7 بهترین ابزار پاسخگوی خودکار رایگان سال 2020 (جوانب مثبت و منفی در مقایسه)

آیا برای شروع ارسال ایمیل های خودکار به دنبال بهترین ابزار پاسخگوی خودکار رایگان هستید؟

خبر خوب این است که روشهای زیادی برای شروع بدون پرداخت هزینه وجود دارد. تا زمانی که سایت شما شروع به کسب درآمد نکند نیازی به تأخیر در ایجاد و رشد لیست ایمیل خود ندارید.

در این مقاله با مقایسه مزایا و معایب آنها بهترین ابزار رایگان پاسخگویی خودکار را به شما معرفی خواهیم کرد.

Best free autoresponder tools compared

چرا به سرویس ایمیل خودکار نیاز دارید h4>

پاسخ دهندگان خودکار به شما امکان می دهند ایمیل های خودکار را برای افراد موجود در لیست ایمیل خود ارسال کنید. بازاریابان هوشمند از پاسخ دهندگان خودکار برای ایجاد دنباله ای از ایمیل های ارسال شده به طور خودکار برای کاربران بر اساس قوانین خاص استفاده می کنند.

به عنوان مثال ، اگر در حال جمع آوری آدرس های ایمیل در به زودی صفحه ، سپس می توانید یک پاسخ دهنده خودکار تنظیم کنید تا وقتی وب سایت شما فعال می شود ، دنباله ای از ایمیل را ارسال کند.

بسیاری از وبلاگ نویسان برای استقبال از مشترکین جدید توالی پاسخ خودکار تنظیم می کنند. فروشگاه های تجارت الکترونیک از آنها برای آموزش کاربران در مورد محصولات رایگان استفاده می کنند ، کد کوپن و موارد دیگر.

برترین شرکت های بازاریابی ایمیلی پاسخ دهندگان خودکار ارائه می دهند. با این حال ، اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، پرداخت هزینه بازاریابی از طریق ایمیل باعث افزایش هزینه ساخت وب سایت .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین ابزارهای پاسخگویی خودکار بیاندازیم که می توانند به شما در شروع کار کمک کنند.

1. تماس مداوم

Autoresponder tool Constant Contact's website

تماس دائمی است بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ در جهان. این بهترین انتخاب ما برای ایجاد توالی پاسخ خودکار است.

موافقت ها

 • دوره آزمایشی رایگان آنها 60 روز سخاوتمندانه طول می کشد. این به شما دو ماه فرصت می دهد تا لیست ایمیل خود را تهیه کنید و از وبلاگ خود درآمد کسب کنید.
 • دوره آزمایشی رایگان به هیچگونه جزئیات کارت اعتباری احتیاج ندارد ، بنابراین تا زمانی که فعالانه ادامه استفاده از Constant Contact را انتخاب نکنید ، از شما هزینه ای دریافت نمی شود.
 • راه اندازی حساب کاربری شما سریع و آسان است. شما فقط روی چند گزینه کلیک کنید و Constant Contact بر اساس پاسخ های شما منابع مفیدی را به شما نشان می دهد.
 • اگر قبلاً وب سایتی دارید ، Constant Contact می تواند طراحی ایمیل شما را بر اساس مارک وب سایت شما تنظیم کند. این وب سایت شما را برای یافتن تصاویر و رنگ اسکن می کند و گزینه های مختلفی را برای انتخاب ایجاد می کند.
 • همچنین می توانید صدها الگوی دیگر را انتخاب کنید.
 • استفاده از رابط کشیدن و رها کردن بسیار آسان است. این به ویژه اگر تازه وارد ایمیل مارکتینگ هستید بسیار مفید است.
 • تماس مداوم از طریق گپ زنده ، تلفن و ایمیل آسان است.
 • آنها همچنین دارای کتابخانه ای از منابع و آموزش آنلاین هستند. اگر در ایالات متحده هستید ، حتی می توانید از سمینارهای حضوری آنها استفاده کنید.

افراد

 • هیچ برنامه رایگان برای همیشه در دسترس نیست. پس از 60 روز استفاده آزمایشی رایگان ، اگر می خواهید از لیست ایمیل خود استفاده کنید ، باید هزینه پرداخت کنید. کاربران WPBeginner با کوپن تماس دائمی 20٪ تخفیف دریافت می کنند. لی>
 • برای استفاده از بیشتر ویژگی های خودکار پس از استفاده آزمایشی رایگان ، باید هزینه طرح Email Plus را پرداخت کنید.

قیمت گذاری

هزینه تماس با برنامه “Email” از 20 دلار در ماه همراه با ویژگی های اساسی اتوماسیون هزینه دارد. اگرچه برای ویژگی های پیشرفته اتوماسیون ، به طرح “Email Plus” نیاز دارید که از 45 دلار در ماه شروع می شود.

2. Sendinblue

Autoresponder tool Sendinblue's website

Sendinblue یک بستر اتوماسیون بازاریابی است که هر دو بازاریابی ایمیل و پیام کوتاه را با هم ترکیب می کند. آنها یکی از سریعترین سیستمهای پاسخگویی خودکار ایمیل در اروپا هستند.

موافقت ها

 • می توانید هر تعداد مخاطب ایمیل را در طرح رایگان ذخیره کنید. شما فقط به تعداد ایمیل هایی که می توانید هر روز ارسال کنید محدود هستید.
 • اکثر ابزارهای Sendinblue در برنامه رایگان آنها موجود است. اینها شامل ابزارهای اتوماسیون است.
 • در این طرح رایگان به پشتیبانی ایمیل دسترسی پیدا می کنید ، بنابراین اگر مشکلی دارید می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.
 • برای ارسال پیامک و همچنین ایمیل می توانید از Sendinblue استفاده کنید.
 • ابزار اتوماسیون بازاریابی ، که نحوه ایجاد توالی اتوماسیون است ، دارای یک رابط کشیدن و رها کردن آسان است.
 • طیف گسترده ای از الگوهای مختلف در دسترس است ، یا می توانید عناصر را بکشید و رها کنید تا الگوی خود را ایجاد کنید. اگر قبلاً یک الگو HTML را به طور جداگانه ایجاد کرده اید ، می توانید الگوی HTML را بارگذاری کنید.

افراد

 • ایمیل های موجود در طرح رایگان (و در طرح “lite”) نشان تجاری Sendinblue را بر روی خود دارند. نمی توانید این را حذف کنید.
 • محدودیت 300 ایمیل در روز ممکن است هنگام شروع کار بسیار زیاد به نظر برسد ، اما این روند خیلی سریع از بین می رود ، بنابراین اجازه ندهید که طرح کاملاً رایگان تنها عامل تصمیم گیری باشد.

قیمت گذاری

برنامه رایگان Sendinblue کاملا رایگان است . اگر ویژگی های بیشتری می خواهید ، می توانید به یک برنامه پولی ارتقا دهید. ارزانترین طرح Lite 25 دلار در ماه است.

قیمت برنامه های آنها براساس تعداد ایمیل های شما در هر ماه است و نه بر اساس اندازه لیست شما.

3. MailerLite

Autoresponder tool MailerLite's website

MailerLite به پاسخگوی خودکار محبوب تبدیل شده است ابزار طی چند سال گذشته آنها یک برنامه رایگان سخاوتمندانه و بسیاری از ویژگی های عالی دارند.

موافقت ها

 • بدون نیاز به بروزرسانی ، می توانید از پاسخگوی خودکار و تقسیم بندی پیشرفته در برنامه رایگان استفاده کنید.
 • بسیاری از ویژگی های دیگر در این طرح رایگان مانند صفحات فرود ، حساب های چند کاربره و آزمایش تقسیم A / B ایمیل ها در دسترس است.
 • برنامه رایگان شما را محدود به تعداد مشخصی ایمیل در روز نمی کند. در عوض ، ماهانه 12000 ایمیل محدود شده است.
 • حتی ارزان ترین طرح پولی به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی های “Premium Plans” را می دهد. این موارد شامل آزمایش A / B در صفحات فرود ، ارسال مجدد خودکار و تحویل توسط منطقه زمانی است.
 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن وجود دارد که می توانید برای ایجاد ایمیل های خود از آن استفاده کنید. می توانید بلوک ها را به راحتی اضافه و حذف کنید ، قلم ها و سبک ها را تغییر دهید و موارد دیگر.

افراد

 • در طرح رایگان هیچ الگوی ایمیل موجود نیست. اگرچه از سازنده کشیدن و رها کردن استفاده می کنید ، این یک الگوی پیش فرض ساده با فضای لازم برای یک آرم ، هدر ، تصویر و غیره دارد.
 • اگر لیست شما از 1000 نفر فراتر رفت ، باید به یک برنامه 15 دلاری یا بیشتر بپردازید.
 • آرم MailerLite روی ایمیل های شما وجود دارد. نمی توانید این را در حالی که برنامه رایگان هستید حذف کنید.

قیمت گذاری

MailerLite یک طرح رایگان دارد که شما می توانید تا زمانی که دوست دارید استفاده کنید. ارزانترین طرح پرداختی 10 دلار در ماه است ، اما اگر بیش از 1000 مشترک در لیست خود می خواهید ، باید 15 دلار در ماه یا بیشتر بپردازید.

تمام برنامه های پرداختی از ویژگی های یکسانی برخوردار هستند ، بنابراین با افزایش تعداد مشترکان خود به سادگی پرداخت می کنید.

4. AWeber

Autoresponder tool AWeber's website

AWeber یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد ، که به شما امکان دسترسی کامل به تمام ویژگی های آن را می دهد. این یک سرویس محبوب بازاریابی از طریق ایمیل با ابزارهای پاسخگوی خودکار قدرتمند است.

موافقت ها

 • اوبر مدتهاست که وجود دارد. این در سال 1998 تاسیس شد و اکنون یکی از تثبیت شده ترین ابزارهای پاسخگویی خودکار است.
 • دوره آزمایشی رایگان شامل تمام ویژگی هایی است که در یک برنامه پولی دریافت می کنید
 • AWeber دارای ابزارهای اتوماسیون و تقسیم بندی قدرتمند است. می توانید از آن برای ایجاد سری های پاسخگوی خودکار بسیار دقیق استفاده کنید.
 • AWeber را می توان با تعداد زیادی سرویس دیگر ، از جمله OptinMonster ، Unbounce ، PayPal و موارد دیگر.
 • تمام مطالب پشتیبانی ، از جمله جلسات کلاس استاد و وبینارهای زنده ، حتی در صورت برنامه رایگان نیز در دسترس هستند.
 • AWeber به طور منظم ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد و همه مشتریان به این موارد دسترسی پیدا می کنند. این شامل افراد در طرح رایگان است.

افراد

 • دوره آزمایشی رایگان فقط 30 روز است. این مدتها به شما فرصت نمی دهد که از لیست ایمیل خود شروع به درآمدزایی کنید.
 • قطعاً AWeber ارزانترین گزینه موجود نیست. ویژگی های آن از برخی پاسخ دهندگان خودکار ایمیل بیشتر است ، اما قیمت آنها بسیار زیاد است.

قیمت گذاری

ارزانترین برنامه AWeber 19 دلار در ماه است و فقط به شما امکان می دهد حداکثر 500 مشترک داشته باشید.

پس از آن ، ماهانه 29 دلار پرداخت خواهید کرد. اگر بیش از 2500 مشترک می خواهید ، در برنامه 49 دلار در ماه خواهید بود.
5 Mailchimp

Autoresponder tool Mailchimp's website

Mailchimp یک ایمیل بسیار محبوب است خدمات بازاریابی با چندین ویژگی برای خودکار کردن ایمیل های شما و یک برنامه رایگان.

موافقت ها

 • این طرح رایگان به شما امکان می دهد از تقسیم بندی و پاسخگوی خودکار ساده استفاده کنید. اگر فقط بخواهید کمی از اتوماسیون استفاده کنید می تواند مناسب باشد.
 • Mailchimp با بیش از 300 برنامه از جمله Canva ، SeedProd’s Maintenance Mode Pro ادغام می شود ، راهنما پیشگویی و موارد دیگر.
 • تنظیم و اصلاح الگوهای کشیدن و رها کردن آسان است.
 • Mailchimp با یک برنامه داخلی ابزار CRM . اگر این همان چیزی است که بدنبال آن هستید ، Mailchimp می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

افراد

قیمت گذاری

MailChimp چندین سیستم قیمت گذاری مختلف دارد که ممکن است کمی گیج کننده باشد. می توانید یک برنامه ماهانه (از 9.99 دلار در ماه برای برنامه “ملزومات”) انتخاب کنید یا می توانید از قیمت “پرداخت در حالی که می خواهید” (از 150 دلار برای 5000 ایمیل) استفاده کنید.

توجه: لاستیک های قیمت گذاری MailChimp بر اساس “مخاطبین” شما است. اینها شامل افرادی هستند که اشتراکتان را لغو کرده اند و کسانی که آدرس ایمیل خود را تأیید نکرده اند و همچنین مشترکان واقعی شما.
6 <. convertkit>

Autoresponder tool ConvertKit's website

ConvertKit اخیراً یک نسخه رایگان راه اندازی کرده است plan ، که به شما امکان می دهد صفحات فرود نامحدود و فرم های انتخاب را ایجاد کنید. این یک روش خوب برای شروع ساخت لیست ایمیل است.

همچنین می توانید یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه از ConvertKit انجام دهید.

موافقت ها

افراد

 • اگر می خواهید بیشتر ویژگی های طرح رایگان را باز کنید ، از جمله امکان ارسال ایمیل در واقع ، باید یک دوست را دعوت کنید!
 • نمی توانید از قابلیت اتوماسیون در برنامه رایگان استفاده کنید. اگر می خواهید از این برنامه استفاده کنید ، باید به یک برنامه پولی ارتقا دهید. هر چند می توانید آن را در دوره آزمایشی رایگان 14 روزه امتحان کنید.

قیمت گذاری

ConvertKit یک برنامه رایگان محدود دارد. بعد از این ، ارزان ترین برنامه 29 دلار در ماه است که شما را برای حداکثر 1000 مشترک پوشش می دهد. ردیف بعدی 49 دلار در ماه برای حداکثر 3000 مشترک است.

7. GetResponse

Automation tool GetResponse's website

GetResponse یک محبوب و آسان است برای استفاده از خدمات بازاریابی ایمیل با هدف مشاغل کوچک. این برنامه رایگان ندارد ، اما 30 روز دوره آزمایشی رایگان در دسترس است.

موافقت ها

 • شما می توانید هر یک از برنامه های پولی آنها را به مدت 30 روز بصورت رایگان امتحان کنید ، از جمله برنامه Professional که به شما امکان می دهد وبینار رایگان اجرا کنید. نیازی نیست مشخصات کارت اعتباری را وارد کنید.
 • GetResponse را می توان با OptinMonster ، PayPal ، Shopify ، ClickBank و بسیاری از ابزارهای دیگر
 • پشتیبانی از طریق تلفن ، چت زنده و ایمیل امکان پذیر است. همچنین یک بخش راهنمای جامع وجود دارد.
 • پس از اتمام برنامه رایگان ، همچنان می توانید از پاسخگوی خودکار در برنامه با قیمت پایین استفاده کنید.

افراد

 • هیچ برنامه رایگان ، فقط 30 روز دوره آزمایشی رایگان وجود ندارد. این مدت زیادی طول نمی کشد تا لیست ایمیل خود را راه اندازی کنید.
 • برای برخی از ویژگیهای پیشرفته اتوماسیون ، باید به طرح Plus بروید. این موارد همچنین مواردی مانند وبینار را در اختیارتان قرار می دهد ، اما اگر این موارد را نمی خواهید ، ممکن است کاملا گران قیمت باشید.

قیمت گذاری

برنامه های مختلف ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، از برنامه Plus ، وبینارها و یک سازنده اتوماسیون دریافت می کنید. ارزان ترین برنامه ، Basic ، برای هر 1000 مشترک در ماه 15 دلار است.

انتخاب پاسخگوی خودکار رایگان که مناسب شما باشد h4>

بنابراین اکنون ممکن است از خود بپرسید کدام ابزار پاسخگوی خودکار رایگان را باید انتخاب کنید؟

مشاغل کوچک

هنگام ایجاد مشاغل ، باید مطمئن شوید که به پشتیبانی عالی و یک بستر قدرتمند دسترسی دارید.

برای صاحبان مشاغل کوچک ، تماس دائمی بهترین انتخاب ماست. برنامه رایگان آنها 60 روز طول می کشد که به شما زمان زیادی می دهد تا آن را امتحان کنید. شروع کار سریع و آسان است ، در صورت نیاز پشتیبانی زیادی در اختیار شما قرار می گیرد.

به محض ثبت نام به کلیه ویژگی های Constant Contact دسترسی خواهید داشت و حتی نیازی به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ندارید.

بهترین بخش این است که آنها از طریق نمایندگی های تلفن ، گفتگوی زنده و ایمیل پشتیبانی می کنند.

اگر شما یک کسب و کار مستقر یا فروشگاه تجارت الکترونیکی هستید که بودجه آن نگران کننده نیست ، توصیه می کنیم حتماً به قطره . آنها تقسیم بندی پیشرفته و اتوماسیون قدرتمندی را ارائه می دهند ، اما ما آنها را در لیست بالا خود قرار ندادیم زیرا گزینه رایگان ندارند و قیمت آنها بالاتر است. این ابزاری است که بسیاری از مشاغل تجارت الکترونیکی ما از آن برای اتوماسیون ایمیل شخصی استفاده می کنند.

سازمانهای غیرانتفاعی و جامعه

اگر لیست ایمیل شما برای یک سازمان غیرانتفاعی یا جامعه ای است ، احتمالاً ابزاری کاملا رایگان می خواهید.

Sendinblue گزینه خوبی است اگر شما یک لیست ایمیل کوچک (300 نفر یا کمتر) خواهید داشت که می خواهید بیش از یک بار در هفته برای آنها ایمیل ارسال کنید.

MailerLite احتمالاً بهتر است شما یک لیست بزرگتر دارید که می خواهید به صورت هفتگی یا کمتر از طریق آن ایمیل کنید.

با این وجود اگر به پشتیبانی تلفنی اهمیت می دهید ، هیچ چیز تماس مداوم ، و به همین دلیل بسیاری از افراد غیر انتفاعی از سیستم عامل خود استفاده می کنند زیرا دارای قیمت مناسبی است و پشتیبانی مورد نیاز را ارائه می دهد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین ابزارهای پاسخگوی خودکار رایگان اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است مقاله ما را در روش های آسان برای رشد سریعتر ایمیل شما .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-free-autoresponder-tools-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید