7 بهترین افزونه WooCommerce Dropshipping (مقایسه شده)

آیا می خواهید فروشگاه dropshipping خود را با استفاده از ووکامرس راه اندازی کنید؟ به طور پیش فرض ، WooCommerce فاقد ویژگی هایی است که شما برای راه اندازی کارآمد یک کار بازپرداخت نیاز دارید.

خوشبختانه ، چندین پلاگین عالی WooCommerce dropshipping برای پر کردن این خلا وجود دارد. این افزونه ها ضمن ارائه تجربه کاربری یکپارچه به مشتریان ، به شما امکان می دهند فروشگاه dropshipping را راه اندازی کنید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های WooCommerce dropshipping را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم بهترین راه حل را برای تجارت خود پیدا کنید.

Comparing the best WooCommerce dropshipping plugins

Dropshipping چیست؟ h4>

Dropshipping یک عنوان تجارت آنلاین که فروشگاه تجارت الکترونیکی محصولات را در انبار نگه ندارد. در عوض ، این سفارش را با خرید محصولات از فروشندگان و سپس ارسال مستقیم آنها به مشتری انجام می دهد.

به دلیل سربار کم ، dropshipping به روشی محبوب برای کسب درآمد آنلاین . مکانهای زیادی وجود دارد که می توانید محصولات ارائه شده توسط فروشندگان شخص ثالث را پیدا کنید و مایل به ارسال مستقیم آن به مشتریان خود هستند.

حتی می توانید آن محصولات را با مارک و بسته بندی خود حمل کنید. این به شما امکان می دهد تا شناخت تجاری را برای گسترش بیشتر تجارت الکترونیک خود در آینده ایجاد کنید.

نحوه راه اندازی تجارت Dropshipping h4>

شروع تجارت شخصی تجارت الکترونیکی حمل و نقل آسان است و نیاز به سرمایه گذاری بسیار کمی دارد.

برای راه اندازی تجارت حمل و نقل به موارد زیر احتیاج دارید.

  • میزبانی وب سایت وردپرس (این جایی است که پرونده های وب سایت شما ذخیره می شود)
  • A نام دامنه (این آدرس فروشگاه شما خواهد بود به عنوان مثال wpbeginner.com)
  • برنامه افزودنی Dropshipping برای WooCommerce (بستر ساخت یک فروشگاه آنلاین)

قیمت میزبانی وب از $ 7.99 در ماه شروع می شود (که معمولاً سالانه پرداخت می شود) و یک نام دامنه برای شما در حدود 14.99 $ در سال هزینه دارد.

اگر تازه شروع کار کنید ، این مبلغ قابل توجهی است.

خوشبختانه ، Bluehost ، یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان موافقت کرده اند که به کاربران WPBeginner 60٪ تخفیف در میزبانی وب و نام دامنه رایگان ارائه دهند. همچنین آنها میزبانی WooCommerce به طور رسمی توصیه می شوند تامین کننده.

to برای ادعا اینجا را کلیک کنید این پیشنهاد اختصاصی Bluehost ←

اساساً شما می توانید ماهانه 2.75 دلار شروع به کار کنید.

بعد از ثبت نام ، Bluehost بطور خودکار وردپرس را برای شما نصب می کند. برای ورود به داشبورد میزبانی خود ایمیلی با جزئیات ورود دریافت خواهید کرد.

Bluehost dashboard

از اینجا باید وارد داشبورد مدیر سایت وردپرس خود شوید.

اکنون که سایت وردپرس شما آماده است ، مرحله بعدی نصب و فعال سازی افزونه WooCommerce . برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

به کمک بیشتری نیاز دارید ، به راهنمای ما در نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین برای دستورالعمل های دقیق.

پس از نصب WooCommerce ، مرحله بعدی انتخاب یک افزونه dropshipping است. این به شما کمک می کند فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را به یک سیستم حمل و نقل قطره ای تبدیل کنید.

بهترین افزونه های WooCommerce Dropshipping

چندین افزونه dropshipping وردپرس وجود دارد و هر یک از آنها دارای مجموعه ای متفاوت از ویژگی ها هستند. شما باید موردی را پیدا کنید که با بازار انتخابی شما بهترین کار را داشته باشد.

معیار شماره 1 ما برای بهترین افزونه WooCommerce dropshipping این است که باید واردات محصولات را آسان کند.

در زیر بهترین انتخاب برای بهترین پلاگین های WooCommerce dropshipping آورده شده است.

1. AliDropship

AliDropship

AliDropship یک افزونه عالی WooCommerce dropshipping است که به طور خاص برای فروش با تامین کنندگان AliExpress ساخته شده است. واردات مستقیم محصولات از AliExpress به فروشگاه WooCommerce بسیار آسان است.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا به طور خودکار قیمت و موجودی کالاهای تولید سریع را تنظیم کنید. می توانید متغیرهای قیمت گذاری را تنظیم کنید تا به طور خودکار قیمت گذاری را بر اساس تنظیمات سود خود تنظیم کنید.

افزونه فقط با کلیک یک دکمه انجام سفارش را خودکار می کند. همچنین سفارشات شما را ردیابی می کند و در مورد وضعیت سفارش آنها به مشتریان ایمیل اعلان می فرستد.

با به روزرسانی رایگان ، استفاده مادام العمر و سفارشات و محصولات نامحدود 89 دلار (پرداخت یک بار) هزینه دارد.

2. WooDropship

WooDropship

WooDripship به شما کمک می کند محصولات را به راحتی از AliExpress به فروشگاه ووکامرس خود وارد کنید. این برنامه با یک برنامه افزودنی Google Chrome ارائه می شود که به شما امکان می دهد هنگام مرور AliExpress به سرعت محصولات خود را به فروشگاه خود اضافه کنید.

این افزونه موجودی محصول را به طور خودکار همگام سازی می کند تا اطمینان حاصل کند که در پایان کاربران شما کالای موجودی را سفارش نمی دهند. همچنین به طور خودکار قیمت گذاری را همگام سازی می کند و حتی می توانید قوانینی تنظیم کنید تا قیمت ها را با حاشیه سود دلخواه خود به صورت خودکار اضافه کنید.

WooDropship همچنین به شما کمک می کند تصاویر محصول را وارد کرده و آنها را ویرایش کنید تا علامت AliExpress را حذف کنید.

قیمت گذاری از 14.99 دلار در ماه با محصولات و سفارشات محدود آغاز می شود. اگر سفارشات نامحدود می خواهید ، به بالاترین برنامه آنها نیاز دارید که هزینه آن 49.99 دلار در ماه است.

3. DropshipMe

DropshipMe

DropshipMe یکی دیگر از افزونه های وردپرس dropshipping است که به شما امکان می دهد محصولات را از یک لیست متشکل از موارد پرفروش dropshipping وارد کنید. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی و با داده های دقیق محصول ، یک فروشگاه کاملاً کاربردی بسازید.

همه عناوین ، توضیحات و تصاویر محصول از قبل برای بهترین تبدیل ها بهینه شده اند. همچنین برای افزودن اثبات اجتماعی به صفحات محصول شما ، نظرات مشتری واقعی را وارد می کند.

DropshipMe همچنین بهترین تأمین کنندگان با سابقه اثبات شده را انتخاب می کند تا اطمینان حاصل کند که سفارشات شما به موقع تحویل داده شده و با انتظارات مشتری مطابقت دارد.

قیمت گذاری آنها براساس تعداد بسته هایی است که وارد می کنید. برای وارد کردن آن محصولات و سپس خرید بسته دیگری جهت واردات محصولات بیشتر در صورت نیاز ، یکبار هزینه پرداخت می کنید.
4. فروشگاه WP آمازون

WP Amazon Affiliate and Dropshipping

WP Amazon Shop یک پلاگین وابسته و ترکیبی آمازون است. همانطور که از نام این پلاگین مشخص است ، این افزونه با آمازون کار می کند و به شما امکان می دهد میلیون ها محصول را به راحتی از داشبورد وردپرس خود جستجو کنید.

فقط با چند کلیک می توانید محصولات آمازون را به فروشگاه WooCommerce خود انتخاب و وارد کنید. این به طور خودکار شناسه وابسته شما را به URL های محصول اضافه می کند.

همچنین به شما این امکان را می دهد که به صورت خودکار قیمت گذاری پایه را برای dropshipping اضافه کنید. به این ترتیب نیازی نیست که برای هر محصولی که وارد می کنید قیمت گذاری را تنظیم کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تصاویر محصول را به وب سایت خود وارد کنید. سپس می توانید برش و ویرایش تصاویر در وردپرس به سلیقه خودتان.

قیمت این افزونه از 59 دلار برای مجوز یک سایت شروع می شود.
5 <. woocommerce dropshipping>

WooCommerce Dropshipping

افزونه WooCommerce Dropshipping به شما امکان می دهد محصولات را با استفاده از یک فایل CSV وارد کنید. همچنین می توانید تأمین کنندگان را به صورت دستی به فروشگاه WooCommerce خود اضافه کنید.

به طور خودکار ایمیل های اطلاع رسانی سفارش را برای تحقق سفارش به تأمین کننده ارسال می کند. همچنین یک بسته بسته بندی PDF برای فروشنده ایجاد می کند تا در محموله قرار دهد.

برخلاف سایر افزونه های موجود در لیست ما ، WooCommerce Dropshipping به شما امکان جستجوی محصولات و وارد کردن آنها را به شما نمی دهد. همچنین قیمت گذاری پویا ، همگام سازی در دسترس بودن محصول و برخی دیگر از ویژگی های ارائه شده توسط افزونه های محبوب در این لیست را ندارد.

قیمت پلاگین از 49 دلار برای مجوز یک سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی شروع می شود.

افزونه های پاداش فروشگاه های WooCommerce Dropshipping h4>

به غیر از برنامه افزودنی dropshipping ، برای رشد وب سایت خود به پلاگین های دیگری نیز نیاز دارید. در زیر چند افزونه آورده شده است که به شما کمک می کنند کار خود را در زمینه رشد و توسعه انجام دهید.

6. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. این به شما امکان می دهد محصولات پرفروش خود را در WooCommerce ردیابی کنید که به شما کمک می کند هنگام انتخاب محصولات برای فروشگاه dropshipping خود تصمیمات داده محور بگیرید.

همچنین می توانید از MonsterInsights برای > کاربران WooCommerce را در Google Analytics ردیابی کنید . با استفاده از این معیار می توانید نحوه تعامل کاربران با محصولات فروشگاه شما را مشاهده کنید.

7. افزونه WooCommerce برای WP All Import

WooCommerce WP All Import

افزونه WooCommerce برای افزونه WP All Import به شما امکان می دهد به راحتی از هر پرونده XML یا CSV محصولات را به فروشگاه dropshipping موجود وارد کنید.

همراه با یک وارد کننده کشیدن و رها کردن بصری که به شما امکان می دهد هر کالایی را در پرواز انتخاب یا حذف کنید. می توانید محصولات خارجی ، تصاویر محصول ، محصولات متغیر و موارد دیگر را وارد کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین های WooCommerce dropshipping را برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست بهترین تم های WooCommerce را مشاهده کنید برای ساخت یک فروشگاه خیره کننده dropshipping.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-woocommerce-dropshipping-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید