6 پلاگین بهترین بررسی محصول برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین پلاگین های بررسی محصول برای وردپرس هستید؟ اگر به طور منظم بررسی دقیق محصولات را در وب سایت خود اضافه می کنید ، پس می توانید از یک افزونه بررسی محصول استفاده کنید تا سئو دوستانه تری داشته باشید. در این مقاله ، بهترین پلاگین های بررسی محصول را برای وردپرس انتخاب کرده ایم.

Best product review plugins for WordPress

چرا از افزونه بررسی محصول در وردپرس استفاده می کنیم؟ h4>

وقتی می خواهید چیزی بخرید چه کاری انجام می دهید؟ اگر مانند اکثر مردم هستید ، پس احتمالاً برای مقایسه گزینه های مختلف ، بررسی محصولات را بررسی می کنید.

به همین دلیل بسیاری از وب سایت های مرور محبوب مانند Yelp ، TripAdvisor ، Rotten Tomatoes و غیره وجود دارد. حتی آمازون ، بزرگترین فروشگاه آنلاین از نظر محصول بسیار برجسته است.

بسیاری از دارندگان سایت های وردپرس نظرات محصولات را به از طریق اینترنت درآمد کسب کنید . برخی برای بازبینی مستقیماً توسط شرکت پرداخت می شوند و برخی دیگر از عنوان بازاریابی وابسته برای کسب درآمد.

شما می توانید یک بررسی محصول را به عنوان یک پست وبلاگ بنویسید. با این حال ، در یک پست ساده وبلاگ از قالب بررسی محصول که توسط موتورهای جستجو پشتیبانی می شود استفاده نمی شود. این بدان معناست که مقاله شما به عنوان مرور در نتایج جستجو برجسته نخواهد شد.

SEO Reviews Snippet

برای سئو بهتر ، باید نظرات خود را با schema.org بنویسید قطعه های غنی قالب. یک پلاگین بررسی محصول به شما کمک می کند تا به راحتی نظرات دوستانه موتور جستجو را بنویسید که در وب سایت شما نیز عالی به نظر می رسند.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های بررسی محصول برای وردپرس بیندازیم.

1 . WP Product Review Pro

WP Product Review

WP Product Review بهترین افزونه بررسی محصول وردپرس است. همراه با یک بخش تنظیمات دقیق به شما امکان می دهد نحوه مدیریت و نمایش بررسی ها را در وب سایت خود انتخاب کنید.

افزودن یک بررسی محصول بسیار آسان است. هنگام نوشتن یک پست وبلاگ ، به سادگی گزینه بررسی محصول را انتخاب کنید و این افزونه تمام تنظیمات را برای نوشتن نظر شما نشان می دهد. می توانید مرور خود را به ویژگی ها تقسیم کنید ، تصاویر ، موافقان و مخالفان و موارد دیگر را اضافه کنید.

همراه با ابزارک های نوار کناری به شما امکان می دهد بررسی های خود را به نمایش بگذارید. همچنین می توانید از آن برای جمع آوری نظرات ارسال شده توسط کاربر استفاده کنید یا به کاربران خود اجازه دهید رتبه بندی و بررسی های خود را در نظرات اضافه کنند. تمام بازبینی ها برای حداکثر بهره SEO از قالب schema.org غنی از schema.org نمایش داده می شوند.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد چگونگی عنوان یک وب سایت نقد و بررسی دقیق ایجاد کنید در WordPress.

2. همه موارد در یک طرح کوتاه مقادیر غنی

All in One Schema Rich Snippets

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، بررسیهای شما باید به صورت مناسب انجام شود فرمت SEO دوستانه . همه در یک پلاگین Schema Rich Snippets به شما امکان می دهد انواع مختلف پست ها را با استفاده از قالب قطعه های غنی از جمله بررسی محصولات بنویسید.

هنگام نوشتن یک پست وبلاگ ، به سادگی از منوی کشویی “بررسی مورد” را انتخاب کنید و این افزونه گزینه های بررسی مانند نام بازبینی ، نام محصول و رتبه بندی ستاره را نشان می دهد. این اطلاعات را با علامت گذاری صحیح دوستانه SEO در زیر پست وبلاگ شما نمایش می دهد.

همچنین می توان از این افزونه برای افزودن مقالات ، محصولات ، دستور العمل ها ، نرم افزار و موارد دیگر استفاده کرد. برای دستورالعمل های دقیق به مقاله ما در نحوه افزودن قطعه های غنی در وردپرس .

3. WP Review Pro

WP Review

WP Review یکی دیگر از گزینه های عالی برای افزودن بررسی محصولات در وردپرس است. این نرم افزار مبتدی است و استفاده از آن کاملاً آسان است. پس از فعال سازی ، به سادگی یک پست جدید بنویسید و نوع بررسی را انتخاب کنید.

از سه نوع رتبه بندی ستاره ، امتیاز و درصد پشتیبانی می کند. در صورت تمایل می توانید رتبه بندی های مختلفی را برای ویژگی های جداگانه اضافه کنید. همچنین از رتبه بندی کاربر پشتیبانی می کند که به راحتی به کاربران امکان می دهد رتبه بندی خود را برای یک محصول ارسال کنند.

همچنین با گزینه های یک ظاهر طراحی شده در صفحه تنظیمات »بازبینی WP موجود است. از اینجا می توانید رنگهای خود را برای کادر بررسی انتخاب کنید تا با رنگهای تم شما مطابقت داشته باشد.

4. نظرات غنی

Rich Reviews

Rich Review یک پلاگین رایگان ساده است که به شما امکان می دهد محصولات ، خدمات یا وب سایت خود را به مرور اضافه کنید. همچنین می توانید به کاربران خود اجازه دهید نظرات خود را ارسال کنند.

از کد کوتاه برای نمایش نظرات استفاده می کند و شما می توانید یک نظر را در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید از جمله پست ها ، صفحات و ابزارک های نوار کناری .

اگر در حال جمع آوری نظرات ارسال شده توسط کاربر هستید ، این پلاگین به شما امکان می دهد قبل از انتشار هر نظر را به صورت دستی تأیید کنید. پانل تنظیمات افزونه همراه با دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه استفاده از آن است.

5. نظرات مشتری WP

WP Customer Reviews

افزونه WP Customer Reviews به شما امکان می دهد نظرات مشتریان را جمع آوری کنید و همچنین بررسی محصولات خود را ایجاد کنید. پس از فعال شدن ، به سادگی یک پست وبلاگ را ویرایش کنید ، جایی که می خواهید یک بررسی محصول اضافه کنید و گزینه بررسی ها را بررسی کنید.

بعد ، باید به صفحه نظرات »همه نظرات بروید و روی دکمه افزودن جدید کلیک کنید. پس از آن ، می توانید پست را انتخاب کرده و نظر خود را بنویسید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تا نظرات ارسال شده توسط کاربر را فعال کنید و سپس می توانید آنها را تأیید و منتشر کنید تا در وب سایت خود نمایش دهد.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد فرم بررسی نشان داده شده به کاربران را سفارشی کنید و همراه با نحوه استفاده از صفحه همراه با دستورالعمل های دقیق است.

6. مرورهای سایت

Site Reviews

مرورهای سایت به شما امکان می دهد نظرات مشتریان را برای محصولات ، خدمات یا مشاغل محلی خود جمع آوری کنید. این صفحه دارای یک صفحه تنظیمات ساده است که به شما امکان می دهد چگونگی جمع آوری نظرات و نحوه نمایش آنها را کنترل کنید. با استفاده از کد کوتاه می توانید فرم بررسی را سفارشی کرده و در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید.

همچنین می توانید با استفاده از کد کوتاه بررسی ها را نمایش دهید. این پلاگین برای قرار دادن دستی بازبینی ها ، فرم بررسی و خلاصه بررسی ، درج کد کوتاه آسان برای استفاده در صفحه ویرایش پست را اضافه می کند.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های بررسی محصول برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از بهترین افزونه های توصیف برای وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-product-review-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید