7 بهترین افزونه رایگان Google Maps برای وردپرس

آیا می خواهید Google Maps را در سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ تعداد زیادی افزونه رایگان Google Maps برای وردپرس در دسترس است که دانستن اینکه بهترین کدام است را دشوار می کند. در این مقاله ، ما 7 بهترین افزونه رایگان Google Maps برای وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

افزودن نقشه گوگل در وردپرس h4>

قبل از بحث در مورد پلاگین Google Maps ، تأکید بر این نکته مهم است که Google Maps یک کد تعبیه شده ارائه می دهد که می توانید بدون استفاده از هیچ افزونه ای ، آن را در پستها یا صفحات WordPress خود تنظیم و جایگذاری کنید.

Manually embed a Google Map

با این وجود ، باید به ویرایشگر متن برای اضافه کردن آن در پست ها یا صفحات.

همچنین ، گزینه های سفارشی سازی زیادی برای کد تعبیه شده پیش فرض در دسترس نیست. نمی توانید اطلاعات سفارشی را به نقشه اضافه کنید.

اینجا جایی است که پلاگین Google Maps مفید است. استفاده از یک افزونه به شما امکان می دهد مکان ها ، نشانگرها ، مسیرها ، مسیرها و غیره را اضافه کنید. نقشه شما تعاملی و مفید تر برای کاربران خواهد بود.

با گفتن این موارد ، در اینجا لیست بهترین پلاگین های رایگان Google Maps برای وردپرس قرار دارد.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1. MapPress Easy Maps Google Map

MapPress settings page

MapPress Easy Google Maps یکی از محبوب ترین افزونه های رایگان نقشه های گوگل است. به شما امکان می دهد به راحتی یک نقشه Google را به هر پست وردپرس ، صفحه یا نوع پست سفارشی با تایپ کردن آدرس.

می توانید نقشه را قبل یا بعد از ارسال به طور خودکار تعبیه کنید. همچنین می توانید برای وارد کردن نقشه در پست از کد کوتاه . به آموزش ما در مورد نحوه برای دستورالعمل های دقیق تر ، Google Maps را در وردپرس اضافه کنید .

2. Google Maps Builder

Maps Builder - Google Maps Plugin

Maps Builder یک تجربه زیبا برای شخصی سازی نقشه با تعداد زیادی گزینه دارد. به راحتی می توانید مکان اضافه کنید ، اندازه نقشه ، کنترل ها ، انواع نقشه را انتخاب کنید و حتی یک طرح زمینه را انتخاب کنید. همه اینها را می توان در یک تنظیم کننده بصری انجام داد.

افزودن نقشه به یک پست آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی دکمه ویرایشگر پست کلیک کرده و نقشه خود را انتخاب کنید. نقشه ساز همچنین به شما امکان می دهد نشانگرهای سفارشی اضافه کنید و حتی می توانید مکان های اطراف را با مکان های Google نشان دهید.

3. WP Google Maps

WP Google Maps

WP Google Maps یکی دیگر از افزونه های رایگان نقشه های Google است. با وارد کردن آدرس می توانید به راحتی نقشه ایجاد کنید ، راهنمایی بگیرید ، نشانگر تعیین کنید و غیره.

همراه با یک نقشه ابزارک که می توانید به آن اضافه کنید نوار کناری سایت وردپرس یا هر منطقه آماده ویجت. کاربران شما همچنین می توانند بدون ترک سایت شما به نمای خیابان تغییر مکان دهند.

4. افزونه WP Google Map

WP Google Map Plugin

یکی دیگر از گزینه های عالی برای نقشه های Google بسیار تعاملی ، WP Google Map Plugin است. این مجموعه از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که به شما امکان می دهد نقشه های زیبایی با اطلاعات سفارشی زیادی ایجاد کنید.

شما می توانید نشانگرهای رنگارنگ ، پنجره های اطلاعاتی اضافه کنید ، وقتی کاربران روی نقشه کلیک می کنند ، تغییر مسیر دهید و به راحتی نقشه ها را با کد کوتاه جاسازی کنید. می توانید چندین مکان را ذخیره کنید و سپس با نشانگرهای سفارشی ، نقشه ای را نشان دهید که این مکان ها را نشان دهد.

5. ابزارک Google Maps

Google map widget

آیا می خواهید به سرعت یک نقشه را در یک ابزارک نوار کناری نمایش دهید؟ Google Maps Widget به شما امکان می دهد به راحتی یک نقشه Google را در ستون های فرعی یا هر قسمت دیگر آماده ویجت اضافه کنید. با کلیک بر روی نقشه ، در یک پنجره جعبه سبک با نمای بزرگتر نقشه باز می شود. شما همچنین می توانید رنگ پین را انتخاب کنید و حتی از تصویر خود به عنوان سنجاق استفاده کنید.

6. نشانه های اساسی نقشه های Google

 Basic Google Maps Placemarks

آیا می خواهید با علامت های محلی سفارشی خود نقشه Google را به سایت خود اضافه کنید؟ علامت های اساسی Google Maps به شما امکان می دهد علامت های مکانی با آدرس اضافه کنید ، به آنها دسته بندی کنید ، اگر دوست دارید نشانگر سفارشی اضافه کنید.

می توانید به تعداد مورد نیاز علامت گذاری مکان ایجاد کنید و سپس همه آنها را با استفاده از کد کوتاه روی نقشه نشان دهید. شما همچنین می توانید برای ایجاد نقشه های مختلف که مکان ها و مکان های مختلف را نشان می دهد ، دسته ایجاد کنید.

7. نقشه Google CP

CP Google Maps

پلاگین CP Google Maps به شما امکان می دهد به راحتی داده های موقعیت جغرافیایی را به یک پست مرتبط کرده و نقشه را با تصاویر سفارشی خود نمایش دهید. می توانید یک نشانگر سفارشی برای قرارگیری در نقشه برای یک مکان انتخاب کنید. بسیاری از سایر ویژگی های فوق العاده پلاگین قفل شده اند و به نسخه پولی افزونه نیاز دارند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین رایگان Google Maps را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با 5 بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/7-best-free-google-maps-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید