6 بهترین پلاگین پیام صوتی برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های پیام صوتی برای وردپرس هستید؟ افزودن ویژگی های صوتی / تصویری به وب سایت شما می تواند به افزایش تعامل کمک کند. در این مقاله ، بهترین پلاگین های پیام صوتی را برای وردپرس انتخاب کرده ایم که می توانید امتحان کنید.

Best voice message plugins for WordPress

1. شادی متن

Joy of Text

Joy of Text یک افزونه رایگان وردپرس برای ارسال پیام های متنی و صوتی است. این توانایی ایجاد گروه هایی را دارد که به شما امکان می دهد با 1 کلیک یادداشت های صوتی را برای چندین مشتری ارسال کنید. می توانید اعضا را اضافه یا حذف کنید. همچنین می توانید پیام های متنی به صدا ارسال کنید. نرم افزار دوستانه زبان آنها پیام شما را به راحتی به زبان مشتری تبدیل می کند.

با WooCommerce ادغام می شود که به معنی شما می توانید از طریق پیام های صوتی در مورد خریدهای آنها با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. به شما امکان می دهد پیام صوتی را با استفاده از برچسب هایی برای نام ، شماره و غیره مشتری سفارشی کنید.

نسخه پولی آنها دارای برچسب های سفارشی ، یکپارچه سازی ، مکالمه های موضوعی ، پشتیبانی از پیامک و موارد دیگر است.

2. SpeakPipe

SpeakPipe

SpeakPipe یک سرویس آنلاین است که به بازدیدکنندگان وب سایت شما اجازه می دهد پیام های صوتی ضبط شده را از وب سایت شما ارسال کنند. آنها یک افزونه پیام صوتی وردپرس را ارائه می دهند که وب سایت شما را به حساب SpeakPipe شما متصل می کند.

به شما امکان می دهد پیام های صوتی را به راحتی از بازدید کنندگان خود دریافت کنید. تمام پیام های صوتی به طور خودکار در حساب SpeakPipe شما ذخیره می شوند و بهترین قسمت این است که کاربران برای ارسال پیام های صوتی نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارند.

SpeakPipe معمولاً توسط پادکسترها و میزبانهای ویدئویی برای جمع آوری سوالات مخاطبان استفاده می شود. این به شما امکان می دهد در واقع یک سوال کاربر واقعی در پادکست داشته باشید. (راهنمای گام به گام ما را در نحوه ایجاد پادکست با استفاده از وردپرس).

3. هیویا

Heyoya

Heyoya یک افزونه رایگان نظرات و نظرات صوتی وردپرس است. به بازدیدکنندگان شما این امکان را می دهد تا یادداشت های صوتی را در نظرات وبلاگ . همچنین می توانید تعداد نامحدودی از نظرات صوتی را در سایت خود نمایش دهید. این به افزایش تعامل کاربر کمک می کند و SEO را بهبود می بخشد برای وبلاگ شما.

Heyoya از رسانه های غنی برای پشتیبانی صوتی ، تصویری و پیام کوتاه به راحتی استفاده می کند. شما همچنین می توانید نظرات مشتری و نظرات صوتی در کانال های رسانه های اجتماعی.

شما می توانید نظرات متوسط ​​در وردپرس داشبورد و بهترین پیام های صوتی را در وبلاگ های خود نمایش دهید. آنها ابزارهای ساده قابل تنظیم برای مدیریت تنظیمات نظرات صوتی را ارائه می دهند.

4. لوله

Pipe

Pipe یک افزونه وردپرس برای ضبط ویدیو و صدا است. به مشتریان شما این امکان را می دهد تا پیام های خود را به راحتی در وب سایت شما ضبط کنند. می توانید پیام های ویدیویی و صوتی را در داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید. از بسیاری از قالب های معروف مانند MP3 ، MP4 ، MOV ، FLV و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

لوله با همه برتر وردپرس عالی کار می کند طرح زمینه همچنین با افزونه های فرم تماس با وردپرس ، بنابراین بازدید کنندگان شما می توانند یک پیام ویدیویی را با فرم پیوست کنند. همچنین می توانید پیام های تصویری و صوتی را در هر پست یا صفحه وردپرس در سایت خود تعبیه کنید.

5. Twilio

Twilio

Twilio یک افزونه تماس صوتی وردپرس است. شما می توانید یک دکمه کلیک ساده برای تماس در سایت خود نمایش دهید و مشتریان شما می توانند با کلیک روی دکمه با شما ارتباط برقرار کنند. آنها باید شماره خود را در فرم اضافه کنند و Twilio نماینده شما را به طور خودکار به بازدید کننده متصل می کند.

تنظیمات آسان برای مدیریت تماس های شماست. Twilio دارای یک نسخه پولی است که دارای ویژگی های اضافی مانند امکان تماس مجدد برای کاربران ثبت نام شده ، اسپمرهای لیست سیاه ، پیام های خوش آمد گویی و موارد دیگر است.

Twilio با WooCommerce ادغام می شود تا اجازه دهد مشتریان شما هنگام خرید از صفحه محصول از فروشگاه آنلاین .

6. CometChat

CometChat

CometChat یک سرویس تعامل با کاربر است که کاربران مختلف را در وب سایت با ویژگی هایی مانند گپ نوشتاری ، گفتگوی صوتی و گپ ویدیویی به یکدیگر متصل می کند. این یک سرویس پولی با یک حساب آزمایشی رایگان است. آنها یک پلاگین وردپرس برای اتصال وب سایت شما با سرورهای خود ارائه می دهند.

این پیام های متنی در زمان واقعی ، اشتراک فایل ، چت گروهی ، برچسب ها ، شکلک ها ، اشتراک صفحه و سایر موارد را نشان می دهد. این برنامه به شما یک برنامه سفارشی برای مدیریت تماس ها ، پیام ها و یادداشت های صوتی مشتری می دهد. می توانید آن را در صفحه وردپرس جاسازی کنید یا در حالت اتصال در وب سایت خود نشان دهید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های پیام صوتی برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست عنوان بهترین نرم افزار پشتیبانی از گفتگوی زنده برای سایت وردپرس شما .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-voice-message-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید