7 بهترین افزونه و تم صفحه کار وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه تابلوی کار وردپرس هستید؟ چندین افزونه تابلوی شغل وردپرس وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها به راحتی تابلوی شغلی ایجاد کنید و از شرکت های دیگر برای ارسال شغل هزینه بگیرید. این یکی از راههای کسب درآمد است از وبلاگ خود ، و حتی می توانید از آن برای ارسال فرصت های شغلی خود استفاده کنید. در این مقاله ، بهترین افزونه ها و تم های صفحه کار وردپرس را انتخاب کرده ایم که می توانید استفاده کنید.

WordPress job board plugin and themes

ساخت وب سایت تابلوی شغلی با وردپرس h4>

وردپرس در حال حاضر یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت در بازار ، بیش از 30٪ از کل وب سایت های موجود در اینترنت را تأمین می کند. می توان از آن برای ساخت تقریباً هر نوع وب سایتی از جمله وب سایت تابلوی شغلی استفاده کرد.

دو نوع وب سایت وردپرس وجود دارد که اغلب کاربران جدید را گیج می کند. اول ، WordPress.com وجود دارد که یک راه حل میزبانی شده است. دوم ، شما WordPress.org را دارید که وردپرس خود میزبان نیز نامیده می شود. به مقاله ما در WordPress.com vs WordPress.org برای مقایسه همزمان.

ما توصیه می کنیم از WordPress.org خود میزبان استفاده کنید زیرا دسترسی فوری به تمام ویژگی های وردپرس را بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر می کند.

برای شروع ، شما به یک نام دامنه و میزبانی وردپرس حساب

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید زیرا یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی و یکی از بزرگترین شرکتهای میزبانی وب در جهان است.

آنها همچنین دامنه رایگان ، SSL رایگان و 60٪ تخفیف در بسته میزبانی وب خود را به کاربران ما ارائه می دهند. تفاوت بین نام دامنه و میزبانی وب .

پس از خرید میزبانی ، راهنمای گام به گام ما را در نحوه ایجاد وب سایت .

هنگامی که سایت وردپرس خود را ایجاد کردید ، می توانید یک افزونه تابلوی شغلی نصب کنید.

با گفتن این مطلب ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه ها و موضوعات صفحه کاری WordPress که می توانید برای ساخت وب سایت صفحه مشاغل استفاده کنید ، بیاندازیم.

1 مدیر شغل WP

WP Job Manager

مدیر WP Job بسیار آسان برای استفاده از پلاگین WordPress Board Board است. به سادگی صفحات جدید ایجاد کنید ، کد کوتاه اضافه کنید و می توانید در عرض چند دقیقه یک صفحه شغلی زنده داشته باشید. این امکان را به کاربران می دهد تا در وب سایت شما ثبت نام کرده و لیست مشاغل خود را ارسال کنند. همچنین کاربران می توانند لیست های خود را از طریق یک داشبورد ساده مدیریت کنند.

همچنین می توانید از آن برای با لیست های پرداختی از طریق افزونه ها به صورت آنلاین درآمد کسب کنید . همچنین دارای افزونه هایی برای ادغام با ZipRecruiter ، در واقع ، فیس بوک ، فروشگاه های ووکامرس و موارد دیگر.

برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد نحوه ایجاد تابلوی شغلی در وردپرس .

2. WPJobBoard

WPJobBoard

WPJobBoard یک افزونه صفحه شغلی وردپرس پولی است که به شما امکان می دهد موتور جستجوی شغلی قدرتمندی را به وب سایت خود اضافه کنید. این شامل یک پنل مدیریت جلویی برای کاربران برای ارسال شغل و رزومه ها . همچنین شامل یک پایگاه داده رزومه و پورتال کارفرمایی است که به کاربران امکان جستجوی نامزد مناسب را می دهد.

این افزونه با تمام مضامین وردپرس ادغام می شود و همچنین با تم رایگان خود همراه است. همچنین به شما این امکان را می دهد که پرداختها را بپذیرید ، کوپن ، تخفیف و حتی بسته های عضویت را به کارفرمایان ارائه دهید.

3 مدیر هیئت مدیره شغلی

Job Board Manager

Job Board Manager یکی دیگر از افزونه های عالی برای افزودن صفحه کاری به وب سایت وردپرس شما است. این یک کد کوتاه آسان برای استفاده دارد که می توانید برای نمایش لیست های شغلی به صفحات مختلف اضافه کنید ، افزودن لیست کار جدید ، نمایش داشبورد کاربر و موارد دیگر.

سئو سازگار است و از اسنیپت های غنی از Schema.org برای لیست مشاغل.

برای افزودن نمایه های شرکت ، مکان ها ، ابزارک ها و آرد سوخاری ، با افزونه های رایگان همراه است. همچنین می توانید از افزودنیهای پولی برای لیست های پولی WooCommerce ، هشدارهای شغلی ، مدیر برنامه ها و موارد دیگر استفاده کنید.
4. تابلوی کار ساده

Simple Job Board

Simple Job Board یکی دیگر از افزونه های آسان صفحه کار شغل وردپرس است. به کارفرمایان اجازه نمی دهد در وب سایت شما حساب کاربری ایجاد کنند یا لیست مشاغل خود را اضافه کنند. اصولاً ، می توانید از آن برای ورود دستی لیست های شغلی با دسته ها و انواع مشاغل استفاده کنید. در تنظیمات افزونه گزینه های درآمدزایی داخلی وجود ندارد ، اما می توانید با افزودن فرم سفارش ساده در وردپرس .

به شما امکان می دهد به اندازه مورد نیاز برای هر لیست جزئیات اضافه کنید ، و می توانید فرم های درخواست شغلی سفارشی را برای لیست های شغلی نمایش دهید.

5 درخواست آنلاین

Apply Online

درخواست آنلاین یک پلاگین مدیریت تبلیغات طبقه بندی شده است که به کاربران امکان می دهد به سرعت به لیست ها پاسخ دهند. به شما امکان می دهد به راحتی یک تابلوی شغلی به وب سایت خود اضافه کنید و شروع به پذیرش برنامه ها کنید.

دارای ویژگی های قدرتمندی مانند دسته بندی تبلیغات ، فیلترها ، قسمتهای فرم برنامه ، اعلان های ایمیل و موارد دیگر است. یک عیب افزونه این است که شما نمی توانید از آن برای ایجاد یک وب سایت لیست مشاغل پولی استفاده کنید ، و شما باید افزونه عضویت برای ایجاد برنامه های اشتراک یا استفاده از پلاگین فرم تماس برای پذیرش سفارشات.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller یک قالب هیئت مدیره شغلی وردپرس قدرتمند است. این گزینه با گزینه های عالی کسب درآمد به شما امکان می دهد برای لیست های شغلی حقوق دریافت کنید. شامل بخشهای جداگانه برای ایجاد عنوان صفحه وبلاگ یا صفحات فرود به وب سایت هیئت مدیره خود.

این برنامه از هر دو حساب کارفرمایان و جویندگان کار پشتیبانی می کند ، شامل یک رزومه یا بانک CV است و دارای ویژگی های جستجو / فیلتر با Ajax است. این دارای چندین گزینه نمایش و صفحه قدرتمند گزینه های تم است که به شما کمک می کند تا سریع همه موارد را تنظیم کنید.

7. JobEngine

JobEngine

JobEngine یک قالب برنامه وردپرس است که برای ایجاد یک وب سایت قدرتمند هیئت مدیره طراحی شده است. به کاربران شما این امکان را می دهد تا به راحتی یک حساب کاربری ایجاد کرده و لیست هایی را اضافه کنند. می توانید برای لیست های شغلی به ازای هر شغل هزینه دریافت کنید یا برنامه های حق بیمه ایجاد کنید. همچنین می توانید لیست های برجسته را جداگانه بفروشید. از درگاه های پرداخت PayPal ، Stripe ، 2Checkout و Authorize.net پشتیبانی می کند.

به عنوان یک تم ، دارای چندین انتخاب رنگ و گزینه های طراحی برای کنترل ظاهر تابلوی شغلی شماست. دارای چندین ستون کناری ، گزینه های صفحه فرود ، آماده ترجمه و پشتیبانی از وب سایتهای چند زبانه .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه ها و موضوعات صفحه کاری وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست بهترین پلاگین های صفحه ساز WordPress را بکشید و رها کنید تا وب سایت خود را بیشتر شخصی سازی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-job-board-plugins-and-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید