7 بهترین مکان برای یافتن نام دامنه حق بیمه برای فروش (+ نکات تخصصی)

اغلب خوانندگان در مورد بهترین مکانها برای یافتن نام دامنه های برتر برای فروش از ما سال کرده اند.

ثبت نام دامنه بسیاری در بازار وجود دارد ، هر یک از آنها سعی می کنند بهترین نام دامنه را به شما بفروشند.

اما همه آنها بهترین ابزارها را برای یافتن نام دامنه مناسب به شما ارائه نمی دهند. حتی برخی تلاش خود را می کنند تا افزونه های دامنه کمتر شناخته شده را با نرخ ارزان تری به شما بفروشند.

این کار مبتدیان را برای انجام تحقیقات در مورد نام دامنه و یافتن نام تجاری برای تجارت یا وبلاگ خود دشوار می کند.

در این مقاله ، ما بهترین مکان ها را برای یافتن نام دامنه برای فروش از جمله نام دامنه های جدید ، تاریخ انقضا و حق بیمه به اشتراک خواهیم گذاشت. ما همچنین نکات تخصصی در مورد چگونگی انجام مراقبت دقیق هنگام خرید نام دامنه برتر را به اشتراک خواهیم گذاشت.

What are the best places to find domain name for sale

ثبت نام دامنه h4>

اولین مکان برای شروع جستجوی دامنه از طریق ثبت نام دامنه . اینها شرکتهایی هستند که توسط ICANN مجاز به فروش نام دامنه به عموم مردم هستند.

با این حال ، همه ثبت کنندگان دامنه یکسان نیستند.

برخی سعی می کنند خدمات دیگری را که ممکن است نیازی به آنها نداشته باشید به شدت افزایش دهند. دیگران با ایجاد مشکل در انتقال نام دامنه شما سعی می کنند شما را قفل کنند.

در زیر ارائه دهندگان ما که ما استفاده می کنیم و توصیه می کنیم.

1. Domain.com

Domain.com

Domain.com a > بهترین ثبت نام دامنه در بازار است. این یک ابزار جستجوی دامنه سریع و ساده است که به شما کمک می کند تا به راحتی یک نام دامنه برای فروش پیدا کنید.

آنها همه نام دامنه های سطح بالا را با قیمت بسیار رقابتی برای نام دامنه های جدید ارائه می دهند.

اگر به دنبال نام دامنه های فروش هستید ، به سادگی بر روی برگه دامنه های برتر کلیک کنید تا نام دامنه های منحصر به فرد ، مارک دار و کوتاهتری پیدا کنید.

Premium domain search

نام دامنه های برتر معمولاً گران ترند ، اما شما انتخاب بهتری برای انتخاب دارید.

Domain.com a > مدیریت دامنه های خود را با استفاده از یک منطقه مدیریت دامنه ساده تر می کند. از آنجا می توانید نام دامنه خود را به هر شرکت میزبانی نشان دهید و ساخت وب سایت .

یافتن نام دامنه های برتر در بازارهای دامنه h4>

نام دامنه یک تجارت سودآور است. شما می توانید آن را به عنوان املاک و مستغلات برای اینترنت تصور کنید.

هزاران نفر هر روز نام دامنه را معامله می کنند ، این بدان معنی است که در هر زمان مشخص نام دامنه های برتر از سرمایه گذاران دامنه برای فروش وجود دارد.

این نام های دامنه را می توانید در بازارهای دامنه پیدا کنید. این جایی است که کاربران می توانند نام دامنه های خود را برای فروش لیست کنند ، به دیگران این امکان را می دهد که جستجو کنند ، پیشنهادی ارائه دهند یا مستقیماً نام را با قیمت ممتاز خریداری کنند.

2. Sedo

Sedo a >

Sedo یکی از بزرگترین بازارهای دامنه در جهان است. آنها بستری مطمئن و مطمئن برای دارندگان دامنه فراهم می کنند تا نام دامنه های خود را برای فروش لیست کنند.

تعداد زیادی دامنه برتر برای فروش در آنجا پیدا خواهید کرد. برخی از آنها در گذشته مورد استفاده قرار گرفته اند ، اما بیشتر آنها هرگز برای ساخت وب سایت استفاده نمی شوند.

Sedo همچنین یک بستر عالی برای انجام تحقیقات در مورد نام دامنه شما است. شما می توانید ایده های جالبی با کلمات کلیدی خود پیدا کنید ، سپس می توانید با استفاده از آنها نام دامنه های مشابه را با قیمت معمولی پیدا کنید
3 <. flippa>

Flippa

Flippa برترین پلتفرم در جهان برای فروش مشاغل آنلاین ، وب سایت ها و نام دامنه ها است. این بازاری است که در آن فروشندگان نام دامنه خود را برای فروش لیست می کنند. بیشتر آنها نام دامنه های برتر هستند که برای حراج یا خرید مستقیم ذکر شده اند.

با پیشنهاد قیمت نام دامنه ها می توانید نام دامنه ها را تماشا کنید ، حراج ها را دنبال کنید یا وارد حراج شوید.

اگر پیشنهاد شما پذیرفته شود ، می توانید دستورالعمل های پرداخت را دنبال کنید. معمولاً فروشندگان برای پرداخت مطمئن و انتقال ثبت نام به خریدار از خدمات سپرده گذاری Flippa استفاده می کنند.

4. GoDaddy

GoDaddy

GoDaddy بزرگترین ثبت نام دامنه در جهان است. آنها میلیون ها نام دامنه را برای تعداد بسیار زیادی از مشتریان در سراسر جهان مدیریت می کنند.

آنها ابزار تحقیق دامنه ، تولید کننده نام دامنه ، خدمات کارگزار دامنه و موارد دیگر را ارائه می دهند. آنها همچنین دارای بازار دامنه حق بیمه خاص خود با حراجی هستند.

اگرچه یک تجارت بزرگ است ، آنها خدمات و افزایش های دیگری را ارائه می دهند که برای مبتدیان می تواند کمی طاقت فرسا باشد.

بسیاری از گزینه های GoDaddy خدمات متمرکزتر ، ارزان تر و بهتری را برای رقابت ارائه دهید که در نهایت به نفع مشتریان است.

یافتن نام دامنه برای فروش در انجمن ها h4>

هزاران انجمن و انجمن آنلاین وجود دارد که صاحبان وب سایت می توانند درباره آنها بحث کنند ایده های تجاری آنلاین ، تکنیک های بازاریابی و ساخت وب سایت.

برخی از این انجمن های آنلاین صرفاً بر تجارت دامنه های تجاری تمرکز دارند ، در حالی که برخی دیگر فروم های فرعی را برای این موضوع اختصاص داده اند. در اینجا برخی از انجمن های آنلاین وجود دارد که می توانید برای پیدا کردن نام دامنه های موجود برای فروش از جمله نام دامنه های منقضی شده یا نام دامنه های منقضی شده به زودی استفاده کنید.

5. NamePros

NamePros

NamePros یکی از انجمن های آنلاین برتر برای خرید و فروش نام دامنه است. همچنین مکانی عالی برای یادگیری در مورد ایجاد مشاغل آنلاین ، سرمایه گذاری در نام دامنه ها و یافتن ایده های منحصر به فرد نام دامنه است.

آنها دارای یک بخش اختصاصی بازار دامنه هستند ، جایی که فروشندگان می توانند نام دامنه خود را در هنگام فروش لیست کنند. دامنه ها به عنوان حراج ذکر شده اند ، اکنون خرید می کنند ، معامله می کنند و پیشنهاد می دهند.

6. DNForum

DNForum

DNForum یکی دیگر از انجمن های آنلاین محبوب برای یافتن نام دامنه های منحصر به فرد است. این فروم توسط فروشندگان و خریداران برای تجارت دامنه ، اجرای حراج ها ، پیشنهادات یا درخواست کمک از کارگزاران نام دامنه مورد استفاده قرار می گیرد تا ایده منحصر به فردی برای شما پیدا کند.

از طریق میزبانی نام دامنه رایگان دریافت کنید h4>

اگر می خواهید فقط نام دامنه جدیدی برای کسب و کار خود ثبت کنید ، ساده ترین راه برای به دست آوردن نام دامنه رایگان ثبت نام در حساب میزبانی وب سایت است. با این روش می توانید در ثبت نام دامنه صرفه جویی کرده و سریعاً یک وب سایت درست کنید.

7. Bluehost

Bluehost

Bluehost یکی از بزرگترین ها است شرکت های میزبان در جهان و ارائه دهنده میزبانی به طور رسمی توسط وردپرس و ووکامرس .

آنها توافق کردند که به کاربران WPBeginner یک نام دامنه رایگان + گواهی SSL و تخفیف گسترده در میزبانی خدمات ارائه دهند. فقط با 2.75 دلار در ماه می توانید شروع کنید.

to برای ادعا اینجا را کلیک کنید این معامله Bluehost اختصاصی ←

چگونه یک نام دامنه عالی برای فروش پیدا کنیم h4>

مکان های زیادی وجود دارد که می توانید نام دامنه های موجود برای فروش را پیدا کنید. با این حال ، این یک تجارت کاملاً رقابتی است و اگر مراقب نباشید ، در پایان می توانید هزینه بیشتری برای یک نام دامنه پرداخت کنید.

اول ، ما به شما توصیه می کنیم که یک ایده نام دامنه منحصر به فرد توسط خودتان پیدا کنید. از عنوان ابزار بررسی دامنه در Domain.com تا ببینید آیا نام دلخواه شما برای ثبت نام در دسترس است.

به این ترتیب می توانید یک نام دامنه با قیمت عادی پیدا کنید که ممکن است بین 10-14.99 دلار در سال باشد.

به راهنمای ما در عنوان نحوه یافتن نام دامنه برای برخی نکات در مورد ایده های جذاب دامنه خود.

یافتن نام دامنه حق بیمه برای فروش

یافتن نام دامنه کار سختی است. ممکن است احساس کنید که همه ایده های خوب نام دامنه قبلاً گرفته شده است.

با این وجود ، اگر مایل به سرمایه گذاری در خرید نام دامنه کوتاه تر ، با مارک تر و هوشمندانه هستید ، بازارهای دامنه می توانند منبع خوبی باشند.

این به شما کمک می کند جستجوی خود را محدود کرده و نام دامنه ای را که برای ثبت نام در دسترس نیست دریافت کنید.

ما توصیه می کنیم از سیستم عامل هایی مانند Sedo و Flippa برای یافتن نام دامنه های برتر بی نظیر در فروش. این سیستم عامل ها ابزارهای بهتری برای انتقال ایمن مالکیت دامنه ، ابزارهای بهتر برای ارزیابی اعتبار فروشنده ارائه می دهند و مورد اعتماد مشاغل قانونی در سراسر جهان هستند.

نحوه انجام دقت کافی هنگام خرید دامنه حق بیمه در فروش h4>

بعد از اینکه یک نام دامنه منحصر به فرد پیدا کردید و می خواهید آن را بخرید ، وقت آن است که قبل از حرکت به جلو ، دقت لازم را انجام دهید.

نام دامنه هایی که قبلاً استفاده شده اند می توانند در لیست سیاه قرار بگیرند ، برای هرزنامه علامت گذاری شوند یا شهرت بدی داشته باشند. خرید چنین نام دامنه ای می تواند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد.

خوشبختانه ابزارهایی وجود دارد که می توانید قبل از خرید برای انجام تکالیف خود استفاده کنید.

اول ، شما می خواهید مطمئن شوید که نام دامنه یک جستجوی مارک تجاری نام دامنه خود را ببینید تا ببینید قبلاً توسط یک کسب و کار ثبت شده است.

بعد ، شما می خواهید ببینید که آیا نام دامنه قبلاً برای ایجاد وب سایت استفاده شده است یا خیر. یک روش آسان برای انجام این کار استفاده از ماشین برگشت ماشین است . این بایگانی عظیم اینترنت را جستجو می کند و از وب سایت ها عکس های فوری می گیرد.

Wayback Machine

شما همچنین می خواهید سوابق تاریخی یک نام دامنه را با استفاده از Whois جستجو کنید ابزارها این به شما امکان می دهد ببینید که چه زمانی نام دامنه ایجاد شده ، آخرین بار تمدید شده است ، تغییرات DNS و داده های تاریخی وجود دارد.

Who.is

سرانجام ، شما می خواهید بررسی کنید که آیا از نام دامنه برای ارسال نامه های ناخواسته ، پخش بدافزار یا سایر فعالیت های مخرب سو misاستفاده شده است. برای دیدن می توانید یک تست سلامت دامنه انجام دهید. اگر پرچم های قرمز را برافراشته کند.

Domain health check

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مکان ها را برای یافتن نام دامنه برای فروش پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب ما را از بهترین خدمات تلفن تجارت و بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل که می توانید برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-places-to-find-domain-name-for-sale/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35