7 بهترین افزونه شمارش معکوس برای وردپرس (کاربرد آسان)

خوانندگان اغلب از ما می پرسند که چگونه تایمر شمارش معکوس را به وب سایت خود اضافه کنیم. تایمرهای شمارش معکوس راهی عالی برای ایجاد پیش بینی ، هیجان و ایجاد جلوه FOMO در وب سایت شما هستند.

افزونه های مختلف شمارش معکوس زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد یک تایمر شمارش معکوس ایجاد کنید ، بنابراین کدام یک را باید استفاده کنید؟

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های شمارش معکوس را برای WordPress به اشتراک می گذاریم و ویژگی های اصلی هر یک را توضیح می دهیم.

Best countdown plugins for WordPress

افزونه تایمر شمارش معکوس چیست و چه زمانی به آن نیاز دارید؟ h4>

یک افزونه تایمر شمارش معکوس به شما امکان می دهد تایمری را نمایش دهید که تا زمان یا تاریخ خاصی شمارش معکوس داشته باشد.

بازاریابان هوشمند از تایمرهای شمارش معکوس برای ایجاد هیجان و ایجاد احساس فوریت در بین مشتریان خود استفاده می کنند. این به آنها کمک می کند از عنوان جلوه FOMO برای تقویت تبدیل ها .

افزونه های وردپرس زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد تایمرهای شمارش معکوس را به وب سایت خود اضافه کنید. این تایمرهای شمارش معکوس را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

1 تایمرهای شمارش معکوس عادی

یک تایمر شمارش معکوس ، که گاهی اوقات یک تایمر شمارش معکوس ثابت یا ثابت نامیده می شود ، همان چیزی است که اکثر افراد هنگام تصور یک تایمر درباره آن فکر می کنند.

این تایمر تا یک نقطه ثابت مشخص شمارش معکوس می کند. این ممکن است راه اندازی یک وب سایت ، پایان فروش یا یک رویداد دیگر باشد.

نقطه پایانی ساعت شمارش معکوس برای همه یکسان است و بسته به اینکه چه کسی آن را مشاهده می کند تغییر نمی کند.

تایمر همیشه سبز

یک تایمر شمارش معکوس همیشه سبز ، که گاهی اوقات یک تایمر شمارش معکوس پویا نامیده می شود ، مخصوص هر کاربر است.

با ورود فرد به سایت شما ، شمارش معکوس آغاز می شود. به عنوان مثال ، آنها ممکن است 4 ساعت فرصت داشته باشند تا از یک پیشنهاد ویژه استفاده کنند.

این می تواند یک تکنیک قدرتمند بازاریابی باشد زیرا به شما امکان می دهد احساس فوریت ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که بیشتر افزونه های وردپرس برای اجرای تایمرهای شمارش معکوس معمولی طراحی شده اند و فقط برخی به شما امکان می دهند تایمرهای همیشه سبز را اجرا کنید.

با گفتن این مطلب ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های تایمر شمارش معکوس برای وردپرس بیندازیم.

1 OptinMonster

The OptinMonster website

OptinMonster یک افزونه قدرتمند پنجره بازشو و تولید سرب برای وردپرس است. به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت رها شده را به مشترکین و هزینه پرداخت به مشتریان تبدیل کنید.

با OptinMonster ، می توانید تایمرهای ثابت و همیشه سبز ایجاد کنید. می توانید به تعداد دلخواه تایمر بسازید و می توانید از تایمرهای مختلف در صفحات مختلف استفاده کنید.

روش های زیادی وجود دارد که می توانید تایمر شمارش معکوس خود را با استفاده از OptinMonster تنظیم کنید. یکی از بهترین ها استفاده از یک نوار شناور است که به بالا یا پایین صفحه شما بچسبد. به این ترتیب ، همیشه قابل مشاهده است.

OptinMonster دستورالعمل های کاملی در مورد نحوه ایجاد و سفارشی سازی تایمر شمارش معکوس خود .

در اینجا یک تایمر شمارش معکوس وجود دارد که ما با استفاده از افزونه OptinMonster ایجاد کردیم:

An example of a countdown created using OptinMonster

توجه: برای استفاده از تایمرهای شمارش معکوس به برنامه OptinMonster’s Pro یا بالاتر نیاز دارید.

آنها به شما امکان می دهند تایمرهای شمارش معکوس را در پنجره های بازشو ، میله های شناور ، تشک خوش آمدگویی تمام صفحه ، جعبه های پیمایش و ابزارکهای درون خطی اضافه کنید.

علاوه بر این ، می توانید تایمرها را براساس مکان کاربر ، در کدام صفحه در آن ، از کجا به آنجا بازدید کنند و موارد دیگر شخصیتی کنید.

2. SeedProd

The SeedProd website

در صورت تمایل به افزونه SeedProd گزینه بسیار خوبی است. صفحه” به زودی “برای وب سایت خود . به شما امکان می دهد به راحتی یک صفحه فرود ویژه تنظیم کرده و سایت خود را به زودی یا حالت تعمیر و نگهداری قرار دهید.

با این افزونه ، شما یک تایمر معمولی ایجاد می کنید که برای همه تا یک نقطه برابر است. این معمولاً روزی است که سایت شما راه اندازی می شود. نمی توانید از آن برای ایجاد یک تایمر همیشه سبز استفاده کنید.

یکی از ویژگی های بسیار هوشمندانه SeedProd این است که می توانید سایت خود را تنظیم کنید تا پس از اتمام تایمر بلافاصله راه اندازی شود. لازم نیست به یاد داشته باشید که خودتان این کار را به صورت دستی انجام دهید. هنگام افزودن تایمر شمارش معکوس به صفحه خود یا ویرایش آن ، فقط ویژگی “خودکار راه اندازی” را روشن کنید.

این یک تایمر شمارش معکوس است که ما با استفاده از پلاگین SeedProd’s Coming Soon Page Pro ایجاد کردیم:

An example of a countdown timer created with SeedProd

3. شمارش معکوس تایمر نهایی

The Countdown Timer Ultimate WordPress plugin page

Countdown Timer Ultimate a > اگر می خواهید یک تایمر شمارش معکوس معمولی ایجاد کنید ،> گزینه خوبی دیگری است که باید در نظر بگیرید. این یک پلاگین ساده است و توانایی نمایش تایمرهای همیشه سبز ویژه بازدیدکنندگان سایت را ندارد.

شما می توانید از Countdown Timer Ultimate برای ایجاد هر تعداد تایمر شمارش معکوس استفاده کنید و می توانید نوع آنها را تا حدی سفارشی کنید.

این یک تایمر شمارش معکوس است که ما با استفاده از نسخه رایگان افزونه Countdown Timer Ultimate ایجاد کردیم:

An example timer created with Countdown Timer Ultimate

افزونه pro گزینه های پیشرفته تری را در اختیار شما قرار می دهد. این موارد شامل امکان نمایش متن خاص هنگام انقضای شمارش معکوس و ویژگی های اضافی طراحی است.

برای دستورالعمل ، به راهنمای ما در نحوه افزودن ویجت تایمر شمارش معکوس در وردپرس .

4. شمارش معکوس سازنده

The Countdown Builder plugin page

سازنده شمارش معکوس ساده است تایمر شمارش معکوس با چندین سبک مختلف داخلی. اینها شامل شمارش معکوس دایره ، شمارش معکوس معکوس ساعت و حتی صفحه به زودی است.

می توانید تایمر خود را درون یک پست یا صفحه در ویرایشگر بلوک وردپرس با انتخاب بلوک” شمارش معکوس “(در بخش” ابزارک ها “). همچنین می توانید انتخاب کنید که آن را به صورت خودکار در پست ها یا صفحات خاص نمایش دهید.

این یک تایمر است که ما با استفاده از آن ایجاد کردیم:

An example timer created using Countdown Builder

در صورت تمایل ، می توانید نحوه مشاهده دقیق ساعت خود را تغییر دهید ، مواردی مانند اندازه قلم ، برچسب ها و سبک انیمیشن را تغییر دهید. نیازی نیست که این کار را با CSS انجام دهید. یک ویرایشگر داخلی وجود دارد.

با نسخه حرفه ای ، می توانید با ثبت نام ایمیل ، زمان سنج ها را از قبل برنامه ریزی کنید ، تایمرها را در دستگاه های تلفن همراه نشان دهید و پنهان کنید. قیمت نسخه حرفه ای بسته به ویژگی هایی که می خواهید از 19.99 دلار به بالا است.

5. تایمر شمارش معکوس همیشه سبز

The Evergreen Countdown Timer plugin

Evergreen Countdown Timer به شما امکان می دهد شمارش معکوس همیشه سبز ایجاد کنید ، همانطور که از نام آن انتظار دارید. همچنین می توانید از آن برای ایجاد شمارش معکوس طبیعی نیز استفاده کنید.

می توانید نحوه شناسایی بازدیدکنندگان از طریق افزونه یا کوکی یا آدرس IP آنها را انتخاب کنید.

برای افزودن تایمر به صفحه خود ، باید کد کوتاه را وارد کنید. می توانید به سادگی این را از قسمت مدیر تنظیمات تایمر شمارش معکوس کپی و جایگذاری کنید.

هنگامی که تایمر شما به صفر رسید ، می توانید بازدید کننده را به طور خودکار به یک URL مورد نظر خود هدایت کنید. به عنوان مثال ، می توانید آنها را به صفحه ثبت نام .

اینجا یک تایمر است که ما با استفاده از پلاگین Evergreen Countdown Timer ایجاد کرده ایم:

An example timer created using the Evergreen Countdown Timer

نسخه حرفه ای این افزونه وجود دارد که گزینه های اضافی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین به شما امکان می دهد بیش از سیاه یا سفید رنگ را برای تایمر خود انتخاب کنید.

با نسخه حرفه ای ، می توانید برای “مکان” های موجود مانند صندلی ها یا بلیط ها شمارش معکوس تهیه کنید. اگر مکان هایی را برای یک وبینار پولی یا یک رویداد زنده دیگر می فروشید ، می تواند خوب عمل کند.

6. ابزارک شمارش معکوس وردپرس

The WordPress Countdown Widget plugin

عنصر شمارش معکوس WordPress a > یک پلاگین رایگان است که دارای رابط کشیدن و رها کردن است. می توانید از آن برای ایجاد چندین تایمر در سایت خود استفاده کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد تایمرهای معکوس را در ابزارک های جانبی ، پست ها یا صفحات با استفاده از کد کوتاه اضافه کنید. وب سایت این افزونه دستورالعمل های کاملی برای استفاده از کد کوتاه دارد.

برخلاف سایر افزونه ها ، این پلاگین تایمرهای “شمارش معکوس” را نیز ارائه می دهد ، جایی که تایمر شما از یک نقطه در گذشته شمارش می شود تا اینکه در آینده از یک نقطه شمارش کند.

به عنوان مثال ، می توانید افزونه ای ایجاد کنید تا نشان دهد چه مدت از یک واقعه تاریخی مانند تولد یک فرد مشهور می گذرد.

شما حتی می توانید از این برای نشان دادن مدت زمان تأسیس شرکت یا مدت زمان وبلاگ خود را شروع کرد . در اینجا مثالی را ایجاد کردیم:

An example timer created using the WordPress Countdown Widget

7. HurryTimer

The HurryTimer plugin

نسخه رایگان HurryTimer به شما امکان ایجاد می دهد تایمرهای همیشه سبز و معمولی. تایمر همیشه سبز از کوکی و تشخیص IP برای نمایش تایمر مناسب برای هر کاربر استفاده می کند.

همچنین می توانید تایمرها را تنظیم کنید تا بین دو تاریخ ثابت یک شمارش معکوس انجام دهد. اگر می خواهید از قبل برای فروش آینده آماده شوید ، این مفید است.

تایمر با WooCommerce ، اگرچه برای استفاده از آن نیازی به اجرای WooCommerce ندارید. در صورت تمایل می توانید تایمر خود را چندین بار در همان صفحه نمایش دهید.

این یک تایمر است که ما با استفاده از HurryTimer ایجاد کرده ایم:

An example timer created using HurryTimer

اگر نسخه حرفه ای دارید ، می توانید یک تایمر تکرار شونده تنظیم کنید. این یک تایمر است که طبق قوانینی که شما تعیین می کنید کار می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید یک تایمر داشته باشید که زمان قطع حمل و نقل را نشان دهد.

با نسخه حرفه ای ، می توانید یک نوار اعلامیه ایجاد کنید که به قسمت بالا یا پایین صفحه بچسبد تا تایمر شما قابل مشاهده باشد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین افزونه های شمارش معکوس برای وردپرس اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است به نکات ما در مورد بازیابی WoCommerce رها شده از سبد خرید و لیست ما از لیست بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای رشد فروش خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-countdown-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید