7 بهترین افزونه فاکتور وردپرس در مقایسه (2020)

آیا به دنبال بهترین پلاگین های صورتحساب برای وردپرس هستید؟ یک پلاگین فاکتور می تواند تولید خودکار فاکتور ، جمع آوری سفارشات و مدیریت امور مالی شما را آسان کند.

به عنوان یک مالک مشاغل ، موارد زیادی برای مدیریت وجود دارد و فاکتورهای دستی می توانند زمان قابل توجهی را از شما بگیرند. ممکن است فاکتورهای شما هر بار متفاوت به نظر برسد ، که بسیار حرفه ای نیست.

استفاده از یک نرم افزار حرفه ای فاکتور به شما امکان می دهد تمام فرایندهای صورتحساب و پرداخت را به صورت خودکار انجام دهید ، بنابراین می توانید بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین فاکتورهای وردپرس را برای نیازهای مختلف به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best invoicing plugins for WordPress

انتخاب بهترین پلاگین های فاکتور برای وردپرس h4>

چندین افزونه وردپرس وجود دارد که می توانید برای ایجاد فاکتورهای آنلاین و جمع آوری پرداخت از مشتریان خود استفاده کنید. همه این افزونه های فاکتور وردپرس ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند که انتخاب مبتدی برای فاکتور مناسب برای تجارت را برای مبتدیان دشوار می کند.

ویژگی های کلیدی که باید در یک افزونه خوب فاکتور وردپرس جستجو کنید عبارتند از:

  • جمع آوری یکبار و تکراری پرداخت
  • گزینه های پرداخت جزئی
  • کسر مالیات به صورت خودکار و گزارش مالیات
  • داشبورد واحد برای مدیریت کلیه فاکتورها و مالیات ها
  • کارت اعتباری و سایر درگاه های پرداخت
  • گزینه زمان بندی پرداخت و هزینه تأخیر

یافتن راه حلی که پاسخگوی تمام نیازهای فاکتور شما باشد ، کمی دشوار است. شما باید ویژگی ها را مرور کرده و راه حلی متناسب با شرایط فاکتور و پرداخت خود پیدا کنید.

همانطور که گفته شد ، بیایید نگاهی به بهترین گزینه های بهترین افزونه های صورتحساب برای وردپرس بیندازیم.

1. WPForms

WPForms a >

WPForms دوستانه ترین تجارت است افزونه فرم وردپرس . همراه با سازنده کشیدن و رها کردن که به شما امکان می دهد هر نوع فرم از جمله فرم های ثبت نام کاربر ، فرم ثبت نام خبرنامه ، درخواست فرم نقل قول ، فرم کمک مالی ، فرم جمع آوری پرداخت و غیره .

با WPForms ، می توانید به راحتی یک فرم سفارش آنلاین ایجاد کنید که به شما امکان ارسال خودکار فاکتور برای مشتری را می دهد. شما و مشتریان خود نیز پس از اتمام پرداخت ، یک ایمیل فوری از طریق ایمیل دریافت می کنید.

WPForms برای جمع آوری پرداخت ها با PayPal و Stripe ادغام می شود. به شما این امکان را می دهد تا پرداخت کارت اعتباری را به راحتی بپذیرید بدون استفاده از پلاگین سبد خرید یا نرم افزار تجارت الکترونیکی.

گرچه WPForms به اندازه سایر افزونه های فاکتور وردپرس در زیر مقاوم نیست ، اما تمام ویژگی های ضروری مورد نیاز شما را دارد و در هزینه شما صرفه جویی می کند زیرا می تواند اهداف مختلفی از جمله کمک به شما در ساخت فرم های تماس ، درخواست فرم نقل قول ، جمع آوری بازخورد از طریق نظرسنجی و غیره

می توانید برای دریافت 50٪ تخفیف بیشتر از کوپن WPForms ما استفاده کنید.

2. کتابهای تازه

FreshBooks

کتابهای تازه محبوب نرم افزار حسابداری برای مشاغل کوچک به شما امکان می دهد فاکتورهای حرفه ای را با چند کلیک ایجاد کنید. با افزودن نشان تجاری و یادداشت شخصی شده می توانید فاکتور را کاملاً شخصی سازی کنید.

این یک سیستم خودکار برای ارسال یادآوری به مشتریان برای پرداخت های معوقه دارد. همچنین FreshBooks از کارت اعتباری مشتری شما به دلیل پرداخت های مکرر ، به طور ایمن شارژ می کند و اعلان هایی را برای شما و مشتریانتان ارسال می کند.

شما می توانید ساعات کار و هزینه های خود را در فاکتورها اضافه کنید تا تفکیک درستی از پرداخت نشان داده شود. این همچنین جمع آوری مالیات ، انتخاب ارز ترجیحی ، کد تخفیف و گزینه پیش پرداخت را ارائه می دهد.

Freshbooks یک سیستم عامل فاکتور SaaS است که با همه کار می کند بهترین سازندگان وب سایت از جمله وردپرس. این قوی ترین نرم افزار فاکتور در این لیست است ، اما قیمت آنها کمی گران است ، زیرا آنها براساس تعداد مشتری های قابل پرداخت از شما هزینه می گیرند.

3. صورتحساب WP

WP Invoicing

فاکتور WP یک افزونه فاکتور پردازی وردپرس غنی از ویژگی ها. این سایت در سایت وردپرسی شما اجرا می شود و می تواند به شما در ایجاد و ارسال فاکتور به مشتریان کمک کند.

همچنین می تواند به طور خودکار مالیات ها را در فاکتورها مدیریت کند. این به شما کمک می کند در هنگام اتوماتیک کردن فرآیند برای خود و مشتریان خود در وقت صرفه جویی کنید.

این افزونه از چندین درگاه پرداخت مانند PayPal ، Stripe ، Authorize.net و موارد دیگر پشتیبانی می کند. همچنین می تواند برای تنظیم پرداختهای دوره ای و تولید خودکار فاکتورها برای هر پرداخت استفاده شود.

در حالی که افزونه پایه WP Invoicing رایگان است ، شما باید هزینه های اضافی شخصی را بپردازید ، یا می توانید یک عضویت بسته را خریداری کنید که معامله بسیار بهتری است.

4 صورتحسابهای برش خورده

Sliced Invoices

فاکتورهای برش خورده یک افزونه حرفه ای صورتحساب وردپرس. این چندین الگو و طرح از پیش ساخته شده برای تولید فاکتور به سرعت دارد. همچنین می توانید فاکتورهای سفارشی را با آرم و متن خود ایجاد کنید ، بنابراین می توانید قیمت ها را مستقیماً برای مشتریان ارسال کنید.

همراه با یک سیستم گزارش ، همه فاکتورها و نقل قول های شما را در یک مکان مدیریت می کند. فاکتورهای برش خورده ترجمه آماده است که به شما امکان می دهد فاکتورها را به زبان مشتریان خود ارسال کنید. این برنامه همچنین شامل برنامه های افزودنی برای فاکتورهای PDF ، پرداخت های مکرر ، فاکتورهای سپرده و موارد دیگر است.

اسلاید اسلاید یک افزونه رایگان است ، اما شما باید هزینه های اضافی شخصی را بپردازید ، یا می توانید یک عضویت بسته را خریداری کنید که معامله بسیار بهتری است.

5 فاکتورهای جوانه

Sprout Invoices

فاکتورهای جوانه کامل است افزونه فاکتور فاکتور برای سایت های وردپرس. این می تواند هزینه خدمات شما را تخمین زده و به طور خودکار فاکتورهای مفصلی برای مشتریان ایجاد کند.

این افزونه با 300+ برنامه برای پرداخت ، طرح فاکتور ، گردش کار و موارد دیگر ادغام می شود. این یک سیستم برنامه ریزی پرداخت قدرتمند برای تعیین شرایطی برای مشتری از قبیل مبلغ پرداخت ، تاریخ سررسید ، هزینه های تأخیر و غیره دارد.

6. فاکتورهای PDF WooCommerce

WooCommerce PDF Invoices

PDF WooCommerce فاکتورها افزونه WooCommerce برای ارسال فاکتور PDF با هر ایمیل تأیید سفارش است. این یک الگوی آماده برای فاکتورهای PDF دارد و همچنین می توانید الگوهای فاکتور سفارشی خود را ایجاد کنید.

این یک شماره توالی فاکتورها را مدیریت می کند ، بنابراین شما می توانید تمام پرداخت ها را پیگیری کنید. مشتریان می توانند فاکتورها را از صفحه حساب خود در وب سایت تجارت الکترونیکی شما بارگیری کنند. همچنین می توانید یک چاپگر را با افزونه متصل کنید تا به محض تأیید مشتریان سفارش ، فاکتورها را چاپ کنید. اگر فروشگاه آنلاین با استفاده از WooCommerce ، این پلاگین می تواند پاسخگوی نیازهای فاکتور شما باشد.

این افزونه با سایر موارد افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس ، اما اکثر راه حل های دیگر پسوندهای فاکتور خود را دارند.

7. فاکتور WP

WP-Invoice

فاکتور WP افزونه فاکتور رایگان وردپرس. این برای آژانس های دیجیتال ، پیمانکاران عمومی ، توسعه دهندگان وب و هر مشاغلی که نیاز به ارسال فاکتور برای مشتریان خود دارند مناسب است.

به شما امکان می دهد فاکتور را در داشبورد وردپرس خود ایجاد کنید. پس از تهیه فاکتور ، مشتری شما یک ایمیل دریافت می کند و او می تواند برای انجام پرداخت آسان پیوند را دنبال کند. همچنین می توانید اعلان ایمیل را کاملاً شخصی سازی کنید. WP-Invoice از نظر ویژگی ها کمی محدود است ، اما می تواند برای بسیاری از مشاغل کوچک راه حل استفاده آسان باشد.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های صورتحساب برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید از بهترین افزونه های وردپرس ، بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل ، و بهترین خدمات تلفنی کسب و کار برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-invoice-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید