6 بهترین خدمات تلفن تجاری برای مشاغل کوچک (2020)

آیا به دنبال بهترین سرویس تلفن تجاری برای وب سایت دارای وردپرس خود هستید؟ افزودن سرویس تلفن می تواند به شما در مدیریت کارآمد تماس با مشتریان کمک کند. در این مقاله ، ما بهترین خدمات تلفن تجاری را که می توانید در کنار سایت وردپرس خود استفاده کنید ، انتخاب کرده ایم.

Best business phone services for your WordPress site

چرا و در چه زمان به خدمات تلفنی کسب و کار نیاز دارید؟ h4>

به طور معمول ، می توانید تلفن ثابت یا تلفن همراه خود را اضافه کنید شماره تلفن را به سایت وردپرس خود اضافه کنید و از آن برای دریافت تماس از مشتریان استفاده کنید. با این حال ، شماره تلفن شما حرفه ای به نظر نمی رسد و شما قادر به برقراری ارتباط موثر نخواهید بود.

افزودن سرویس تلفن مناسب شغلی به شما امکان می دهد موارد زیر را انجام دهید:

  • به راحتی می توانید مدت زمان مکالمه ، زمان نگه داشتن ، زمان انتظار و استفاده کلی را ردیابی کنید.
  • اکثر سرویس های تلفنی مشاغل با حمل و نقل تماس ، شناسه تماس گیرنده ، انتظار مکالمه ، مسیریابی تماس ورودی ، ضبط تماس و موارد دیگر ارائه می شوند.
  • به طور همزمان یک شماره تلفن شغلی بین چندین کاربر به اشتراک بگذارید (ویژگی متصدی خودکار به شما امکان می دهد تماس را به اولین نماینده موجود هدایت کنید)
  • برای دریافت و برقراری تماس می توانید از سیستم میز کار ، تلفن بی سیم ، تلفن همراه یا رایانه استفاده کنید.
  • بدون تماس با تکنسین فناوری اطلاعات به راحتی کارمندان جدید اضافه کنید.
  • سیستم های تلفنی کسب و کار صدا را از طریق اینترنت (سیستم های VoIP) منتقل می کنند ، به این معنی که می توانید شماره محلی یا رایگان خود را در هر کجا که می خواهید بگیرید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال به اینترنت پرسرعت است.

اگر فروشگاه آنلاین یا وب سایت مشاغل کوچک ، سپس افزودن یک سرویس تلفنی حرفه ای می تواند به شما در پیشرفت کار کمک کند. . می توانید از آن برای ایجاد ارتباط بهتر مشتری با فروش و پشتیبانی حرفه ای تلفنی استفاده کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برترین خدمات تلفنی کسب و کار بیندازیم که می توانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva بهترین تلفن تجاری است خدمات از نظر ویژگی ها و سهولت استفاده. آنها مجموعه ای گسترده از ویژگی ها را با نصب سریع و قیمت مناسب ارائه می دهند. این یک پنل مدیریتی مبتنی بر وب دارد که برای صاحبان مشاغل کوچک این امکان را فراهم می آورد تا بتوانند به راحتی یک بستر ارتباطی واحد را مانند یک حرفه ای مدیریت کنند.

خدمات تلفنی VOIP Nextiva برای مشاغل کوچک شامل مسیریابی پیشرفته تماس ، تماس داخلی نامحدود ، پست صوتی به ایمیل و متن ، ارسال فکس به صورت آنلاین ، پیام متنی و موارد دیگر.

شما همچنین می توانید یک شماره محلی یا رایگان ، انتقال شماره رایگان و کلیه ویژگی های استاندارد مدیریت تماس مانند شناسه تماس گیرنده ، انتقال تماس ، مسیریابی ، تبریک های سفارشی ، سیستم پیشرفته تلفن گویا (پاسخ صوتی تعاملی) و موارد دیگر دریافت کنید. Nextiva به عنوان یک پلتفرم ویژگی های قدرتمند دیگری از جمله CRM ، گفتگوی زنده ، نظرسنجی های آنلاین ، تجزیه و تحلیل تماس و سایر راه حل هایی که با سیستم تلفن مشاغل بسیار خوب کار می کنند.

کیفیت مکالمه تلفنی آنها عالی است ، راه حل voip 99.999٪ uptime را ارائه می دهد و نمایندگان خدمات مشتری آنها همیشه مفید هستند.

قیمت خدمات سرویس تلفنی Nextiva از 19.95 دلار برای هر کاربر هر ماه شروع می شود. با افزودن کاربران بیشتر قیمت آنها ارزان می شود. همچنین می توانید برای صرفه جویی در هزینه بیشتر یک حساب پیش پرداخت ایجاد کنید.

توجه: ما از Nextiva در WPBeginner به عنوان سرویس تلفن تجاری خود استفاده می کنیم. طبق تجربه ما ، Nextiva از نظر ویژگی و قیمت از لحاظ سیستم بهترین تلفن کوچک تجارت در بازار است.

به عنوان یک تجارت کوچک ، ویژگی مورد علاقه ما این است که Nextiva به ما اجازه می دهد یک خط مشاغل برای تلفن همراه اضافه کنیم ، بنابراین تیم ما می تواند تماس های مشتری را از دفتر ما یا حتی هنگام کار از راه دور بدون نیاز به اشتراک گذاری شماره تلفن های شخصی خود دریافت کند. برنامه Nextiva در هر دو تلفن هوشمند iPhone و Google (Android) کار می کند.

با این اوصاف ، اگر مشاغل شما به یک سیستم تلفن اداری نیاز دارد که روی گوشی های موجود کار کند ، آنها نیز چنین پیشنهادی را ارائه می دهند. مراکز تماس و شرکتهای سازمانی معمولاً از Nextiva برای تبدیل تبادل شعبه خصوصی Avaya (سیستم PBX) خود به یک سیستم تلفنی قدرتمند ابری با ترانکینگ SIP استفاده می کنند.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral یکی دیگر از خدمات محبوب تلفن های تجاری برای شرکت ها در هر اندازه است. آنها یکی از غنی ترین سیستم های تلفنی تجارت کوچک در بازار را ارائه می دهند.

پلت فرم تلفن مشاغل آنها شامل تمام ویژگی های استاندارد مورد نیاز شما از جمله تماس نامحدود ، انتقال تماس ، شناسه تماس گیرنده ، انتظار و انتقال تماس ، به اشتراک گذاشتن یک خط در چندین دستگاه تلفن همراه و کاربر ، ارسال پیام کوتاه و غیره است.

علاوه بر این ، همچنین با جلسات ویدئویی با اشتراک صفحه ، 1000 دقیقه رایگان و ادغام با Gsuite ، Dropbox ، مایکروسافت و سایر خدمات. این یک مدیریت مبتنی بر ابر بصری دارد که تنظیم و مدیریت تماس های شما را بسیار آسان می کند.

برنامه ملزومات آنها برای هر کاربر از 19.99 دلار در ماه شروع می شود (سالانه صورتحساب دریافت می شود) ، و شما می توانید حداکثر 10 کاربر اضافه کنید. برنامه های دیگر با قیمت ها و ویژگی های مختلف ارائه می شوند.

RingCentral یک راه حل عالی برای تلفن است هم برای دفاتر فیزیکی که به دنبال جایگزینی تلفن های ثابت هستند و هم برای کسانی که به یک دفتر کار مجازی منتقل می شوند. این می تواند با سیستم تلفنی شما کار کند (در صورت سازگاری) یا می توانید از طریق سیستم تلفن مجازی آنها از طریق برنامه دسک تاپ RingCentral و برنامه تلفن همراه که در همه تلفن های هوشمند کار می کند استفاده کنید.

3. GrassHopper

Grasshopper

GrassHopper شماره تلفن های مجازی را از طریق پروتکل صوتی از طریق اینترنت (VOIP) ارائه می دهد و برای افراد انحصاری و مشاغل کوچک بسیار مناسب است. شماره تلفن مجازی به این معنی است که می تواند تماس ها را به هر شماره تلفن یا دستگاه تلفن همراه هدایت کند. با این حال ، برای تماس های خروجی همچنان به یک خط تلفن عادی نیاز دارید.

آنها برنامه های بصری وب و تلفن همراه را برای مدیریت حساب و سرویس تلفن شما ارائه می دهند. می توانید از شماره های افزودنی متعددی برای شماره خود استفاده کنید و می توانید شماره تلفن های محلی ، تلفن رایگان و غرور را انتخاب کنید. این شماره محلی و بدون تلفن مستقر در ایالات متحده ، کانادا و انگلیس را ارائه می دهد.

GrassHopper با تمام ویژگی های استاندارد مانند هدایت تماس ، مسیریابی ، انتظار ، موسیقی نگهدارنده تماس ، پیام صوتی به متن ایمیل و سایر موارد ارائه می شود. برای تیم های از راه دور بسیار مناسب است زیرا می توانید برنامه های افزودنی را اضافه کنید که با استفاده از برنامه های تلفن همراه یا دسک تاپ از هرجایی قابل استفاده هستند

برنامه های آنها از 29.99 دلار در ماه با 1 شماره و حداکثر 3 برنامه افزودنی آغاز می شود.

4. اوما

Ooma Office Phone

Ooma محبوب ارائه دهنده تلفن VOIP کسب و کار را انتخاب کنید که شماره تلفن های تجاری و 1-800 شماره تلفن رایگان را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. می توانید به هر طرح دفتر اوما یک شماره تلفن رایگان اضافه کنید. به طور پیش فرض آنها یک شماره تلفن رایگان را برای شما از قبل انتخاب می کنند ، اما شما همچنین می توانید شماره جدیدی را انتخاب کنید.

پلت فرم اداری Ooma دارای تمام ویژگی های قدرتمندی است که انتظار دارید مانند پذیرنده مجازی ، شماره گیری داخلی ، موسیقی در حالت تعلیق ، برنامه های تلفن همراه هوشمند و موارد دیگر. از همه بهتر ، راه اندازی بسیار آسان است و شما می توانید آن را ظرف چند دقیقه انجام دهید.

می توانید از کنترل پنل آنها برای مدیریت آسان تماس ها ، افزودن اعضای تیم جدید و موارد دیگر استفاده کنید.

برنامه قیمت گذاری آنها از 19.95 دلار در ماه شروع می شود که شامل یک شماره رایگان و 500 دقیقه رایگان است. آنها همچنین به شما امکان می دهند دقیقه های اضافی را با نرخ تخفیف خریداری کنید.

5. Phone.com

Phone.com

Phone.com یکی دیگر از گزینه های مناسب برای خدمات تلفنی کوچک است. آنها یک پنل ساده تحت وب و برنامه مبتنی بر برنامه با ویژگی های استاندارد خدمات تلفن مانند انتقال تماس ، مسیریابی تماس ، شناسه تماس گیرنده ، تماس کنفرانسی و موارد دیگر را ارائه می دهند.

آنها در صورت جلسه تماس محلی خود چندین کشور اروپایی و کانادا را شامل می شوند که باعث می شود تماس با آن کشورها ارزان تر شود. همچنین می توانید سرویس تلفن شغلی خود را با شخص ثالث ادغام کنید نرم افزار CRM مانند Salesforce و Zoho.

آنها دو نوع گزینه قیمت در هر دقیقه و نامحدود دارند. برنامه های پرداخت در هر دقیقه از 12.99 دلار در ماه و برنامه های نامحدود از 22.99 دلار در ماه شروع می شود.

6. 8 × 8

8x8

8 × 8 گزینه خوب دیگری برای خدمات تلفنی کوچک است. قیمت آنها کمی پایین تر از سایر سیستم های تلفن کوچک کسب و کار کوچک است ، اما همچنین برخی از ویژگی های پیشرفته ارائه شده توسط رقبا را ندارند.

سرویس تلفنی VOIP 8 × 8 شامل تمام ویژگی های استاندارد مانند انتقال تماس ، اشتراک شماره ، پست صوتی به ایمیل صوتی ، حضور خودکار تماس ، برنامه های تلفن همراه ، چت ، پیام کوتاه و موارد دیگر است.

ساختار قیمت گذاری آنها بر اساس طرحی که انتخاب می کنید متفاوت است. شما می توانید برای هر کاربر با 24.99 دلار در هر ماه با 250 دقیقه خروج از آمریکا و کانادا و 0.029 دلار در دقیقه پس از آن شروع کنید. برای چند دقیقه نامحدود ، می توانید برنامه هایی را انتخاب کنید که از 39.99 دلار برای هر کاربر در هر ماه شروع می شود.

بهترین سرویس تلفن تجاری برای شما کدام است؟ h4>

پس از تحقیق دقیق در مورد همه ارائه دهندگان خدمات تلفن برتر در مشاغل ، معتقدیم که Nextiva بهترین ارائه دهنده خدمات تلفن تلفنی در بازار است.

برنامه های آنها برای مشاغل از هر اندازه مقرون به صرفه است ، و آنها ویژگی های قدرتمند زیادی را به همراه پشتیبانی از درجه یک مشتری ارائه می دهند.

بهترین قسمت این است که در حالی که خط تلفن تجاری Nextiva روی تلفن همراه ، رایانه لوحی و رایانه شما کار می کند ، آنها همچنین اغلب تبلیغات رایگان برای سیستم های تلفنی پیشرفته تجاری مانند Poly VVX150 یا Nextiva X-885 را که توسط بسیاری از متخصصان برای دست زدن به چند خط و موارد دیگر.

Business Phone Systems

به تمام دلایل بالا ، ما تصمیم گرفتیم از استفاده کنیم Nextiva را برای مشاغل شخصی خود رتبه بندی کنید و آن را به عنوان شماره 1 بهترین سیستم تلفن تجاری در بازار ارزیابی کنید.

در تحقیقات ما ، RingCentral وارد شد به عنوان یک ثانیه بسیار نزدیک سیستم تلفن voip آنها ویژگی های مشابه Nextiva را ارائه می دهد و در پایان برای ما به قیمت و خدمات به مشتری رسید.

واقعاً نمی توانید با هیچ یک از این دو ارائه دهنده برتر VoIP اشتباه کنید.

ما همچنین به بسیاری از ارائه دهندگان خدمات تلفن تلفن تجاری که در این مقاله ذکر نشده اند مانند Vonage ، Jive ، AT&T ، Verizon و دیگران مراجعه کردیم. ما به این نتیجه رسیدیم که بهتر نیست همه آنها را در این مقاله ذکر کنیم زیرا نمی خواهیم فلج انتخابی ایجاد کنیم.

در عوض هدف ما همیشه این است که انتخاب بهترین ارائه دهنده نیاز خود را برای شما آسان کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین خدمات تلفنی کسب و کار را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه ایجاد آدرس ایمیل تجارت آزاد و بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای مشاغل کوچک .

سQالات متداول مربوط به سیستم تلفن تلفن مشاغل h4>

با کمک به هزاران صاحب مشاغل برای یافتن بهترین سیستم تلفنی مشاغل متناسب با نیازهایشان ، به س quiteالات زیادی پاسخ داده ایم. در زیر برخی از پاسخ به سوالات متداول در مورد سیستم های تلفن و تجارت VoIP و ارائه دهندگان خدمات آورده شده است.

آیا خدمات تلفن VoIP مشاغل ارزانتر از تلفن ثابت است؟

بله ، سیستم های تلفنی مشاغل VoIP ارزان تر از تلفن ثابت هستند زیرا از اتصال اینترنتی موجود شما استفاده می کند تا اینکه به یک سیستم یا سخت افزار جداگانه نیاز داشته باشید. خدمات تلفن شغلی VoIP همچنین با ساده سازی گردش کار کلی ، IT داخلی را کاهش داده و از مشکلات پشتیبانی می کند.

ارائه دهندگان معمول تلفن ثابت برای ویژگی های پیشرفته تماس مانند صف مکالمه ، انتقال تماس / انتقال خودکار تماس ، موسیقی در حالت تعلیق ، شماره گیری داخلی ، پل کنفرانس و غیره هزینه اضافی دریافت می کنند.

با VoIP تجاری ، تمام ویژگی های پیشرفته گنجانده شده است و شما حتی می توانید تا 90٪ در هزینه های تماس داخلی با ارائه دهندگان برتر مانند Nextiva .

آیا می توانم از تلفن ثابت به سرویس VoIP کسب و کار تغییر دهم؟

بله ، شما به راحتی می توانید سیستم تلفن ثابت مشاغل خود را به یک راه حل VoIP برای تجارت آنلاین تبدیل کنید. همه شرکتهای برتر سیستم تلفنی مشاغل مانند Nextiva و RingCentral نگهداری را برای شما آسان می کند هنگام جابجایی از تلفن ثابت به VoIP ، همان شماره تلفن شغلی.

آیا می توانم از تلفن بی سیم خود با VoIP تجاری استفاده کنم؟

بله ، شما می توانید از تلفنهای بی سیم و میز کار خود با اکثر ارائه دهندگان VoIP مشاغل استفاده کنید. تمام ارائه دهندگان برتر که ما در لیست خود ذکر کردیم همچنین با یک برنامه تلفن همراه ارائه می شوند که می توانید آن را روی تلفن های همراه شخصی خود نیز نصب کنید.

اگر در حال حاضر از تلفن های آنالوگ استفاده می کنید یا تنظیمات PBX دارید ، پس می توانید از آداپتور VoIP برای حفظ همان سیستم تلفن تجاری استفاده کنید.

مضرات سیستم های تلفنی کسب و کار VoIP چیست؟

خدمات تلفنی VoIP با تلفن از طریق اینترنت تماس تلفنی برقرار می کنند. بزرگترین نقطه ضعف این است که اگر اتصال اینترنتی معتبری نداشته باشید ، کیفیت تماس مشتری شما به آن خوبی نخواهد بود.

همچنین اگر کسب و کار شما با قطعی برق روبرو شود ، به احتمال زیاد به این معنی است که روتر اینترنت شما نیز قطع برق می کند. این می تواند منجر به کاهش تماس شود. ما همیشه توصیه می کنیم برای جلوگیری از مشکلات کیفیت تماس از پشتیبان باتری با روتر اینترنت خود استفاده کنید.

این معایب را می توان به راحتی کاهش داد و مزایای سیستم های تلفنی کسب و کار VoIP به راحتی از هرگونه منفی بیشتر است.

تمام ویژگی های پیشرفته تماس مانند مسیریابی تماس ، موسیقی در انتظار ، تماس کنفرانسی ، خودکار ، پاسخ صوتی تعاملی (تلفن گویا) ، صف تماس ، شماره گیری داخلی ، ارسال پیام صوتی و انعطاف پذیری زیاد هزینه های بالای تلفن های ثابت.

از نظر کارشناسان کدام سیستم تلفن تلفنی کسب و کار کدام است؟

3 گزینه برتر ما برای بهترین خدمات تلفن کسب و کار عبارتند از:

  1. Nextiva لی>
  2. RingCentral
  3. GrassHopper

نه ، این آخرین سوال شوخی نیست. ما این سوال را حتی پس از ارجاع افراد به این راهنما جدی می گیریم.

امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند بهترین خدمات تلفنی مشاغل را برای مشاغل کوچک خود انتخاب کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-business-phone-services/.

دیدگاهتان را بنویسید