6 بهترین دروازه پرداخت WooCommerce برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین درگاه های پرداخت WooCommerce برای فروشگاه آنلاین ؟

انتخاب درگاه مناسب WooCommerce برای پرداخت ها تصمیم بسیار مهمی است. این تأثیرات طولانی مدت بر موفقیت و پایداری تجارت آنلاین شما خواهد داشت.

در این مقاله ، ما بهترین دروازه های پرداخت WooCommerce برای وردپرس را مقایسه خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید گزینه مناسب را برای تجارت خود انتخاب کنید.

Comparing the best WooCommerce payment gateways

نحوه انتخاب بهترین دروازه پرداخت WooCommerce

اگر تازه شروع کرده اید فروشگاه WooCommerce ، سپس با تصمیم برای انتخاب و راه اندازی درگاه پرداخت روبرو خواهید شد.

درگاه های پرداخت ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث هستند که به شما امکان می دهند پرداخت آنلاین را در فروشگاه تجارت الکترونیک خود بپذیرید.

با این حال ، همه آنها سیاست ها ، نرخ پردازش و ویژگی های یکسانی ندارند. انتخاب یک درگاه پرداخت نامناسب ، هزینه های شما را افزایش می دهد و در دراز مدت به کسب و کار شما آسیب می رساند.

در زیر چند جنبه مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب درگاه پرداخت WooCommerce در نظر بگیرید.

1 هزینه های معامله

اکثر درگاه های پرداخت WooCommerce برای هر معامله ای که در فروشگاه شما انجام می شود هزینه ای را دریافت می کنند. این هزینه می تواند براساس موقعیت کسب و کار شما ، نوع کارت مشتری ، درگاه پرداختی که انتخاب کرده اید و غیره متفاوت باشد.

می توانید با تحمیل بار به دوش مشتریان خود این مشکل را برطرف کنید. با این حال ، این بدان معنی است که شما مجبور خواهید بود قیمت محصولات را افزایش دهید و مشتریان شما ممکن است با هزینه کمتری محصولات مشابه را در جای دیگر پیدا کنند.

متناوباً ، می توانید هزینه های معامله را با سایر ارائه دهندگان مقایسه کنید و سعی کنید تعادل مناسبی بین هزینه های معامله و سایر ویژگی ها پیدا کنید.

2. سایر اتهامات

غیر از هزینه های معامله ، برخی از ارائه دهندگان خدمات پرداخت WooCommerce ممکن است هزینه های اضافی را نیز از شما بگیرند. این می تواند هزینه ها ، هزینه های نگهداری حساب ، یا هزینه های برداشت بانکی را تنظیم کند.

این اتهامات می تواند مخصوصاً برای مشاغل تازه تاسیس آزار دهنده باشد.

3. پرداختهای دوره ای

بسیاری از مشاغل محصولات مبتنی بر اشتراک را می فروشند ، مانند برنامه های عضویت ، یا دوره آنلاین . در این صورت ، ممکن است بخواهید به دنبال ویژگی پرداخت های دوره ای باشید.

برخی از درگاه های پرداخت به مشتریان نیاز دارند که هر معامله را به صورت دستی انجام دهند و از پرداخت های مکرر پشتیبانی نمی کنند. اگر کسب و کار شما نیاز به تمدید خودکار دارد حتماً این گزینه را بررسی کنید.

4. در دسترس بودن در منطقه هدف

شما

در مرحله بعدی ، باید اطمینان حاصل کنید که سرویس پرداختی را که انتخاب می کنید در کشور شما و در کشور مشتریان شما در دسترس باشد.

به عنوان مثال ، اگر بیشتر مشتریان شما در اروپا مستقر هستند ، ممکن است بخواهید به دنبال یک سرویس پرداخت باشید که در آن منطقه به طور گسترده در دسترس و محبوب باشد.

این اطلاعات را در وب سایت هر درگاه پرداخت در بخش “کشورهای پشتیبانی شده” خواهید یافت. اگر نمی توانید این اطلاعات را پیدا کنید ، برای اطمینان از طریق ایمیل آنها را ارسال کنید.

اینها فقط مهمترین مواردی هستند که باید جستجو کنید. همچنین ممکن است بخواهید ویژگی های دیگری را که ممکن است مورد نیاز تجارت شما باشد ، مشاهده کنید. به عنوان مثال ، بازپرداخت آسان ، امنیت اضافی ، تأیید صحت و انطباق قانونی براساس منطقه شما.

همانطور که گفته شد ، اکنون بیایید نگاهی به برخی از بهترین دروازه های پرداخت WooCommerce برای وردپرس بیندازیم و ببینیم که آنها چگونه این نیازها را جمع می کنند.

برترین دروازه های پرداخت WooCommerce برای وردپرس h4>

WooCommerce از یک درگاه پرداخت از طریق پسوند پشتیبانی می کند. این افزونه ها افزونه های ووکامرس که آن خدمات پرداخت را در روند پرداخت ووکامرس شما ادغام می کند.

موارد زیر محبوب ترین درگاه پرداخت WooCommerce است که هزاران کسب و کار در سراسر جهان به آن اعتماد دارند.

1. راه راه

Stripe

Stripe محبوب ترین درگاه پرداخت برای پذیرش پرداخت های کارت اعتباری است در وب سایت شما WooCommerce با پشتیبانی داخلی برای انتخاب Stripe به عنوان درگاه پرداخت شما ارائه می شود.

از همه کارتهای اعتباری و اعتباری برتر پشتیبانی می کند. مشتریان شما همچنین می توانند با استفاده از Apple Pay ، Google Pay و Alipay پرداخت کنند.

Stripe در بیش از 40 کشور موجود است و از بیش از 135 ارز پشتیبانی می کند. هزینه راه اندازی یا هزینه سالانه برای Stripe وجود ندارد ، اما آنها برای هر تراکنش 2.9٪ + 30 ¢ هزینه می گیرند.

همچنین یک تجربه بهتر پرداخت را ارائه می دهد. مشتریان شما در هنگام پرداخت در وب سایت شما می مانند ، و این کار در تلفن همراه و همچنین دسک تاپ به راحتی انجام می شود.

Stripe از پرداخت های دوره ای پشتیبانی می کند و می تواند با هر اشتراک یا افزونه عضویت در وردپرس .

توجه : اگر می خواهید بدون دردسر مدیریت یک سیستم کامل تجارت الکترونیکی ، یک فرم پرداخت ساده برای کمک های مالی یا سفارشات آنلاین ایجاد کنید ، به WPForms که فرم های راه راه برای وردپرس .

2. استاندارد PayPal

PayPal

PayPal یکی از محبوب ترین خدمات پرداخت موجود در فروشگاه های تجارت الکترونیک است. WooCommerce با پشتیبانی داخلی برای استفاده از PayPal در فروشگاه آنلاین شما ارائه می شود.

PayPal به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پرداخت ، خدمات متنوعی را برای تجارت شخصی ، مشاغل و تجارت الکترونیکی ارائه می دهد.

در ده ها کشور موجود است ، اما محدودیت های مختلفی در برخی کشورها وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که در کشور شما و همچنین مشتریان هدف پشتیبانی می شود.

برنامه افزودنی استاندارد PayPal برای ووکامرس به یک حساب تجاری PayPal نیاز دارد. این یک تجربه پرداخت در محل ارائه نمی دهد که به این معنی است که مشتریان شما برای تکمیل خرید به وب سایت PayPal هدایت می شوند.

هزینه های PayPal براساس نوع حساب شما و تعداد / حجم فروش شما بستگی دارد. این تأثیر قابل توجهی در کسب و کار شما می گذارد ، و شما می خواهید قبل از آن آنها را بررسی کنید.

توجه: اگر همه آنچه شما نیاز دارید یک فرم پرداخت PayPal برای مشاغل خود است ، لطفاً WPForms . به شما امکان می دهد به راحتی فرم پرداخت کمک مالی را برای سازمان های غیر انتفاعی ایجاد کنید>> پرداخت ها و کمک های مالی را از طریق PayPal بپذیرید .

3. WooCommerce PayPal Pro

PayPal Pro

PayPal Pro for WooCommerce یک برنامه افزودنی پولی است که توسط افراد پشت WooCommerce توسعه یافته است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا با تجربه بهتر پرداخت از PayPal استفاده کنید و به مشتریان امکان می دهد خرید را بدون ترک وب سایت خود انجام دهند.

در انگلیس ، ایالات متحده و کانادا موجود است ، اما برای استفاده از آن به یک حساب بازرگان PayPal نیاز دارید. اگر محل کار شما در استرالیا است ، پس می توانید از آن با حساب PayPal Pro Payflow استفاده کنید.

از پرداختهای مکرر پشتیبانی نمی کند ، به این معنی که برای وب سایت عضویت محصولات مبتنی بر اشتراک.

PayPal pro به پرداخت ماهانه نیاز دارد و هزینه معاملات بسته به کشور متفاوت است. این امر باعث گران شدن آن برای یک تجارت جدید می شود.

4. مربع

Square

Square یکی دیگر از درهای پرداخت عالی فروشگاههای WooCommerce است. مخصوصاً برای فروشگاههای دارای مکان فیزیکی ، تحویل کالا و سایر گزینه های فروش.

میدان در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، ژاپن و انگلیس موجود است. هزینه تراکنش برای هر کشور متفاوت است ، اما نرخ معامله ثابت را ارائه می دهد.

WooCommerce Square Extension محصول را بین وب سایت و حساب Square شما همگام سازی می کند. همچنین می توانید محصولات را به حساب Square خود اضافه کنید و آنها به فروشگاه WooCommerce شما اضافه می شوند.

علاوه بر این ، هنگامی که در کنار اشتراکهای WooCommerce .

5. مجوز Net.

را مجاز کنید

Authorize.Net

Authorize.Net یک درگاه پرداخت محبوب است استفاده شده توسط هزاران کسب و کار. این برای بازرگانان مستقر در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، اروپا یا استرالیا در دسترس است

افزونه Authorize.Net for WooCommerce با استفاده از کارت های اعتباری فرآیند پرداخت یکپارچه را به مشتریان شما ارائه می دهد. وقتی وب سایت شما در سرورهای Authorize.Net به طور ایمن پردازش می شود ، مشتریان وب سایت شما را ترک نمی کنند.

برنامه افزودنی همچنین از پرداخت های مکرر برای اشتراک های WooCommerce پشتیبانی می کند. کاربر پسند است و به کاربران امکان می دهد روش پرداخت خود را ذخیره کرده و مجدداً از آن استفاده کنند.

توجه : می توانید فرم پرداخت Autize.Net را با WPForms . این برای وب سایت هایی که به یک بستر کامل تجارت الکترونیکی نیاز ندارند مناسب است.

6. پرداخت های ووکامرس

WooCommerce Payments

پرداخت های WooCommerce یک پرداخت است راه حل ارائه شده توسط افراد پشت WooCommerce. این یک تجربه بهتر پرداخت و یک درگاه پرداخت کاملاً یکپارچه برای فروشگاه شما ارائه می دهد.

در حال حاضر ، WooCommerce Payments فقط برای بازرگانان مستقر در آمریکا در دسترس است که محصولات خود را به دلار آمریکا می فروشند.

ساختار کارمزد پرداخت به شما پیشنهاد می شود که 2.9٪ + 0.30 $ برای هر تراکنش برای کارتهای صادر شده در ایالات متحده تعیین شده است. هزینه اضافی 1٪ برای کارتهای خارج از ایالات متحده. این امر نسبت به سایر راه حل ها کمی گران است.

این راه حل به سادگی یک نسخه از Stripe با برچسب سفید است.

همچنین به وردپرس نیاز خواهید داشت. حساب com و افزونه JetPack در فروشگاه شما.

بهترین دروازه پرداخت WooCommerce کدام است؟ h4>

بهترین درگاه پرداخت WooCommerce درگاهی است که بهترین هزینه تراکنش را برای شما فراهم می کند ، در منطقه مورد نظر شما در دسترس است و تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

با توجه به این عوامل ، ما Stripe را به عنوان بهترین درگاه پرداخت برای WooCommerce پیشنهاد می کنیم. این برنامه تجربه خوبی در پرداخت ، معاملات رقابتی را فراهم می کند و در 40 کشور موجود است.

PayPal Standard و Authorize.Net ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند. با این حال ، استاندارد PayPal تجربه بهتری را ارائه نمی دهد که ممکن است منجر به فروش سبد خرید رها شده .

معمولاً دارندگان فروشگاه چندین گزینه پرداخت به کاربران خود ارائه می دهند. به عنوان مثال ، در فروشگاه WooCommerce ما برای All in One SEO ، ما کارتهای اعتباری را با Stripe و PayPal می پذیریم.

طبق تجربه ما ، ثابت شده است که این امر باعث افزایش تبدیل فروشگاه های اینترنتی می شود. همچنین می توانید نرم افزار چت زنده و خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای افزایش بیشتر فروش خود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین درگاه پرداخت WooCcommerce را برای تجارت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین خدمات تلفنی کسب و کار برای مشاغل کوچک و دارندگان فروشگاه های آنلاین.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-woocommerce-payment-gateways-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید