ارائه می دهند. این بدان معناست که شما نیازی به ثبت دامنه خود به صورت جداگانه یا خرید گواهی SSL جداگانه ندارید.

از همه مهمتر ، آنها به کاربران WPBeginner 60٪ تخفیف ارائه می دهند. در واقع ، شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه شروع کنید.

to برای ادعا اینجا را کلیک کنید این پیشنهاد اختصاصی Bluehost ←

مزایای GoDaddy:

 • ثبت نام دامنه رایگان
 • گواهی SSL رایگان
 • آدرس ایمیل تجارت آزاد
 • میزبانی سریعتر و مطمئن تر
 • نصب وب سایت وردپرس را 1 کلیک کنید
 • یک داشبورد برای مدیریت همه موارد

همچنین ممکن است بخواهید بررسی کامل Bluehost ما یا کوپن Bluehost .

2. Domain.com

Domain.com

Domain.com بهترین گزینه GoDaddy برای ثبت نام دامنه یا خرید گواهینامه های SSL. آنها یکی از مشهورترین ثبت نام دامنه هستند که همه موارد برتر پسوندهای دامنه (TLDs).

می توانید از تولید کننده نام دامنه برای یافتن بهترین نام دامنه برای تجارت خود. به سادگی کلمات کلیدی یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید ، و لیستی از نتایج مطابقت ایجاد می کند.

Domain.com دارای یک منطقه مدیریت دامنه بصری و آسان است. از آنجا می توانید تنظیمات DNS ، تجدید ، حریم خصوصی و سایر تنظیمات دامنه را مدیریت کنید.

کاربران WPBeginner می توانند از کد کوپن Domain.com ما استفاده کنند تا 25٪ تخفیف خرید خود را بدست آورید.

Domain.com همچنین گزینه مناسبی برای گواهینامه های SSL GoDaddy است. Domain.com SSL ارزان تر را ارائه می دهد گواهینامه ها از GoDaddy.

مزایای GoDaddy:

 • مدیریت دامنه آسان تر
 • ثبت دامنه رقابتی و قیمت های تمدید
 • جستجوی سریعتر دامنه با پیشنهادات بهتر
 • دامنه خود را به سمت ارائه دهنده میزبانی هدایت کنید
 • به راحتی نام دامنه خود را به هر شرکت دیگری منتقل کنید
 • گواهی SSL ارزان تر

3. SiteGround

SiteGround

SiteGround بهترین گزینه GoDaddy برای وب سایت های تجاری . آنها یکی از برترین شرکت های میزبان و ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه می شوند.

SiteGround که به پشتیبانی قهرمانانه خود معروف است ، پشتیبانی فنی سریع و آگاهانه ای را از طریق تلفن ، چت زنده و ایمیل ارائه می دهد. آنها یک انتقال وب سایت رایگان ، گواهی SSL رایگان و موارد دیگر را ارائه می دهند.

به عنوان یک مالک وب سایت ، می توانید از مراکز داده وی در چندین منطقه جغرافیایی انتخاب کنید. کنترل پنل بصری جدید آنها پر از ابزارهایی است که به شما کمک می کند وب سایت خود را نسبت به GoDaddy مهاجرت ، مدیریت و راه اندازی کنید.

کاربران WPBeginner می توانند 70٪ تخفیف ویژه در برنامه StartUp خود بگیرند که برای مبتدیان و مشاغل کوچک ایده آل است.

→ برای ادعای این پیشنهاد منحصر به فرد SiteGround اینجا را کلیک کنید

مزایای GoDaddy

 • میزبانی وب سریعتر
 • برای مشاغل و وب سایت های تجارت الکترونیکی بهتر است
 • رابط کاربری آسان تر و ابزارهای مدیریت وب سایت
 • پشتیبانی بسیار بهتر و سریعتر از مشتری

همچنین ممکن است بخواهید از مرور کامل SiteGround ما یا از سایت اختصاصی ما دیدن کنید. کوپن SiteGround .

4. HostGator

HostGator

اگر به دنبال گزینه ارزان میزبانی وب GoDaddy هستید ، پس عاشق HostGator . آنها یکی از به اشتراک گذاشته شده میزبانی شرکت های موجود در بازار ، ارائه برنامه های میزبانی وب ارزان برای وبلاگ نویسان و استارتاپ ها.

قیمت این برنامه ها این است که مشتریان بیشتری بتوانند وب سایت های خود را راه اندازی کنند. با این حال ، آنها فقط راه اندازی وب سایت ها را ارائه نمی دهند.

HostGator همچنین ارائه می دهد اختصاصی و برنامه های میزبانی VPS . در حقیقت ، WPBeginner همچنین با سرورهای اختصاصی HostGator میزبانی می شود. ما از سال 2007 مشتری وفادار HostGator هستیم و می توانیم با اطمینان خدمات آنها را توصیه کنیم.

مزایای GoDaddy:

 • میزبانی وب ارزان تر
 • برای راه اندازی یک وبلاگ یا سایت مبتدی مناسب است
 • پشتیبانی عالی از مشتری
 • تنظیم وب سایت وردپرس را با یک کلیک کلیک کنید

همچنین ممکن است بخواهید از بررسی کامل HostGator ما یا موارد اختصاصی ما دیدن کنید. کوپن HostGator .

5 . با سازنده وب سایت تماس دائمی

ثابت تماس با سازنده وب سایت بهترین گزینه سایت ساز GoDaddy است. با پشتیبانی از هوش مصنوعی ، تماس با Contact Website Builder با یک جادوگر ساخت وب سایت ساده ارائه می شود.

می توانید صفحه فیس بوک خود را برای ایجاد یک وب سایت همگام سازی کنید یا برای راه اندازی آن از جادوگر گام به گام استفاده کنید.

به چند سوال در مورد مشاغل خود پاسخ دهید ، طرحی را که برای شما انتخاب شده انتخاب کرده و سپس آن را بدون نوشتن کد تنظیم کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و تنظیم سریع حضور آنلاین شماست.

تماس مداوم نیز بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای مشاغل. این بدان معناست که شما می توانید به راحتی از وب سایت خود بدون تلاش زیاد منجر به کسب و کار خود شوید.

مزایای GoDaddy:

 • سازنده وب سایت آسان تر بسیار سریعتر و دوستانه مبتدی
 • از هوش مصنوعی برای تولید طراحی حرفه ای وب سایت استفاده می کند
 • استفاده از کانال های بازاریابی ایمیل یا Faceook خود را آسان تر می کند
 • ابزارهای ساده برای ویرایش ، مدیریت و به روزرسانی وب سایت خود

جدا از گزینه خوبی برای سازنده وب سایت GoDaddy ، تماس ثابت نیز یک گزینه عالی برای ایمیل GoDaddy است.

6. DreamHost

Constant Contact Website Builder

DreamHost یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های میزبانی است. آنها یک گزینه عالی برای برنامه های میزبانی مشترک GoDaddy هستند.

آنها میزبانی قوی در سرورهای سریع با نام دامنه رایگان + گواهی SSL ارائه می دهند. این به طور قابل توجهی هزینه های وب سایت شما را کاهش می دهد و مدیریت همه امور زیر یک سقف را آسان تر می کند.

Dreamhost دارای یک صفحه کنترل بصری و آسان تر از GoDaddy است. به شما امکان دسترسی به چندین ابزار را می دهد که می توانید برای مدیریت وب سایت خود استفاده کنید.

مزایای GoDaddy:

 • نام دامنه و گواهی SSL رایگان
 • داشبورد ساده و ظریف
 • مناسب برای وب سایت های مبتدی و همچنین مشاغل در حال رشد
 • سازنده وب سایت وردپرس را با 1 کلیک کلیک کنید و به شما امکان می دهد به راحتی یک وب سایت راه اندازی کنید
 • پشتیبانی سریعتر و آگاهانه از طریق گفتگوی زنده و ایمیل

7. WP Engine

DreamHost

موتور WP قابل اطمینان تر است جایگزین GoDaddy Pro. این بهترین مدیریت وردپرس میزبان ارائه دهنده دارای یک سیستم عامل قوی برای مدیریت آسان سایتهای مشتری تحت یک داشبورد.

وب سایت های برتر با یک کلیک ، استقرار آسان ، مدیریت آسان تولید و سایت های زنده را ارائه می دهد. سیستم عامل آنها بر اساس زیرساخت های هنری ساخته شده است که به شما امکان می دهد به راحتی مقیاس مورد نیاز خود را مقیاس بندی کنید.

این یک سرویس دربانک کاملاً مدیریت شده برای وب سایت ها است ، به این معنی که آنها از بروزرسانی ها و پشتیبان گیری مراقبت می کنند در حالی که شما روی موارد مهم دیگر تمرکز می کنید.

WP Engine ابزارهای توسعه دهنده ، فرصت های بازاریابی مشترک ، ارجاع سرب و موارد دیگر را به آژانس ها ارائه می دهد.

مزایای GoDaddy:

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین گزینه های GoDaddy که می توانید برای پروژه های خود استفاده کنید ، یاد بگیرید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از بهترین گزینه های MailChimp و بهترین خدمات تلفن تجاری .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-godaddy-alternatives-competitors/.

دیدگاهتان را بنویسید