7 بهترین نکته پلاگین Jar برای وردپرس

آیا می خواهید کمک های مالی را در وب سایت وردپرس خود جمع آوری کنید؟ افزونه های Tip jar روشی آسان است که هم افراد غیرانتفاعی و هم سازندگان محتوا می توانند از سایت خود کسب درآمد کنند.

اگر کاربران از محتوای شما یا آنچه شما ارائه می دهید ، به شما کمک کنند کمک مالی به شما کمک کند.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های jar plug را برای وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت (با موافقان و مخالفان آنها).

7 best tip jar plugins for WordPress

چرا از شیشه نکته در وب سایت خود استفاده کنید؟ h4>

شیشه نوک مجازی تقریباً شبیه شیشه نوک واقعی است. این وسیله ای است که مخاطبان شما می توانند چند دلار به عنوان “تشکر” از کار خود به شما بدهند.

دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است از آن استفاده کنید. شاید:

  • شما یک نوازنده ، هنرمند یا نویسنده هستید. شما کارهای خود را بصورت آنلاین به اشتراک می گذارید ، اما می خواهید بودجه بیشتری نیز داشته باشید.
  • شما نرم افزار رایگان ایجاد می کنید. شما می خواهید به کاربران خود فرصتی بدهید تا از شما پشتیبانی کنند ، بنابراین می توانید به طور رایگان نرم افزار را ادامه دهید.
  • شما یک کلاس مجازی را بصورت آنلاین اجرا کنید که هزینه آن را پرداخت نمی کنید. کمک های مالی به شما کمک می کند تا آن را ادامه دهید.
  • شما به سادگی می خواهید یک شیشه نوک را امتحان کنید به عنوان راهی برای از وبلاگ خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید .

شیشه های نکته نوعی فرم اهدای کوچک هستند. آنها اغلب در نوار کناری یک وب سایت قرار می گیرند ، و به راحتی قابل مشاهده هستند.

شما می خواهید شیشه نوک شما تا حد ممکن ساده باشد. به این ترتیب احتمال استفاده از آن در افراد بیشتر خواهد شد.

استفاده از افزونه jar مناسب برای نیازهای شما بسیار مهم است زیرا برخی از این افزونه ها می توانند عملکردهای مفید دیگری را نیز بر اساس نیازهای شما ارائه دهند.

توجه: برخی از پلاگین های نوک تیز نیاز به استفاده از گواهینامه SSL . ما اکیداً این موضوع را بدون توجه به اینکه مورد نیاز است یا خیر ، توصیه می کنیم. اگر هنوز گواهینامه SSL ندارید ، آموزش ما در نحوه دریافت گواهینامه SSL رایگان شما را مرحله به مرحله فرآیند دریافت گواهی می کند. / p>

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین پلاگین های نکته jar برای وردپرس بیندازیم.

1. WPForms

The WPForms plugin's website

WPForms بهترین فرم پلاگین برای وردپرس. می توانید از آن برای ایجاد یک شیشه نوک استفاده کنید و فرم خود را متناسب با نیازهای برند خود تنظیم کنید.

WPForms دارای یک رابط کاربری بسیار مبتدی است. بعلاوه ، می توانید از WPForms Form Form Donation برای ایجاد سریع نوک خود.

از Stripe و PayPal برای پذیرش کمک های مالی در وب سایت شما پشتیبانی می کند. می توانید از آن برای پذیرش کمک های یکبار مصرف یا تکراری استفاده کنید. همچنین می توانید شیشه نوک را در هر نقطه از وب سایت خود از جمله صفحات مستقل ، ستون های فرعی ، قسمت پاورقی و موارد دیگر اضافه کنید.

An example of a tip jar created using WPForms

ارائه WPForms امکان ارائه چیزی در ازای کمک های مالی را نیز آسان می کند. اگر نوازنده هستید ، می توانید یک ضبط انحصاری ارائه دهید که به صورت عمومی در دسترس نیست. اگر طراح نرم افزار هستید ، می توانید به نسخه بتا یک نرم افزار جدید دسترسی پیدا کنید.

برای ارائه freebie خود ، می توانید فرم کمک های مالی خود را با خدمات بازاریابی از طریق ایمیل . با این کار می توانید برای تشکر از مردم برای کمک مالی و تأمین هزینه رایگان برای آنها.

نکته: WPForms فقط مخصوص شیشه های مخصوص نیست. می توانید از WPForms برای انواع فرم ها استفاده کنید ، مانند عنوان فرم تماس یا فرم نظر سنجی .

به دلیل چند منظوره بودن ، WPForms را به عنوان # 1 ارائه دهنده در لیست داریم.

قیمت گذاری

WPForms دارای نسخه رایگان محدود است ، و برنامه های حق بیمه آنها از 39 دلار شروع می شود. برای گزینه های اهدا ، شما به برنامه Pro نیاز دارید که 199 دلار با استفاده از کوپن اختصاصی WPForms ما / a>.

اگر غیرانتفاعی هستید ، می توانید از طریق برنامه مراقبت از WPForms که قیمت های ویژه ای را برای فرم های وردپرس برای سازمان های غیرانتفاعی ارائه می دهد.

2. GiveWP

The GiveWP plugin's website

GiveWP ، معروف به Give نیز ، یک افزونه کمک مالی خارق العاده و کاملاً ویژه برای وردپرس است. این یکی از بهترین افزونه های غیرانتفاعی ، اما می توانید از آن برای خود یا تجارت انتفاعی خود نیز استفاده کنید.

گزینه های مختلفی با GiveWP وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید به اهداکنندگان اجازه دهید که ارز خود را اهدا کنند. همچنین می توانید کمک های مکرر را بپذیرید.

شما همچنین می توانید اهدافی را برای جمع آوری کمک مالی تا یک نقطه خاص ایجاد کنید. اگر به مخاطبان خود چیز جدیدی ارائه دهید پس از رسیدن به هدف ، این می تواند واقعاً خوب کار کند.

An example of a tip jar created using GiveWP

به عنوان مثال ، اگر نویسنده داستان نویسی هستید ، ممکن است قول دهید که با رسیدن به 1000 دلار کمک مالی ، یک فصل از کتاب آینده خود را به صورت رایگان منتشر کنید.

GiveWP می تواند به طیف وسیعی از درگاه های پرداخت متصل شود. این موارد شامل Stripe ، Authorize.net ، PayPal ، 2Checkout ، Braintree ، Mollie ، Paytm ، PayFast ، Square ، AmeriCloud ، Paymill و بسیاری موارد دیگر است.

با GiveWP می توانید تعداد زیادی افزونه مختلف نصب کنید تا ویژگی های اضافی به شما ارائه دهند. با برنامه Basic تمام افزودنی های اصلی را دریافت می کنید. افزونه های برتر با برنامه های Plus و Pro در دسترس هستند.

کار با GiveWP آسان است. به محض نصب و فعال سازی آن ، از طریق راهنمای شروع سریع راهنمایی خواهید شد.

GiveWP به شما امکان می دهد فرم های اهدای خود را شخصی سازی کنید. اگر داشتن کنترل کامل بر روی فرم اهدا برای شما یکی از ویژگیهای اساسی است ، ممکن است فرمهای WP مناسب تر باشد. لحظه ای به آن افزونه نگاهی خواهیم انداخت.

قیمت گذاری

GiveWP نسخه رایگان محدودی دارد . برنامه های پرداختی از 240 دلار در سال شروع می شود و نسخه Plus با 360 دلار در سال به شما امکان دسترسی به همه افزودنی ها را می دهد.

3. کمک های مالی PayPal

The PayPal Donations plugin on the WordPress site

کمک های PayPal یک پلاگین ساده ای که به شما امکان می دهد از طریق PayPal کمک مالی کنید. راه اندازی آن بسیار آسان است. با استفاده از کمک های مالی PayPal می توانید یک شیشه نوک ایجاد کنید و آن را به نوار کناری یا پاورقی خود اضافه کنید ابزارک .

اگر می خواهید یک ظرف شیشه ای به سرعت اضافه کنید ، ممکن است این افزونه برای شما باشد. همچنین رایگان است که اگر انتظار ندارید کمک های مالی زیادی دریافت کنید می تواند یک مزیت بزرگ باشد.

می توانید ارز مورد نظر خود را برای نکات انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید مبلغ پیش فرض را برای کمک های مالی تعیین کنید. این افزونه به شما امکان می دهد URL صفحه “متشکریم” را وارد کنید تا اهدا کننده شما پس از اهدا به آن مراجعه کند.

می توانید یک دکمه سفارشی ایجاد کنید یا فقط یکی از دکمه های داخلی PayPal را استفاده کنید.

An example of a tip jar created using the PayPal Donations plugin p >

اگر می خواهید برای تنظیم شیشه راهنمای خود کمک کنید ، راهنمای ما را در مورد نحوه افزودن دکمه اهدای PayPal در وردپرس.

همانطور که ممکن است از نام آن انتظار داشته باشید ، افزونه کمک های مالی PayPal فقط کمک های مالی را از طریق PayPal انجام می دهد. اگر گزینه های بیشتری برای نوک تیز خود می خواهید ، به یک پلاگین دیگر نیاز دارید.

پربارترین پلاگین موجود در آن نیست. با این حال ، اگر می خواهید همه چیز را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهید ، کمک های PayPal کاملاً ارزش بررسی دارد.

قیمت گذاری

کمک های مالی PayPal یک افزونه رایگان است.

4. Tip Jar WP

The Tip Jar WP plugin on the WordPress website

Tip Jar WP یک افزونه نسبتاً جدید است ، اولین بار در ژوئیه 2019 منتشر شد. گرچه از قابلیت کامل پلاگین های برتر مانند GiveWP و WPForms برخوردار نیست ، اما برای ایجاد شیشه های نوک بسیار آماده شده است.

Tip Jar WP به گونه ای طراحی شده است که فرآیند اهدا را برای اهدا کنندگان شما بدون وقفه انجام دهد. استفاده از آن برای شما آسان است ، زیرا یک فرایند راه اندازی ساده وجود دارد.

فرم پیش فرض به زیبایی طراحی شده و استفاده از آن آسان است شما می توانید آن را در هر مکانی مانند نوار کناری یا پاورقی خود قرار دهید.

با استفاده از وردپرس ویرایشگر بلوک یا می توانید با استفاده از کد کوتاه آن را در نوار کناری خود قرار دهید. بعلاوه ، با همه سازندگان صفحه وردپرس نیز. طراحی پاسخگو به این معنی است که در دستگاه های تلفن همراه نیز زیبا به نظر می رسد.

شما می توانید از Tip Jar WP برای پرداخت های مکرر مانند کمک مالی هر هفته یا ماه استفاده کنید. چندین ارز ارائه می دهد تا اهدا کنندگان بتوانند از ارز خود استفاده کنند.

An example screenshot from Tip Jar WP showing the default tip jar

می توانید پرداخت ها را با کارت اعتباری انجام دهید. به طرز هوشمندانه ای ، فرم نوک تیز همچنین می تواند تشخیص دهد که آیا دستگاه کاربر شما از Apple Pay ، Google Pay یا Microsoft Pay پشتیبانی می کند. در این صورت گزینه مناسب را به آنها نشان می دهد.

یک اشکال این است که Tip Jar WP با PayPal ادغام نمی شود. اگرچه ممکن است دریابید که کاربران شما از پرداخت از طریق کارت اعتباری یا روش های پشتیبانی شده تلفن همراه خوشحال هستند.

قیمت گذاری

Tip Jar WP یک افزونه رایگان است. هرچند 1٪ کمک های مالی شما به عنوان هزینه معامله طول می کشد. اگر تعداد زیادی کمک مالی دریافت کنید ، این می تواند به این معنی باشد که یک افزونه متفاوت مقرون به صرفه تر است.

5. یک قهوه برای من بخرید

The Buy Me a Coffee tip jar plugin on the WordPress website

یک قهوه برای من بخرید پلاگین توسط پلت فرم آنلاین Buy Me a Coffee ارائه شده است. برای استفاده از آن باید یک حساب کاربری ایجاد کنید که رایگان است.

طرفداران شما می توانند از PayPal ، کارت اعتباری ، Apple Pay ، Google Pay یا روش های دیگر برای ارسال کمک مالی به شما استفاده کنند. Buy Me a Coffee به شما امکان می دهد کمک های یکبار مصرف و مکرر کنید. همچنین می توانید از آن برای پاداش دادن به اهدا کنندگان با محتوای اختصاصی یا حتی فروش محصولات دیجیتال .

ویجت Buy Me a Coffee بسیار زیبا به نظر می رسد. سفارشی سازی آن نیز آسان است: شما می توانید با یک کلیک در داشبورد WordPress رنگ خود را تغییر دهید. همچنین می توانید متن را تغییر دهید.

اگرچه نمی توانید مبلغ کمک مالی را تغییر دهید. طرفداران شما می توانند چندین برابر 3 دلار پرداخت کنند.

توجه: کمی گیج کننده ، چیزی که Buy Me a Coffee “ویجت” خود می نامد یک ابزارک WordPress نیست که شما به نوار کناری خود اضافه کنید. در عوض ، به محض فعال کردن آن ، در پایین سمت راست تمام صفحات وب سایت شما به صورت کمی فنجان قهوه ظاهر می شود که با کلیک روی آن منبسط می شود.

The Buy Me a Coffee widget in action on a website

با این حال ، می توانید با استفاده از ابزارک WordPress Buy Me a Coffee در ظاهر »ابزارک ها یک دکمه به نوار کناری خود اضافه کنید.

یک اشکال این است که اسناد زیادی برای افزونه وردپرس وجود ندارد (در مقابل سیستم عامل آنلاین). همچنین ، برخی از کاربران گزارش کردند که در دسترسی به پشتیبانی مشکل دارند.

قیمت گذاری

خرید یک قهوه برای من رایگان است ، اما برای کل کمک های مالی شما 5٪ هزینه معامله طول می کشد. اگر تمایل به استفاده از همه ویژگی های پلت فرم آنلاین دارید این ارزش خواهد داشت.

6. فرم های قابل توجه

The Formidable Forms plugin's website

فرم های قابل تحسین یکی دیگر از گزینه های خوب برای ایجاد شیشه نوک.

گرچه Formidable Forms یک پلاگین عالی برای فرم ها است ، اما به خوبی WPForms برای مبتدیان نیست. بیشتر برای توسعه دهندگان و کاربران باتجربه وردپرس آماده شده است.

مطمئناً می توانید از آن برای شیشه نوک خود استفاده کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از الگوی “کمک مالی PayPal” است ، فرم از پیش ساخته شده که می توانید به دلخواه خود سفارشی کنید.

An example of a tip jar made using Formidable Forms

اگر می خواهید با شیشه نوک خود کار پیچیده یا غیرمعمولی انجام دهید ، Formidable Forms بهترین گزینه برای شماست. این قدرت و انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهد. همانند WPForms ، می توانید از آن برای ایجاد انواع مختلفی از فرم ها نیز استفاده کنید.

قیمت گذاری

هزینه فرم های مهم از 149 دلار در سال است. اگرچه برای استفاده از PayPal ، مجوز کسب و کار (از 299 دلار در سال) نیاز دارید. آنها 14 روز ضمانت بازگشت وجه را ارائه می دهند.

نسخه رایگان محدودی نیز در دسترس است.

7. جعبه اهدای ارز رمزنگاری شده

The Cryptocurrency Donation Box tip jar plugin on the WordPress website

جعبه اهدای ارزهای رمزپایه a > یک پلاگین مخصوص jar tip است. به شما امکان می دهد کمک های مالی بیش از 20 ارز رمزپایه مختلف از جمله بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و غیره را بپذیرید.

راه اندازی آن ساده است: شما فقط آدرس کیف پول ارز رمزنگاری شده خود را در داخل افزونه وارد می کنید. همچنین گزینه QR code وجود دارد تا طرفداران شما در صورت تمایل به جای کپی کردن آدرس ، کد QR را اسکن کنند.

An example of a tip jar created using the Cryptocurrency Donation Box tip jar plugin

اگر می خواهید کمک های مالی خود را با ارز رمزنگاری کنید ، یک گزینه عالی برای امتحان کردن است. هرچند که فقط با ارزهای رمزپایه کار می کند. این بدان معناست که اگر به جای آن دلار (یا ارز محلی خود) می خواهید ، کمک چندانی نمی کند.

قیمت گذاری

جعبه اهدای Cryptocurrency یک افزونه رایگان است.

بهترین افزونه jar نکته وردپرس کدام است؟ h4>

هر یک از این افزونه ها می تواند گزینه خوبی برای نوک ظرف شما باشد. بهترین مورد برای شما به نیاز شما بستگی دارد.

برای فرم کمک های مالی آسان که می توانید در هر مکانی از سایت خود قرار دهید ، WPForms یک انتخاب عالی است. اگر می خواهید فرم تماس ایجاد کنید ، یا اگر می خواهید نظرسنجی و نظرسنجی را در سایت خود اضافه کنید ، بسیار مناسب است.

اگر به ویژگی های پیشرفته مانند توانایی مدیریت و تماس با اهدا کنندگان نیاز دارید ، GiveWP گزینه بسیار محکمی است. برای موسسات غیرانتفاعی و خیریه نیز کاملاً آماده شده است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین افزونه های نکته jar برای وردپرس اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به لیست باید دارای افزونه های وردپرس برای همه سایتها و راهنمای نهایی وردپرس جستجوگرها برای افزایش رتبه خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-tip-jar-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید