7 بهترین میزبانی پادکست برای سال 2020 در مقایسه (بیشتر رایگان هستند)

چندین خواننده ما در مورد یافتن بهترین سرویس میزبانی پادکست از ما س askedال کرده اند.

میزبانی پادکست با میزبانی وب متفاوت است زیرا ابزار خاصی را برای بهینه سازی تجربه مشترک ایجاد کرده است (در ادامه مقاله توضیح بیشتری خواهیم داد).

انتخاب یک سیستم عامل میزبان پادکست قابل اعتماد برای پادکست شما بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند مخاطبان خود را سریعتر رشد دهید در حالی که مدیریت پرونده های پادکست خود را آسان تر می کنید.

در این مقاله ، ما بهترین شرکتهای میزبان پادکست را که می توانید استفاده کنید مقایسه خواهیم کرد. بسیاری از آنها رایگان هستند و برخی از آنها هزینه کمی را می گیرند زیرا پشتیبانی و ابزار بهتری را ارائه می دهند.

The best podcast hosting companies compared

میزبانی پادکست چیست و چرا به آن نیاز دارید؟ h4>

میزبانی پادکست یک سرویس تخصصی است که امکان ذخیره و تحویل فایل های رسانه ای مرتبط با پادکست را دارد.

درست مثل اینکه شما به یک خدمات میزبانی وب سایت برای ذخیره تمام پرونده های وب سایت خود ، میزبانی پادکست خدمات مشابهی را برای پرونده های رسانه ای پادکست شما ارائه می دهد.

اکنون ممکن است از خود بپرسید ، آیا نمی توانم فقط از میزبانی وب سایت خود برای ذخیره فایلهای پادکست خود استفاده کنم؟

شما می توانید این کار را انجام دهید ، اما این برای وب سایت یا شنوندگان شما خوب نیست.

ببینید ، قسمت های پادکست پرونده های بزرگی هستند. ارائه آنها از یک سرور منابع سرور زیادی را می گیرد.

این باعث کندتر شدن وب سایت شما می شود و حتی می تواند هنگام بار زیاد خراب شود.

اگر چندین کاربر همزمان بارگیری را شروع کنند ، بیشتر خدمات میزبانی مشترک به سادگی فرایندهایی را که منابع سرور را می گیرند مسدود می کند. این بدان معناست که کاربران نمی توانند پادکست شما را بارگیری کنند.

و دقیقاً به همین دلیل است که شما به یک سرویس میزبانی پادکست نیاز دارید.

Why podcast hosting?

این شرکت ها در ذخیره و تحویل پرونده های بزرگ رسانه تخصص دارند. آنها به طور خاص برای پادکسترها ساخته شده اند و دارای ابزارهای ویژه ای برای رسیدگی به پرونده های رسانه ای هستند.

همچنین از افرادی که متخصص این صنعت هستند پشتیبانی می کنید. این در طولانی مدت تفاوت فاحشی ایجاد می کند.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین خدمات میزبانی پادکست که می توانید استفاده کنید ، بیاندازیم.

بهترین خدمات میزبانی پادکست h4>

شرکت های زیادی ارائه دهنده خدمات میزبانی پادکست هستند. با این حال ، ما به دنبال مواردی خواهیم بود که آسانترین استفاده ، ابزارها و پشتیبانی عالی و البته انعطاف پذیری در اندازه پرونده ها باشد.

در اینجا گزینه های بهترین خدمات میزبانی پادکست آورده شده است.

1. غرفه

Podbean

Podbean بهترین میزبانی پادکست ارائه دهنده خدمات در بازار. آنها برنامه های میزبانی پادکست نامحدود با پهنای باند نامحدود را ارائه می دهند.

همچنین شامل ابزارهای طراحی زیبایی برای میزبانی وب سایت شما با موضوعات قابل تنظیم است. شما همچنین می توانید به راحتی پخش کننده پادکست Podbean را مستقیماً در پست ها و صفحات وردپرس خود جاسازی کنید.

جدا از این ، آنها همچنین دارای ابزارهای ارتقا پادکست هستند که به طور خودکار قسمت های شما را به تمام دایرکتوری های برتر پادکست ارسال می کنند. با این کار مخاطبان شما می توانند از ابزارهای دلخواه خود برای گوش دادن و بارگیری پادکست استفاده کنند.

Podbean همچنین یک بازار تبلیغاتی ارائه می دهد که برای پادکسترها فرصت کسب درآمد از محتوای خود را فراهم می کند. آنها همچنین جامعه عظیم پادکستری دارند که از Podbean به عنوان بستر پادکست خود استفاده می کنند.

قیمت گذاری: طرح رایگان با فضای ذخیره سازی محدود ، برنامه های پرداختی از 9 دلار در ماه با فضای ذخیره سازی نامحدود شروع می شود.

2. BuzzSprout

Buzzsprout

BuzzSprout یکی از ساده ترین برنامه های ارائه دهنده میزبانی پادکست برای مبتدیان است. آنها از سال 2009 در این تجارت بوده اند و جامعه قدرتمندی از پادكسترها را كه شامل برخی از برترین پادكسترهای اطراف است ، ایجاد كرده اند.

اگر به تازگی شروع به کار کرده اید ، استفاده از آن به راحتی باورنکردنی است. فقط پرونده رسانه خود را بارگذاری کنید و بقیه کارها به طور خودکار انجام می شود.

آنها همچنین قسمت های شما را به طور خودکار به همه فهرست های برتر پادکست ارسال می کنند که این اطمینان را می دهد که پادکست شما در همه دستگاه ها و برنامه ها در دسترس است.

پخش کننده پادکست قابل جاسازی آنها عالی به نظر می رسد و در همه اندازه صفحه به خوبی کار می کند. این برنامه جلد ، دکمه های اشتراک اجتماعی ، کنترل های جست و خیز جلو و عقب و موارد دیگر را نشان می دهد.

آنها همچنین یک افزونه رایگان وردپرس ارائه می دهند که جاسازی را حتی راحت تر می کند.

اگر نمی خواهید وب سایتی بسازید ، BuzzSprout می تواند یک وب سایت برای شما بسازد. می توانید طراحی آن را شخصی سازی کنید و از نام دامنه سفارشی .

نکته منفی این است که حتی برنامه های پرداختی آنها محدودیت ذخیره سازی و پهنای باند دارند.

قیمت گذاری: برنامه رایگان محدود به مدت 90 روز. برنامه های پرداختی از 12 دلار در ماه و برای 3 ساعت بارگذاری شروع می شود.

3. Blubrry

Blubrry

Blubrry برنامه های میزبان پادکست انعطاف پذیر را برای پادکست های جدید و باتجربه به طور یکسان ارائه می دهد. آنها یک افزونه محبوب پادکست وردپرس به نام PowerPress را ارائه می دهند که باعث می شود مدیریت پادکست از طریق وب سایت وردپرس بسیار آسان است.

استفاده از Blubrry با PowerPress بارگذاری قسمتهای پادکست خود را مستقیماً در ارائه دهنده میزبانی پادکست آسان می کند. همچنین به شما امکان می دهد پادکست خود را به راحتی به Apple Podcasts (قبلاً iTunes) و Google Podcasts ارسال کنید.

این باعث می شود پادکست های شما در Google Home ، دستیار و برنامه Google Podcast در دستگاه های Android به راحتی قابل کشف باشد.

Blubrry همچنین گزینه های کسب درآمد ، آمار پادکست ، ویژگی های اشتراک اجتماعی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

قیمت گذاری: با شروع از 12 دلار در ماه با ذخیره 100 مگابایت در هر ماه.

4. ترانزیستور

Transistor

ترانزیستور یک سرویس میزبان پادکست قدرتمند و در عین حال آسان برای حرفه ای ها و مبتدیان است. آنها برنامه های میزبانی پادکست نامحدود را ارائه می دهند و این بدان معناست که شما برای بارگذاری ساعت ها مانند برخی دیگر از میزبان ها از شما هزینه نمی گیرند.

آنها به راحتی و بارگذاری رسانه پادکست شما و انتشار آن را بسیار آسان می کنند. آنها همچنین تجزیه و تحلیل پادکست را ارائه می دهند ، بنابراین شما می توانید نحوه عملکرد هر قسمت را ببینید.

کد جاسازی شده به شما امکان می دهد هر قسمت را به راحتی به پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید. اگر وب سایتی ندارید ، آنها می توانند به سرعت یک وب سایت برای شما ایجاد کنند.

نکته ای که باید مراقب آن باشید این است که برنامه های آنها تعداد بارگیری را محدود می کند. این بدان معناست که شما باید با رشد پادکست خود ، برنامه خود را ارتقا دهید.

قیمت گذاری: با شروع ماهانه 19 دلار برای حداکثر 10،000 بارگیری در ماه ،

5. پخش کننده پادکست هوشمند

Smart Podcast Player

صرف نظر از اینکه کدام سرویس میزبانی پادکست را انتخاب می کنید ، برای تعبیه و نمایش صحیح پادکست در وب سایت خود به یک media player نیاز دارید.

برخی از شرکتهای پادکست پخش کننده های تعبیه شده خود را دارند و برخی دیگر ندارند. مشکل این است که آنها به هیچ وجه به اندازه پخش کننده پادکست هوشمند به نظر نمی رسند و قطعاً گزینه های سفارشی سازی یکسانی ندارند.

Smart Podcast Player بهترین پخش کننده رسانه برای وب سایت های پادکست است.

به شما امکان می دهد یک رسانه پخش زیبا را در وب سایت خود نمایش دهید. شما می توانید در صفحه های جداگانه قسمت پادکست یا در صفحه اصلی خود نمایش دهید. کاربران می توانند قسمت ها را مرور کنند ، از کنترلهای روی صفحه استفاده کنند ، پادکست شما را به اشتراک بگذارند و موارد دیگر.

در همه دستگاه ها و اندازه صفحه زیبا به نظر می رسد. همچنین می توانید رنگ های آن را متناسب با وب سایت خود تنظیم کرده و از بالا یا پایین آن را چسبناک کنید.

علاوه بر اینکه به شما در یافتن شنوندگان جدید کمک می کند ، به شما نیز کمک می کند 6. Libsyn

Libsyn

Libsyn یکی دیگر از سرویس دهنده های قابل اعتماد پادکست پادکست است. آنها یک پلت فرم با کاربرد آسان را ارائه می دهند که برند شما را در مرکز قرار می دهد و به شما کمک می کند پادکست خود را از طریق سیستم عامل ها ، برنامه ها و دستگاه های مختلف تبلیغ کنید.

Libsyn از سال 2004 شروع به کار کرد ، که آن را به یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات میزبانی پادکست تبدیل می کند. این توسط پادکسترها برای سایر پادکسترها ایجاد شده است و جامعه زیادی از کاربران از جمله تأثیرگذارترین پادکسترها را در خود جای داده است.

آنها هر ماه برنامه های میزبانی پادکست را با محدودیت ذخیره سازی متفاوت اما با پهنای باند نامحدود ارائه می دهند. آنها گزینه های کسب درآمد ، تجزیه و تحلیل دقیق و ادغام وردپرس را با پلاگین خود به نام مرکز انتشارات Libsyn .

قیمت گذاری: از 5 دلار در ماه با ذخیره سازی 50 مگابایت در ماه شروع می شود.
7.

7. SoundCloud

SoundCloud

SoundCloud یک پلتفرم محبوب موسیقی و پادکست پادکست است. نکته خوب این است که شما می توانید با قرار دادن URL در هر نقطه از پست ها و صفحات وردپرس خود ، هر اپیدد پادکست را از SoundCloud تعبیه کنید.

SoundCloud برای حداکثر 3 ساعت بارگذاری رایگان است. طرح رایگان آنها نقطه شروع خوبی برای مبتدیانی است که می خواهند ابتدا آبها را آزمایش کنند.

برنامه های پرداخت شده آنها با فضای ذخیره سازی بیشتر ، پهنای باند ، آمار پیشرفته ، درآمدزایی و گزینه های توزیع ارائه می شود. استفاده از آن آسان است اما انعطاف پذیرترین و قابل تنظیم ترین برنامه میزبانی پادکست نیست.

قیمت گذاری: برنامه رایگان با 3 ساعت سقف بارگذاری. برنامه های پرداختی از 6 دلار در ماه شروع می شود.

بهترین سرویس میزبانی پادکست کدام است؟ h4>

همانطور که مشاهده می کنید بسیاری از سرویس های میزبان پادکست طرح های مشابهی را با ویژگی های مطابقت ارائه می دهند. برخی محدودیت هایی را برای فضای ذخیره سازی و برخی دیگر را محدود می کنند.

با توجه به این عوامل ، ما Podbean a را توصیه می کنیم > به عنوان بهترین سرویس میزبانی پادکست به طور کلی. برنامه های آنها با فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند با یک پلت فرم فوق العاده آسان برای استفاده همراه است. آنها همچنین به شما امکان می دهند پادکست خود را به راحتی در سرویس های مختلف تبلیغ کنید.

توصیه دوم ما BuzzSprout خواهد بود . این یکی از ساده ترین راه حل های میزبانی پادکست است که برای شروع کار برای مبتدیان مناسب است.

چگونه یک پادکست شروع کنیم؟ h4>

به غیر از سرویس میزبانی پادکست ، به یک وب سایت نیز نیاز خواهید داشت. این خانه پادکست شما در اینترنت خواهد بود که در آن به تبلیغ آن می پردازید و به کاربران کمک می کنید محتوای بیشتری کشف کنند.

برای ایجاد یک وب سایت ، به یک نام دامنه و یک حساب میزبانی وب نیاز دارید.

نام دامنه معمولاً 14.99 دلار در سال برای شما هزینه دارد و برنامه های میزبانی وب از 7.99 دلار در ماه که معمولاً سالانه پرداخت می شود ، شروع می شود.

از آنجا که تازه کار خود را شروع کرده اید ، می خواهید هر زمان که می توانید پس انداز کنید.

خوشبختانه ، دوستان ما در Bluehost در حال ارائه دامنه رایگان به کاربران WPBeginner و تخفیف ویژه در میزبانی وب هستند.

→ ادعا کنید این Bluehost اختصاصی پیشنهاد ←

برای راهنمایی کامل گام به گام ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد وب سایت .

بعد ، باید پادکست خود را تنظیم کنید. ما یک راهنمای گام به گام برای شروع پادکست برای مبتدیان ، شما را در راه اندازی کامل شامل نحوه ضبط پادکست خود راهنمایی می کند.

برای پادکست به چه تجهیزاتی نیاز دارید؟ h4>

بسیاری از پادکست های حرفه ای از تجهیزات مختلفی برای ضبط پادکست ها استفاده می کنند. این شامل میکروفون ، رابط صوتی ، میکسر ، شیشه جلو اتومبیل ، پایه شوک و موارد دیگر است.

هزینه تمام این تجهیزات بسیار زیاد است.

با این وجود ، شما فقط برای ضبط پادکست به همه آنها احتیاج ندارید. تنها تجهیزاتی که ما از ابتدا توصیه می کنیم خریداری کنید ، یک میکروفون خوب است.

ما توصیه می کنیم از Rode Podcaster ، که می توانید با استفاده از پورت USB به کامپیوتر متصل کنید.

اگر می توانید کمی بیشتر پس انداز کنید ، می توانید کیت Podcaster Rode که دارای یک بازوی رونق و یک پایه شوک است.

جایگزین: Samson C01UCW میکروفون سطح خوبی برای ضبط پادکست است.

هنگامی که پادکست شما رشد کرد و از این طریق درآمد کسب کردید ، می توانید در بهبود تنظیمات خود سرمایه گذاری کنید. اما به یاد داشته باشید اگر چیزی را شروع نکنید نمی توانید پیشرفت کنید ، پس فقط شروع کنید!

نحوه تبلیغ پادکست خود h4>

بسیاری از خدمات میزبانی پادکست فوق الذکر به شما امکان می دهند پادکست خود را به طور خودکار به دایرکتوری ها و موتورهای جستجوگر پادکست مختلف ارسال کنید.

همچنین می توانید پادکست خود را به صورت دستی نیز ارسال کنید. پس از تأیید پادکست خود و همه قسمت های آن در این سیستم عامل ها قابل کشف می شوند.

پادکست شما به عنوان خوراک RSS منتشر می شود. شما باید URL خوراک پادکست ارائه شده توسط سرویس میزبانی پادکست خود را کپی کنید.

نحوه ارسال پادکست خود به iTunes یا Apple Podcasts

iTunes بزرگترین دایرکتوری پادکست جهان است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از iPhone ، رایانه های Apple ، iPod و سایر دستگاه های Apple خود را در پادکست مشترک شوند.

ابتدا باید وارد iTunes Connect شوید وب سایت با استفاده از Apple ID خود. اگر یکی ندارید ، برای ایجاد رایگان ثبت نام می کنید.

پس از ورود به سیستم ، بر روی دکمه اتصال پادکست کلیک کنید.

Podcasts Connect

در صفحه بعدی ، URL خوراک پادکست خود را وارد کرده و بر روی دکمه اعتبار سنجی کلیک کنید.

iTunes Submit

iTunes اکنون اطلاعات پادکست شما را واکشی می کند. برای ادامه بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

iTunes اکنون ارسال پادکست شما را بررسی می کند و پس از تأیید ، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

نحوه ارسال پادکست خود به Google Podcasts

Google Podcasts جایگزین Google برای Apple Podcasts و iTunes است.

برای ارسال پادکست خود ، باید از موسیقی Google Play و بر روی دکمه انتشار کلیک کنید.

Publish Google Podcast

با این کار شما به کنسول مدیریت Podcast می روید ، جایی که باید URL خوراک Podcast خود را وارد کنید.

Submit podcast feed

بعد ، باید مالکیت را از طریق ایمیل تأیید کنید و خوراک پادکست خود را برای بررسی ارسال کنید. پس از تأیید ، پادکست شما در Google Podcasts فهرست می شود.

تبلیغ پادکست خود در وب سایت خود

داشتن یک وب سایت وردپرس برای پادکست شما گزینه های زیادی برای ارتقا pod پادکست شما دارد.

در ابتدا ، ما به شما توصیه می کنیم که برای اطمینان از اینکه وب سایت پادکست شما بازدید جستجو را جلب کرده است.

اکنون با شروع بازدید از وب سایت شما ، متوجه خواهید شد که بیشتر آنها بدون اشتراک در پادکست شما خارج می شوند. اینجا جایی است که ایمیل مارکتینگ a > وارد می شود.

شما باید یک خبرنامه ایمیل راه اندازی کنید که به کاربران امکان می دهد از طریق ایمیل در پادکست شما مشترک شوند.

بسیاری از پادکست های مبتدی با اجرای یک مسابقه تقدیمی تعداد زیادی شنونده و مشترک جدید پیدا می کنند. ما توصیه می کنیم از RafflePress استفاده کنید که بهترین افزونه اهدای وردپرس این امکان را به شما می دهد تا مسابقات اهدای ویروسی ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا به سرعت بازدیدکنندگان بیشتری را از وب سایت خود جذب کنید.

برای نکات بیشتر ، به راهنمای ما در نحوه افزایش بازدید وب سایت و بازدید کنندگان بیشتر از سایت شما.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین سرویس میزبانی پادکست را برای راه اندازی پادکست خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد آدرس ایمیل حرفه ای کسب و کار برای ارتباط با حامیان مالی و شماره تلفن تجارت مجازی برای همراهی با پادکست خود.

آخرین اما نه کمترین ، راهنمای ما را در برای رشد وب سایت شما باید دارای افزونه های وردپرس باشد.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-podcast-hosting-compared-most-are-free/.

دیدگاهتان را بنویسید