7 بهترین افزونه ثبت فعالیت و ردیابی وردپرس (مقایسه شده)

آیا به دنبال یک افزونه ثبت فعالیت و ردیابی برای سایت وردپرس خود هستید؟

اگر چندین کاربر به وب سایت شما وارد شوند ، نگه داشتن یک گزارش فعالیت به شما کمک می کند تا کلیه فعالیت های کاربر را در وب سایت خود کنترل کنید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های پیگیری و ثبت فعالیت وردپرس را به شما نشان می دهیم که می توانید استفاده کنید.

Comparing the best WordPress activity log and monitoring plugins

چرا از افزونه پیگیری و پیگیری فعالیت وردپرس استفاده می کنیم؟ h4>

نگه داشتن یک فعالیت فعالیت در وردپرس به شما کمک می کند تا اقدامات کاربر را در وب سایت خود ردیابی و کنترل کنید.

به عنوان مثال ، در سایت عضویت در وردپرس ، می توانید ورود کاربر ، بارگیری ها و سایر اقدامات را پیگیری کنید.

فروشگاه های آنلاین و وب سایت های تجارت با استفاده از ووکامرس قادر به ردیابی فعالیت مشتری و پیگیری بارگیری ها ، ورودها ، ایمیل های ارسالی و موارد دیگر است.

این افزونه ها همچنین می توانند در شناسایی فعالیت های مشکوک مانند حساب های کاربری جعلی ، هرزنامه و حتی حملات DDoS .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های پیگیری و ثبت فعالیت وردپرس بیندازیم.

1. Sucuri

Sucuri

Sucuri بهترین پلاگین امنیتی وردپرس در فروشگاه. همراه با گزارش فعالیت وردپرس و نظارت جامع با هشدارهای ایمیل فوری برای اطلاع از تغییرات مهم در هنگام وقوع.

Sucuri پرونده ها ، افزونه ها و تم های WordPress شما را برای هرگونه تغییر کنترل می کند. این به شما امکان می دهد در صورت افزودن اسکریپت مخرب به سایت خود ، از آن مطلع شوید. همچنین این افزونه نصب ، فعال یا غیرفعال شده در وب سایت شما را کنترل می کند.

این افزونه ثبت فعالیت کلیه جلسات کاربر ، فعالیت ورود به سیستم / ورود به سیستم و تغییرات ایجاد شده در پست ها و صفحات وردپرس شما را نگه می دارد. همچنین می توانید سیاههها را صادر کرده و در رایانه خود برای تجزیه و تحلیل عمیق مشاهده کنید.

2 . WP Security Audit Log

WP Security Audit Log یک پلاگین جامع فعالیت وردپرس و نظارت بر وردپرس است. به شما امکان می دهد جلسات کاربر را کنترل کرده و از ورود و خروج از وب سایت خود مطلع شوید.

همراه با نمای مفصل رویداد ، فعالیت هر کاربر با آدرس IP خود را نشان می دهد. همچنین می توانید تغییراتی را که ایجاد می کنند مانند ایجاد پست ، صفحه ، نظر ، بارگذاری رسانه ، تغییرات زمینه ، افزونه ها و موارد دیگر مشاهده کنید.

هر وقت بخواهید می توانید یک جلسه کاربر را از داشبورد خاتمه دهید که باعث شود آنها از وب سایت شما خارج شوند. این افزونه همچنین از شبکه های چند سایته وردپرس و به مدیران شبکه کمک می کند تا فعالیت ها را در همه سایت ها رصد کنند.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد هر نوع گزارش برای فعالیت های مختلف ایجاد کنید ، آنها را ردیابی کنید و در صورت لزوم آنها را براساس درخواست بارگیری کنید. اگر به دنبال یک افزونه ثبت فعالیت برای پیروی از مقررات در منطقه خود هستید ، این کار مفید است.

3. تاریخچه ساده

WP Security Audit Log

تاریخچه ساده ساده تر است اما پلاگین نظارت بر فعالیت وردپرس بسیار عالی است. استفاده از آن آسان است و وضعیت فعالیت وب سایت را در داخل مدیر وردپرس یا هر صفحه ای که می خواهید به شما نشان می دهد.

کلیه فعالیتهای کاربر در سایت شما را ردیابی می کند. این شامل ویرایش پست و صفحه ، بارگذاری تصاویر ، نظرات ، ابزارک ها ، پروفایل های کاربر ، جلسات ورود به سیستم ، تغییرات موضوع و موارد دیگر است.

همچنین با بسیاری از پلاگین های محبوب WordPress مانند Beaver Builder ، تغییر مسیر ، محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم و موارد دیگر.

تمام وقایع گزارش 60 روز نگه داشته می شوند ، پس از آن کنار گذاشته می شوند. برای مشاهده جزئیات کامل از جمله شناسه کاربر ، تغییرات ایجاد شده ، زمان و تاریخ ، آدرس IP و موارد دیگر می توانید روی هر رویدادی کلیک کنید.

4. ActivityLog

Simple History

ActivityLog یکی دیگر از افزونه های کنترل و ثبت فعالیت وردپرس است. استفاده از آن آسان است و به شما امکان می دهد تمام فعالیت های وب سایت را در داخل داشبورد وردپرس مشاهده کنید.

این افزونه از کلیه جلسات کاربر ، هرگونه تغییر در پست ها ، صفحات ، نظرات ، مضامین ، پلاگین ها ، یا ابزارک ها ، پلاگین ها و تغییرات موضوع ، یک گزارش ثبت می کند.

می توانید افزونه را تنظیم کنید تا برای برخی از رویدادهای خاص ایمیل اعلان برای شما ارسال کند. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد گزارش های فعالیت را به راحتی به عنوان یک پرونده CSV به رایانه خود صادر کنید.

5. گزارش فعالیت کاربر

ActivityLog

User Activity Log یکی دیگر از گزینه های ساده برای راه اندازی سیستم ثبت فعالیت وردپرس وردپرس است. این افزونه کلیه فعالیتهای کاربر از جمله تغییرات ایجاد شده در محتوا ، رسانه یا تنظیمات وردپرس را ردیابی می کند.

همچنین می توانید اعلان ها را برای کاربران خاص تنظیم کرده و هنگام ورود این کاربران ، هشدار ایمیل دریافت کنید. یک ویژگی صادرات داخلی وجود دارد که به شما امکان می دهد گزارش فعالیت را به رایانه خود صادر کنید.

همچنین از چندین افزونه معروف مانند ووکامرس ، Yoast SEO ، بارگیری آسان دیجیتال ، زمینه های سفارشی پیشرفته و موارد دیگر.

6. مانیتور ورود خطا

User Activity Log

وردپرس به زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است که دارای ویژگی گزارش خطای خاص خود است.

به طور پیش فرض ، وردپرس چندین پیام کم اهمیت را برای اخطارها و هشدارها نشان نمی دهد. با این حال ، این پیام ها می توانند در عیب یابی وردپرس مسائل.

Error Log Monitor به شما کمک می کند این خطاها را ردیابی کنید و آنها را در داشبورد مدیریت وردپرس نمایش دهید. این به شما کمک می کند تا به راحتی به دنبال پلاگین های مشکل دار باشید و به سرعت این مشکلات را برطرف کنید.

7. WP Mail SMTP

Error Log Monitor

اگر چندین کاربر با ورود به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، این بدان معنی است که وب سایت شما اغلب اعلان های ایمیل را ارسال می کند. این شامل درخواست های بازنشانی رمز عبور ، تغییرات ایمیل ، ایمیل های وب سایت عضویت ، سفارشات ، رسیدها و غیره است

WP Mail SMTP Pro با استفاده از یک سرویس SMTP مناسب برای ارسال ایمیل های وردپرس شما ، اطمینان حاصل می کند که همه این ایمیل ها به صندوق ورودی کاربران می رسند. همچنین گزارش ایمیل کلیه ایمیل های ارسال شده توسط وب سایت وردپرس شما.

با مشاهده این گزارش ، می توانید بسیاری از اطلاعات مفید را پیدا کنید که در غیر این صورت از دست خواهید داد زیرا بسیاری از پلاگین های نظارت بر ثبت فعالیت ، باعث ذخیره ثبت گزارش های ایمیل نمی شوند.

برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در عنوان نحوه تنظیم سیاهههای مربوط به ایمیل برای وردپرس و ووکامرس

بهترین پلاگین پیگیری و پیگیری فعالیت وردپرس کدام است؟ h4>

اگر یک راه حل کلی برای نظارت بر فعالیت در نظر دارید ، پس Sucuri بهترین گزینه است. نه تنها یک ثبت فعالیت را حفظ می کند ، بلکه شما می توانید امنیت کامل وردپرس را برای وب سایت خود بدست آورید.

این یک مانیتور فعالیت ، اسکنر آسیب پذیری ، حذف بدافزار و بهترین فایروال وردپرس در برابر هرگونه تهدید.

اگر از قبل پلاگین امنیتی دارید ، اما به یک راه حل ورود به سیستم فعالیت دقیق تر نیاز دارید ، سپس WP Security Audit Log بهترین گزینه است.

شما همچنین می خواهید از تمام ایمیل های ارسال شده توسط وب سایت خود گزارش بگیرید و برای این منظور به نامه WP Mail SMTP .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین ردیابی و ثبت فعالیت وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید به راهنمای کامل امنیت وردپرس مراجعه کنید برای محافظت از وب سایت خود در برابر تهدیدات رایج اینترنتی.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-activity-log-and-tracking-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید