7 بهترین افزونه آکاردئون وردپرس (2019)

آیا به دنبال بهترین پلاگین های آکاردئون هستید؟ آکاردئون یک روش طراحی وب زیبا است که به شما امکان می دهد محتوا را در زبانه های جمع شونده نمایش دهید. در این مقاله ، ما 7 بهترین افزونه آکاردئون وردپرس را که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید ، انتخاب کرده ایم.

Best WordPress accordion plugins

چرا لازم است آکاردئون را در وردپرس اضافه کنید؟ h4>

آکاردئون به شما امکان می دهد محتوای بیشتری را در پستها و صفحات بدون افزودن پیمایشهای طولانی. اگر می خواهید طول یک صفحه را کوچک کنید ، پس باید اضافه کردن محتوای خود را در یک عنصر آکاردئون بررسی کنید.

می توانید آکاردئون های عمودی یا افقی را با متن داخل هر برگه اضافه کنید. وقتی کاربران بر روی برگه کلیک یا ماوس می کنند ، برای آشکار سازی محتوا گسترش می یابد.

Example of accordion used on a website

از آکاردئون معمولاً برای عنوان با نمایش س questionsالات به عنوان برگه ، س questionsالات متداول (س questionsالات متداول) را اضافه کنید . با این حال ، می توانید از آنها برای اضافه کردن هر نوع محتوایی استفاده کنید که می خواهید کاربران را از پیمایش نجات دهید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس بیندازیم که می توانید در وب سایت وردپرس .

1. آکاردئون

Accordion plugin

آکاردئون یک افزونه مفید وردپرس است که به شما امکان می دهد با استفاده از کد کوتاه . این یک طراحی پاسخگو است و محتوای شما را به زیبایی در همه دستگاه ها نمایش می دهد. آکاردئون دارای Font Awesome icon font پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد از نمادهای زیبا در برگه های آکاردئون خود استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه می توانید آکاردئون نامحدود را به سایت خود اضافه کنید. به شما امکان می دهد سبک ها را برای آکاردئون باز و بسته تغییر دهید ، آکاردئون را بدون حذف ، تراز متن برای محتوا و موارد دیگر را پنهان کنید.

2. سQالات متداول آکاردئون

Accordion FAQ

سوالات متداول آکاردئون یکی دیگر از افزونه های آکاردئون برای سایت های وردپرسی است. این یک سازنده کشیدن و رها کردن است که به شما کمک می کند تا به راحتی آکاردئون را در هر کجای وبلاگ وردپرس . می توانید آکاردئون ها را مرتب کنید و با کشیدن آنها به سمت بالا یا پایین در قسمت عقب ، مکان آنها را مدیریت کنید.

دارای چندین الگو ، گزینه های رنگ نامحدود ، پشتیبانی از آیکون های Font Awesome ، چارچوب راه انداز برای طراحی پاسخگو و موارد دیگر است. سوالات متداول آکاردئون سریعتر بارگیری می شوند که برای رتبه بندی موتور جستجو a > سایت شما.

3. برگه – آکاردئون ، سQالات متداول

Tab accordion FAQ

Tab ، Accordion و FAQ یک پلاگین وردپرس است که به شما امکان می دهد زبانه ها و آکاردئون های متحرک زیبایی را در وردپرس اضافه کنید. شما می توانید به راحتی آکاردئون های افقی ، عمودی ، متحرک و غیره را به پست ها ، صفحات و مناطق ویجت نوار کناری وردپرس اضافه کنید.

دارای چندین اثر گذار ، طرح بندی های مختلف ، قابلیت کشیدن و رها کردن برای مرتب سازی برگه ها و موارد دیگر است.

4. کد کوتاه Arconix

Acronix shortcode

Shortcodes Arconix یک افزونه چند منظوره وردپرس است که بر اساس کد کوتاه به سبک های مختلف برای افزودن برگه ها و آکاردئون ها در سایت شما قرار دارد. این محتوای شما را به صورت آکاردئونی نمایش می دهد و در همه دستگاه های تلفن همراه به زیبایی ظاهر می شود.

با کمک کد کوتاه می توانید آکاردئون نامحدود ایجاد کرده و در هر جایی اضافه کنید. همچنین این افزونه دارای یک حالت سازگاری است که به شما امکان می دهد از تداخل نام میانبر جلوگیری کنید.

5. آکاردئون آسان

Easy accordion

Easy Accordion یکی دیگر از افزونه های آکاردئون وردپرس است که به شما امکان می دهد آکاردئون نامحدود را تنظیم کرده و در صفحات ، پست ها ، مناطق ویجت و پرونده های الگو اضافه کنید.

اگر نسخه برتر آنها را خریداری کنید ، ویژگی های اضافی مانند سیستم کوتاه پیشرفته ، آکاردئون وردپرس همراه شماست. دسته ها و طبقه بندی های سفارشی ، مضامین ، پشتیبانی از رنگ نامحدود و موارد دیگر.

6. کد کوتاه Ultimate

Shortcodes ultimate

Shortcodes Ultimate یک افزونه جامع وردپرس است که همراه با مجموعه ای از کد کوتاه برای افزودن چندین ویژگی است. با درج کد کوتاه 1 کلیک و پیش نمایش زنده می توانید از این افزونه برای افزودن آکاردئون در سایت خود استفاده کنید.

دارای یک ابزارک سفارشی است که می توانید برای افزودن آکاردئون در هر منطقه ویجت استفاده کنید از سایت وردپرسی شما. کد کوتاه Ultimate با استفاده از .

7. آکاردئون صاف

Smooth accordion

Smooth Accordion یک افزونه ساده آکاردئون وردپرس است. مانند سایر افزونه های آکاردئون ، به شما امکان می دهد آکاردئون را در صفحات و پست های خود اضافه کنید. آکاردئون صاف نمادی را در ویرایشگر پست وردپرس شما اضافه می کند که به افزودن سریع آکاردئون در پست ها و صفحات شما کمک می کند.

می توانید رنگ پس زمینه را شخصی سازی کنید ، سبک های سفارشی را به آکاردئون اضافه کنید و محتوای خود را به راحتی در تنظیمات پلاگین تراز کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مرحله به مرحله نهایی ما را مشاهده کنید سرعت وردپرس و راهنمای عملکرد برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-accordion-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید