6 مقایسه مقایسه صفحه سازندگان وردپرس با کشیدن و رها کردن (2020)

آیا به دنبال راهی آسان برای ساخت و شخصی سازی سایت وردپرس خود هستید؟ اینجاست که پلاگین های سازنده صفحه WordPress را بکشید و رها کنید.

سازندگان صفحه وردپرس به شما امکان می دهند بدون نوشتن کد ، طرح وب سایت خود را ایجاد ، ویرایش و سفارشی کنید. در این مقاله ، ما 6 بهترین سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس را مقایسه خواهیم کرد.

Best Drag and Drop WordPress Page Builders

چرا از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس استفاده کنید؟ h4>

هنگام شروع بلاگ ، بسیاری از مبتدیان به سختی می توانند چیدمان صفحه وردپرس خود را تنظیم کنند.

گرچه بسیاری از تم های برتر WordPress با طرح بندی صفحه های مختلف ارائه می شوند ، اما شخصی سازی آنها برای هرکسی که کد (HTML / CSS) را نمی داند بسیار دشوار است.

به همین دلیل است که کاربران معمولاً س usالاتی از ما می پرسند: “چگونه می توانیم وردپرس را کشیده و رها کنیم؟” یا “آیا یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن آسان برای وردپرس وجود دارد؟”

هنگامی که با افرادی صحبت می کنیم که از Weebly به وردپرس یا از Wix به وردپرس ، رایج ترین پاسخ آنها این است: “کاش وردپرس یک وب سایت سازنده کشیدن و رها کردن داشته باشد”.

خوب ، چندین افزونه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس وجود دارد. آنها به شما امکان می دهند بدون نوشتن یک خط کد ، کاملاً سفارشی طراحی وب سایت را در وردپرس ایجاد کنید.

از آنجا که افزونه های مختلف صفحه ساز WordPress در بازار وجود دارد ، ما تصمیم گرفتیم بهترین سازندگان صفحه WordPress را مقایسه و رتبه بندی کنیم ، بنابراین شما می توانید راه حل مناسب برای نیاز خود را انتخاب کنید.

معیارهای ما برای مقایسه این سازندگان صفحه وردپرس عبارتند از: سهولت استفاده ، انعطاف پذیری و خروجی طراحی .

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین صفحه سازان برای وردپرس در بازار بیندازیم.

1. Beaver Builder

Beaver Builder best WordPress page builder plugin

Beaver Builder یک صفحه کشیدن و رها کردن ممتاز است پلاگین سازنده برای وردپرس. به نظر ما ، این بهترین صفحه ساز وردپرس در بازار است.

این بسیار سریع است و همراه با یک تور داخلی است که به شما کمک می کند تا سریع با رابط کاربری آنها آشنا شوید.

Beaver Builder دارای یک رابط کشیدن و رها کردن مستقیم است. با کشیدن عناصر از نوار کناری سمت راست و انداختن آنها روی صفحه ، می توانید تمام تغییرات خود را هنگام افزودن مشاهده کنید. برای ویرایش خصوصیات آن می توانید روی هر عنصری در صفحه کلیک کنید.

ماژول هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد تقریباً هر آنچه را که بخواهید از جمله لغزنده اضافه کنید. ، چرخ فلک ، پس زمینه ، بلوک های محتوا ، دکمه ها و موارد دیگر.

همچنین با بیش از 30 الگوی زیبا طراحی شده برای صفحات فرود همراه است که ایجاد طرح های شگفت انگیز وب سایت را بسیار آسان و سریع می کند.

به نظر ما Beaver Builder بسیار مبتدی است. آموزش ما را در مورد نحوه ایجاد طرح بندی های سفارشی وردپرس با Beaver بررسی کنید. سازنده .

نمی دانید آیا با نسخه جدید WordPress سازگار است؟ بله ، همینطور است.

Beaver Builder در طول پروژه گوتنبرگ به روز شده است. بنابراین ، با ویرایشگر جدید گوتنبرگ شما کار می کند.

قیمت گذاری: از 99 دلار برای سایتهای نامحدود شروع می شود.

درجه ما: A +

نقد و بررسی: Beaver Builder ساده ترین گزینه صفحه ساز در بازار است. همراه با الگوهای از پیش ساخته شده برای کمک به شما در شروع کار. توانایی شخصی سازی هر جزئیات کوچک ، آن را به یک راه حل مناسب برای کاربران وردپرس تبدیل کرده است.

2. Divi

Divi Builder Drag and Drop WordPress Page Builder plugin

Divi یک موضوع کشیدن و رها کردن و وردپرس است افزونه صفحه ساز. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای ۲۰+ طرح / الگو برای انواع مختلف وب سایت است.

درست مانند Beaver Builder ، Divi Builder یک سازنده بصری کشیدن و رها کردن صفحه است ، یک ویرایشگر واقعی WYSIWYG (آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید).

می توانید مستقیماً بر روی صفحه خود کلیک کرده و با پیش نمایش در زمان واقعی همه تغییرات ، ویرایش را شروع کنید. برای دیدن طرح جدید خود نیازی به ذخیره و کلیک روی پیش نمایش ندارید.

Divi دارای 46 ماژول محتوا است که می توانید آنها را در هر کجای طرح بکشید و رها کنید. می توانید آنها را در 3 نوع بخش ، 20 نوع ردیف مرتب کنید و هر عنصر را با استفاده از تنظیمات پیشرفته طراحی آن ، سفارشی کنید.

با Divi ، می توانید هر نوع طرح بندی صفحه دلخواه را که می خواهید در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. سپس می توانید این طرح های Divi را برای استفاده های بعدی در سایت خود ذخیره کنید. همچنین می توانید یک طرح را از نصب Divi به دیگری نصب کنید.

افزونه Divi Builder ستون فقرات موضوع Divi است ، با این حال با هر طرح زمینه دیگر وردپرس به خوبی کار می کند.

از همه بهتر ، Divi بهترین قیمت گذاری را از بین همه گزینه های موجود در این قسمت دارد. با یک قیمت واحد ، تم Divi ، پلاگین صفحه سازنده Divi و سایر موارد مضامین زیبا

این بدان معنی است که شما می توانید از تم Divi استفاده کنید یا پلاگین Divi Builder را روی هر موضوع دیگری نصب کنید.

قیمت گذاری: شروع از 89 دلار در سال (برنامه مادام العمر نیز موجود است)

درجه ما: A

بازبینی: Divi a > یک گزینه عالی Beaver Builder است. این یک صفحه ساز قدرتمند با امکانات طراحی بی حد و حصر دارد. تعداد زیاد ماژول های محتوای آنها به شما امکان می دهد به معنای واقعی کلمه هر نوع وب سایتی را که واقعاً می خواهید ایجاد کنید. برنامه مادام العمر آنها را به یکی از بهترین معاملات بازار تبدیل می کند.

3. عنصر

Elementor WordPress Drag and Drop Page Builder plugin

Elementor یکی دیگر از صفحات قدرتمند کشیدن و رها کردن وردپرس است افزونه سازنده.

این یک افزونه سازنده صفحه زنده است که به این معنی است که هنگام ویرایش با عنصر . به سادگی با ایجاد بخش شروع کنید و تعداد ستون های هر بخش را انتخاب کنید.

سپس می توانید ابزارک ها را از پانل سمت چپ به قسمت خود بکشید و رها کنید. Elementor دارای چندین ابزارک از جمله عناصر پرکاربرد وب سایت است.

از ابزارک های اصلی تصویر و متن گرفته تا آکاردئون پیشرفته ، لغزنده ها ، توصیفات ، آیکون ها ، شبکه های اجتماعی ، برگه ها و غیره. هر عنصر با تنظیمات خاص خود همراه است.

Elementor همچنین به شما امکان می دهد ابزارک های ایجاد شده توسط سایر افزونه های وردپرس اضافه کنید.

نمی خواهید طرح خود را بسازید؟

Elementor دارای بسیاری از الگوهای آماده برای استفاده است که می توانید به راحتی در صفحات خود وارد کنید. می توانید برای ویرایش هر مورد موجود در صفحه ، نشانگر را کلیک کرده و محتوا را جایگزین کنید و کار را تمام کنید.

قیمت گذاری: از 49 دلار برای مجوز یک سایت شروع می شود.

درجه ما: A

مرور: Elementor a > یک افزونه محبوب صفحه ساز برای وردپرس است. استفاده از این برنامه سریع ، آسان است و دارای تعداد زیادی ماژول / الگو است که می توانید برای ساخت یک وب سایت سفارشی استفاده کنید.

4. ویژوال آهنگساز سازنده وب سایت

Visual Composer Website Builder plugin

سازنده وب سایت ویژوال آهنگساز یک وب سایت وردپرس کاربر پسند است ویرایشگری که به شما کمک می کند سریع ، طرح بندی سفارشی وب سایت را ایجاد کنید.

همراه با یک سازنده کشیدن و رها کردن ، از عناصر محتوای جعبه ، الگوهای حرفه ای و یک سری ویژگی های قدرتمند برای ایجاد وب سایت .

مشابه Beaver Builder و Divi ، همچنین برای طراحی وب سایت تجربه ویرایش Frontend واقعی را فراهم می کند. اما کارهای بیشتری می توانید با این افزونه انجام دهید. برخلاف سایر افزونه های موجود در لیست ، Visual Composer Website Builder به شما امکان می دهد آرم ، منوها ، هدرها ، پاورقی ها ، ستون های فرعی و غیره را ویرایش کنید.

به همین دلیل تیم تصمیم می گیرد به جای فقط یک صفحه ساز ، آن را یک سازنده وب سایت بنامد.

این افزونه دارای گزینه های قدرتمند طراحی برای سفارشی کردن ظاهر هر عنصر در صفحه شما است. گزینه های ساده ای برای افزودن پس زمینه های شیک از جمله اختلاف منظر ، گرادیان ، نمایش اسلاید ، چرخ فلک ، بزرگنمایی / کاهش اندازه ، ویدئو و غیره دارید. همچنین دارای ردیف ها و ستون های انعطاف پذیر برای ایجاد طرح بندی شبکه در سایت شما است.

آهنگساز ویژوال به خوبی با تمام مضامین وردپرس کار می کند. با این کار می توانید بدون از بین رفتن طرح های سفارشی که با ویژوال آهنگساز ایجاد کرده اید ، مضامین خود را تغییر دهید.

همچنین شامل پشتیبانی از ویرایشگر جدید گوتنبرگ ، Google Fonts و Yoast SEO است.

آهنگساز ویژوال برای افراد حرفه ای طراحی شده است ، و این امر با توجه به جزئیاتی مانند به خاطر سپردن انتخاب های رنگی شما ، که به شما امکان می دهد از پالت رنگ یکسان برای سازگاری در کل طرح خود استفاده کنید ، مشخص است.

قیمت گذاری: 59 دلار برای مجوز یک سایت

درجه ما: A-

بازبینی: آهنگساز ویژوال یک پلاگین عالی برای مبتدیان برای راه اندازی یک وب سایت است. این ویژگی های قدرتمندی برای ساخت وب سایت به روشی ساده فراهم می کند. ویرایش وب سایت با ویرایشگر کشیدن و رها کردن frontend بسیار ساده انجام می شود.

5. سازنده سازگار

Themify Page Builder Plugin for WordPress

اصلاح آنها یک فروشگاه محبوب وردپرس است که سازنده Themify داخلی را با تمام مضامین وردپرس ارائه می دهد. برای سایر تم های وردپرس غیر Themify ، می توانید افزونه Themify Page Builder را دریافت کنید.

این سازنده صفحه ساده و بسیار بصری چندین ماژول آماده برای استفاده دارد که می توانید به صفحات یا پست های خود اضافه کنید. معمولاً بسیاری از این ماژول ها نیاز به نصب افزونه های جداگانه وردپرس دارند.

این افزونه شامل 40+ طرح از پیش طراحی شده برای صنایع مختلف مانند سالن بدنسازی ، رستوران ، نمونه کارها ، موسیقی ، عکاسی و همچنین فروشگاههای آنلاین .

می توانید یک طرح را با یک کلیک وارد کنید ، محتوای آن را تغییر دهید و در عرض چند دقیقه صفحه فرود عالی ایجاد کنید.

Themify Builder به شما امکان می دهد صفحات خود را از قسمت سرپرست و همچنین از سایت زنده خود ویرایش کنید. با ویرایش مستقیم ، می بینید که دقیقاً تغییرات شما در سایت چگونه ظاهر می شود.

جدا از این ، Themify Builder طرح بندی های آماده برای استفاده دارد که می توانید به سرعت روی صفحه خود اعمال کنید.

قیمت گذاری: 39 دلار برای Builder Addon Bundle (افزونه اصلی رایگان است)

درجه ما: B>

مرور: Themify Builder یک افزونه صفحه ساز قابل اعتماد برای وردپرس است. در حالی که سازنده دارای ویژگی های امیدوار کننده است ، یک منحنی یادگیری وجود دارد که می تواند کاربر جدید را ناامید کند.

6. صفحه ساز توسط SiteOrigin

Page Builder Plugin by SiteOrigin

با بیش از یک میلیون نصب فعال ، صفحه سازنده سایت Origin’s a > یک سازنده صفحه رایگان وردپرس رایگان در بازار است. یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن قیمت (رایگان) است. به عنوان یک افزونه رایگان کاملاً کاربردی در دسترس است.

استفاده از سایت سازنده سایت مبدا کمی پیچیده است و کاربران جدید اغلب برای آشنایی با آن تلاش می کنند. با این حال ما مجبور شدیم به دلیل محبوبیت در لیست خود قرار دهیم.

برای م componentsلفه ها ، Site Origin Page Builder به شما امکان می دهد از ابزارک های وردپرس استفاده کنید. چندین ویجت مخصوص به خود دارد و می توانید هر ابزارک را بارگیری و نصب کنید.

به لیست 25 ابزارک مفید وردپرس مراجعه کنید زیرا می توانید از همه آنها با این صفحه ساز استفاده کنید.

همچنین با یک ابزار سابقه همراه است که به شما امکان می دهد برای لغو / انجام مجدد تغییراتی که ایجاد کرده اید ، به عقب و جلو بروید. این یک صرفه جویی در وقت بسیار زیاد است و با دانستن اینکه می توانید تغییرات را برگردانید و لغو کنید ، به شما آرامش می دهد.

افزونه SiteOrigin و همه ابزارک های آن کاملاً سازگار با گوتنبرگ هستند. همچنین یک بلوک طرح بندی SiteOrigin جدید وجود دارد که می توانید از آن به عنوان بلوک Gutenberg استفاده کنید.

قیمت گذاری: رایگان

درجه ما: C

بررسی: سازنده صفحه سایت سازنده صفحه / a> یک پلاگین رایگان خوب با یک رابط کشیدن و رها کردن برای ایجاد و سفارشی کردن طرح بندی ها است. اگرچه ویرایش مستقیم با سایر راه حل های ذکر شده در این مقایسه قابل مقایسه نیست.

افکار نهایی: بهترین افزونه صفحه ساز WordPress

هنگامی که ما سازندگان صفحه وردپرس مختلف را با یکدیگر مقایسه و کشیدیم ، یک چیز کاملاً واضح شد. Beaver Builder و Divi به وضوح گزینه برتر است.

آهنگساز ویژوال یک سوم نزدیک است گزینه ای که یک سازنده صفحه وردپرس را بکشید و رها کنید.

اگر بد نیستید برای تهیه بهترین راه حل در بازار همراه با پشتیبانی تضمینی کمی پول خرج کنید ، به دنبال هر یک از این سه بروید و پشیمان نخواهید شد.

اگر من از ویرایشگر بلوک وردپرس جدید استفاده می کنم هنوز به صفحه ساز احتیاج دارم؟

اخیراً بسیاری از کاربران این سوال را از ما می پرسند.

ویرایشگر بلوک وردپرس همچنین به عنوان شناخته می شود گوتنبرگ رسماً به عنوان ویرایشگر جدید پیش فرض وردپرس راه اندازی شد. ویرایشگر جدید از بلوک هایی استفاده می کند که عناصر محتوایی برای ایجاد صفحات و پست ها هستند.

به صورت سطحی ، ویرایشگر بلوک شبیه برخی از سازندگان صفحه WordPress در بالا است.

Gutenberg blocks most used

از این رو در وردپرس بحث های داغی در مورد گوتنبرگ و سازندگان صفحه در جریان است.

آیا گوتنبرگ سازنده صفحه است؟ آیا ویرایشگر بلوک گوتنبرگ جای صفحه سازان وردپرس را می گیرد؟ و ، اگر از ویرایشگر جدید بلوک وردپرس استفاده می کنم ، هنوز به صفحه ساز احتیاج دارم؟

خوب ، پاسخ به دو سوال اول “نه ، هنوز کاملاً خوب نیست.”

و بله ، اگر راهی آسان برای ایجاد طرح های کاملاً سفارشی وردپرس می خواهید ، به یک سازنده صفحه نیاز خواهید داشت.

گوتنبرگ به شکل فعلی با ویژگی های قدرتمندی که این افزونه های سازنده صفحه وردپرس “واقعی” ارائه می دهند هیچ تطبیقی ​​ندارد.

با این گفته ، می توانید از افزونه ای مانند CSS Hero با گوتنبرگ و احتمالاً بدون استفاده از صفحه ساز واقعی فرار خواهید کرد ، اما کاملاً به نیاز شما بستگی دارد.

بسیاری از خوانندگان ما عاشق استفاده از داده های قهرمان CSS برای شخصی سازی سریع و آسان وب سایت. بررسی کامل CSS Hero برای دیدن اینکه آیا راه حل مناسبی برای نیازهای شما است یا خیر.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های سازنده صفحه کشیدن و رها کردن وردپرس را برای سایت خود پیدا کنید. همچنین برای یافتن بهترین فرم تماس با وردپرس ممکن است بخواهید مقایسه ما را ببینید. پلاگین ها .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/best-drag-and-drop-page-builders-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید