7 بهترین افزونه پشتیبان گیری از وردپرس (موافقان و مخالفان)

تهیه نسخه پشتیبان منظم از وردپرس بهترین کاری است که می توانید برای امنیت وب سایت خود انجام دهید. پشتیبان گیری به شما آرامش می دهد و می تواند شما را در موقعیت های فاجعه باری از جمله وقتی سایت شما هک می شود یا به طور تصادفی خود را قفل می کنید ، نجات دهد.

چندین افزونه پشتیبان گیری رایگان و پولی وردپرس وجود دارد و استفاده از اکثر آنها نسبتاً آسان است. در این مقاله ، ما 7 بهترین افزونه پشتیبان گیری برای وردپرس را به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best WordPress Backup Plugins

مهم: در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وردپرس خدمات پشتیبان محدود ارائه می دهند ، ما همیشه توصیه می کنیم کاربران ما فقط به آنها اعتماد نمی کنند. در پایان روز ، وظیفه شماست که بطور منظم از وب سایت خود پشتیبان تهیه کنید.

اگر قبلاً از وب سایت وردپرس ، پس باید یکی از این 7 بهترین افزونه پشتیبان گیری از وردپرس را انتخاب کنید و بلافاصله از آن استفاده کنید.

1. UpdraftPlus

UpdraftPlus best WordPress backup plugin

UpdraftPlus محبوب ترین افزونه پشتیبان گیری رایگان وردپرس موجود در اینترنت. بیش از 2 میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند.

UpdraftPlus به شما امکان می دهد از سایت وردپرس خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را در فضای ابری ذخیره کنید یا در رایانه بارگیری کنید.

این افزونه از نسخه پشتیبان تهیه شده برنامه ریزی شده و همچنین پشتیبان های درخواستی پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که از کدام پرونده ها می خواهید پشتیبان تهیه کنید.

این می تواند پشتیبان گیری شما را به صورت خودکار در Dropbox ، Google Drive ، S3 ، Rackspace ، FTP ، SFTP ، ایمیل و چندین سرویس ذخیره سازی ابر بارگذاری کند (به راهنمای گام به گام ما در نحوه پشتیبان گیری و بازیابی سایت وردپرس خود را با UpdraftPlus ).

علاوه بر پشتیبان گیری از هر وب سایت وردپرس ، UpdraftPlus همچنین به شما امکان می دهد پشتیبان گیری را به راحتی از پنل مدیریت وردپرس خود به راحتی بازیابی کنید.

UpdraftPlus همچنین دارای یک نسخه برتر با افزونه هایی برای مهاجرت یا شبیه سازی وب سایت ها ، جستجوی پایگاه داده و جایگزینی آن ، پشتیبانی از چند سایت و چندین ویژگی دیگر است. نسخه ممتاز همچنین شما را به پشتیبانی با اولویت دسترسی می دهد.

قیمت گذاری: رایگان (UpdraftPremium Personal با قیمت 70 دلار)

بازبینی: UpdratPlus است دوست داشتنی ترین افزونه پشتیبان وردپرس در بازار. بیش از 2 میلیون نصب فعال و 4.9 از میانگین امتیاز 5 ستاره دارد. در حالی که نسخه رایگان دارای ویژگی های زیادی است ، ما برای باز کردن قفل همه ویژگی های پشتیبان گیری قدرتمند ، به Premium UpdraftPlus ارتقا می دهیم.

2 VaultPress (پشتیبان گیری Jetpack)

VaultPress - Jetpack Backup Plugin

در WPBeginner ، ما از VaultPress استفاده می کنیم برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت ما. VaultPress توسط Matt Mullenweg (بنیانگذار وردپرس) و تیمش در Automattic تاسیس شد.

اگرچه VaultPress به عنوان یک افزونه مستقل شروع به کار کرد ، اکنون VaultPress بخشی از محصول دیگر Automattic به نام JetPack است. برای استفاده از VaultPress به یک طرح اشتراک JetPack نیاز دارید. چندین برنامه قیمت گذاری با مجموعه ویژگی های مختلف وجود دارد.

افزونه VaultPress راه حل پشتیبان گیری ابری در زمان واقعی را با قیمت 3.50 دلار در ماه ارائه می دهد. به راحتی می توانید پشتیبان گیری های VaultPress را تنظیم کرده و از چند نسخه پشتیبان تهیه کنید.

برنامه های بالاتر Jetpack همچنین اسکن های امنیتی و چندین ویژگی قدرتمند دیگر را ارائه می دهد.

استفاده از VaultPress چند نکته منفی دارد.

اول ، این یک هزینه مکرر است که اگر چندین سایت وردپرس داشته باشید به دلیل پرداخت هر سایت ، می تواند جمع شود.

دوم ، شما باید در JetPack مشترک شوید ، یک حساب WordPress.com دریافت کنید و پلاگین Jetpack را در سایت خود نصب کنید.

سرانجام ، نسخه های پشتیبان فقط برای 30 روز در برنامه های پایین ذخیره می شوند. اگر یک بایگانی پشتیبان نامحدود می خواهید ، مجبورید ماهانه 29 دلار برای هر وب سایت پرداخت کنید که در مقایسه با سایر راه حل های ذکر شده در اینجا ، برای مبتدیان گران تر است.

ما هنوز از VaultPress استفاده می کنیم زیرا در قیمت گذاری قدیمی تر پدربزرگ شدیم که بسیار مطلوب تر بود.

حتی با قیمت بالاتر ، VaultPress به دلیل شهرت فوق العاده Automattic کاملاً ارزشش را دارد.

قیمت گذاری: از 39 دلار در سال برای برنامه شخصی JetPack

مرور: VaultPress به عنوان بخشی از پلاگین محبوب JetPack ارزش خوبی برای پول می دهد. اگر در حال حاضر از JetPack برای سایر ویژگی ها مانند JetPack CDN برای عکس ، تبلیغات رسانه های اجتماعی و غیره استفاده می کنید ، انتخاب شما برای شما آسان است.

3. BackupBuddy

BackupBuddy WordPress Backup Plugin

BackupBuddy یکی از محبوب ترین افزونه های پشتیبان گیری وردپرس است. بیش از نیم میلیون سایت وردپرسی استفاده می شود. به شما امکان می دهد به راحتی پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی و ماهانه را برنامه ریزی کنید.

با BackupBuddy ، می توانید پشتیبان های خود را به صورت خودکار در سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Amazon S3 ، Rackspace Cloud ، FTP ، Stash (سرویس ابری آنها) ذخیره کنید و حتی آن را برای خود ایمیل کنید.

اگر از سرویس Stash آنها استفاده می کنید ، همچنین توانایی انجام پشتیبان گیری در زمان واقعی را نیز دارید.

بزرگترین مزیت استفاده از BackupBuddy این است که یک سرویس مبتنی بر اشتراک نیست ، بنابراین هیچ هزینه ماهانه ای وجود ندارد. می توانید از پلاگین در تعداد وب سایت های ذکر شده در طرح خود استفاده کنید.

همچنین برای ذخیره پشتیبان های خود به انجمن های پشتیبانی برتر ، به روزرسانی های منظم و 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی BackupBuddy Stash دسترسی پیدا می کنید. علاوه بر این ، ویژگی iThemes Sync به شما امکان می دهد حداکثر 10 سایت WordPress را از یک داشبورد مدیریت کنید.

حتی می توانید از برای تکثیر ، مهاجرت و بازیابی وب سایت ها ، از BackupBuddy استفاده کنید.

قیمت گذاری: 80 دلار برای Blogger Plan (1 مجوز سایت)

نقد و بررسی: BackupBuddy است یک راه حل مقرون به صرفه برای تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس. این مجموعه از ویژگی های کاملی است که برای تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی و انتقال سایت WordPress به آن نیاز دارید. به طور خلاصه ، این یک گزینه قدرتمند UpdraftPlus و VaultPress است که می توانید از آن استفاده کنید.

4. پشتیبان گیری BoldGrid

BoldGrid Backup WordPress plugin

BoldGrid Backup یک راه حل خودکار پشتیبان گیری از وردپرس توسط BoldGrid ، که یک سازنده وب سایت با WordPress ساخته شده است.

به شما امکان می دهد به راحتی پشتیبان گیری از وب سایت خود را ایجاد کنید ، پس از خرابی سایت خود را بازیابی کنید و حتی می توانید هنگام تعویض میزبان از آن برای انتقال سایت خود استفاده کنید. می توانید پشتیبان گیری خودکار را تنظیم کنید یا با یک کلیک پشتیبان تهیه کنید.

پشتیبان گیری BoldGrid با ویژگی محافظت از خطای خودکار همراه است که به طور خودکار پشتیبان گیری از سایت شما قبل از بروزرسانی ایجاد می کند. در صورت عدم موفقیت در بروزرسانی ، سایت وردپرس شما به طور خودکار تا آخرین نسخه پشتیبان تهیه می شود. این یک ویژگی عالی است که شما را در برابر خطاهای بروزرسانی محافظت می کند.

با BoldGrid Backup ، می توانید حداکثر 10 بایگانی پشتیبان را در داشبورد خود و بیشتر در مکان های ذخیره سازی از راه دور مانند Amazon S3 ، FTP یا SFTP ذخیره کنید.

قیمت گذاری: 60 دلار در سال (شامل کلیه ابزارها و خدمات BoldGrid Premium است)

بازبینی: پشتیبان گیری BoldGrid یک پلاگین پشتیبان گیری ساده وردپرس است که می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود استفاده کنید. مزیت استفاده از این افزونه مجموعه ابزارهای قدرتمند دیگری است که با خرید این افزونه دریافت خواهید کرد.

5. BlogVault

BlogVault Best Backup Service for WordPress

BlogVault یکی دیگر از سرویس های پشتیبان گیری محبوب وردپرس برای وردپرس است. این یک نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) راه حل است تا فقط یک افزونه وردپرس. این امر پشتیبان گیری خارج از سایت را به طور مستقل در سرورهای BlogVault ایجاد می کند ، بنابراین بار سرور شما صفر خواهد بود.

BlogVault به طور روزانه از وب سایت شما پشتیبان گیری خودکار ایجاد می کند و همچنین به شما امکان می دهد پشتیبان های نامحدود درخواستی را به صورت دستی ایجاد کنید. این پشتیبان گیری افزایشی هوشمند است که فقط تغییرات افزایشی را برای حداقل بار سرور همگام سازی می کند. این عملکرد بهینه سایت شما را تضمین می کند.

علاوه بر پشتیبان گیری ، به شما کمک می کند وب سایت خود را به راحتی بازیابی کنید. شما می توانید بایگانی پشتیبان 90 روزه را ذخیره کنید ، بنابراین می توانید سایت خود را از هر گونه خطا بازیابی کنید.

همچنین دارای یک ویژگی سایت صحنه سازی داخلی است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را به راحتی آزمایش کنید. بعلاوه ، یک گزینه آسان برای وب سایت خود را به میزبان دیگری منتقل کنید .

ویژگی های BlogVault امیدوارکننده به نظر می رسد اما قیمت گذاری در مقایسه با سایر افزونه های بالا کمی گران به نظر می رسد. برای طرح اولیه که مجوز 1 سایت را ارائه می دهد ، باید 89 دلار بپردازید.

قیمت گذاری: 89 $ در سال برای برنامه شخصی (1 مجوز سایت)

مرور: BlogVault است یک راه حل آسان برای استفاده از پشتیبان وردپرس. پشتیبان گیری خارج از سایت ایجاد می کند ، بنابراین سرور وب سایت شما با نسخه پشتیبان تهیه نمی شود. قیمت گذاری برای مشاغل کوچک کمی بالا به نظر می رسد.

6. BackWPup

BackWPup free WordPress backup plugin

BackWPup یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد پشتیبان گیری وردپرس را بصورت رایگان انجام دهید و آن را ذخیره کنید روی cloud (Dropbox ، Amazon S3 ، Rackspace و غیره) ، FTP ، ایمیل یا رایانه شما.

استفاده از آن بسیار آسان است و به شما امکان می دهد پشتیبان گیری خودکار را با توجه به فرکانس به روزرسانی سایت خود انجام دهید.

بازیابی سایت وردپرس از نسخه پشتیبان تهیه نیز بسیار ساده است. نسخه BackWPup Pro دارای پشتیبانی از اولویت ، امکان ذخیره پشتیبان گیری در Google Drive و برخی از ویژگی های جالب دیگر است.

قیمت گذاری: رایگان (طرح حق بیمه نیز موجود است)

بررسی: توسط بیش از 600000 وب سایت استفاده می شود ، BackWPup یک گزینه عالی برای سایر پلاگین های پشتیبان در لیست است. نسخه برتر این افزونه ویژگی های قدرتمندتری از جمله ترمیم آسان و سریع وب سایت را از قسمت پشتی با یک برنامه مستقل اضافه می کند.

7. نسخه کپی

Duplicator WordPress plugin

همانطور که از نامش پیداست ، Duplicator یک پلاگین محبوب وردپرس است که برای استفاده در انتقال سایت های وردپرس . با این وجود از ویژگی های پشتیبان نیز برخوردار است.

به شما امکان ایجاد پشتیبان گیری خودکار برنامه ریزی شده را نمی دهد که باعث می شود کمتر از ایده آل اصلی برای راه حل پشتیبان گیری از وردپرس برای یک سایت منظم نگهداری شود.

قیمت گذاری: رایگان

بازبینی: Duplicator به شما امکان ایجاد می دهد پشتیبان گیری دستی از سایت وردپرس خود را به راحتی انجام دهید. اگر میزبان وب شما پشتیبان گیری منظم ایجاد می کند ، می توانید با استفاده از این افزونه نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در محیط صحنه سازی استفاده شود. این یک افزونه عالی انتقال سایت است.

افکار نهایی h4>

هر افزونه پشتیبان گیری از وردپرس در لیست ما موافقان و مخالفان خود را دارد ، اما همه آنها پشتیبان گیری کامل از فایل وردپرس و همچنین ویژگی های کامل پشتیبان گیری از پایگاه داده را ارائه می دهند.

ما برای دو اصلی از VaultPress استفاده می کنیم دلایل استفاده از آن بسیار آسان است و پشتیبان گیری افزایشی در زمان واقعی را ارائه می دهد.

معنی این امر این است که به جای پشتیبان گیری از همه پرونده های شما هر روز یا هر ساعت ، فقط یک نسخه پشتیبان از آنچه به معنای واقعی کلمه در عرض چند دقیقه از به روزرسانی است ، ایجاد می کند. این برای یک وب سایت بزرگ مانند وب سایت ما ایده آل است زیرا به ما امکان می دهد از منابع سرور خود به طور موثر استفاده کنیم.

با این حال ، اگر یک وب سایت کوچک و متوسط ​​دارید و از پرداخت هزینه های ماهیانه متنفر هستید ، توصیه می کنیم UpdraftPlus . همراه با تمام ویژگی های قدرتمند مانند رمزگذاری پشتیبان ، حمل و نقل پشتیبان رمزگذاری شده و تعداد زیادی گزینه ذخیره سازی ابری.

هر کدام از افزونه های پشتیبان گیری از وردپرس را که انتخاب کردید ، لطفاً نسخه پشتیبان خود را در همان سرور وب سایت خود ذخیره نکنید.

با این کار ، شما تمام تخم های خود را در یک سبد قرار می دهید. اگر سخت افزار سرور شما خراب شود یا در هک ترین حالت هک شوید ، پس نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید که هدف از تنظیم نسخه پشتیبان منظم را شکست دهد.

به همین دلیل است که ما به شدت توصیه می کنیم نسخه های پشتیبان خود را در یک سرویس ذخیره سازی شخص ثالث مانند Dropbox ، Amazon S3 ، Google Drive و غیره ذخیره کنید.

این همه است. امیدواریم که این لیست به شما کمک کند بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس را برای سایت خود انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای امنیت وردپرس گام به گام ما را برای مبتدیان مشاهده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/7-best-wordpress-backup-plugins-compared-pros-and-cons/.

دیدگاهتان را بنویسید