7 بهترین افزونه نمونه کارها در وردپرس برای طراحان و عکاسان

آیا شما یک طراح یا عکاس هستید که به دنبال ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت نمونه کارها در وردپرس هستید؟

افزونه های نمونه کارهای WordPress زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد به راحتی وب سایت های نمونه کاره زیبایی ایجاد کنید.

با این حال ، یافتن پلاگین نمونه کارها مناسب برای مبتدیان دشوار است. شما باید افزونه ای پیدا کنید که باعث برجسته شدن کار شما ، بارگیری سریع و ظاهر خوب آن در دستگاه های تلفن همراه شود.

در این مقاله ، ما بهترین بهترین افزونه های نمونه کارها وردپرس را برای طراحان و عکاسان انتخاب کرده ایم.

Top WordPress portfolio plugins

انتخاب بین تم های نمونه کارها وردپرس در مقابل پلاگین های نمونه کارها وردپرس h4>

بسیاری از تم های نمونه کارها وردپرس با ساخته شده در قابلیت ایجاد یک وب سایت نمونه کارها.

این باعث می شود بسیاری از مبتدیان تعجب کنند که چرا کسی می خواهد افزونه ای را انتخاب کند که مضامین تم بتوانند کار خود را انجام دهند؟

مضامین موجود در وردپرس فقط ظاهری وب سایت شما را کنترل می کنند. این شامل رنگ ها ، سبک ها ، طرح ها و نمایش محتوای شما است.
از طرف دیگر پلاگین ها روش مناسبی برای افزودن عملکرد به سایت وردپرس شما هستند مانند لغزنده ، فرم تماس و موارد دیگر.

افزودن نمونه کارها تحت قابلیت است ، به همین دلیل توصیه می کنیم از یک افزونه استفاده کنید.

استفاده از تم برای عملکرد ، وب سایت شما را با آن موضوع گره می زند. اگر موضوع را تغییر دهید ، داده های نمونه کارها خود را از دست خواهید داد.

از طرف دیگر ، اگر تصمیم دارید از یک افزونه نمونه کارها استفاده کنید ، در اینصورت آزاد هستید که از آن با هر موضوعی که می خواهید استفاده کنید.

با گفتن این مطلب ، بیایید نگاهی به برخی از برترین افزونه های نمونه کارها وردپرس بیندازیم.

1 . نمونه کارها WP

WP نمونه کارها بهترین افزونه نمونه کارها در وردپرس برای عکاسان ، فریلنسرها ، توسعه دهندگان و آژانس ها است. به شما امکان می دهد از 40+ قالب نمونه کارها که به صورت حرفه ای طراحی شده اند ، بلافاصله وب سایت های نمونه کارها ایجاد کنید.

توسط سازندگان تم Astra ، که یکی از بهترین تم های وردپرس در همه زمان ها است. WP Portfolio سهولت استفاده را برای نمونه کارها به ارمغان می آورد.

همراه با چندین انتخاب سبک ، طرح بندی ، پشتیبانی از انواع رسانه ها ، و به راحتی و بدون نوشتن هیچ کد یا CSS قابل شخصی سازی است.

مهمتر از همه ، همه طرحهای نمونه کارها در دستگاههای تلفن همراه به همان اندازه عالی به نظر می رسند و مانند ظریف در لپ تاپ ها کار می کنند.

2. گالری Envira

WP Portfolio

گالری Envira است افزونه گالری وردپرس . به شما امکان می دهد گالری ها و آلبوم های تصویر زیبایی ایجاد کنید. Envira Gallery که قبلاً توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است ، بهترین افزونه وردپرس برای عکاسان و طراحان است.

ایجاد نمونه کارها با گالری Envira بسیار آسان است. به سادگی گالری های حاوی موارد نمونه کارها را با توضیحات و جزئیات اختیاری ایجاد کنید. همچنین می توانید گالری ها را در آلبوم ها گروه بندی کنید یا نمونه کارها قابل فیلتر کردن .

همچنین این افزونه امکان افزودن نمونه کارها را در هر نقطه از سایت وردپرس خود با کلیک یک دکمه آسان می کند.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه افزودن نمونه کارها به سایت وردپرسی خود .

3. گالری NextGEN

Envira Gallery

گالری NextGEN است یک افزونه محبوب وردپرس برای ایجاد گالری تصاویر ، آلبوم ها و نمونه کارهای عکاسی. NextGen که توسط مبتدیان و عکاسان متخصص به طور یکسان دوست دارد ، با ایجاد یک رابط کاربری بصری برای ایجاد گالری ها.

شامل چندین سبک و انتخاب طرح با پشتیبانی از آلبوم ها ، نمونه کارهای قابل تصفیه ، ستون ها و موارد دیگر است. همچنین می توانید چرخ فلک / اسلایدر نمونه کارها ، آلبوم های نمونه کارها جمع و جور و طرح های سبک لیست یا جدول زمانی را ایجاد کنید.

4. نمونه کارها بصری

NextGen

Visual Portfolio یک افزونه نمونه کارها زیبا وردپرس است که به شما امکان می دهد گالری نمونه کارهای زیبایی ایجاد کنید.

دارای چندین طرح چیدمان از جمله سنگ تراشی ، شبکه ، توجیه شده ، کاشی و چرخ فلک است. این افزونه همچنین شامل بلوک گوتنبرگ که افزودن نمونه کارها را در هرجایی که دوست دارید حتی راحت تر می کند.

کاربران شما همچنین می توانند موارد نمونه کارها را با استفاده از فیلتر مرتب کنند ، که یک تجربه مرور زیبا را ارائه می دهد.

5. گالری نمونه کارها GridKit

Visual portfolio

GridKit Portfolio Gallery یک گالری عکس و افزونه نمونه کارها در وردپرس است. به شما امکان می دهد موارد نمونه کارها را در پروژه ها مدیریت کنید و آنها را قابل دسته بندی کنید. این مورد با پشتیبانی از ویرایشگر بلوک وردپرس با پشتیبانی از کد کوتاه برای ویرایشگر قدیمی.

افزونه پایه بسیار سبک و ویژگی های طرح بندی محدودی دارد. برای دسترسی به سبک ها و ویژگی های بیشتر به نسخه برتر نیاز دارید.

6. Meow Gallery

GridKit portfolio gallery

Meow Gallery یک افزونه رایگان گالری وردپرس با پشتیبانی کامل از ویرایشگر بلوک Gutenberg است. به شما امکان می دهد موارد نمونه کارها را در گالری های عکس زیبا سازماندهی کنید.

با پشتیبانی از چندین طرح از جمله سنگ تراشی ، شبکه ، کاشی و موجه ارسال می شود. می توانید تعداد ستون هایی را که می خواهید نمایش دهید انتخاب کنید. این همچنین با چندین افزونه اضافی همراه است که می تواند برای قابلیت های اضافی مانند lightbox ، تفسیر صوتی ، پیوندهای خارجی و موارد دیگر استفاده شود.
7 <. genesis portfolio pro>

Meow Gallery

اگر از StudioPress استفاده می کنید طرح زمینه یا هر موضوعی که برای پیدایش frame theme ، پس می خواهید پلاگین Genesis Portfolio Pro را امتحان کنید.

به طور خاص برای چارچوب پیدایش و نوع پست سفارشی را فراهم می کند برای ایجاد موارد نمونه کارها همچنین با الگوهایی همراه است تا تصویر برجسته ای را که به عنوان مورد نمونه کارها در یک طرح شبکه تنظیم می کنید ، نمایش دهد.

این یک پلاگین ساده است و شامل بسیاری از ویژگی های چندین افزونه نمونه کار دیگر نیست. با این حال ، اگر به دنبال چیزی مینیمالیستی هستید ، کار به راحتی انجام می شود.

این همه ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های نمونه کارها وردپرس را برای طراحان و عکاسان پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما 41 بهترین تم رایگان عکاسی برای وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/9-best-wordpress-portfolio-plugins-for-designers-photographers/.

دیدگاهتان را بنویسید