6 بهترین نرم افزار حسابداری برای مشاغل کوچک (در مقایسه)

بسیاری از خوانندگان WPBeginner حرفه ای وب هستند و یکی از س questionsالاتی که اخیراً دریافت کردیم این بود: کدام یک از بهترین نرم افزارهای حسابداری برای متخصصان وب است؟ کار در مشاغل شخصی خود مستلزم حفظ حساب ، پیگیری درآمد ، هزینه ها ، مالیات ، فاکتورها و موارد دیگر است. خوشبختانه ، برخی از نرم افزارهای بسیار عالی وجود دارند که می توانند به شما در ساده سازی روند کمک کنند. ما در این مقاله بهترین نرم افزار حسابداری را برای مشاغل کوچک و متخصصان وب انتخاب کرده ایم.

Best Accounting Software for Small Businesses

چرا از یک نرم افزار حسابداری استفاده می کنید؟ h4>

هنگامی که تازه کار خود را شروع می کنید ، می توانید از یک صفحه گسترده ساده برای مدیریت امور مالی خود استفاده کنید. با این وجود هرچه درآمد و هزینه های شما رشد می کند ، اوضاع پیچیده تر می شود.

شما باید فاکتورها را پیگیری کنید ، پرداختهای آنلاین ، سایر درآمد ، هزینه ها و مالیات. اگر روند کار را ساده نکنید ، در نهایت زمان بیشتری را صرف این کارها می کنید و هنوز به درستی انجام نمی دهید.

یک نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تا به راحتی امور مالی خود را پیگیری کنید ، فاکتورها را مدیریت کنید ، حسابداری انجام دهید و به شما در محاسبه مالیات کمک کند. این به شما کمک می کند تا یک تن در وقت صرفه جویی کنید در حالی که به شما امکان می دهد پول خود را با کارایی بیشتری مدیریت کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین نرم افزارهای حسابداری برای متخصصان وب ، فریلنسرها و مشاغل کوچک بیندازیم.

بهترین نرم افزار حسابداری برای افراد حرفه ای h4>

ما به برترین نرم افزار حسابداری خواهیم پرداخت که توسط هزاران متخصص در سراسر جهان استفاده می شود. هدف ما برجسته کردن مواردی است که استفاده آسان ، مقرون به صرفه دارند و ویژگی های لازم را ارائه می دهند.

1. کتابهای سریع

Quickbooks

QuickBooks یکی از محبوب ترین نرم افزارهای حسابداری برای متخصصان وب و فریلنسرها است. به راحتی می توانید آن را به حساب های بانکی خود متصل کنید ، PayPal و کارت های اعتباری برای ضبط خودکار همه تراکنش های شما.

همچنین به شما امکان می دهد فاکتورهایی را برای مشتریان خود ارسال کنید و آنها را در داخل برنامه ردیابی کنید. مشتریان شما همچنین می توانند با کلیک بر روی دکمه پرداخت در فاکتور خود ، مستقیماً هزینه را پرداخت کنند.

QuickBooks حسابداری را برای افراد غیر حسابدار آسان می کند. این گزارش با گزارش های زیبایی ارائه می شود که به شما یک مرور سریع از امور مالی و همچنین گزارش های دقیق از همه هزینه ها ، درآمد و فاکتورهای شما می دهد.

مزیت دیگر استفاده از QuickBooks توانایی مدیریت مالیات است. اگر از نرم افزاری مانند TurboTax استفاده می کنید ، QuickBooks می تواند هنگام ثبت مالیات شما ، در یک زمان صرفه جویی کند.

این برنامه دارای برنامه های کاربردی آسان برای دستگاه های تلفن همراه است که به شما امکان می دهد رسیدها را بگیرید ، امور مالی را مدیریت کرده و گزارشات را در حین حرکت مشاهده کنید.

قیمت گذاری: برنامه های مشاغل کوچک از 10 دلار در ماه شروع می شود ، برنامه های خود اشتغالی از 5 دلار در ماه شروع می شود.

2. دفترداری Godaddy

GoDaddy BookKeeping

احتمالاً بسیاری از شما GoDaddy را به عنوان یکی از بزرگترین ها می شناسید شرکت های ثبت نام دامنه در جهان. با این حال ، آنها تعداد زیادی خدمات دیگر از جمله یک نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر برای مشاغل کوچک ارائه می دهند.

GoDaddy حسابداری به شما امکان می دهد حساب های فروشنده بانک ، کارت اعتباری ، آمازون ، Etsy ، eBay یا PayPal خود را با سیستم حسابداری خود همگام سازی کنید. سپس به طور خودکار تمام معاملات شما را ردیابی می کند و آنها را با گزارش سود و زیان کل شما که همیشه در بالا قابل مشاهده است نشان می دهد.

این برنامه همچنین شامل مدیریت فاکتور آسان ، با فاکتورهای مکرر و یکپارچه پرداخت از طریق Stripe یا PayPal. این برای مشاغل آزاد و مشاغل کوچک که به دنبال راه حل ساده تر برای حسابداری هستند بسیار مناسب است ، اما فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته ای است که در برنامه های دیگر در لیست پیدا خواهید کرد.

قیمت گذاری: از 3.99 دلار در ماه شروع می شود.

3. کتابهای تازه

Freshbooks

FreshBooks یک نرم افزار ایده آل برای فریلنسرها است. این یکی از آسانترین برنامه ها برای فاکتورها را برای فریلنسرها و متخصصین خود اشتغال ارسال و ردیابی کنید.

همچنین به شما امکان می دهد هزینه های خود را ردیابی کنید ، رسید بگیرید ، پروژه هایی را که روی آنها کار می کنید مدیریت کنید و پرداخت از مشتریان را بپذیرید. برای واریز مستقیم پرداخت ها با حساب های بانکی شما متصل می شود.

گزارش های زیبایی در داشبورد FreshBooks وجود دارد که باعث می شود حسابداری برای همه ساده باشد. این برنامه دارای یک برنامه موبایل است که به شما آزادی مشاهده و مدیریت امور را در حین حرکت می دهد.

قیمت گذاری: از 15 دلار در ماه شروع می شود.

4. Xero

Xero

Xero یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند حسابداری تحت وب برای افراد حرفه ای است و وب سایت های تجارت کوچک . این برنامه ها و ویژگی هایی را ارائه می دهد که با رشد نیازهای تجاری شما رشد می کنند.

Xero به شما کمک می کند تا به راحتی فاکتور ارسال کنید ، پرداختها را بپذیرید ، معاملات بانکی را مشاهده کنید ، مخاطبین را مدیریت کنید و موارد دیگر. شما می توانید حساب های چند ارز ایجاد کنید ، اگر کارمند دارید حقوق و دستمزد را مدیریت کنید و حتی پروژه های خود را در داخل برنامه مدیریت کنید.

رابط کاربری ساده و آسان با ابزارهای گزارشگری زیبا ارائه می دهد. این برنامه دارای ویژگی های بسیاری است که بسیاری از آنها احتمالاً هرگز به عنوان فریلنسر استفاده نخواهید کرد ، اما ممکن است با رشد شغلی به آنها نیاز داشته باشید.

قیمت گذاری: برنامه شروع کننده هر ماه 9 دلار هزینه دارد ، اما بسیار محدود است. شما به یک طرح استاندارد نیاز دارید که هزینه آن هر ماه 30 دلار است.

5. موج

Wave

Wave یک نرم افزار حسابداری رایگان برای مشاغل کوچک ارائه می دهد. به شما امکان می دهد با اتصال حساب های بانکی و کارت اعتباری خود به برنامه ، به راحتی همه امور مالی خود را مدیریت کنید. سپس کلیه معاملات شما را ردیابی می کند و آنها را در گزارش های قابل فهم ارائه می دهد.

همچنین به شما امکان می دهد فاکتورهای دستی ، خودکار و تکراری ارسال کنید. با استفاده از برنامه تلفن همراه ، می توانید رسیدها را در حین حرکت ضبط کنید و موارد را از هرجایی پیگیری کنید.

استفاده از نرم افزار اساسی رایگان است. با این وجود ، برای پرداخت کارت اعتباری 2.9٪ + 30 سنت در هر معامله ، و برای انتقال ACH 1٪ در هر تراکنش ، هزینه تراکنش وجود دارد. اگر کارمند دارید ، پس باید بدانید که نرم افزار حقوق و دستمزد آنها پولی است و در برنامه رایگان گنجانده نشده است.

قیمت گذاری: نرم افزار حسابداری رایگان ، هزینه های معامله و نرم افزار حقوق و دستمزد پرداخت شده.
6. کتابهای زوهو

Zoho Books

زوهو یک معروف است نرم افزار CRM . با استفاده از Zoho Books ، آنها نرم افزار حسابداری حرفه ای را به مجموعه برنامه های خود اضافه می کنند. بزرگترین مزیتی که با استفاده از Zoho کسب خواهید کرد این است که از برنامه های CRM آنها استفاده می کنید.

با برنامه های دیگر در اکوسیستم آنها و همچنین چندین درگاه پرداخت ، حساب های بانکی و کارت های اعتباری شما ارتباط خوبی دارد. با این کار می توانید حسابداری خود را کاملاً خودکار کنید.

همچنین می توانید با دسترسی به پورتال مشتری خود ، معاملات را با مشتری خود به اشتراک بگذارید. حتی می توانید ویژگی پرداخت انبوه را فعال کنید تا سریعتر توسط مشتریان خود پرداخت کنید.

قیمت گذاری: از 9 دلار در ماه شروع می شود.

نتیجه گیری h4>

اگر به دنبال جامع ترین راه حل هستید ، توصیه می کنیم از کتابهای سریع .

اگر شما صاحب مشاغل کوچکی هستید که فقط یک راه حل ساده می خواهید ، پس توصیه می کنیم نگاهی به حسابداری GoDaddy .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین نرم افزار حسابداری را برای مشاغل کوچک ، متخصصان و فریلنسرها پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در بهترین خدمات تلفنی مشاغل و بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-accounting-software-for-small-businesses-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید