7 بهترین افزونه RSVP وردپرس برای وب سایت شما

آیا به دنبال یک افزونه RSVP برای وردپرس هستید؟ افزونه های RSVP به شما امکان می دهند پاسخ به دعوت های خود را مستقیماً در وب سایت خود بپذیرید ، بنابراین می توانید رویدادهای خود را بهتر مدیریت کنید. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های RSVP را برای وردپرس انتخاب کرده ایم که مدیریت رویداد شما را آسان تر می کند.

RSVP Plugins for WordPress

چرا و وقتی به پلاگین RSVP وردپرس نیاز دارید h4>

مدیریت رویدادها می تواند دردسر زیادی داشته باشد. به همین دلیل بیشتر مدیران حرفه ای رویدادها به شما می گویند وظایف خودکار را انجام می دهیم ، بنابراین می توانید بر موفقیت رویداد خود تمرکز کنید.

انتظار برای پاسخ های RSVP و سپس کامپایل آنها به صورت دستی یکی از این وظایف است که می توانید خودکار کنید. یک افزونه RSVP وردپرس می تواند به شما در انجام این کار و موارد دیگر کمک کند.

به مهمانان اجازه می دهد حضور خود را تأیید کنند و لیستی از مهمانان را برای شما تهیه می کند. حتی برخی از افزونه های وردپرس به شما امکان می دهند ورودی ها را به قالب های دیگر صادر کنید و از داده ها برای بازاریابی از طریق ایمیل .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های RSVP وردپرس برای رویدادهای شما بیندازیم.

1. WPForms

WPForms

WPForms بهترین سازنده فرم وردپرس در بازار. به شما امکان می دهد با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن ساده فرم های زیبایی ایجاد کنید.

WPForms تمام ورودی های فرم را در پایگاه داده وردپرس خود ذخیره می کند و می توانید آنها را در قالب CSV صادر کنید. با این کار می توانید به راحتی فرم RSVP را به وب سایت خود اضافه کنید و به مهمانان خود اجازه دهید اطلاعات خود را پر کنند.

Creating an RSVP form with WPForms

WPForms همچنین به شما امکان می دهد اطلاعات اضافی را که ممکن است از مهمانان خود نیاز داشته باشید جمع آوری کنید. همچنین می توانید فرم را در لیست ایمیل و حتی قبول پرداختها با استفاده از Stripe یا PayPal .

برای دستورالعمل های دقیق ، به نحوه ایجاد فرم RSVP در وردپرس .

2. بلیط های رویداد

Event Tickets

بلیط های رویداد به شما امکان می دهد بلیط های رویداد را در وردپرس ایجاد کنید و آنها را به پستها یا صفحات . به سادگی می توانید بلیط ها و گزینه RSVP را به هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید. به سادگی تاریخ رویدادهای خود را انتخاب کنید و به مهمانان خود اجازه دهید فرم را پر کنند.

نکته منفی این است که شما نمی توانید هیچ فیلد اضافی به فرم اضافه کنید. اگر می خواهید بلیط بفروشید و پرداخت را بپذیرید ، پس باید Calendar Calendar با یک افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس .

3. RSVP و مدیریت رویداد

RSVP and Event Management

افزونه RSVP و Event یک بستر قدرتمند مدیریت رویداد را برای وب سایت های وردپرس ارائه می دهد. این همچنین شامل یک سیستم کامل RSVP است.

با افزودن رمز عبور به فرم های RSVP می توانید وقایع را محدود کنید. همچنین می توانید فرم های RSVP ایجاد کنید که به کد عبور احتیاج ندارند ، بنابراین هرکسی می تواند به آن بپیوندد. این می تواند اعلان های ایمیل ارسال کند ، به شرکت کنندگان اجازه می دهد دوستان / خانواده خود را اضافه کنند و حتی می توانید س questionsالات سفارشی را به فرم RSVP اضافه کنید.

نسخه برتر افزونه به شما امکان می دهد چندین مورد را اجرا کنید رویدادها و ارسال ایمیل های انبوه برای شرکت کنندگان.

4 RSVPMaker

RSVPMaker

RSVPMaker یک افزونه برنامه ریزی رویداد و ردیابی RSVP برای وردپرس است. به شما امکان می دهد در هر مکانی از سایت وردپرس خود رویدادها را اضافه کنید ، بنابراین مهمانان می توانند RSVP را پاسخ دهند.

شما می توانید مهمانان خود را ملزم به ثبت نام در وردپرس ، ایجاد س questionsالات سفارشی ، ادغام لیست مهمانان با MailChimp ، و پرداختها را از طریق PayPal بپذیرید. همچنین می تواند برای ایجاد یک تقویم رویدادهای سفارشی استفاده شود.

5. رویدادها آسان ساخته شده اند

Events Made Easy

Events Made Easy یک پلاگین RSVP ساده و در عین حال قدرتمند وردپرس است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا رویدادها را از طریق سایت وردپرس خود با فرم RSVP و ویژگی های مدیریت شرکت کنندگان مدیریت کنید.

Events Made Easy با تقویم Google ، Google Maps ، و همچنین می تواند با رویدادهای فیس بوک از طریق یک افزونه addon. همچنین می توانید یک رویداد را به صورت مکرر تنظیم کنید که به شما امکان می دهد از طریق هر چرخه به طور خودکار رویداد را مدیریت کنید. این ویژگی به ویژه در صورت برگزاری نشست ها ، کلاس ها یا گروه های پشتیبانی بسیار مفید است.

همچنین ترجمه آماده است و می تواند کاملاً بومی سازی شود که آن را به گزینه ای عالی برای وب سایت های چند زبانه .

6. ابزارهای آشنایی

Meetup Widgets

Meetup.com یک پلت فرم محبوب است که توسط میلیون ها جامعه آنلاین برای سازماندهی منظم دیدارها و رویدادها استفاده می شود. اگر گروهی از Meetup.com را اداره می کنید ، می توانید به راحتی در سایت وردپرس خود برای ملاقات ها تبلیغ کنید.

با این کار می توانید از ابزارهای مدیریت رویداد Meetup.com از جمله ویژگی RSVP در وب سایت خود استفاده کنید. عیب استفاده از ویجت این است که مهمانان شما تمام اطلاعات را به سایت Meetup.com ارائه می دهند و شما نمی توانید اطلاعاتی را که جمع آوری می کند اصلاح کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه وردپرس را به گروه Meetup.com خود متصل کنید .

7. تقویم ساده

Simple Calendar

تقویم ساده به شما امکان می دهد تقویم گوگل رویدادها در وردپرس. Google Calendar دارای ویژگی قدرتمند مدیریت رویداد است که به شما امکان می دهد حداکثر 2000 مهمان را به یک رویداد دعوت کنید.

با افزودن تقویم Google به وب سایت خود می توانید از وب سایت خود برای تبلیغ یک رویداد استفاده کنید. از این تقویم می توان برای رویدادهای یک بار یا تکراری ، تولدها ، مهمانی ها و موارد دیگر استفاده کرد.

شما می توانید یک رویداد را عمومی کنید و به هر کسی اجازه دهید جزئیات را ببیند. اگر رویدادی را فقط به مهمانان دعوت شده محدود نگه دارید ، می توانید با افزودن آدرس ایمیل آنها را دعوت کنید. مهمانان شما می توانند در برنامه تقویم Google خود یا فقط با کلیک بر روی پیوندهای RSVP RSVP را انجام دهند. می توانید لیست مهمانان خود را در تقویم Google مشاهده کنید.

نکته منفی استفاده از Google Calendar این است که شما نمی توانید فرم های سفارشی ایجاد کنید ، اطلاعات بخواهید ، لیست ایمیل را ادغام کنید یا پرداخت ها را بپذیرید.

در حال حاضر این همه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین RSVP وردپرس را برای رویدادهای خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید باید دارای افزونه های وردپرس باشد برای وب سایت های تجاری.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-rsvp-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید