6 دلیل برای تغییر WPBeginner به SiteGround Hosting

در اوایل سال جاری ، وب سایت WPBeginner را به SiteGround میزبانی وب. چندین خواننده متوجه تغییر در قسمت پایین صفحه ما شدند که اکنون می گوید “میزبانی وردپرس توسط SiteGround ” و از ما خواست در مورد چرا سوئیچ را بنویسیم.

وقتی نوبت به راه اندازی مشاغل آنلاین می رسد ، انتخاب بستر مناسب میزبانی وب برای نیازهای شما برای موفقیت شما بسیار مهم است.

در این مقاله ، من 6 دلیل را برای استفاده از SiteGround و اینکه چگونه آنها به ما در افزایش سرعت وردپرس ، بهبود قابلیت اطمینان و اجرای گردش کار بهتر کمک می کنند ، به اشتراک می گذارم.

WPBeginner Loves SiteGround

پیشینه h4>

از زمانی که WPBeginner را در سال 2009 (تقریبا یازده سال پیش) راه اندازی کردم ، وبلاگ ما به بزرگترین سایت رایگان منابع وردپرس برای مبتدیان تبدیل شده است.

هنگامی که من برای اولین بار WPBeginner را شروع کردم ، از میزبانی مشترک توسط HostGator . با بزرگ شدن سایت ، ما به VPS ، سپس یک سرور اختصاصی و حتی یک زیرساخت ابر سفارشی ساخته شده شش ماه قبل . / p>

در طی این سالهای اداره WPBeginner و رشد نمونه کارها از شرکتها ، من تقریباً همه پلتفرم های اصلی میزبانی وب را آزمایش و استفاده کرده ام.

حتی امروز ، من وب سایت های فعال و آزمایشی در بسیاری از سیستم عامل های مختلف میزبانی وب دارم ، بنابراین ما می توانیم با ویژگی های جدید هر شرکت به روز شویم. این به ما کمک می کند تا براساس نیاز / بودجه کاربران ، توصیه های صحیح را انجام دهیم.

با این وجود ، در طول 3 سال گذشته ، ما بسیاری از وب سایت های بزرگ خود را به زیرساخت میزبانی SiteGround’s Enterprise تغییر داده ایم.

WPBeginner یکی از معدود سایتهای بزرگ ما بود که تغییر وضعیت به SiteGround را نداده بود و مقاومت در برابر وسوسه فقط سخت و دشوارتر می شد.

تیم SiteGround به سادگی به نوآوری ، ارائه خدمات مشتری VIP و ساخت ابزارهای منحصر به فرد ادامه می دهد تا تجربه میزبانی را برای کاربران و تیم ما بهتر کند.

و در ژانویه 2020 ، وب سایت WPBeginner بالاخره به یک میزبان جدید تغییر یافت ، SiteGround .

6 دلیل اینکه چرا به SiteGround تغییر مکان دادیم h4>

وقتی صحبت از میزبانی وردپرس ، مهمترین عوامل برای من عبارتند از: سرعت ، قابلیت اطمینان ، پشتیبانی و ابزارهایی که گردش کار را بهبود می بخشد.

در زیر 6 دلیل اصلی وجود دارد که ما به میزبانی SiteGround روی آورده ایم.

توجه: ما در میزبانی سازمانی SiteGround که به طور خاص برای نیازهای ما ساخته و بهینه شده است. اگرچه بسیاری از موارد مشابه در برنامه های مختلف میزبانی آنها نیز ارائه می شود.

1 SiteGround اکنون در Google Cloud Platform (کاملاً مدیریت شده) h4> است

SiteGround is on Google Cloud Platform

به عنوان یک علاقه مند به میزبانی ، هنگامی که مدیر عامل SiteGround ، تنکو نیکولوف ، برای اولین بار در مورد این خبر به من گفت من بیش از حد حرف هیجان زده شدم. برای من خیلی سخت بود که این مدت راز داشته باشم.

قبلاً همه وب سایت های مشتری SiteGround در یکی از مراکز داده خود در ایالات متحده یا اروپا میزبانی می شدند. ارائه دهندگان خصوصی مرکز داده با هماهنگی با فن آوری های جدید سخت افزاری کار بسیار خوبی انجام دادند ، اما تغییر به Google’s Cloud Platform یک تغییر دهنده بازی است.

از آنجا که Google دارای پیشرفته ترین شبکه است ، به راحتی عملکرد و قابلیت اطمینان زیادی را باز می کند.

بهترین قسمت این است که SiteGround این بهبود بستر را برای همه مشتریان خود (نه فقط کاربران Enterprise) فراهم کرده است. بله ، این بدان معنی است که حتی اگر برای شروع کننده وردپرس آنها ثبت نام کنید. طرح میزبانی (3.95 دلار در ماه) ، شما می خواهید در Cloud Platform Google میزبانی شوید.

این یک معامله بزرگ است زیرا شما بدون نگرانی در مورد پشت صحنه تمام مزایای مقیاس گذاری و مدیریت منابع را بدست می آورید (از آنجا که کل تنظیمات توسط SiteGround مدیریت می شود).

این واقعیتی است که گوگل و آمازون سیستم عامل های درجه یک ابر را ارائه می دهند. چالش این است که استفاده از آنها برای صاحبان مشاغل کوچک آسان نیست و این یک نقطه ضعف بزرگ است.

اکنون SiteGround با کمک به آنها برای رقابت با بزرگ ترها ، زمینه رقابت را برای مشاغل کوچک فراهم می کند. این با مقادیر اصلی ما در WPBeginner و انگیزه عالی هماهنگ است.

2. حداکثر ساعت کاری با تنظیم Failover چند منطقه ای h4>

قابلیت اطمینان و به روز بودن سایت برای ما اولویت بزرگی است زیرا بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد.

تصور کنید که در وسط روز به یک فروشگاه بروید و فقط یک تابلوی بسته شده موقت را ببینید. این یک تجربه بسیار ناامیدکننده است و شما به سادگی به فروشگاه دیگری می روید.

این دقیقاً احساسی است که کاربران هنگام بازدید از وب سایتی که در حالت خرابی قرار دارد ، احساس می کنند.

تیم SiteGround’s Enterprise از Google Cloud Platform برای طراحی تنظیمات شکست منطقه ای قابل اعتماد برای ما استفاده کرد.

این بدان معناست که در شرایط نادری که یک منطقه مرکز داده خاص Google از کار افتاده باشد ، ترافیک وب سایت ما به منطقه دیگری هدایت می شود ، بنابراین خوانندگان ما همیشه بهترین تجربه را دارند.

3 بهترین تیم پشتیبانی سازمانی در کلاس h4>

SiteGround Enterprise Support

هنگام انتخاب شرکت میزبانی وب ، پشتیبانی از کیفیت فاکتور بسیار مهمی است. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل اضافی برای میزبانی وردپرس مدیریت شده ، بنابراین آنها می توانند مشکلات خود را سریعتر برطرف کنند.

شرکت های مختلف سالانه به طور مشترک چند صد هزار دلار صرف هزینه های مربوط به میزبانی می کنند (بله این چند برابر است) شش رقم در سال). هزینه های ما زیاد است زیرا ماهانه میلیاردها برداشت در وب سایت های خود ارائه می دهیم.

بسته به اندازه سایت ، وب سایتهایی در شرکتهای میزبانی مشترک ، سیستم عاملهای VPS ، سرورهای اختصاصی و حتی بسیاری از سیستم عاملهای میزبانی مدیریت شده دارم.

هیچ کس نزدیک به ارائه سطح پشتیبانی SiteGround نیست. فقط کافی است این 3900+ بررسی کاربر SiteGround از خوانندگان WPBeginner را بخوانید و این برای میزبانی منظم آنهاست. برنامه ها (نه برنامه سازمانی).

در طرح Enterprise ، ما یک مدیر حساب شخصی به همراه یک تیم مهندس Enterprise اختصاصی 24/7 داریم.

وقتی می گویم 24/7 ، واقعاً منظورم این است. پشتیبانی شرکتی آنها از طریق Private Slack Channel ارائه می شود که در آن می توانیم از برچسبhere استفاده کنیم که مهندس وظیفه را برای پاسخگویی به صفحه نمایش می دهد. زمان پاسخ دهی آنها تقریباً فوری است و مهندسان متخصص واقعی هستند.

ما همچنین در موارد اضطراری در ایام تعطیلات به تیم سازمانی مستقیماً به تلفن شخصی دسترسی داریم.

سایر شرکتهای میزبان سازمانی که با آنها کار می کنیم پشتیبانی Slack را نیز ارائه می دهند ، اما سیستم صفحه بندی و در دسترس بودن آنها با SiteGround مطابقت ندارد.

4. گردش کار توسعه که مقیاس h4> است

تیم ما دارای روندهای مختلف آزمایش و استقرار است که به تنظیمات سفارشی ، کنترل مجوز و غیره نیاز دارد.

در طول 3 سال گذشته ، تیم سازمانی SiteGround در کنار توسعه دهندگان ما کار کرده است تا علاوه بر ایجاد گردش کار جدید ، بلکه برای اطمینان از نرمترین روند ، کارهای موجود را نیز بهبود بخشد.

نیازی به گفتن نیست ، آنها ابزارهای سفارشی برای بهبود سرعت و قابلیت اطمینان وب سایت های مختلف ما بر اساس نیازهای ویژه سیستم عامل ساخته اند.

5. با خدمات بومی Google سریعتر به بازار بروید h4>

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از یک پلت فرم ابری مانند آمازون یا گوگل خدمات بومی آنها است.

به جای اتلاف وقت در توسعه و مدیریت راه حل های سفارشی ، SiteGround از خدمات بومی Google برای حل سریعتر و با اطمینان بیشتر مشکلات استفاده می کند.

به عنوان مثال ، Google’s Cloud SQL به سادگی جایگزین نرم افزار مدیریت خوشه MySQL سفارشی شده است که کار را کارآمدتر کرده است.

به جای استفاده از سیستم هشدار و نظارت داخلی ، SiteGround از یکپارچه سازی هوشمند Google Stackdriver برای رصد هر نمونه ماشین مجازی از مناطق مختلف استفاده می کند ، بنابراین ما می توانیم با استفاده از خرابی خودکار از حداکثر زمان کار اطمینان حاصل کنیم.

ما همچنین جستجوی وبلاگ WPBeginner را با API جستجوی سفارشی Google انجام دادیم ، بنابراین اکنون می توانید نتایج جستجوی سایت WPBeginner را بدون هیچ یک از Google Ads که قبلا نشان داده شده بود ، مشاهده کنید.

همچنین برنامه هایی برای استفاده از سایر خدمات Google Cloud وجود دارد که ما برای باز کردن قفل عملکرد و قابلیت اطمینان باز می شویم.

6. کاهش هزینه ها و پیچیدگی با حداکثر عملکرد h4>

همین شش ماه پیش ، من یک پست وبلاگ نوشت برجسته کردن زیرساخت سفارشی که با ارائه دهنده میزبانی قبلی خود ایجاد کرده ایم. در حالی که این تنظیمات قدرتمند بود ، اما در مورد مدیریت هزینه ها و پیچیدگی های زیادی را به همراه داشت.

از آنجا که تیم سازمانی SiteGround طی سه سال گذشته در وب سایت های تجارت الکترونیکی ما با ما کار کرده است و آنها مرتباً با سایر مشتریان سازمانی نیز کار می کنند ، بسیاری از فرایندها را ساده کرده اند.

تیم آنها می داند چگونه بدون معرفی خدمات پیچیده ، حداکثر بهبود عملکرد را باز کند.

وب سایت جلویی ما (که خوانندگان می بینند) مانند همیشه سریع شعله ور ماند. اما ما در عملکردهای گسترده و صفحات غیرمستقیم قفل بهبود عملکرد عظیم را باز کردیم.

به طور متوسط ​​در صفحات لغو نشده شاهد بهبود 72 تا 100 درصدی هستیم.

در اینجا یک تصویر از زمان بارگیری مدیر وجود دارد:

WPBeginner Admin Speed on SiteGround Hosting

افکار نهایی – مرور SiteGround h4>

من برای اولین بار در سال 2013 آزمایش و توصیه SiteGround را شروع کردم. از آن زمان ، من مشاهده کردم که آنها با حفظ خدمات درجه یک مشتری ، پیشرفت های چشمگیری در سیستم عامل خود انجام می دهند.

در سال 2015 ، یکی دیگر از وبلاگ های معروف خود را به SiteGround تغییر دادم. در آن زمان آن وبلاگ سالانه چند صد میلیون بازدید از صفحه داشت (من آن وب سایت را در سال 2018 فروختم).

بعد از اینکه دیدم SiteGround چگونه وب سایت را به طور کارآمد مدیریت می کند ، ما به آرامی شروع به انتقال سایت های دیگر خود در SiteGround کردیم.

در سال 2017 ، برای شروع جابجایی وب سایت های تجارت الکترونیکی خود ، در برنامه میزبانی سازمانی آنها ثبت نام کردیم. طی سه سال گذشته ، CTO و توسعه دهندگان اصلی ما با SiteGround همکاری نزدیک داشته اند.

تیم آنها شامل Hristo ، Daniel ، Ivan S و Ivan Y بارها و بارها اعتماد ما را جلب کرده است. شما می دانید وقتی مشتری پرداخت کننده (من) برای شما یک سبد هدیه کریسمس می فرستد درست است.

به همین دلیل وقتی پس از آخرین فروش جمعه سیاه ، مجدداً ارزیابی فناوری خود را انجام دادیم ، تصمیم آسان برای من این بود که سرانجام WPBeginner و چند سایت دیگر را به SiteGround منتقل کنم ، بنابراین می توان آنها را با همان تیم متخصص مدیریت کرد.

در حالی که WPBeginner در طرح میزبانی شرکت SiteGround است ، من همچنین تعداد کمی وب سایت در میزبانی مشترک آنها و دو سایت در سرورهای اختصاصی آنها دارم.

من SiteGround را برای وب سایت های با هر اندازه و اندازه بسیار توصیه می کنم. چه به میزبانی وردپرس نیاز دارید ، میزبانی تخصصی ووکامرس ، یا حتی راه حل سفارشی میزبانی شرکت مانند آنچه ما داریم ، بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

همه برنامه های آنها اکنون در Google Cloud Platform در حال اجرا است ، آنها پنهان سازی پویا + بهینه سازی سرعت ، یک جادوگر راه اندازی هدایت شده ، همراه با مرحله بندی و سایر ابزارهای گردش کار هوشمند را ارائه می دهند.

در بهترین بخش این است قیمت گذاری خود را در همه زمینه ها بسیار رقابتی است. برنامه های راه اندازی 3.95 دلار در ماه است و برنامه GoGeek آنها 11.95 دلار در ماه است که 70٪ پایین تر از سایر سیستم عامل های میزبانی مدیریت شده است.

اگر بخواهم SiteGround را نمره دهم ، از 5 به آنها 5 ایده آل می دهم.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. اگر به فکر تغییر میزبانی وب هستید و می خواهید یک ارائه دهنده میزبانی وب داشته باشید که در عین ارائه پشتیبانی عالی ، وب سایت شما را سریع کند ، قطعاً سایت سایت را بررسی کنید .

افشای کامل: نه ما برای نوشتن این بررسی SiteGround هزینه ای دریافت نکردیم. ما از پرداخت هزینه های سایت SiteGround خوشحالیم. آنها یک برنامه ارجاع برای همه مشتریان خود دارند ، بنابراین اگر تصمیم دارید از SiteGround با کلیک روی پیوند ارجاع ما در این مقاله استفاده کنید ، کمیسیون کمی دریافت خواهیم کرد. با این وجود ما فقط سرویس هایی را پیشنهاد می دهیم که شخصاً از آنها استفاده می کنیم و معتقدیم برای خوانندگان ما ارزش افزوده خواهد داشت.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/reasons-why-wpbeginner-switched-to-siteground-hosting/.

دیدگاهتان را بنویسید