7 بهترین افزونه وردپرس اینستاگرام 2020 (مقایسه شده)

آیا به دنبال بهترین افزونه های اینستاگرام برای وردپرس هستید؟

این که بخواهید فید عکس اینستاگرام خود را نمایش دهید ، یک نوار لغزنده اینستاگرام ایجاد کنید ، نماد اینستاگرام را با پیوند به نمایه خود اضافه کنید یا یک فهرست تبلیغاتی اینستاگرام برای رشد دنبال کنندگان خود ایجاد کنید ، این لیست برای شما مناسب است.

در این مقاله ، بهترین افزونه های اینستاگرام را برای وردپرس انتخاب کرده ایم تا به شما در افزایش فالوورها و افزایش تعامل کمک کند.

The best Instagram WordPress plugins

1 Instagram Feed Pro

Instagram Feed from Smash Balloon

Instagram Feed Pro از Smash Balloon است بهترین پلاگین خوراک اینستاگرام در بازار. بیش از 1.3 میلیون وب سایت از این افزونه برای ایجاد فیدهای عکس سفارشی اینستاگرام استفاده می کنند.

رایگان وجود دارد نسخه این افزونه که به شما امکان می دهد به راحتی یک خوراک عکس اجتماعی سفارشی اینستاگرام ایجاد کنید.

نسخه رایگان دارای بسیاری از ویژگی های داخلی است ، اما شما می توانید برای باز کردن قفل ویژگی های اضافی مانند چندین گزینه طرح بندی: شبکه سنگ تراشی ، طرح افقی ، چرخ فلک و موارد دیگر ، به نسخه Pro ارتقا دهید.

همچنین می توانید از نسخه Pro برای نمایش چندین فید مختلف اینستاگرام در سایت خود از چندین منبع از جمله # فیدهای هشتگ در سایت خود استفاده کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا خوراک های قابل خرید ایجاد کنید و دارای گزینه پنجره سبد با دکمه های اشتراک اجتماعی داخلی است.

به راحتی می توانید فید اینستاگرام خود را به هر پست یا صفحه ای اضافه کنید با استفاده از ویرایشگر بلوک یا یک ابزارک نوار کناری. این افزونه همچنین از استوری های اینستاگرام پشتیبانی کرده و آنها را به سایت وردپرس شما می آورد.

بهترین قسمت در مورد پلاگین Instagram Smash Balloon حافظه نهان هوشمند و قابلیت پشتیبان گیری آنها است. با این کار می توانید عکس های اینستاگرام را در سایت خود بدون کند شدن سرعت سایت خود نشان دهید و حتی در صورت پایین آمدن API اینستاگرام عکس های شما نشان داده می شوند (که یک مزیت بزرگ است).

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد فیدهای عکس سفارشی اینستاگرام در وردپرس (مرحله به مرحله).

2. رافل پرس

The RafflePress website

RafflePress یک افزونه هدیه و پاداش برای وردپرس است. برای رشد فالوورهای خود می توانید آن را با اینستاگرام تلفیق کنید.

با RafflePress ، راه اندازی مسابقه ای که بازدید کنندگان شما را وادار به انجام اقدامات خاصی با استفاده از Instagram می کند ، بسیار ساده است. این ممکن است به معنای بازدید از نمایه اینستاگرام یا مشاهده یکی از پست های اینستاگرام شما باشد.

مطمئناً می توانید از RafflePress نیز استفاده کنید تا کاربران نیز اقدامات دیگری انجام دهند.

به عنوان مثال ، شما می توانید یک عنوان هدایای RafflePress یا مسابقه برای پیروان اینستاگرام خود که در آن نیاز به بازدید از صفحه خاصی از وب سایت شما دارند. حتی می توانید از آنها بخواهید لیست ایمیل برای ورود.

RafflePress بسیار کاربردی است و تا حد زیادی غنی از ویژگی ترین افزونه ی ارائه و مسابقه برای وردپرس است. شما می توانید نسخه رایگان افزونه RafflePress را امتحان کنید تا شروع کنید.

3. احیای پست های قدیمی

Revive Old Posts

احیای پست های قدیمی a > یک پلاگین برنامه ریزی شبکه های اجتماعی است. به شما امکان می دهد محتوای قدیمی و جدید را به راحتی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

می توانید برای پست های خود در شبکه های اجتماعی یک برنامه سفارشی تنظیم کنید. اگر نمی خواهید همه پست های خود را به اشتراک بگذارید ، می توانید با تنظیم یک محدوده تاریخ یا حذف برخی از موارد خاص دسته ها یا برچسب ها .

این افزونه همچنین امکان اشتراک گذاری عکس از کتابخانه رسانه شما در اینستاگرام را دارد. حتی می توانید پست های جدید را در لحظه انتشار به اشتراک بگذارید و سفارشی برچسب های UTM به پست های اینستاگرام شما.

نسخه رایگان این افزونه نیز وجود دارد ، اما این فقط به شما امکان می دهد محتوا را در صفحات Facebook و Twitter به اشتراک بگذارید.

4. گالری Envira

Envira Gallery

گالری Envira است سریع و آسان برای استفاده .

به شما امکان می دهد گالری های پیشرفته عکس و ویدئو در وردپرس با ویژگی هایی مانند آلبوم ها ، پنجره های سبک ، صفحه بندی ، برچسب گذاری و موارد دیگر ایجاد کنید.

Envira با یک Addon اینستاگرام همراه است که به شما امکان می دهد تصاویر اینستاگرام خود را در وردپرس وارد کنید ، بنابراین می توانید آن را در کنار گالری های عکس دیگر خود اضافه کنید.

این به شما بستگی دارد که می خواهید تصاویر را به وبلاگ خود بیاورید و آنها را در یک جعبه سبک باز کنید ، یا اینکه می خواهید تصاویر به پست های اینستاگرام شما پیوند دهند.

5. گفتگوی گفتگوی

The Soliloquy website

گفتگوی گفتگوی یک دوستانه بسیار مبتدی است پلاگین کشویی WordPress که می توانید استفاده کنید برای ایجاد لغزنده عکس و فیلم پاسخگو.

همراه با یک افزودنی لغزنده پویا که به شما امکان می دهد عکسهای اینستاگرام را به همراه تصاویر کوچک ، توصیفات و سایر موارد ارسال شده در وبلاگ خود در یک نوار لغزنده اضافه کنید.

می توانید دقیقاً تعیین کنید که از اینستاگرام می خواهید چه محتوایی را در کشویی خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما فقط می توانید عکس هایی با برچسب های خاص داشته باشید.

همچنین می توانید سرعت اسلایدرهای خود را کنترل کرده و تنظیمات دیگر را برای مطابقت با طرح وب سایت خود انجام دهید.

6. خوراک عکس اجتماعی 10Web

10Web Social Photo Feed

10Web عکس عکس اجتماعی سریع راه اندازی می شود و به شما امکان می دهد فیدهای Instagram را به هر یک از پست ها یا صفحات خود اضافه کنید. با استفاده از نسخه رایگان ، می توانید از میان تصاویر کوچک یا تصاویر معمولی انتخاب کنید. نسخه برتر گزینه های بیشتری را ارائه می دهد.

برای نمایش پستهای اینستاگرامی خود در نوار کناری وردپرس خود می توانید از 10Web Social Photo Feed استفاده کنید. یک داخلی وجود دارد ویجت برای این کار ، کار را آسان و ساده می کند.

نسخه رایگان به شما امکان می دهد از حساب کاربری اینستاگرام یا هشتگ مشخص شده تک فیدهایی را وارد کنید. با استفاده از نسخه برتر ، می توانید از چندین مورد هشتگ فید مختلط ایجاد کنید.

تیم پشتیبانی برای بازگشت به س usersالات ، حتی از کاربران رایگان ، سریع و مفید است.

7. نمادهای ساده اجتماعی

Simple Social Icons

نمادهای ساده اجتماعی a > به شما امکان می دهد نمادهای شبکه های اجتماعی را در یک ابزارک نوار کناری اضافه کنید. این نمادها به پروفایل شما در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی پیوند دارند. آنها یافتن و پیگیری شما را برای خوانندگان شما بسیار آسان می کنند.

Simple Social Icons یک افزونه بسیار ساده است که تنظیم آن لحظاتی طول می کشد. کاملاً رایگان است.

با این افزونه می توانید سبک و رنگ آیکون های خود را شخصی سازی کرده و نحوه تراز کردن آنها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که نمی توانید آیکون های بیشتری اضافه کنید یا ترتیب را تغییر دهید مگر اینکه از فیلتر .

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های اینستاگرام برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از باید دارای افزونه های وردپرس باشد و راهنمای ما در نحوه افزایش بازدید وبلاگ خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-instagram-plugins-for-wordpress-easy-to-use/.

دیدگاهتان را بنویسید