6 بهترین مکان برای استخدام توسعه دهندگان وردپرس

آیا به دنبال بهترین مکان ها برای استخدام توسعه دهندگان وردپرس هستید؟ وردپرس یک پلت فرم محبوب است و شما هزاران نفر را پیدا خواهید کرد که خدمات توسعه وردپرس را ارائه می دهند. همه آنها مهارت ، تجربه و تخصص یکسانی ندارند. در این مقاله ما بهترین مکان ها را برای استخدام توسعه دهندگان وردپرس با مهارت و تجربه مناسب برای کار به شما نشان خواهیم داد.

Best places to hire WordPress developers

چرا و در چه مواردی باید یک توسعه دهنده وردپرس را استخدام کنید h4>

استفاده از وردپرس کاملاً آسان است و اکثر افراد نیازی به استخدام کسی در یک وب سایت ایجاد کنید . با این حال ، با رشد وب سایت ، هزینه های شما نیز افزایش می یابد. به ساخت وب سایت وردپرس برای جزئیات بیشتر واقعا چقدر هزینه دارد.

بسیاری از مشاغل کوچک می توانند با استفاده از روش DIY با موفقیت کار کنند. آنها همچنین می توانند با استفاده از بیشترین ابزارها و افزونه های رایگان ، هزینه را پایین نگه دارند.

هنگامی که وب سایت شما شروع به کسب درآمد می کند ، می توانید یک قالب وردپرس سفارشی یا پلاگین های سفارشی. در این صورت ، شما باید به دنبال یک توسعه دهنده باشید تا به شما کمک کند کار را به درستی انجام دهید.

بیایید نگاهی به بهترین مکان ها برای استخدام توسعه دهندگان وردپرس بیندازیم.

1 قابل کدگذاری

Codeable

Codeable بستر شماره 1 برون سپاری برای کارهای مرتبط با وردپرس است. برخلاف سایر سیستم عامل های برون سپاری ، Codeable هر یک از توسعه دهندگان را پیش نمایش می دهد و اطمینان حاصل کنید که آنها مراحل دقیق بررسی را انجام می دهند.

کار شما با کارشناسان Codeable 100٪ بدون خطر است! Codeable پشت سر شما ایستاده و در صورت عدم رضایت از نتایج ، بازپرداخت کامل را به شما ارائه می دهد.

به همین دلیل Codeable بهترین پیشنهاد ما برای مشاغلی است که به دنبال کمک برون سپاری وردپرس هستند.

2. Toptal

Toptal

Toptal یک شبکه انحصاری از برترین توسعه دهندگان نرم افزار ، طراحان و کارشناسان امور مالی مستقل در جهان است.

آنها یک فرآیند غربالگری دقیق دارند و فقط با بهترین استعدادهای جهان کار می کنند. این همچنین بدان معناست که استخدام یک فریلنسر از Toptal هزینه شما بیش از حد معمول است.

کاربران ما هنگام کار با توسعه دهندگان از Toptal نتایج بسیار خوبی گزارش کرده اند.

از آنجا که Toptal فقط بهترین استعداد را برجسته می کند ، نرخ هر متخصص بالاتر از سایت های دیگر است. با این حال ما دریافتیم که چندین متخصص در شبکه های دیگر که نرخ آنها بسیار کمتر است ، برای استخدام نیز در دسترس هستند.

اگر مایلید کار پا را انجام دهید ، در هنگام کار با یک توسعه دهنده برجسته وردپرس در هزینه های خود صرفه جویی زیادی خواهید کرد.
3 <.>

Upwork

Upwork یکی از بزرگترین بازارهای مشاغل آنلاین است. شما می توانید یک شغل را به صورت آنلاین با توضیحات دقیق ارسال کنید و داوطلبان احتمالی می توانند برای شغل شما پیشنهاد دهند.

هر توسعه دهنده مشخصات مفصلی دارد و Upwork چندین شاخص در مورد تجربه گذشته ، مشاغل تکمیل شده ، رتبه بندی ، آزمون مهارت و موارد دیگر به شما نشان می دهد.

می توانید بهترین توسعه دهندگان را انتخاب کرده و با آنها مصاحبه کنید. سیستم عامل هایی مانند Upwork معمولاً دارای تمام سطوح توسعه دهندگان با مهارت ها و تجربه های مختلف هستند. این همچنین بدان معنی است که شما می توانید تعادل بین بودجه و توسعه دهنده ای را که می خواهید برای کار استخدام کنید پیدا کنید.

4. فریلنسر

Freelancer

Freelancer.com یکی دیگر از بازارهای آنلاین شغل بسیار بزرگ است. مشابه سایر سیستم عامل های این چنینی ، جامعه بزرگی از فریلنسرها از جمله توسعه دهندگان وردپرس دارد.

فریلنسر مشخصات مفصلی از هر فریلنسر را که می توانید مرور کنید حفظ می کند. همچنین می توانید مستقیماً با فریلنسر مصاحبه کرده و ارتباط برقرار کنید تا درباره مهارت ها و تجربیات وی بیشتر بدانید.

برای هر لیست شغلی ، از همه سطوح فریلنسر پاسخ خواهید گرفت. اگرچه این بدان معناست که شما می توانید یک توسعه دهنده خوب با نرخ پایین تری بدست آورید ، اما همچنین به این معنی است که باید دقت لازم را انجام دهید.

5. WPhired

WPhired

WPhired یک تابلوی شغلی خاص وردپرس است که در میان برترین شرکتهای وردپرس و فریلنسرها. به شما امکان می دهد لیست شغلی خود را به صورت رایگان اضافه کنید. با این حال ، می توانید در لیست های پولی مشترک شوید تا شغل خود را برای مدت طولانی تری برجسته یا برجسته کنید.

همچنین می توانید کنسرت های نیمه وقت ، تمام وقت و مستقل اضافه کنید. توسعه دهندگان می توانند رزومه خود را با ایجاد یک حساب کاربری ارسال کنند. با این حال ، پلت فرم همچنین به کاربران اجازه می دهد بدون ایجاد حساب کاربری برای این شغل درخواست دهند. این کار تمام کار غربالگری و دقت کافی را به عهده شما می گذارد.

6. مشاغل وردپرس

Jobs WordPress

وب سایت مشاغل وردپرس توسط افراد پشتیبان WordPress.org یک صفحه مشاغل رسمی است که به طور رسمی نگهداری می شود. ارسال شغل رایگان است و حتی نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

لیست های شغلی به طور مرتب در گروه ها طبقه بندی می شوند. توسعه دهندگان علاقه مند می توانند با استفاده از روش توصیف شده توسط شما در لیست کار با شما تماس بگیرند. سپس می توانید به ارزیابی خود بپردازید. WordPress.org لیست های شغلی را تأیید نمی کند و هیچ کنترلی روی اینکه چه نوع توسعه دهندگان با شما تماس می گیرند ندارد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مکانها را برای استخدام توسعه دهندگان وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از باید دارای افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری باشند .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-places-to-hire-wordpress-developers/.

دیدگاهتان را بنویسید