6 بهترین پلاگین کشویی وردپرس – عملکرد + کیفیت (مقایسه شده)

آیا می خواهید یک اسلایدر در سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ ده ها افزونه کشویی وردپرس در بازار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

با این وجود ، همه پلاگین های کشویی برابر نیستند. اکثر آنها اسکریپتهای زیادی را بارگیری می کنند که وب سایت شما را کند می کند.

در این مقاله ، برترین افزونه های کشویی وردپرس را بر اساس سرعت ، سهولت استفاده و ویژگی های کلی آنها مقایسه خواهیم کرد. هدف یافتن بهترین پلاگین کشویی وردپرس از نظر عملکرد و کیفیت است.

Best WordPress slider plugins compared

مشکل لغزنده های وردپرس h4>

اکثر اسلایدرهای وردپرس کند هستند. اگر به درستی کد نباشد ، یک نوار لغزنده می تواند زمان بارگیری صفحه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اگر سرویس میزبانی وردپرس را انتخاب کنید ، سرور ممکن است حتی کندتر از حد معمول نیز پاسخ دهد.

مشکل دیگر افزونه های کشویی وردپرس سهولت استفاده است. بیشتر آنها نفخ کرده و با منحنی یادگیری برای مبتدیان همراه هستند.

آخرین اما نه کمترین ، شما می خواهید مطمئن شوید که اسلایدر وردپرس شما از نظر موبایل پاسخگو باشد. بسیاری از آنها نیستند.

بنابراین چگونه می توان صدها پلاگین کشویی را مرور کرد و همه این موارد را بررسی کرد؟ خوب ، شما مجبور نیستید ما تحقیق را برای شما انجام داده ایم و در زیر نتایج ما برای بهترین اسلایدر وردپرس آورده شده است.

مدعیان بهترین افزونه کشویی وردپرس h4>

به خاطر این مقاله ، ما پلاگین های کشویی وردپرس را که بهترین و توصیه شده هستند ، انتخاب کردیم. در حین انجام تحقیقات ، متوجه شدیم که این پلاگین های کشویی از پرکاربردترین و توصیه شده ترین ها هستند.

ما تصمیم گرفتیم چند تست ساده انجام دهیم و ببینیم عملکرد هر یک از آنها چگونه است. معیارهایی که ما بدنبال آن هستیم سرعت ، سهولت استفاده ، ویژگی ها و سازگاری است.

آماده است ، شروع می کنیم.

سرعت – سریعترین افزونه اسلاید وردپرس کدام است؟ h4>

مشکل شماره 1 اسلایدرها این است که می توانند وب سایت شما را کند کنند. عملکرد و سرعت نه تنها بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد ، بلکه آنها همچنین تأثیر قابل توجهی در SEO دارند.

به همین دلیل سرعت کشویی در بالای مقایسه قرار دارد. ما می خواهیم ببینیم که سریعترین پلاگین کشویی کدام است و سپس ویژگیهای آنها را مقایسه خواهیم کرد تا ببینیم آیا تأثیر عملکرد قابل توجیه است.

برای فهمیدن این موضوع ، ما هر پلاگین کشویی را در یک سایت آزمایشی وردپرس نصب کردیم. ما برای ایجاد یک نوار لغزنده ، همین تصاویر را بارگذاری کردیم. ما هیچ تنظیم دیگری تغییر ندادیم و لغزنده را در یک صفحه خالی وردپرس جاسازی کردیم.

پس از آن ، ما از ابزار تست سرعت Pingdom برای اجرای آزمون استفاده کردیم. در زیر نتایج آزمون ما برای هر پلاگین کشویی آورده شده است.

همانطور که در نمرات بالا مشاهده می کنید ، Soliloquy سریعترین بارگذاری اسلایدر وردپرس در آزمونهای ما بود. MetaSlider از نزدیک دنبال می شود.

اگر می خواهید یک سایت سریع وردپرس با عملکرد بالا داشته باشید ، Soliloquy بهترین اسلایدر وردپرس برای شما است.

حال ممکن است فکر کنید که سایر اسلایدرها نیز عملکرد خوبی داشته اند. چرا فکر می کنیم Soliloquy سریعترین است؟

اگر متوجه نتایج آزمایش شوید ، خواهید دید که Soliloquy بدون بارگذاری بر سرعت ، اندازه بارگذاری صفحه را افزایش داده است.

این با استفاده از یک ترفند کوچک و ظریف به دست می آید. در اصل ، ابتدا اسلاید جلد شما را بارگیری می کند و سپس اسلایدهای دیگر به صورت غیر همزمان بارگیری می شوند. به عبارت دیگر ، می توانید تصاویر لغزنده با کیفیت بالا را با حداقل تأثیر بر عملکرد بارگذاری کنید.

سهولت استفاده – کدام اسلایدر وردپرس تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد؟ h4>

ایجاد اسلایدر به همان سادگی که ما دوست داریم نیست. در رابط کاربری تمام افزونه های کشویی برتر وردپرس زبان فنی بسیار زیادی استفاده شده است.

ما می خواهیم پلاگین کشویی ما برای مبتدیان مناسب باشد و چیزی خارج از چارچوب کار باشد. بیایید ببینیم که مدعیان برتر ما در این زمینه چگونه عمل می کنند.

گفتگوی گفتاری h4>

Soliloquy برای مبتدیان ترین پلاگین کشویی وردپرس در لیست ما است. به سادگی می توانید یک اسلایدر جدید ایجاد کنید و سپس تصاویر خود را بکشید و رها کنید.

از سایر موارد مانند تغییر اندازه تصاویر ، انتخاب یک موضوع کشویی ، سبک ناوبری و غیره مراقبت می کند. برای ذخیره لغزنده ، می توانید دکمه انتشار را فشار دهید.

Soliloquy user interface

دلیل آسان بودن استفاده این است که از دستورالعمل های کدگذاری وردپرس استفاده می کند و با رابط مدیر بومی WordPress شما ترکیب می شود. Soliloquy دارای یک رابط کاربری ساده اما بصری برای ایجاد اسلایدها با استفاده از آپلود کننده رسانه پیش فرض وردپرس است.

افزودن اسلایدر خود به پست ها و صفحات وردپرس نیز نسیم است. Soliloquy به شما گزینه های مختلفی از جمله کد کوتاه ، بلوک ویرایشگر گوتنبرگ ، یک دکمه برای ویرایشگر کلاسیک قدیمی و یک ابزارک.

Soliloquy block in Gutenberg editor

MetaSlider

MetaSlider اسلایدر وردپرس دیگری با کاربرد آسان است. ایجاد یک اسلایدر جدید کاملاً ساده است و به طور خودکار از تمام تنظیمات فنی برای شما مراقبت می کند.

MetaSlider user interface

به شما امکان می دهد اسکریپت های مختلف کشویی ، موضوع و سبک های کشویی را انتخاب کنید ، عنوان ها و عناوین جستجوگرها را اضافه کنید و موارد دیگر مبتدیان می توانند همه این گزینه ها را نادیده بگیرند و به راحتی می توانند با استفاده از کد کوتاه ، بلوک گوتنبرگ ، ویجت یا برچسب الگو ، اسلایدر را در هر نقطه از سایت خود قرار دهند.

Smart Slider 3

Smart Slider 3 از رابط کاربری متفاوتی استفاده می کند که متفاوت از بقیه صفحات مدیریت وردپرس است. استفاده از آن تا حدودی آسان است و مبتدیان می توانند راه خود را پیدا کنند.

Smart Slider 3 user interface

با این وجود گزینه های زیادی را در خود جای داده است که کشف آن برای مبتدیان به همین سادگی امکان پذیر نیست. تجربه کلی کاربر رضایت بخش است و شما می توانید به راحتی با استفاده از بلوک پیش فرض ، کد کوتاه و برچسب الگو ، یک اسلایدر به پست ها و صفحات اضافه کنید.

اسلایدر توسط Nivo

Slider by Nivo یک پلاگین کشویی رایگان است که آسان و کاملاً مستقیم به جلو است. به راحتی می توانید تصاویر کشویی را با استفاده از Media uploader بارگذاری کرده و ترتیب کشویی را با کشیدن و رها کردن مجددا مرتب کنید.

با استفاده از همان رابط بارگذاری رسانه ، می توانید زیرنویس ، پیوند و متن جایگزین به تصاویر اسلاید خود اضافه کنید. همراه با کد کوتاه و برچسب الگو است بنابراین می توانید یک نوار لغزنده به پست ها ، صفحات و پرونده های الگو اضافه کنید.

Add new Nivo slider

Nivo Slider نوار لغزنده تصویری است و از ویدیو و سایر انواع چندرسانه ای پشتیبانی نمی کند. همراه با یک بسته زیبا از مضامین است که می توانید استفاده کنید و بسیاری از افکت های گذار را برای انتخاب انتخاب کنید. با این حال ، اگر روی ویژگی ها و گزینه ها حساب می کنید ، Nivo از سایر اسلایدرهای این لیست عقب است.

هر چیزی را اسلاید کنید h4>

اسلاید هر چیزی به شما امکان می دهد هر چیزی را به یک اسلایدر اضافه کنید. می توانید متن ، HTML ، عکس ، فیلم یا هر چیز دیگری که می خواهید اضافه کنید. استفاده از آن به آسانی مانند برخی دیگر از اسلایدرهای وردپرس یا بصری نیست و بسیاری از آنها به شما امکان می دهند انواع دیگری از محتوا را نیز اضافه کنید.

Slide Anything slide editor

شما باید تمام محتوای اسلاید خود را در داخل ویرایشگر HTML وارد کنید. این کار باعث می شود اسلایدهای خود را به همان شکلی که دوست دارید نگه دارید.

اسلایدر اصلی h4>

Master Slider یکی دیگر از افزونه های کشویی است که دارای رابط کاربری غیربومی است و از بقیه صفحات وردپرس متفاوت به نظر می رسد. استفاده از آن آسان است ، اما یافتن بسیاری از گزینه ها سخت است.

با انتخاب الگو شروع می شود و بطور خودکار برخی اسلایدهای نمایشی را برای شروع وارد می کنید. سپس می توانید آن اسلایدها را حذف کرده و اسلایدها را جایگزین کنید.

این قالب های زیبایی دارد و با استفاده از کد کوتاه ، بلوک گوتنبرگ و برچسب الگو می توان آن را به راحتی در پست ها ، صفحات و ستون های وردپرس وارد کرد.

Master Slider با مضامین وردپرس که به طور خودکار jQuery را در هر بار صفحه بارگیری می کنند ، بهترین عملکرد را دارد. اگر طرح زمینه شما چنین کاری انجام نمی دهد ، باید تنظیمات افزونه را تغییر دهید و آن را مجبور کنید تا دارایی ها را در بارگذاری صفحه بارگیری کند.

ویژگی ها – کدام پلاگین کشویی برای وردپرس گزینه های بیشتری را ارائه می دهد؟ h4>

اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید ایجاد نمایش اسلایدهای تصویری ساده است ، هر یک از افزونه های کشویی وردپرس رایگان در این لیست می توانند کار را انجام دهند.

با این حال ، Soliloquy و MetaSlider دارای ویژگی های بسیار بیشتری هستند. آنها کاملاً لغزنده پاسخگو هستند و در تمام دستگاه ها و اندازه صفحه به یک اندازه زیبا به نظر می رسند. هر دو از اسلایدهای ویدیویی ، فیلم های HTML 5 ، اسلایدهای محتوای ویژه ، مضامین ، انیمیشن ها و انتقال پشتیبانی می کنند.

هر دو رابط کاربری ساده و ساده ای دارند و هر دو دارای افزونه های اضافی هستند که می توانید برای افزودن ویژگی های بیشتر نصب کنید.

Soliloquy از ویژگی های کمی بیشتر مانند افزونه WooCommerce برای نمایش اسلایدهای محصول ، ادغام شبکه های اجتماعی ، افزودنی اینستاگرام و موارد دیگر برخوردار است.

قیمت گذاری h4>

هزینه عامل تعیین کننده دیگری است که ممکن است به کاربران در انتخاب یک پلاگین کشویی برای وردپرس کمک کند.

در اینجا قیمت مجوز سایت تک پلاگین ها وجود دارد.

از بین افزونه های پولی ممکن است Soliloquy ارزان ترین به نظر برسد ، اما مجوز سایت تک آنها به شما امکان دسترسی به همه افزودنی ها را نمی دهد. برای دسترسی به همه افزونه ها که 99 دلار هزینه دارند ، به مجوز توسعه دهنده نیاز دارید.

از طرف دیگر ، هر دو MetaSlider و Smart Slider 3 به شما امکان دسترسی به تمام افزونه ها را حتی با مجوز یک سایت می دهند.

نتیجه گیری – بهترین پلاگین کشویی وردپرس h4>

پس از مقایسه این افزونه ها با اطمینان می توان گفت که بهترین پلاگین کشویی وردپرس جایزه:

گفتگوی گفتگوی قوی>

سریعترین افزونه کشویی وردپرس در بازار است. این بهترین روش های کدگذاری را دنبال می کند ، بسیار مستند است ، گسترش آن برای توسعه دهندگان آسان است و استفاده از آن برای کاربران نیز آسان تر است.

برای دریافت 10٪ تخفیف بیشتر از کوپن Soliloquy استفاده کنید.

انتخاب دوم ما SmartSlider 3 . این توازن عملکرد و عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد. رابط کاربری برای مبتدیان و همچنین توسعه دهندگان آسان است.

امیدواریم این مقاله به سوالات مربوط به بهترین افزونه کشویی وردپرس از نظر عملکرد و کیفیت پاسخ دهد. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس برای بهبود عملکرد وب سایت شما.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-create-a-stunning-product-tour-with-slidedeck-2-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید