7 بهترین خدمات CDN وردپرس در سال 2020 (مقایسه شده)

آیا به دنبال بهترین سرویس CDN وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ یک سرویس CDN با سرویس دهی به وب سایت شما سرعت بیشتری می بخشد محتوای استاتیک پنهان شده از سرورهای واقع در نزدیکی موقعیت جغرافیایی کاربر شما. در این مقاله ، ما بهترین خدمات CDN وردپرس و چگونگی کمک CDN به سرعت بخشیدن به سایت وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

Finding the best WordPress CDN service

CDN چیست؟ h4>

شبکه تحویل محتوا یا CDN شبکه سرورهایی است که محتوای استاتیک پنهان شده را از وب سایت ها بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر تحویل می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به اینفوگرافیک ما در چرا برای وبلاگ وردپرس خود به CDN نیاز دارید؟ .

What is a CDN

CDN سرویس میزبانی وردپرس . برای وب سایت خود را بسازید .

چگونه CDN سرعت وردپرس را افزایش می دهد؟

به طور معمول ، شرکت میزبان وردپرس شما از یک مکان به وب سایت شما سرویس می دهد. همه بازدید کنندگان وب سایت شما به یک سرور دسترسی دارند.

اگر وب سایت پر بازدید دارید ، همه آن درخواست های کاربر وب سایت شما را کند می کند. در ساعات پرترافیک ، حتی می تواند سرور را خراب کند که باعث می شود سایت شما موقتاً در دسترس نباشد.

مطالعه ای که توسط استرنجلوپ انجام شد ، دریافت که یک ثانیه تأخیر در سرعت وب سایت باعث 11٪ بازدید صفحه کمتر و 7٪ تبدیل کمتر می شود.

Website speed and how it affects your conversions and page views

اینجا CDN است. CDN منابع ساکن سرور شما مانند صفحه های سبک ، Javascript و تصاویر را در حافظه پنهان می کند.

وقتی کاربری از وب سایت شما درخواست می کند ، تمام منابع استاتیک از طریق سرورهای CDN ارائه می شوند. این باعث کاهش بار در سرور میزبان شما می شود و باعث سریعتر و کارآمدتر شدن آن می شود.

محتوای استاتیک از طریق شبکه ای از سرورها واقع در مکان های مختلف جغرافیایی در سراسر جهان ارائه می شود. هر درخواست کاربر توسط یک سرور نزدیک به مکان کاربر انجام می شود. این باعث کاهش سرعت بارگذاری صفحه می شود و وب سایت شما به طور محسوسی برای همه کاربران سریعتر می شود.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از خدمات برتر CDN وردپرس ، و چگونگی قرار گرفتن آنها در برابر یکدیگر بیاندازیم.

1 MaxCDN

MaxCDN

MaxCDN بهترین وردپرس CDN در بازار. سرورهای آنها به درایوهای SSD سریع مجهز هستند و در مراکز داده در سراسر جهان پخش می شوند.

آسان است MaxCDN را در وردپرس نصب و راه اندازی کنید . این با پلاگین های محبوب ذخیره وردپرس مانند W3 Total Cache و WP Super Cache .

شما می توانید CDN خود را با یک صفحه کنترل دوستانه مبتدی مدیریت کنید. به شما امکان می دهد حافظه پنهان را پاک کنید ، گزارشات را مشاهده کنید ، مکان های نصب و موارد دیگر را مشاهده کنید. MaxCDN نیز به شما اجازه می دهد گواهینامه SSL یا برای اطمینان از اینکه محتوای ذخیره شده از طریق SSL / HTTPS ارائه می شود ، از یک گواهینامه SSL مشترک استفاده کنید.

ما سالهاست در وب سایتهای خود با استفاده از MaxCN استفاده می کنیم. ما معتقدیم که این سرویس قابل اطمینان ترین ، سریع ترین و مبتدی ترین سرویس وردپرس CDN است.

درجه: A +

قیمت گذاری: از 9 دلار در ماه شروع می شود

2 Sucuri

Sucuri

Sucuri یک شرکت محبوب در زمینه امنیت وب سایت است. آنها فایروال وردپرس و قدرتمند را ارائه می دهند. CDN ، که از وب سایت شما در برابر حملات DDOS ، بدافزار و سایر موارد محافظت می کند امنیت وردپرس .

فایروال برنامه وب سایت آنها قبل از اینکه به سرور میزبان شما برسد ، تمام درخواست های کاربران از وب سایت شما را اسکن می کند. با این کار بسیاری از حملات اسپم ، بدافزار و DDOS مسدود می شود.

علاوه بر این ، شبکه anycast آنها در سراسر جهان پخش شده است ، بنابراین کاربران شما هرگز از سریعترین سرورها دور نیستند. فایروال آنها دارای مزایای دو برابر است: سرعت و امنیت.

Sucuri با همه CDN های محبوب موجود کار می کند این لیست ما از آن در کنار MaxCDN در WPBeginner ( فایروال Sucuri قبل از درخواست محتوای ذخیره شده از MaxCDN .

نمره: A

قیمت گذاری از 9.99 دلار در ماه برای یک وب سایت شروع می شود.

3 Cloudflare

Cloudflare

Cloudflare به دلیل ارائه CDN رایگان برای وب سایت های کوچک بسیار مشهور است. با این حال ، به خاطر داشته باشید که برنامه رایگان آنها شامل حفاظت محدود DDoS است و همه ویژگی های موجود در برنامه های پرداختی آنها را ندارد.

آسان است راه اندازی Cloudflare CDN در وردپرس . این یک شبکه بزرگ از سرورهای توزیع شده جهانی دارد و به طور خودکار محتوای ثابت را در حافظه پنهان می کند. Cloudflare دارای یک صفحه کنترل آسان برای تمیز کردن حافظه پنهان و نظارت بر عملکرد است.

آنها همچنین دارای ویژگی “من تحت حمله حالت هستم” هستند. هنگام تجزیه و تحلیل ترافیک و ارسال آنها به وب سایت شما ، برای چند ثانیه یک صفحه امنیتی به کاربران نشان می دهد.

مقایسه ما را با Cloudflare در مقابل Sucuri تا ببینید چگونه آنها از وب سایت شما در برابر حملات DDoS و افزایش ترافیک محافظت می کنند.

نمره: A

قیمت گذاری: برنامه های پرداختی از 20 دلار در ماه شروع می شود.

4. StackPath

StackPath

StackPath CDN جامد سنگی را ارائه می دهد که در بالای پلت فرم با رشد مداوم ساخته شده است. آنها یک شبکه سرور بزرگتر دارند که در بسیاری از کشورهای جهان پخش شده است.

CDN امن آنها با تعادل بار و ویژگی های مسدود کردن ، از وب سایت شما در برابر حملات DDoS محافظت می کند. همه برنامه ها شامل فایروال وب سایت است که باعث کاهش بیشتر بار سرور در وب سایت شما و افزایش زمان بارگذاری صفحه می شود.

راه اندازی آن برای دارندگان وب سایت آسان است و همراه با مجموعه ای سازگار با ابزارها و API ها برای توسعه دهندگان است. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه ها یا وب سایت های خود را در StackPath API ادغام کرده و از رابط قدرتمند آن استفاده کنند.

درجه: B>

قیمت گذاری: از 20 دلار در ماه شروع می شود.

5 KeyCDN

KeyCDN

KeyCDN گزینه خوب دیگری برای سرویس CDN وردپرس است. آنها شبکه قدرتمندی از سرورها را در مناطق آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا و اقیانوسیه پخش می کنند.

نصب در بسیاری از سیستم عامل های معروف از جمله وردپرس آسان است. این برنامه ها همچنین شامل کاهش DDoS ، SSL رایگان و سفارشی ، پشتیبانی از HTTP / 2 ، پشتیبانی از API Restful ، سرورهای SSD و صفحه کنترل قدرتمند است.

KeyCDN برنامه های پرداخت را به شما پیشنهاد می دهد ، به این معنی که شما به جای پرداخت ماهانه ثابت ، برای آنچه استفاده می کنید پرداخت می کنید. این می تواند قیمت گذاری را برای وب سایت های کوچکتر کاهش دهد ، اما رشد غیرمنتظره ترافیک ممکن است هزینه ها را نیز افزایش دهد.

درجه: B>

قیمت گذاری: با شروع از 0.04 دلار در هر گیگابایت پرداخت کنید. حداقل 40 دلار در سال.

6. فضای خالی

Rackspace

Rackspace نامی کاملاً شناخته شده در محاسبات ابری ، میزبانی و راه حلهای ابری در سطح شرکت است. آنها همچنین یک راه حل CDN ارائه داده اند که در بالای زیرساخت های ابر قدرتمند ساخته شده است.

تنظیمات کمی پیچیده تر از برخی دیگر از سرویس های CDN است. Rackspace راه حلهای ابری بسیاری دیگری را نیز ارائه می دهد که یافتن راه خود برای کاربران را کمی پیچیده می کند.

با وردپرس به خوبی کار می کند و به راحتی می توان با افزونه های محبوب وردپرس . با این حال ، به هیچ وجه تخفیف DDoS ارائه نمی دهد. برای محافظت از DDoS باید از Sucuri یا Cloudflare استفاده کنید.

درجه: C>

قیمت گذاری همانطور که از 0.16 دلار به ازای هر گیگابایت شروع می کنید ، پرداخت کنید.

7. Incapsula

Incapsula

Incapsula یکی دیگر از راه حل های محبوب CDN وردپرس است. آنها دارای سرورهای واقع شده استراتژیک در سراسر جهان از جمله مرکز داده در آمریکای جنوبی هستند. نصب آن آسان است و با ذخیره سازی وردپرس و سایر افزونه ها به خوبی کار می کند.

Incapsula به عنوان بخشی از برنامه های پرداخت شده CDN ، فایروال برنامه وب سایت ، پشتیبانی SSL ، پشتیبانی 24/7 و کاهش DDoS را ارائه می دهد. آنها همچنین یک طرح CDN رایگان دارند که شامل این ویژگی ها نیست.

درجه: C>

قیمت گذاری: برنامه های پرداخت شده از 59 دلار در ماه شروع می شود.

نتیجه گیری h4>

پس از ارزیابی دقیق همه این خدمات برتر وردپرس CDN ، یک چیز واضح بود که MaxCDN بهترین وردپرس CDN در بازار است. آنها مجموعه ای جامع از ویژگی ها ، با قیمت مناسب و تنظیمات دوستانه مبتدی را ارائه می دهند.

ما همچنین Sucuri را توصیه می کنیم ، زیرا به شما امکان می دهد به دیوار آتش وب سایت و پروکسی ابر دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از Sucuri به همراه CDN های دیگر برای افزایش بیشتر عملکرد وب سایت خود استفاده کنید.

اگر بودجه کافی ندارید ، برنامه رایگان CDN Cloudflare می تواند کار را انجام دهد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین راه حل CDN وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مرحله به مرحله Ultimate ما را ببینید راهنمای SEO WordPress برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-cdn-services/.

دیدگاهتان را بنویسید