6 بهترین خدمات دفترداری برای تجارت آنلاین شما (در مقایسه)

با رشد کسب و کار آنلاین شما ، حسابداری به یک کار سخت تبدیل می شود که ممکن است بخواهید آن را از خارج بر عهده بگیرید. خدمات دفترداری به شما کمک می کند تا دفاتر حسابداری ، حقوق و دستمزد ، هزینه ها و موارد دیگر را مدیریت کنید. شما می توانید سرویسی را انتخاب کنید که در نرم افزار حسابداری ابری شما ادغام شده باشد و یا حسابداری خود را به طور کامل از خارج از کشور برون سپاری کنید. در این مقاله ، ما بهترین خدمات دفترداری را برای مشاغل آنلاین شما انتخاب کرده ایم.

Comparing the best online bookkeeping services for small businesses

چرا برای تجارت خود به خدمات دفترداری آنلاین نیاز دارید؟ h4>

سازمان امور مالیاتی از همه مشاغل می خواهد كتابهایی را كه حاوی تمام سوابق مالی آنها است نگهداری كنند. این کتاب ها منابع درآمد و هزینه های تجاری شما را نشان می دهد. آنها همچنین به تفکیک درآمد مشمول مالیات و غیر مالیات شما کمک می کنند.

علاوه بر مالیات و الزامات قانونی ، حسابداری مناسب به شما کمک می کند تا پیشرفت و رشد کسب و کار خود را نیز اندازه بگیرید. شما می توانید ببینید که پول از کجا تأمین می شود ، هزینه های عمده شما ، و راه های بهبود تجارت خود را کشف می کنید.

با این حال ، حفظ کتاب های مناسب به زمان و تلاش نیاز دارد. بسیاری از مشاغل کوچک نمی توانند فوراً حسابدار تمام وقت یا مدیر مالی استخدام کنند.

اینجا جایی است که خدمات دفترداری آنلاین انجام می شود. این خدمات به شما امکان می دهند با صرف وقت کمتری برای کارهای اداری ، کار خود را به طور م manageثر مدیریت کنید. به عنوان مشاغل کوچک ، همچنین می توانید در هزینه ای که در غیر اینصورت برای استخدام کارکنان تمام وقت خود صرف می کنید ، صرفه جویی کنید

موارد زیر در زیر مواردی است که باید هنگام انتخاب سرویس حسابداری آنلاین برای کسب و کار خود به خاطر بسپارید.

  • هزینه – هزینه خدمات دفترداری ، خدمات شما و بودجه شخصی شما.
  • ویژگی ها – به چه خدماتی نیاز دارید؟ به عنوان مثال پرداخت قبض ، فاکتور ، گزارش درآمد و هزینه ، مدیریت صورت حساب های بانکی و کارت اعتباری ، حقوق و دستمزد و موارد دیگر.
  • Integrations – اگر از یک نرم افزار حسابداری ابری مانند کتابهای سریع یا کتابهای تازه ، پس خدمات حسابداری شما باید با آن برنامه ها کار کند.
  • سهولت استفاده – استفاده از آن چقدر آسان است و چقدر زمان و منابع به شما کمک می کند تا صرفه جویی کنید

همانطور که گفته شد ، بیایید نگاهی به خدمات برتر حسابداری آنلاین برای مشاغل کوچک و نحوه مقایسه آنها در این شرایط بیندازیم.

1 نیمکت

Bench

Bench خدمات حسابداری آنلاین را توسط حسابداران حرفه ای ارائه می دهد. آنها صورت ماهانه گزارش مالی و هزینه ها را ارائه می دهند که به شما امکان کنترل پول شما را می دهد. گزارش های تصویری آنها با یک نگاه به شما کمک می کند تا تصویر کلان را ببینید و به شما بینشی عملی برای رشد تجارت خود می دهد.

آنها همچنین یک بسته مالی پایان سال ارائه می دهند که شامل تمام اطلاعاتی است که شما برای ثبت مالیات خود نیاز دارید. آنها می توانند با CPA شما کار کنند یا به شما کمک می کنند یکی را بی دردسر به موقع مالیات خود را ثبت کنید.

Bench مدیریت حقوق و دستمزد ، قبض های پرداختی را بر عهده ندارد ، فاکتور ایجاد کنید ، یا مالیات برای خود ثبت کنید. این برای مشاغل کوچک که در عین استفاده از ابزارهای دیگر برای مدیریت حقوق و دستمزد ، مالیات و صورتحساب ، به خدمات دفترداری نیاز دارند ، مناسب است.

قیمت گذاری: با شروع از 115 دلار در ماه که سالانه پرداخت می شود.

2. Bookkeeper.com

Bookkeeper.com

Bookkeeper.com برای مشاغل کوچک یک راه حل خدمات حسابداری همه در یک ارائه می دهد. این کتابها با استفاده از محبوب ترین نرم افزار حسابداری QuickBooks مدیریت می کنند. تیم آنها متشکل از حسابداران مجاز و متخصصان QuickBooks است ، بنابراین شما می دانید که در دستان خوبی هستید.

با ثبت نام ، صورتهای بانکی و کارت اعتباری شما را به Quickbooks متصل می کند. شما می توانید به نمودار حساب های سفارشی دسترسی پیدا کنید ، صورتحساب ها ، صورتحساب ها و پرداخت ها را تنظیم کنید.

آنها مطمئن خواهند شد که پرونده QuickBooks شما با صورتهای بانکی و کارت اعتباری شما مطابقت دارد. در هر زمان ، شما می توانید به اظهارات طبقه بندی شده دسترسی پیدا کنید تا به سرعت یک نمای کلی از امور مالی خود دریافت کنید. هر ماه قادر خواهید بود صورتهای مالی خود را با تیم آنها مرور کنید.

Bookkeeper.com همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از چک به فروشندگان و تامین کنندگان پول پرداخت کنید. آنها چک ها را برای شما چاپ و پست می کنند. همچنین فاکتورهای شما را کنترل می کند تا مطمئن شود که به موقع پرداخت می شود.

قیمت گذاری: از 275 دلار در ماه شروع می شود.
3 <.>

Freeagent

FreeAgent نرم افزار حسابداری تحت وب است که حسابداری شما را ساده می کند. با حساب های بانکی شما ارتباط برقرار می کند و به شما امکان می دهد هزینه ها را ردیابی کنید ، فاکتورها و برآورد ها را ارسال کنید ، جریان پول را کنترل کنید و از درآمد ، هزینه ها و سود خود یک چشم انداز خوب بگیرید.

FreeAgent حسابداری شما را برای شما انجام نمی دهد ، شما مسئول انجام این کار به تنهایی خواهید بود یا یک حسابدار به حساب خود اضافه خواهید کرد. همچنین به شما امکان می دهد چندین پروژه ، فاکتور چند ارز ، کاربران و مشتریان نامحدود اضافه کنید و مالیات فروش را به راحتی تنظیم کنید.

برای مشاغل کوچک که به یک نرم افزار حسابداری کم هزینه نیاز دارند تا بتوانند حسابداری خود را انجام دهند بسیار مناسب است.

قیمت گذاری: 10 دلار در ماه به مدت 6 ماه ، سپس فقط 20 دلار در ماه.

4. Bookkeeper360

BookKeeper360

Bookkeeper360 یک سرویس حسابداری آنلاین برای مشاغل کوچک است. آنها به جای Quickbooks از نرم افزار حسابداری Xero استفاده می کنند و به تنظیم کتابهای شما کمک می کنند تا هنگام انتقال اطلاعات شما به Xero ، هیچ داده ای را از دست ندهید.

آنها به مشاغل کوچک یک مدیر حساب اختصاصی ، صورتهای مالی ، گزارش پول نقد و مبنای تعهدی ، صورتحساب ، صورتحساب و حقوق و دستمزد ارائه می دهند.

آنها همچنین با برنامه CFO مجازی خود ، مشاوره فناوری ، خدمات منابع انسانی ، حسابداری روزانه ، گزارش های سفارشی و KPI و CFO / CPA اختصاصی برای مدیریت حساب شما ارائه می دهند.

قیمت گذاری: از 199 دلار در ماه شروع می شود.
5 <. indinero>

inDinero

inDinero یک نرم افزار حسابداری آنلاین ، حسابداری و خدمات مالیاتی ، ارائه دهنده خدمات است. آنها یک راه حل همه در یک ارائه می دهند که شامل دفترداری ، صورتحساب ، حقوق و دستمزد و تشکیل مالیات است.

آنها از یک نرم افزار آسان استفاده بصری استفاده می کنند که به سرعت به شما یک نمای کلی از درآمد ، هزینه ها و سود خود می دهد. در پشت صحنه ، آنها یک تیم بسیار اختصاصی از کارشناسان حسابداری و دفترداری دارند که کار می کنند و حساب شما را مدیریت می کنند.

تیم دائمی InDinero به شما کمک می کند صورت حساب ، بانک و اعتبار خود را تنظیم کنید تا هرگز از حسابداری خود عقب نمانید.

برنامه های قیمت گذاری آنها براساس تعداد حساب ها و معاملات متصل است. تیم آنها به شما کمک می کند تا یک برنامه سفارشی متناسب با نیازهای تجاری خود ایجاد کنید. به طور پیش فرض ، همه برنامه ها سالانه پرداخت می شوند اما همچنین می توانید گزینه پرداخت ماهانه را درخواست کنید.

قیمت گذاری: 310 دلار در ماه که سالانه پرداخت می شود.
6. دفترداری مریت

Merritt Bookkeeping

دفترداری مریت خدمات حسابداری مقرون به صرفه ای را به مشاغل آنلاین ارائه می دهد. آنها از QuickBooks برای نگهداری کتابهای شما و ادغام حساب های بانکی و کارت اعتباری شما برای صورت حساب های به روز استفاده می کنند.

آنها هزینه ثابت 150 دلار در ماه و بدون هیچ گونه هزینه راه اندازی دارند و همچنین حسابداری رایگان را برای موسسات غیرانتفاعی و خیریه ارائه می دهند. گزینه flat flat به این معنی است که اگر معاملات بیشتری انجام دهید هزینه شما افزایش نخواهد یافت.

با این حال ، این فقط یک خدمات دفترداری است و نمی تواند حقوق ، مالیات یا فاکتورها را انجام دهد. برای پرداخت خودکار قبض های خود می توانید از برنامه های شخص ثالث با حساب Quickbooks خود استفاده کنید.

قیمت گذاری: 150 دلار در ماه.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین خدمات دفترداری برای تجارت آنلاین خود اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین خدمات تلفنی کسب و کار و بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-bookkeeping-services-for-your-online-business-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید