7 بهترین سایت میزبانی ویدیو برای بلاگرها ، بازاریابان و مشاغل

آیا به دنبال بهترین سایت های میزبانی ویدیو برای وبلاگ نویسان ، بازاریابان و وب سایت های تجاری ؟

بارگذاری مستقیم فیلم ها در وب سایت شما به منابع سرور زیادی نیاز دارد. به همین دلیل صاحبان مشاغل هوشمند از سایت های میزبان ویدئو برای بارگذاری فیلم استفاده می کنند و سپس بدون تأثیر بر عملکرد ، به راحتی آن فیلم ها را در وردپرس جاسازی می کنند.

در این مقاله ، ما بهترین وب سایت های میزبانی ویدیو را برای وبلاگ نویسان ، بازاریابان و صاحبان مشاغل به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best video hosting sites for bloggers

چرا باید از سایت های میزبان ویدئو استفاده کرد؟ h4>

فیلم ها جذاب ترین شکل محتوا هستند و برای تبدیل ها بسیار موثر هستند. با این حال ، آنها همچنین فضای زیادی و پهنای باند را اشغال می کنند.

وردپرس به شما امکان می دهد فیلم ها را در وب سایت خود بارگذاری کنید. با این حال ، در واقع برای ارائه فیلم ها بهینه سازی نشده است. این امر بر پخش ویدئو تأثیر می گذارد و یک تجربه کاربری بد ایجاد می کند.

جدا از این ، ویدیوها میزبانی وردپرس منابع ، سرعت وب سایت شما را کند می کند. اگر در میزبانی مشترک ، سپس ارائه دهنده میزبانی شما حتی ممکن است حساب شما را فسخ کند تا از تأثیر آن بر سایت های دیگر جلوگیری کند.

با توجه به این مشکلات ، ما توصیه می کنیم از یک سایت میزبانی ویدیو برای افزودن فیلم در وردپرس استفاده کنید. آنها منابع سرور بیشتری برای سرویس دهی به پرونده های ویدیویی دارند و دیگر لازم نیست نگران عملکرد وردپرس باشید.

مهمتر از همه ، آنها به طور خودکار کیفیت فیلم را تنظیم می کنند تا بر اساس سرعت اینترنت بازدید کنندگان شما ، تجربه مشاهده بهتری داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد اینکه چرا باید هرگز فیلم ها را در وردپرس بارگذاری نکنید .

وردپرس جاسازی فیلم ها در وب سایت خود را بسیار آسان می کند. راهنمای ما را در نحوه جاسازی آسان فیلم ها در وردپرس برای دستورالعمل های دقیق.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین سایتهای میزبانی ویدیو که می توانید استفاده کنید ، بیاندازیم.

1. YouTube

YouTube

YouTube محبوب ترین وب سایت میزبانی ویدیو در اینترنت است. به شما امکان می دهد فیلم ها را بارگذاری کنید ، کانال ایجاد کنید و موارد زیر را ایجاد کنید.

به عنوان یک بازاریاب و صاحب مشاغل ، می خواهید از توانایی های عظیم YouTube استفاده کنید. این همچنین دومین موتور جستجوگر محبوب در جهان و دومین وب سایت بزرگ رسانه های اجتماعی با 1.9 میلیارد کاربر فعال است.

شما می توانید با کانال خود یک دنبال کننده YouTube بسازید ، مخاطبان جدیدی پیدا کنید ، در نتایج جستجوی ویدیو برجسته شوید و تجارت خود را توسعه دهید.

YouTube دارای یک برنامه Partners است که می توانید برای کسب درآمد آنلاین از ویدیوهای خود به آن بپیوندید. این برنامه همچنین مزایای بیشتری مانند تجزیه و تحلیل ، فیلم های طولانی تر و ابزار ویرایش ویدیو را به شما ارائه می دهد.

در WPBeginner برای بارگذاری آموزشهای ویدئویی وردپرس از YouTube استفاده می کنیم. برای دیدن چگونگی کانال WPBeginner در YouTube ما از YouTube برای جذب مشترکین و بازدید کنندگان بیشتر از وب سایت خود استفاده می کنیم.

2. ویمئو

Vimeo

Vimeo یک میزبانی ویدیویی عالی است و سایت جریانی برای وبلاگ نویسان ، بازاریابان و مشاغل. این یک فضای میزبانی محدود به شما می دهد تا فیلم ها را به صورت رایگان بارگذاری کنید. با این حال ، پهنای باند نامحدود و نمایش بدون آگهی مزایای اصلی همه فیلم ها است.

برای بارگذاری فیلم های بزرگ ، باید یک طرح برتر بخرید که بسیار مقرون به صرفه است (84 دلار در سال). این برنامه های پرداخت شده همچنین شامل گزینه های حفظ حریم خصوصی ، ابزارهای ویرایش ویدئو ، پشتیبانی از مشتری ، محافظت از رمز عبور ، فیلم های مرتبط و Google Analytics است.

اعضای حق بیمه همچنین می توانند برای کسب درآمد آنلاین از ویمئو فیلم.

ما از Vimeo برای میزبانی فیلمهای خصوصی فقط برای اعضای منحصر به فرد خود استفاده می کنیم. اگر سایت عضویت یا می خواهید ایجاد و فروش دوره های آنلاین ، پس Vimeo یک گزینه عالی است.

3. فیلم Jetpack

Jetpack Video

Jetpack یک مجموعه پلاگین محبوب است که شامل ویژگی میزبانی ویدئو نیز می باشد. ویدئوی Jetpack یک سرویس میزبانی ویدیوی برتر است و به یک برنامه اشتراک Jetpack پرداخت می شود.

کاملاً بدون آگهی است و فیلم های مرتبط از وب سایت های دیگر را در فیلم های شما نشان نمی دهد.

از همان شبکه تحویل محتوا استفاده می شود که توسط عکسهای Jetpack برای تحویل سریعتر و تجربه پخش جریانی استفاده می شود. همچنین شامل تنظیمات حریم خصوصی ، تجزیه و تحلیل ، چندین قالب ویدیویی و موارد دیگر است.
4 <.>

Wistia

ویستیا یک سایت میزبانی ویدیوی حرفه ای برای بازاریابان و مشاغل است. حساب رایگان دارای 3 فیلم با ویژگی هایی مانند تصویر کوچک سفارشی ، پخش کننده ویدیوی با مارک Wistia ، محافظت از رمز عبور ، تنظیمات حریم خصوصی و موارد دیگر است.

برای بارگذاری ویدیوهای بیشتر به برنامه حق بیمه آنها نیاز خواهید داشت. نسخه پولی به شما امکان می دهد مارک تجاری Wistia را از پخش کننده ویدیو حذف کنید. همچنین با سابقه بیننده ، نمودار روند ، دکمه های دعوت به عمل ، فیلم های مرتبط و حاشیه نویسی ارائه می شود.

دارای یکپارچه سازی قدرتمندی با خدمات بازاریابی از طریق ایمیل و نرم افزار CRM مانند تماس مداوم ، قطره ، AWeber ، Hubspot ، Google Analytics و دیگران.

5. حیاط خلوت

Vidyard

Vidyard یک سایت میزبان ویدیوی پیشرفته برای مشاغل بزرگ و حرفه ای است. این شامل حق بیمه ابزار بازاریابی محتوا را انتخاب کنید.

همراه با چندین سبک پخش کننده ویدیو و گزینه های ویرایش سفارشی. می توانید فیلم ها را با دکمه های تماس به عمل بارگذاری کنید و آزمایش A / B را در برابر ریز عکسهای ویدیو انجام دهید تا ببینید کدام یک بهتر کار می کند.

Vidyard تجزیه و تحلیل های قدرتمند و مفصلی از جمله سابقه مشاهده ، تعامل و موارد دیگر را برای بهبود ویدئوهای خود ارائه می دهد.

6. Dailymotion

Dailymotion

Dailymotion یکی دیگر از سایت های محبوب میزبانی ویدیو است که می توانید برای بارگذاری فیلم های بازاریابی و تجاری خود از آن استفاده کنید. این یک حساب شریک رایگان با ویژگی هایی مانند پهنای باند و فضای ذخیره سازی نامحدود ، فیلم های برجسته ، تنظیمات حریم خصوصی ، پخش کننده ویدیو و موارد دیگر دارد.

به شما امکان می دهد چندین فیلم را در روز بارگذاری کنید و همچنین می توانید از ویژگی کشیدن و رها کردن برای آپلود لیست های پخش کامل استفاده کنید. با افزودن عنوان ، توضیحات و برچسب ها می توانید فیلم های خود را برای سئو بهینه کنید.

DailyMotion همچنین یک برنامه درآمدزایی ارائه می دهد که در آن می توانید درآمد کسب کنید و از ویژگی های بیشتری به عنوان یک شریک برخوردار شوید.
7. SproutVideo

SproutVideo

SproutVideo یک سایت میزبانی ویدئوی پولی برای وبلاگ نویسان ، بازاریابان و مشاغل است. این یک حساب آزمایشی رایگان دارد که در آن می توانید پخش کننده ویدیو و ویژگی های آن را آزمایش کنید. اگرچه نسخه رایگان دارای گزینه های محدودی است و برای دسترسی به همه تنظیمات باید آن را ارتقا دهید.

برخی از ویژگی های قابل توجه شامل مضامین ویدیویی ، طرح بندی ، تجزیه و تحلیل ویدیو ، دکمه های اشتراک اجتماعی ، قرار دادن تماس برای عمل و سابقه درگیری بیننده.

شما باید کد تعبیه شده برای هر ویدیو را دریافت کرده و از بلوک HTML سفارشی برای افزودن کد ویدیو استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین سایتهای میزبانی ویدیو را برای وبلاگ یا وب سایت مشاغل خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید گام به گام ما را ببینید راهنمای SEO WordPress برای مبتدیان ، و انتخاب متخصص بهترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-video-hosting-sites-for-bloggers-marketers-and-businesses/.

دیدگاهتان را بنویسید