7 بهترین افزونه املاک وردپرس مقایسه شده (2020)

آیا به دنبال بهترین افزونه های املاک وردپرس هستید؟ وردپرس توسط بسیاری از وب سایت های املاک و مستغلات برای نمایش لیست ها و به دست آوردن مشتریان جدید استفاده می شود. در این مقاله ، بهترین افزونه های وردپرس املاک و مستغلات را که می توانید برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید ، دستچین کرده ایم.

Best WordPress real estate plugins

چگونه می توان با استفاده از وردپرس یک وب سایت املاک ایجاد کرد؟ h4>

وردپرس بیشترین است سازنده وب سایت محبوب در جهان. استفاده از آن آسان و انعطاف پذیر است تا تقریباً هر نوع وب سایتی را بتوان تصور کرد.

دو نوع مختلف وردپرس وجود دارد که اغلب مبتدیان را گیج می کند. اول ، WordPress.com وجود دارد که یک راه حل میزبانی شده است. دوم ، شما WordPress.org را دارید که به عنوان وردپرس خود میزبان نیز شناخته می شود. به مقاله ما در WordPress.com vs WordPress.org برای مقایسه همزمان.

ما توصیه می کنیم از WordPress.org استفاده کنید زیرا به شما امکان می دهد بدون محدودیت از همه ویژگی های WordPress خارج از جعبه استفاده کنید.

برای راه اندازی وب سایت WordPress.org خود میزبان خود ، به یک نام دامنه و میزبانی وب .

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان هستند و به طور رسمی ارائه دهنده میزبانی وردپرس هستند. آنها بیش از 60٪ تخفیف و یک نام دامنه رایگان به کاربران ما ارائه می دهند.

پس از خرید هاست ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد وب سایت به صورت گام به گام تنظیم دستورالعمل ها.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های املاک و مستغلات وردپرس بیندازیم که می توانید استفاده کنید. این افزونه ها به شما امکان می دهند به راحتی لیست های املاک و مستغلات خود را اضافه کنید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

1. لیست های IMPress

IMPress Listings

IMPress Listings یکی از بهترین افزونه های املاک و مستغلات وردپرس است. شروع کار برای مبتدیان آسان است و ایجاد ایجاد وب سایت های املاک و مستغلات برای کاربران پیشرفته انعطاف پذیر است.

این تلفن همراه پاسخگو است و با هر زمینه وردپرس کار می کند. می توانید با استفاده از تصاویر و پشتیبانی ویدیویی ، هر تعداد جزئی را برای هر لیست اضافه کنید. لیست ها به صورت زیبا در یک چیدمان شبکه نمایش داده می شوند و یک صفحه لیست به کاربران امکان می دهد تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از جمله نقشه های مکان را بدست آورند.

همچنین به شما امکان می دهد لیست ها را از پایگاه داده MLS خود وارد کنید و از یکپارچه سازی IDX با یک افزونه addon پشتیبانی کنید. مجهز به فرم های تماس تا خریداران علاقه مند بتوانند مستقیماً با شما تماس بگیرند.

2. WP-Property

WP-Property

WP-Property یکی دیگر از افزونه های مدیریت املاک و مستغلات وردپرس است. این شامل رابط کاربری آسان برای افزودن و مدیریت همه لیست های شماست. برای افزودن اتاق ، حمام ، منطقه ، ویژگی ها و موارد دیگر می توانید اطلاعات دقیق را با تعداد زیادی مزارع اضافه کنید.

لیست ها به زیبایی در وب سایت شما نمایش داده می شوند و وب سایت پلاگین همچنین تم های رایگان را ارائه می دهد که می توانید استفاده کنید. این شامل Google است. پشتیبانی از نقشه ها ، ویژگی جستجوی قدرتمند با فیلترها ، URL های دوستانه SEO ، لیست های ویژه و موارد دیگر.

به چند زبان موجود است و به راحتی به هر زبان دیگری قابل ترجمه است. همچنین دارای ابزارک های نوار کناری و کد کوتاه است که به شما امکان می دهد لیست ها را از طریق وب سایت خود نمایش دهید.

3. Estatik

Estatik

افزونه Estatik گزینه عالی دیگری برای مدیریت لیست های املاک و مستغلات شما در وردپرس است. این افزونه قدرتمند دارای یک سیستم مدیریت املاک با کاربرد آسان است که به شما امکان می دهد به راحتی لیست ها را به وب سایت خود اضافه کنید.

شامل گالری عکس ، ویجت جستجوی املاک ، پشتیبانی از Google Maps ، اشتراک اجتماعی داخلی و پشتیبانی چند زبانه . همچنین شامل یک سازنده زمینه ها است که به شما امکان می دهد قسمتهای جدید را به راحتی به لیست خود اضافه کنید.

این یک ویژگی جستجوی مجهز به ajax با تکمیل خودکار دارد. همچنین کاربران می توانند لیست ها را بر اساس قیمت ، تاریخ و محبوبیت مرتب کنند. توسعه دهنده پلاگین همچنین خدمات و افزونه های IDX / MLS پرداخت شده را برای اضافه کردن ویژگی های بیشتر در صورت لزوم ارائه می دهد.

4. لیست آسان املاک

Easy Property Listings

Easy Property Listings یکی دیگر از افزونه های املاک و مستغلات وردپرس قدرتمند و بسیار قابل تنظیم است. به شما امکان می دهد بدون لمس کد و بدون تغییر تم ها .

این برنامه دارای یک رابط مدیریت لیست دوستانه مبتدی است که مدیریت خصوصیات شما را بسیار آسان می کند. همراه با الگوهای لیست سازگار با موبایل برای نمایش خصوصیات شما در یک طرح شبکه یا یک صفحه فهرست واحد.

ویژگی های پیشرفته شامل پشتیبانی از REAXML ، JUPIX ، سیستم های MLS در سراسر جهان ، ترجمه ها / پشتیبانی چند زبانه ، نقشه های پیشرفته و موارد دیگر. افزودنیها و افزودنیهای پرداختی به شما امکان می دهد بسیاری از ویژگیهای دیگر از جمله فهرست راهنمای مشاورین املاک و سیستم مدیریت را اضافه کنید.

5. WP Real Estate

WP Real Estate

WP Real Estate یک افزونه نسبتاً جدید املاک و مستغلات برای وردپرس است که دارای چندین ویژگی جالب است. همچنین می تواند برای خرید ، فروش و اجاره املاک نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این شامل ویژگی جستجوی پیشرفته ، نقشه های گوگل ، ادغام IDX / MLS ، فرم های تماس ، زمینه های سفارشی و نمایش لیست یا طرح شبکه. همچنین همراه با کد کوتاه و ابزارک است تا بتوانید لیست های مختلف املاک و مستغلات را در وب سایت خود نمایش دهید یا صفحات فرود برای خصوصیات مختلف.

6. لیست های AgentPress

AgentPress

AgentPress به Genesis نیاز دارد چارچوب قالب و برای کار با خود طراحی شده است. تم AgentPress Pro که به شما کمک می کند به سرعت یک وب سایت املاک و مستغلات ایجاد کنید.

این پلاگین لیست نوع پست سفارشی و طبقه بندی ها را برای کمک به شما در دسته بندی خواص اضافه می کند. همچنین می توانید از ابزارک ها برای افزودن جستجوی لیست به منطقه آماده ویجت استفاده کنید.

7. WPL Real Estate

WPL Real Estate

افزونه WPL Real Estate سیستم مدیریت املاک و مستغلات وردپرس انعطاف پذیر و قدرتمند است. این بخش برای مدیریت آسان برای اضافه کردن لیست های شما با یک ویژگی جستجوی فیلتر پذیر برای قسمت جلویی است. دارای نمایه های بنگاه های املاک و مستغلات ، Google Maps ، نماهای مختلف لیست و ویژگی های زمینه های سفارشی قدرتمند برای افزودن ویژگی های ملک است.

می توان آن را با سرویس های MLS / IDX به عنوان ویژگی اضافی پولی ، سایر تنظیمات نیز توسط توسعه دهنده پلاگین به عنوان سرویس ارائه می شود. این در حال حاضر با برخی از بهترین وردپرس به خوبی کار می کند موضوعات در بازار.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های وردپرس املاک و مستغلات را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیستی از بهترین تم های وردپرس برای املاک و مستغلات .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-real-estate-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید