7 بهترین پلاگین توییتر برای وردپرس در سال 2020 (مقایسه شده)

آیا به دنبال بهترین افزونه های توییتر برای وردپرس هستید؟

شاید شما می خواهید توییت های اخیر خود را در سایت خود بگنجانید یا بازدید کنندگان را به اشتراک گذاری مطالب خود ترغیب کنید.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های Twitter را برای WordPress به اشتراک خواهیم گذاشت که به شما کمک می کند پیروان Twitter و تعامل خود را افزایش دهید.

The best Twitter WordPress plugins

1. Smash Balloon Feed Feeders Twitter Pro

Custom Twitter Feeds Pro

Smash Balloon Custom Twitter Feeds Pro بهترین افزونه توییتر برای وردپرس است. به شما امکان می دهد توییت های اخیر خود را به راحتی در وردپرس جاسازی کنید.

گزینه های مختلف طرح بندی و گزینه های سفارشی سازی وجود دارد که به شما روش های مختلفی برای نمایش توییت ها در سایت شما می دهد.

شما می توانید توییت ها را نه فقط از حساب خود ، بلکه از هر حساب عمومی ، هشتگ و کلمه کلیدی اضافه کنید. حتی می توانید چندین حساب و کلمه کلیدی را با هم ترکیب کنید تا فیدهای هوشمند توییتر ایجاد کنید.

از ویرایشگر پیش فرض وردپرس و با استفاده از یک بلوک ساده می توانید خبرمایه خود را اضافه کنید. همچنین یک ابزارک نوار کناری برای استفاده آسان وجود دارد ، این به شما اجازه می دهد تا خوراک های توییتر را در مناطق غیر محتوای وب سایت خود به نمایش بگذارید.

وجود دارد نسخه رایگان خبرهای سفارشی توییتر نیز در دسترس است و همچنین دارای ویژگی های محدودی است که می توانید با آنها شروع کنید.

2. رافل پرس

The RafflePress website

RafflePress بهترین افزونه Giveaway WordPress در بازار. به شما امکان می دهد مسابقات را با جوایز راه اندازی کنید و می توانید از این موارد برای دنبال کردن دنبال کنندگان و تعامل بیشتر توییتر استفاده کنید.

RafflePress همراه با یک الگوی تبلیغاتی داخلی برای توییتر است. این به شما امکان می دهد فوراً مسابقه ای را با هدف افزایش تعامل توییتر راه اندازی کنید.

استفاده از آن فوق العاده آسان است و همراه با سازنده مسابقه کشیدن و رها کردن است. به سادگی اقداماتی را که می خواهید در مسابقه خود قرار دهید اضافه کنید و سپس آن را به هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید.

RafflePress فقط به توییتر محدود نمی شود. می توانید از آن برای لیست ایمیل خود را رشد دهید ، دوست داشتن Facebook را افزایش دهید ، بازدید و فروش را به فروشگاه WooCommerce و موارد دیگر.

توجه: می توانید از RafflePress Lite (نسخه رایگان ) و همچنین برای شروع کار با هدایا و مسابقات.

3. تعداد به اشتراک گذاشته شده

Shared Counts

> Shared Counts یکی از موارد زیر است: سرعت و عملکرد بدون به خطر انداختن ویژگی ها.

همانطور که از نامش پیداست ، به شما این امکان را می دهد تا تعداد اشتراک برای هر بستر رسانه اجتماعی را نمایش دهید. همچنین می توانید تعداد کل سهم برای هر مقاله را نمایش دهید.

چندین سبک دکمه برای انتخاب وجود دارد و همچنین می توانید مکانی را که می خواهید نمایش داده شود انتخاب کنید. استفاده از آن فوق العاده آسان است و به شما کمک می کند بدون آسیب رساندن به سرعت وب سایت ، فوراً ویژگی های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید.

فقط راهنمای گام به گام با استفاده از تعداد به اشتراک گذاشته شده برای شروع.

4. جنگ اجتماعی

Social Warfare

جنگ اجتماعی یکی دیگر از افزونه های محبوب برای دکمه های اشتراک گذاری آسان وب سایت در وب سایت شما. این امر به شما امکان می دهد تا بر آنچه افراد در توییتر (و سایر شبکه های اجتماعی) به اشتراک می گذارند و نحوه اشتراک آن را کنترل کنید. همچنین می توانید برای پست های خود تصاویر و عناوین سفارشی را برای Twitter ارسال کنید.

Social Warfare چندین سبک دکمه را ارائه می دهد و همه آنها برای عملکرد مناسب در دستگاه های تلفن همراه طراحی شده اند. همچنین می توانید آنها را به روش های مختلف سبک و جایگذاری کنید. حتی می توانید دکمه های اشتراک گذاری را در وسط مقاله قرار دهید.

یک موجود است ، که مکان خوبی برای شروع است. ارتقا به نسخه Pro به شما امکان دسترسی به ویژگی های بیشتری را می دهد.

5. احیای پست های قدیمی

Revive Old Posts

احیای پست های قدیمی a > به شما امکان می دهد مقالات قدیمی را در یک برنامه از پیش تعیین شده در پروفایل های شبکه های اجتماعی خود به راحتی به اشتراک بگذارید. این به شما کمک می کند جدول زمانی توییتر خود را در طول روز بدون برنامه ریزی دستی توییت ها فعال نگه دارید.

پس از راه اندازی کار ، برای به اشتراک گذاشتن پست های قدیمی شما به طور خودکار در پس زمینه کار می کند. می توانید محدوده تاریخ را انتخاب کنید ، دسته ها و برچسب های خاص را حذف کنید و در هر زمان مکث کنید.

همچنین می توانید آنچه را که در توییت ها منتشر می شود ، سفارشی کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید هشتگی را بر اساس دسته یا برچسب پست وارد کنید.

نسخه رایگان این افزونه با صفحات توییتر و فیس بوک کار می کند ، بنابراین ممکن است بخواهید برای شروع از آن استفاده کنید.

با این حال ، نسخه حرفه ای دارای برخی از ویژگی های اضافی قدرتمند است. این موارد شامل توانایی تنظیم برنامه های سفارشی ، استفاده از چندین حساب توییتر و افزودن برچسب های ردیابی تبدیل به URL ها.

6. نمادهای ساده اجتماعی

Simple Social Icons

نمادهای ساده اجتماعی a > افزودن آیکون های شبکه های اجتماعی به یک ابزارک نوار کناری را آسان می کند. این نمادها به پروفایل توییتر شما و دیگر پروفایل های رسانه های اجتماعی شما پیوند دارند. بازدیدکنندگان از سایت شما به راحتی می توانند شما را در شبکه اجتماعی مورد علاقه خود پیدا و دنبال کنند.

تنظیم آن کاملاً ساده و آسان است. شما این گزینه را دارید که رنگ دکمه ، تراز و ترتیب را انتخاب کنید. همراه با ویجت آسان برای استفاده که می توانید به سادگی به وبلاگ وردپرس .

7. بهتر است روی Tweet کلیک کنید

> Better Click to Tweet

یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد جعبه های “کلیک بر روی tweet” را در پست های خود اضافه کنید. کاملاً با ویرایشگر بلوک وردپرس سازگار است.

می توانید از این افزونه برای برجسته سازی نقل قول های خاص در محتوای خود استفاده کنید. بازدید کنندگان شما می توانند به سادگی با کلیک بر روی دکمه ای ، این جمله را توییت کنند. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در افزودن کلیک به جعبه های توییت در محتوای خود .

افزونه Better Click to Tweet رایگان است ، اما هیچ گزینه ای برای سفارشی کردن سبک نقل قول های شما ندارد. شما می توانید CSS سفارشی برای تغییر نحوه بها دادن به قیمت ها یا می توانید برای حق بیمه اضافه کنید ، که طیف وسیعی از سبک های مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین افزونه های توییتر برای وردپرس اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از بهترین پلاگین های اینستاگرام برای وردپرس ، و راهنمای جامع ما در افزایش بازدید وب سایت خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-twitter-plugins-for-wordpress-easy-and-powerful/.

دیدگاهتان را بنویسید