7 بهترین افزونه میز راهنما وردپرس برای پشتیبانی مشتری

آیا به دنبال یک افزونه میز راهنمای وردپرس برای سایت خود هستید؟ ارائه پشتیبانی عالی از مشتری برای موفقیت هر شغلی ضروری است. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های پشتیبانی و راهنمای وردپرس را دستی انتخاب کرده ایم.

WordPress Help Desk Plugins

هدف ما ارائه جامع ترین لیست راه حل ها است ، بنابراین ما هم خدمات نرم افزاری شخص ثالث Help Desk را که با وردپرس ادغام شده و هم پلاگین های پشتیبانی و وردپرس منبع باز را به شما نشان خواهیم داد.

1. به پیشاهنگی کمک کنید

Help Scout

Help Scout یکی از پیشگامان میز راهنما و نرم افزار پشتیبانی مشتری برای مشاغل آنلاین است. استفاده از آن بسیار آسان است و در حال حاضر پلاگین هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد آن را با سایت وردپرس خود ادغام کنید.

راهنما ادغام پیشاهنگی برای بارگیری آسان دیجیتال و افزونه های WooCommerce Help Scout که به سایت WordPress شما امکان می دهد با Help Scout کار کند.

WooCommerce Help Scout Integration

در WPBeginner ، ما از Help Scout برای سایت خود و تمام افزونه های برتر WordPress استفاده می کنیم.

2. Zendesk برای وردپرس

Zendesk

Zendesk یکی دیگر از سیستم های محبوب پشتیبانی مشتری و بلیط برای مشاغل است. این برنامه از تیم ها ، چندین محصول ، اسناد پشتیبانی می کند و با سایت های مبتنی بر وردپرس بسیار خوب کار می کند.

Zendesk برای وردپرس امکان این را فراهم می کند تا سیستم پشتیبانی مشتری Zendesk را به طور یکپارچه در سایت وردپرس خود ادغام کنید.

این امکان را برای کاربران وارد شده در سایت وردپرسی شما فراهم می کند تا بدون تعویض حساب به مرکز راهنما دسترسی داشته باشند. می توانید بلیط های خود را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. حتی می توانید نظرات را به بلیط پشتیبانی تبدیل کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد برگه Zendesk Dropbox را به هر صفحه در سایت وردپرس خود اضافه کنید.

Zendesk for WordPress plugin settings

3 <.>

Awesome Support plugin for WordPress

Awesome Support یک افزونه منبع باز وردپرس منبع باز است که کاملاً در سایت وردپرس شما اجرا می شود. افزونه اصلی به صورت رایگان در دسترس است و به اندازه کافی خوب است که به عنوان یک سیستم راهنمای کامل استفاده می شود.

می توانید ویژگی ها را با استفاده از افزودنی های پولی گسترش دهید. این سیستم بلیط ، اعلان های ایمیل ، دسترسی محدود ، بارگذاری پرونده و رسانه را فراهم می کند. برای تمدید فرم های بلیط با استفاده از فیلدهای سفارشی می توانید زمینه های خود را نیز اضافه کنید.

4 WPHelpDesk

WP Help Desk

WPHelpDesk یک افزونه میز کمک وردپرس برتر است. این سایت در سایت وردپرسی خود اجرا می شود و به شما امکان می دهد سیستم کامل پشتیبانی خود را کنترل کنید.

این سایت به طور یکپارچه در سایت وردپرس شما ادغام می شود و می تواند با هر زمینه وردپرس مورد استفاده قرار گیرد. شما نمایندگان نامحدود ، اعلان های ایمیل ، سیستم بلیط ، بارگذاری پرونده و رسانه و زمینه های سفارشی دریافت می کنید. وب سایت پلاگین دارای یک نسخه ی نمایشی است که در آن می توانید نسخه پشتی و جلویی نرم افزار را آزمایش کنید.

5. سیستم بلیط پاسخگو WP Support Plus

WP Support Plus

WP Support Plus یک افزونه رایگان برای افزودن بخش پشتیبانی مشتری در سایت وردپرس شماست. به کاربران اجازه می دهد بلیط ایجاد کنند ، دسته ، وضعیت و اولویت بلیط را انتخاب کنند.

علاوه بر عوامل ، همچنین یک نقش کاربر ناظر نیز دارد. این افزونه از Ajax استفاده می کند که ارسال بلیط و پشتیبانی مشتری را آسان و سریعتر می کند. ترجمه ها برای بیش از دوازده زبان در دسترس هستند.

همچنین به شما امکان می دهد یک برگه پشتیبانی اضافه کنید تا در تمام صفحات و پست های وردپرس شما نمایش داده شود. کاربران می توانند برای انتخاب کانال پشتیبانی یا باز کردن بلیط ، روی برگه کلیک کنند.

6. بلیط های پشتیبانی Sola

Sola Support Tickets

روش خوب دیگر برای افزودن سیستم پشتیبانی مشتری در وردپرس ، استفاده از افزونه Sola Support Tickets است. این افزونه رایگان ، یک سیستم بلیط فروشی کامل را با تمام زنگ ها و سوت هایی که برای اجرای یک سیستم پشتیبانی کارآمد به آن نیاز دارید ، اضافه می کند.

افزونه رایگان فقط با یک عامل پشتیبانی ارائه می شود ، بنابراین شما باید از مزایای پرداخت شده استفاده کنید تا از مزیت کامل این افزونه بهره مند شوید.
h4. bbPress

bbPress

bbPress یک نرم افزار فروم سبک است که برای وردپرس ساخته شده است. برخی از شرکت های وردپرس به عنوان انجمن پشتیبانی مشتری خود به طور کارآمد از آن استفاده می کنند.

اگر تصمیم دارید از bbPress برای پشتیبانی مشتری استفاده کنید ، باید چندین افزونه اضافی برای نصب تنظیم کنید. با این حال ، با اعلان های داخلی ، قابلیت تمدید آسان ، و پلاگین های اضافی فراوان ، bbPress را به یک رقیب مناسب تبدیل می کند که برای یک انجمن پشتیبانی در نظر گرفته می شود.

امیدواریم این مقاله در یافتن بهترین افزونه میز راهنما وردپرس برای پشتیبانی مشتری به شما کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه افزودن پایگاه دانش ویکی در وردپرس و لیست ما از بهترین نرم افزار پشتیبانی چت زنده برای وردپرس.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/6-best-help-desk-customer-support-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید