7 اقدام مالی که باید قبل از ترک شغل خود اعمال کنید

خوانایی

امروز من از داشتن وبلاگ Ramón Cámero لذت می برم.

یکی از ترس ها برای توقف شغل برای دیگران و انجام آن ، نداشتن درآمد ثابت و مطمئن است. اگرچه امروز می دانیم که یک شغل امری ایمن نیست ، اما همچنان احساس می کنیم که حقوق و دستمزد امنیت بیشتری را به ما می دهد و همچنین نمی دانیم چطور باید کار کنیم تا جنبه مالی هنگام ترک شغل به مشکلی تبدیل نشود. در دسترس است.

در اینجا 7 اقدام یا اقدام وجود دارد که می توانید در اقتصاد خود عملی کنید تا بتوانید با امنیت بیشتری شغل خود را ترک کنید.

( این یک پست مهمان از Ramón Cámero است)

control-financiero

طبق نظرسنجی گالوپ که چند سال پیش در بیش از 140 کشور انجام شد ، از هر 100 کارمند فقط 13 نفر کار خود را دوست دارند.

من نمی دانم شما چه فکر می کنید اما به نظر من وحشتناک است.

اگر آنها این کار را دوست ندارند ، چرا این کار را ادامه می دهند؟

چرا با وجود این آمار غریب ، بسیاری از افراد هفته به هفته در همان مکان کار می کنند؟

من فکر می کنم دلیل اصلی این است که ، در بیشتر موارد ، ما به عنوان کارمند آموزش دیده ایم.

ما واقعاً نمی دانیم که راه های دیگری برای کسب درآمد و عملکرد داریم.

علاوه بر این ، جامعه و رسانه ها در طراحی الگوی “فرد موفق” نقش داشته اند: من در یک شرکت بزرگ ، ماشین سال و سبک زندگی گران تر از کارت اعتباری کار می کنم پشتیبانی کنید.

کمی دقیقتر تجزیه و تحلیل

اینکه ما به عنوان کارمند آموزش دیده ایم این است که بگوییم ما از دورترین ایده چگونگی انجام کار خود را نداریم.

ما می توانیم با مرور مطالعات مختلفی که در این زمینه وجود دارد ، این موضوع را تأیید کنیم: بین 70 تا 90 درصد سرمایه گذاری های جدید شکست می خورند.

بدتر اینکه ، در بسیاری از موارد ، دلایل هیچ ارتباطی با ایده تجاری یا پتانسیل محصول در بازار ندارند. اما با جنبه های مربوط به مدیریت پول است.

تعداد کمی از افراد آماده هستند که از نقش کارمندی با درآمد ثابت به یک کارآفرین با درآمد نامنظم تبدیل شوند.

با وجود همه چیز …

با وجود همه اینها ، افراد بیشتری آرزو می کنند شغلهایی را پر کنند که آنها را پر نمی کند. آنها می خواهند منابع درآمد خود را ایجاد کنند.

و اینجاست که باید درمورد مسائل صریح باشیم. مدتی طول خواهد کشید تا پروژه ای که شروع به تولید سود مداوم می کنید.

بنابراین ، این فقط در مورد راه اندازی کسب و کار فروش نیست. در واقع ، کارآفرین جدید نیاز به ایجاد شرایط اقتصادی و عاطفی خاصی در زندگی خود دارد . به شما این امکان را می دهد که از مکانی که به خوبی می شناسید به مکان دیگری بروید که کاملاً نامشخص است حرکت کنید.

در این مقاله من 7 اقدامی را که خودم در مورد اقتصاد شخصی خودم انجام داده ام ، به اشتراک می گذارم. با تشکر از آنها ، من توانستم آرزوی ترک شغل پردرآمد را تحقق دهم و خودم را وقف پروژه های خودم کنم.

اگرچه من در کشوری زندگی می کنم که مال من نیست و یک پسر کوچک دارم ، اما احساس آرامش کامل می کنم. من می دانم که تصمیم من به هیچ وجه سلامتی خانواده ام را به خطر نمی اندازد .

شماره 1 را اندازه گیری کنید: زندگی خود را ساده کنید

داشتن شغل به معنای دریافت درآمد ثابت هر ماه است. تقریباً در حدود همین درآمد است که اکثر مردم سطح هزینه های خود را تعیین می کنند.

وقتی شغلی دارید که هر ماه تقریباً به همان مقدار پول در می آید ، زندگی در حد توان خود کار چندان مهمی به نظر نمی رسد.

این زمانی است که وقتی متوجه می شوید از دام پروژه خود می توانید زندگی خود را تأمین کنید. هزینه بالای زندگی تصمیم گیری در مورد وابستگی به درآمد نامنظم یک کسب و کار را در مرحله اولیه خود دشوار می کند.

بهترین توصیه من در این زمینه بسیار ساده است: اقتصاد خود را ساده کنید

یک سبک زندگی مینیمالیستی را بپذیرید. یاد بگیرید با 50٪ یا 60٪ از آنچه امروز زندگی می کنید زندگی کنید. از هزینه های پنهان خود آگاه شوید. بررسی کنید که زندگی در مکانی که زندگی می کنید برای شما چقدر هزینه دارد ، یا اتومبیلی که دارید یا سطح هزینه خود را برای تفریح ​​و سرگرمی حفظ کنید.

آیا همه اینها مطابق با اولویت های شما است؟ آیا ارزش این است که آزادی خود را فدای چیزهایی کنید که شاید حتی از آن لذت نمی برید؟

من اغلب این فرصت را دارم که برای راه اندازی مشاغل با افراد دیگری که حقوقشان را ثابت گذاشته اند – در بعضی موارد واقعاً بالا است – صحبت کنم.

تقریباً همه آنها شغل خود را رها می کنند در حالی که پروژه های شخصی آنها هنوز سود مطلوبی برای آنها ندارد. تطبیق آن سالها به طول می انجامید و آنها حاضر نبودند که این مدت صبر کنند. در عوض ، آنچه آنها انجام دادند ساده سازی اقتصاد آنها بود.

بنابراین آنها توانستند مشاغلی را که از آن لذت نمی بردند ترک کنند و دریافتند که خوشبختی در مصرف نیست بلکه در داشتن آزادی است.

بنابراین ، ساده کنید. نه تنها هزینه کمتری خواهید داشت بلکه احساس آزادی بیشتری خواهید کرد. برای شروع پرواز مثل زنجیر رها شدن است.

اندازه گیری # 2: یک نقشه هزینه ماهانه (یا بودجه ای که کار می کند) داشته باشید

اگر بودجه ای کاملاً مناسب خودتان داشته باشید ، ساده سازی شما فایده ای نخواهد داشت.

اگر خرید چیزی را متوقف کنید اما در پایان ماه نمی دانید که این پول کجا رفته است ، پس انداز نکرده اید. شما فقط جور دیگری هزینه کردید.

اکثر افراد نمی توانند به بودجه ماهانه پایبند باشند. برخی تلاش می کنند اما اکثر آنها این کار را نمی کنند.

من شکست قاطع در بودجه ها را به این واقعیت نسبت می دهم که بودجه ها اغلب نماینده کسانی نیستند که از آنها استفاده می کنند. آنها کلی ، سفت و سخت و پیچیده هستند.

بودجه لازم برای کار باید ساده و واقعاً متناسب با نیازها و اولویت های شما باشد . علاوه بر این ، شما باید جنبه هایی را که در آنها راحت است انعطاف پذیر را از جنبه هایی که در آنها مناسب نیست ، تفکیک کنید

یکی از باورنکردنی ترین نکات در مورد داشتن نقشه هزینه این است که مدیریت پول دیگر دردسری ندارد و باعث لذت می شود. اگر هنگام توزیع پول خود احساس آرامش می کنید ، به این معنی است که – بالاخره – شما شروع به کنترل اقتصاد شخصی خود کرده اید.

خانواده من از 3 نفر تشکیل شده اند: جنیفر (همسرم) ، سانتیاگو (پسرم) و من. نقشه هزینه ای که ما استفاده می کنیم یک الگوی اکسل است که فقط 19 قسمت دارد و تمام هزینه های ما در آن نشان داده می شود. این شامل مسکن ، آموزش ، غذا ، بیمه ، کمک های مالی ، پس انداز در دسته های مختلف و غیره است

بدون جستجوی بی پایان یا نیازی به کنترل هر پنی که از جیب ما بیرون می آید. ما – از تجربه خود و دیگران – می دانیم که این روش های جزئیات بیش از حد خسته کننده ، فرسوده و بسیار کم دوام دارند.

اندازه گیری شماره 3: بدهی های خود را لغو کنید

اگر از هر نوعی بدهی مصرف کننده داشته باشید (وام مسکن در خانه شما حساب می شود) ، شما در گروه افرادی هستید که بیش از درآمد خود هزینه می کنند. دلیل این است که سطح خود را بالا می برید زندگی فراتر از امکانات فعلی شما.

اگر بدهی شخصی دارید کار خود را رها نکنید ، زیرا این امر باعث ایجاد تنش می شود ، انرژی را از شما می گیرد و تمرکز را دشوار می کند.

گویی که این کافی نیست ، هزینه زندگی را افزایش می دهد. بر جریان نقدی ماهانه تأثیر می گذارد.

قبل از اینکه از نظر اقتصادی به پروژه خود وابسته شوید ، ضروری است که از حالت اضطراب ناشی از بدهی خارج شوید . به این ترتیب شما شرایطی را فراهم خواهید کرد که انرژی خلاقیتان جریان یابد.

اگر وام رهنی دارید ، ممکن است به این فکر کنید که با آن چه کار کنید . این یک تصمیم کاملاً شخصی است ، که به ارزش های شما ، سبک زندگی شما و مدت زمانی که باید آن را لغو کنید بستگی دارد.

من تصمیم گرفتم یک آپارتمان بفروشم که 2 سال بود پول پرداخت کرده بود. در آن زمان حدود 13 سال وام مسکن مانده بود.

با پول حاصل از فروش ، بدهی را لغو کردم. موجودی به نفع من آن را همراه با سایر پس اندازها سرمایه گذاری کردم. امروز ، با رشد این پول ، همسرم ، پسرم و من می توانیم آزادانه حرکت کنیم.

به طور موازی ، ما یک طرح پس انداز انعطاف پذیر داریم که به ما امکان می دهد وقتی تصمیم به استقرار در یک شهر خاص می گیریم یک آپارتمان بخریم.

و نه ، برای این کار نیازی نیست یک تن پول بدست آورید. با کمی نظم و برنامه ریزی امکان پذیر است.

اما ، باز هم معالجه ای که با وام رهنی انجام می شود تصمیمی است که هر شخص باید با توجه به شرایط خود اتخاذ کند.

اندازه گیری # 4: ساختن بالشتک مالی

اگر پرداخت بدهی به شما کمک می کند تا اضطراب را برطرف کنید ، تشک اضطراری به شما آرامش لازم را می دهد

توصیه من این است که پس از پرداخت بدهی ها ، پس انداز مبلغی معادل حدود 6 ماه هزینه جدید زندگی خود را شروع کنید.

تاکنون اقتصاد خود را ساده کرده اید و از بدهی رها شده اید ، بنابراین بودجه ماهانه شما بسیار کمتر از مبلغی است که هنگام شروع خواندن مقاله داشته اید. )

هدف این تشک داشتن پشتی است ، در صورت لزوم برای حمایت از ماه های اول تعهد شما.

موارد کمی بیش از فرسودگی عاطفی ناشی از تصمیم گیری بین استفاده از اولین سود برای سرمایه گذاری مجدد آنها یا پرداخت قبض برق ، تجارت را از بین می برند.

کاری که می توانید برای سرعت بخشیدن به ساخت تشک خود انجام دهید فروش برخی مواردی است که به درد شما نمی خورد. شما احتمالاً لباس یا وسایل دیگری دارید که از آنها استفاده نمی کنید و ممکن است شخص دیگری مایل به پرداخت آنها باشد.

برای کسب درآمد می توانید از وب سایت های مختلف فروش اقلام استفاده شده استفاده کنید که مستقیماً به تشک مالی شما می رود.

علاوه بر وجه نقدی که دریافت خواهید کرد ، در وقت ، پول و مکانی که آن چیزها فقط برای خانه بودن مصرف می کنند صرفه جویی خواهید کرد.

اندازه گیری # 5: درآمد جایگزین به موازات تجارت خود ایجاد کنید

در حالی که شما پروژه زندگی خود را توسعه می دهید ، می توانید درآمد چندانی جایگزین کنید

امروز سیستم عاملها و تابلوهای کاری ویژه فریلنسرها وجود دارد. در آنجا امکان ارائه انواع خدمات از جمله نوشتن ، ترجمه ، کمک مجازی ، طراحی ، برنامه نویسی و غیره وجود دارد.

من شخصاً چند بار از این سایتها استفاده کرده ام. گرچه کسب 100٪ زندگی با آنها کار ساده ای نیست ، اما درست است که با اختصاص چند ساعت در هفته ، می توان درآمد اضافی ایجاد کرد.

گزینه دیگر شرکت هایی در زمینه های مختلف هستند که کمیسیون های ارجاع را ارائه می دهند. اگر به این موضوع علاقه مند هستید ، پیشنهاد می کنم در مورد گزینه های موجود در محل زندگی خود تحقیق کنید. می توانید یکی را انتخاب کنید که محصولات یا خدمات آن مربوط به تجربه شغلی یا دانش قبلی شما باشد.

به هر حال ، در اینجا شما را دعوت می کنم که “خارج از چارچوب” فکر کنید و ارزیابی کنید که چه نوع درآمد اضافی می تواند برای شما مفید باشد.

تشک اورژانسی که در ابتدا برای 6 ماه طراحی شده است ، اگر با منبع درآمد جایگزین دیگری نیز همراه باشد ، می تواند مدت زمان طولانی تری داشته باشد. در بهترین حالت ، حتی نیازی به استفاده کامل از آن نخواهید داشت.

البته برنامه ها و اولویت های خود را روشن نگه دارید. مشخص کنید که چند ساعت در هفته را به پروژه خود اختصاص می دهید و چند ساعت را به درآمد جایگزین خود اختصاص دهید.

اندازه گیری # 6: بعد از تشک ، پس انداز کنید.

شما نزدیکتر و نزدیکتر می شوید. از نظر مدیریت امور مالی شخصی ، این یکی از آخرین اقداماتی است که باید قبل از ترک شغل خود انجام دهید.

هنگامی که تشک اضطراری خود را تهیه کردید ، وقت آن است که در آینده میان مدت و بلند مدت به آینده فکر کنید.

همان مبلغ ماهیانه ای که برای تشک خود استفاده کرده اید ، اکنون از آن برای ایجاد صندوق پس انداز برای آینده استفاده کنید. این همان چیزی است که به شما آرامش می دهد که با تعهدات خود آینده و خانواده خود را در معرض خطر قرار ندهید.

بخشی از این پول باید برای خریدهای بعدی (مثلاً برای خانه یا تحصیل فرزندانتان) بماند. آن را با ابزاری حفظ کنید که به شما امکان می دهد تورم را پشت سر بگذارید و مقداری پول نقد برای شما فراهم می کند.

منطقاً ، وقتی پروژه شخصی شما مزایایی دارد ، باید به رشد این حساب ادامه دهید.

اندازه گیری # 7: شروع به سرمایه گذاری و ایجاد ارزش ویژه

کنید

قبل از ترک شغل مقداری از پول را که پس انداز کرده اید برای کار بگذارید . نه تنها برای حفظ آن ، بلکه برای رشد آن از طریق سرمایه گذاری هایی که به زمان زیادی احتیاج ندارند.

به یاد داشته باشید فقط آن پولی را سرمایه گذاری کنید که در کوتاه مدت به آن نیازی ندارید . سپس به مشارکت منظم در این حساب ادامه دهید.

برای این ، اگرچه نیازی نیست که یک متخصص سرمایه گذاری عالی باشید ، مهم این است که خود را مطلع کنید ، تحقیق و مشاوره خوبی کنید. خبر خوب این است که وقتی این پول را کار کردید ، تقریباً هیچ وقت طول نمی کشد تا رشد کنید.

البته به یاد داشته باشید که هر سرمایه گذاری یک خطر دارد و شما در نهایت می توانید بخشی از سرمایه خود را از دست بدهید. این چیزی است که اگر منطقی باشید و توصیه های خوبی داشته باشید ، آن را به حداقل می رسانید. ایده این است که ، حتی با ضرر احتمالی ، بازده انباشته سرمایه شما مثبت است.

و کل این فرایند چه مدت می تواند طول بکشد؟

این نسبی است. بستگی به این دارد که امروز کجا هستید ، چقدر می خواهید ساده کنید و اولویت های خود را واضح می دانید.

اگر سطح بدهی شما پایین است و برای زندگی شاد به تجملات زیادی احتیاج ندارید ، احتمالاً در مدت زمان نسبتاً کوتاهی اقتصاد خود را سازماندهی کرده و با خیالی آسوده می توانید کار خود را ترک کنید.

برعکس ، اگر بدهی بالایی دارید یا برای احساس خوب نیاز به هزینه زیادی دارید ، کار طولانی تر خواهد شد.

در هر صورت ، به یاد داشته باشید که این شرایط باید ایجاد شود در حالی که پروژه خود را به صورت نیمه وقت توسعه می دهید.

ضروری است که ، همانطور که پایه های کارآفرینی خود را ایجاد می کنید ، پایه های اقتصاد شخصی خود را نیز ایجاد کنید.

و خود را محدود به تئوری نکنید. راهنمای من از امروز ، عادات مالی و توانایی پس انداز خود را با بارگیری رایگان بهبود دهید. “سه راهکار برای پس انداز بیشتر و فرار از شغلی که رویاهای شما را می کشد”

اگر سوالی دارید یا نکته ای وجود دارد که می خواهید بیشتر بررسی کنید ، اجازه دهید در نظرات صحبت کنیم!
sombra

Ramón Cámero
Ramón Cámero . بنیانگذار Camino Contracorriente .
من به مردم کمک می کنم شغل هایی را که این کار را ندارند ترک کنند. آنها برای انجام پروژه ها با توجه به ارزش های خود پر می کنند. من به آنها می آموزم که اقتصاد خود را سازماندهی کرده و وابستگی خود را به دستمزدهای “ایمن” از بین ببرند.
فیس بوک | توییتر | Instagram | LinkedIn

منبع:
https://www.haciaelautoempleo.com/las-7-medidas-financieras-debes-aplicar-dejar-empleo/

.

دیدگاهتان را بنویسید