7 بهترین افزونه Bio Box نویسنده رایگان برای وردپرس

افراد دوست دارند با دیگران ارتباط برقرار کنند و درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند. به همین دلیل است که جعبه بیوگرافی نویسنده را در بیشتر وبلاگ های معروف ، حتی در وبلاگ های نوشته شده توسط یک نویسنده ، مشاهده می کنید. اضافه کردن جعبه بیوگرافی نویسنده به کاربران امکان می دهد مطالب را با یک شخص واقعی مرتبط کنند. همچنین به آنها کمک می کند با مراجعه به وب سایت های آنها یا پیگیری آنها در شبکه های اجتماعی ، درباره آن نویسندگان اطلاعات بیشتری کسب کنند. در این مقاله ، ما 7 بهترین پلاگین نویسنده جعبه bio رایگان برای وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

شروع کار h4>

قبل از شروع نمایش جعبه اطلاعات نویسنده در سایت وردپرس خود ، باید بدانید که وردپرس چگونه از پروفایل های کاربر استفاده می کند.

اگر مدیر چیست ، سپس کاربر خود را ویرایش خواهید کرد با مراجعه به صفحه کاربران »نمایه شما اطلاعات را کسب کنید. سایر کاربران پیوند نمایه را در نوار مدیر وردپرس خود مشاهده خواهند کرد.

User profile settings

در صفحه نمایه ، می توانید نام نمایشگر خود را در میان سایر تنظیمات وردپرس تغییر دهید. همچنین می توانید اطلاعات مفیدی درباره خود اضافه کنید. اکثر افزونه های این لیست قسمت های اضافی را در صفحه نمایه اضافه می کنند که می توانید برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد خود استفاده کنید. این می تواند پیوندهایی به نمایه رسانه های اجتماعی شما ، پیوند به وب سایت شرکت شما و غیره باشد

کاربران بیشتر ماجراجو می توانند بیاموزند که چگونه دستی جعبه اطلاعات نویسنده در وردپرس و حتی افزودن زمینه های اضافی به نمایه های کاربر در وردپرس. با این حال ، برای مبتدیان استفاده از یک افزونه راحت تر خواهد بود.

1 جعبه نویسنده ساده

Simple Author Box

همانطور که از نامش پیداست ، جعبه نویسنده ساده سعی می کند روند افزودن جعبه بیوگرافی نویسنده به پست های وردپرس شما را ساده کند. پس از فعال شدن ، این افزونه زمینه های نمایه اجتماعی را در نمایه کاربر اضافه می کند. هر نویسنده ای در سایت شما می تواند این اطلاعات را برای نشان دادن نمادهای اجتماعی همراه با بیوگرافی نویسنده خود پر کند. می توانید رنگ ها ، قلم ها ، سبک ها و سبک عکس نویسندگان را از صفحه تنظیمات افزونه انتخاب کنید.

2. WP درباره نویسنده

WP Author Box

این افزونه همچنین با یک صفحه تنظیمات ساده همراه است. به شما امکان می دهد سبک عکس نویسنده را انتخاب کنید ، نمایه های اجتماعی اضافه کنید و حتی به شما امکان می دهد جعبه بیوگرافی نویسنده را در بایگانی ، صفحه اول و در آر اس اس RSS نمایش دهید. نکته دیگری که ما متوجه آن شدیم این است که با پلاگین Simple Local Avatars کار می کند.

3. جعبه نویسنده مجذوب

Fancier Author Box

جعبه نویسنده Fancier نه تنها یک جعبه بیوگرافی نویسنده را با دکمه های اجتماعی نشان می دهد ، بلکه آخرین پست نویسنده را به عنوان یک برگ جداگانه نشان می دهد. صفحه تنظیمات افزونه به شما امکان کنترل کامل شکل ظاهری جعبه بیوگرافی نویسنده را می دهد. یکی دیگر از ویژگی های خوب این افزونه امکان غیرفعال کردن جعبه bio نویسنده در پروفایل های کاربر است. این اجازه می دهد تا نویسندگان بخش بیوگرافی نویسنده را در پست های خود خاموش کنند.

4. بیوگرافی نویسنده سکسی

Sexy Author Bio

Sexy Author Bio یک پلاگین زیبا جعبه بیو نویسنده است که دارای آیکون های تخت رسانه های اجتماعی است. به طور پیش فرض از اندازه قلم بزرگتری برای نام نویسنده استفاده می کند که پررنگ و زیبا به نظر می رسد. می توانید اندازه قلم و نماد ، حاشیه ، پس زمینه و رنگ پیوند را از صفحه تنظیمات افزونه تنظیم کنید.

5. همکار نویسنده Plus

Co-Author Plus

در وبلاگهای چند نویسنده و سایتهای مجله ، گاهی اوقات چندین نویسنده در یک مقاله مشارکت دارند. به طور پیش فرض ، نمی توانید به چندین نویسنده در یک پست اعتبار دهید. Co-Author Plus به شما امکان می دهد اعتبار چند نویسنده و مشارکت کننده را برای یک پست در سایت وردپرس خود اضافه کنید. با این حال ، این پلاگین با جعبه اطلاعات نویسنده همراه نیست. برای نمایش چندین نویسنده با جعبه اطلاعات نویسنده خود ، باید پرونده های تم و برچسب های الگوهای Co-Author Plus خود را اصلاح کنید. به راهنمای ما مراجعه کنید چگونه اعتبار چند نویسنده در وردپرس .

6 نویسنده Bio Box

Author Bio Box

اگر به دنبال افزونه جعبه نویسنده ساده تری هستید ، نویسنده Bio Box مناسب شماست. همراه با همه گزینه های اساسی شما از یک نویسنده پلاگین جعبه زیستی نیاز دارید. می توانید رنگ ها را پیکربندی کنید ، نمایه های اجتماعی اضافه کنید ، اندازه gravatar را تنظیم کنید. این بسیار مستقیم است و استفاده از آن ساده است.

7. نویسنده Box Ultimate

Author Box Ultimate

نویسنده Box Ultimate دارای چندین تم از پیش تعریف شده با تصاویر پس زمینه مختلف است. به شما این امکان را می دهد که ترکیب ها و سبک های مختلفی را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی در وب سایت شما بهترین است.

صفحه تنظیمات افزونه به بخشهای مختلف تقسیم شده است. ابتدا باید روی برگه محتوا کلیک کنید و آن را برای پست ها و صفحات فعال کنید ، در غیر این صورت احتمالاً از خود می پرسید که چرا جعبه نویسنده در سایت شما نمایش داده نمی شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین نویسنده پلاگین bio box را برای وبلاگ وردپرس خود پیدا کنید. جعبه بیوگرافی نویسنده یک روش عالی برای همکاران مهمان را جذب کرد و به آنها اعتبار داد.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و Google+ .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/7-best-free-author-bio-box-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید