6 بهترین افزونه WordPress Giveaway و Contest مقایسه شده (2020)

آیا به دنبال بهترین افزونه های وردپرس برای اجرای کمپین های ویروسی در وب سایت خود هستید؟

افزونه های Giveaway برای وردپرس به شما این امکان را می دهد که به طور کارآمد یک مسابقه اهدا را در وب سایت خود اجرا کنید. آنها به شما این امکان را می دهند تا میزان بازدید ورودی را به حداکثر برسانید و به شما کمک می کند تعداد زیادی بازدید کننده جدید داشته باشید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های WordPress giveaway را به شما نشان خواهیم داد تا به شما در افزایش بازدید ، به دست آوردن مشترکان و بهبود تصویر برند خود کمک کند.

Best giveaway contest plugins for WordPress

در یک افزونه Giveaway WordPress به دنبال چه چیزی بگردید؟ h4>

افزونه های مسابقه و وردپرس زیادی در بازار وجود دارد ، اما همه آنها دارای ویژگی های خاصی نیستند که شما ممکن است برای ایجاد یک نسخه ویروسی موفق نیاز داشته باشید.

برخی از آنها به شما کمک می کنند لیست ایمیل خود را رشد دهید در حالی که دیگران برای به دست آوردن تعداد بیشتری از دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی بهینه شده اند.

شما به یک پلاگین وردپرس نیاز دارید که بهترین ویژگی ها را برای کمک به شما در افزایش بازدید وب سایت ، رشد لیست ایمیل و پیروان رسانه های اجتماعی بیشتر داشته باشد.

همچنین باید مطمئن شوید که افزونه سرعت وب سایت شما را کم نمی کند.

آخرین اما نه کمترین ، شما می خواهید هزینه ها را در نظر بگیرید و از منطقی بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی بیندازیم به بهترین افزونه وردپرس ، افزونه های مسابقه و قرعه کشی.

1. رافل پرس

RafflePress a >

RafflePress بهترین افزونه ارائه دهنده وردپرس در بازار است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی در وب سایت خود رقابت های ویروسی و تبلیغاتی بسیار موثری ایجاد کنید.

با همه ارتباط برقرار می شود سیستم عامل های بازاریابی ایمیل ، بنابراین می توانید لیست ایمیل خود را رشد دهید.

همچنین می توانید با سیستم عامل های محبوب رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید تا دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید و از طریق اقدامات مختلف به اشتراک گذاری اجتماعی ، بازدید وب سایت خود را افزایش دهید.

RafflePress با سازنده بازی کشیدن و رها کردن همراه است که ساخت سریع مسابقات ویروسی را آسان می کند. این همچنین دارای الگوهای داخلی برای سریع تر کردن روند ایجاد نتایج است.

ویژگی هدایای refer-a-friend به شما امکان می دهد تا از طریق بازاریابی دهان به دهان با استفاده از اجازه دادن به کاربران برای به اشتراک گذاشتن نتایج در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود ، از اهرم استفاده از تبلیغات دهان به دهان استفاده کنید. این امر باعث ایجاد تعامل و جذب تعداد زیادی بازدید کننده جدید از وب سایت شما می شود.

افزونه RafflePress همچنین با همه کار می کند افزونه های فرم وردپرس ، نرم افزار CRM ، شبکه های اجتماعی و نرم افزار تولید سرب.

همچنین تعداد زیادی ویژگی قدرتمند دیگر مانند محافظت از کلاهبرداری ، ردیابی موفقیت ، هدف گذاری مجدد ، ورود به سیستم اجتماعی ، تأیید ایمیل ، گالری جایزه ، صفحات فرود اهدا و بسیاری موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

نتایج در تلفن های همراه به زیبایی لپ تاپ ها کار می کند. همچنین می توانید ظاهر هدیه را با تصاویر ، رنگ ها و قلم های خود کاملاً شخصی سازی کنید.

RafflePress یک نسخه رایگان در فهرست WordPress.org دارد ، RafflePress lite ، که می توانید به صورت رایگان امتحان کنید. برای باز کردن قفل کامل قدرت RafflePress ، باید RafflePress Pro را خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، به آموزش ما در مورد نحوه اجرای یک هدایا / مسابقه در وردپرس با RafflePress .

قیمت گذاری: همانطور که در بالا ذکر شد ، RafflePress یک نسخه رایگان ارائه می دهد که به شما کمک می کند سریع برنده شوید. اما اگر تمام ویژگی های قدرتمند را می خواهید ، هزینه برنامه 159 دلار در سال است که در مقایسه با سایر افزونه های حاضر در بازار بهترین ارزش است. برای مشاغل کوچک ، طرح Plus آنها (39 دلار در سال) و برنامه Pro (79 دلار در سال) بسیار مناسب هستند.

توجه: کاربران WPBeginner می توانند با استفاده از کد کوپن RafflePress : WPBEGINNER20

افشای اطلاعات: بنیانگذار WPBeginner ، سید بلخی ، یکی از بنیانگذاران RafflePress است. وی این پلاگین را برای استفاده در WPBeginner ساخته است ، بنابراین ما می دانیم که این بهترین ماده در صنعت است (از آنجا که ما از هر افزونه دیگری در بازار استفاده نکرده ایم ، اصلاً مغرضانه نیست).

2. درخشش

Gleam a >

Gleam یک برنامه محبوب و محبوب است که با سایت های وردپرسی کار می کند. این برنامه به عنوان یک برنامه SaaS (نرم افزاری به عنوان سرویس) برای دارندگان وب سایت در دسترس است تا کمپین های بازاریابی معرفی و ارجاع دهند.

پلتفرم giveaway بسیار قوی است ، با این وجود رابط کاربری برای راه اندازی یک کتاب مبتدی مناسب نیست. یک جادوگر راه اندازی برای اتصال سرویس ایمیل ایمیل شما ، پروفایل های اجتماعی و انتخاب اقداماتی برای ورود واجد شرایط وجود دارد.

پس از ایجاد محتوا ، قطعه کد برای جایگذاری در وردپرس پست یا صفحه ای که می خواهید مسابقه را اضافه کنید.

Gleam همچنین یک صفحه فرود جداگانه در وب سایت خود ایجاد می کند که می توانید برای تبلیغ مسابقه در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

تمام داده های مسابقه شما در وب سایت Gleam ذخیره شده است و گزینه های صادرات محدودی برای داده های کاربر وجود دارد. همچنین برای حذف مارک و نشان تجاری آنها از تبلیغات خود ، باید به طرح کسب و کار ارتقا دهید.

قیمت گذاری: طرح کسب و کار 149 دلار در ماه هزینه دارد که همان چیزی است که شما برای باز کردن قفل بیشتر ویژگی های قدرتمند آن نیاز دارید. در حالی که آنها برنامه های سطح پایین تری مانند طرح سرگرمی (10 دلار در ماه) و برنامه Pro (49 دلار در ماه) دارند ، اما در ویژگی ها / ادغام ها محدود هستند. برنامه رایگان آنها بسیار محدود است و حتی قابل ذکر نیست.

3. رافلکوپتر

Rafflecopter

Rafflecopter یک برنامه محبوب / تبلیغاتی برای انواع وب سایت ها است. این برنامه به عنوان یک برنامه SaaS در دسترس است ، به این معنی که شما باید ابزارک giveaway را با استفاده از یک قطعه کد به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

با کلیه خدمات عمده بازاریابی از طریق ایمیل کار می کند و ادغام با شبکه های محبوب رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد. Rafflecopter همچنین دارای ویژگی ارجاع به یک دوست ، نظرسنجی ها و گزینه های نظرسنجی است.

به راحتی می توانید شکل ظاهری ابزارک را با تصاویر و پس زمینه خود تنظیم کنید.

Rafflecopter یک برنامه رایگان محدود دارد و شما باید از یکی از برنامه های پولی آنها استفاده کنید تا واقعاً از آن استفاده کنید.

قیمت گذاری: هزینه طرح اولیه (13 دلار در ماه) است که ویژگی های اضافی کمی به شما می دهد. اگر می خواهید یکپارچه سازی با ایمیل داشته باشید ، باید از برنامه Grow (43 دلار در ماه) آنها استفاده کنید. امکان حذف مارک تجاری Rafflecopter و ویژگی قدرتمند ارجاع به یک دوست فقط در برنامه Premium آنها (84 دلار در ماه) موجود است.

4. هدایای ساده

Simple Giveaways

Simple Giveaways گزینه خوب دیگری برای ایجاد یک هدایای تبلیغاتی در سایت وردپرس شماست. این نسخه به صورت نسخه رایگان محدود در دسترس است ، اما برای دسترسی به بیشتر ویژگی ها به پلاگین پولی نیاز دارید.

با استفاده از رابط کاربری ساده آنها می توانید نتایج تبلیغاتی خود را ایجاد کنید. این پلاگین به شما امکان می دهد چندین روش برای ارسال مطالب برای بخش تبلیغات اضافه کنید.

گزینه های ورود محدودی دارد و به شما امکان می دهد فیس بوک ، توییتر ، تعداد کمی خدمات بازاریابی از طریق ایمیل و سایر افزونه های وردپرس را ادغام کنید. این همچنین شامل محافظت از تقلب با Match CAPTCHA و گزارش های پیگیری اساسی مسابقه شما است.

قیمت گذاری: نسخه برتر با 49 دلار در سال برای 1 سایت شروع می شود.

5. KingSumo

KingSumo

KingSumo یک افزونه بازاریابی و ارجاع وردپرس برتر است. این برنامه با یک رابط کاربری ساده ارائه می شود که به شما امکان می دهد به راحتی یک نسخه ویروسی ایجاد کنید.

شامل گزینه های اشتراک اجتماعی برای فیس بوک ، توییتر ، فیس بوک مسنجر و اینستاگرام است. همچنین با چندین سرویس ایمیل معروف برای رشد لیست ایمیل شما کار می کند.

نسخه پلاگین KingSumo کمی قدیمی است و آنها یک محصول جدید SaaS هدیه دارند که در وب سایت تبلیغ می شود.

قیمت گذاری: برنامه SaaS giveaway 228 دلار در سال است. می توانید نسخه پلاگین وردپرس را با مجوز 198 دلار برای 1 سایت یا 594 دلار برای سایت های نامحدود دریافت کنید.

6. سازندگان مسابقه WP

WP Contest Creator

WP Contest Creator یکی دیگر از گزینه های خوب برای افزودن مسابقات اهدایی به سایت وردپرس شماست. این امکان را برای شما فراهم می کند تا با سرویس های رایانامه محبوب ارتباط برقرار کنید ، و می توانید تعاملات اجتماعی مختلفی را برای کاربران ایجاد کنید تا ورودی های خود را بدست آورید.

همچنین به شما این امکان را می دهد تا هنگام ورود کاربران به لیست ، به طور خودکار برای آنها ایمیل ارسال کنید. می توانید با استفاده از این ایمیل ها به کاربران بگویید که چگونه می توانند شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.

به صورت اختیاری ، می توانید با نمایش تابلوی امتیازات شرکت کنندگان با بالاترین امتیازات ورود به سایت ، گیمیفیکیشن را به مسابقه خود اضافه کنید.

همچنین برخی از گزینه های طراحی را فراهم می کند ، اما به سادگی سایر راه حل های ذکر شده در لیست دنبال نمی شوند. باطن افزونه نیز کمی پیچیده است و ممکن است استفاده از مبتدیان برای آن کمی دشوار باشد.

قیمت گذاری: 69 دلار در سال برای مجوز یک سایت.

بهترین افزونه Giveaway برای وردپرس کدام است؟ h4>

تمام راه حل هایی که در بالا ذکر کردیم به شما امکان می دهد مسابقات سایه بان را در سایت وردپرس خود اجرا کنید. با این حال ، هر یک از نظر ویژگی ، سهولت استفاده ، سرعت ، قیمت گذاری و حریم خصوصی متفاوت هستند.

اعتقاد ما بر این است که RafflePress بهترین پلاگین ارائه دهنده وردپرس برای همه کاربران است. . استفاده از آن بسیار آسان است و همراه با سازنده کشیدن و رها کردن بصری است.

این در وب سایت خود شما اجرا می شود ، بنابراین شما می توانید کنترل کامل داده ها و تعاملات کاربر را داشته باشید. RafflePress همچنین دارای ویژگی های ردیابی و هدفمندسازی مجدد موفقیت است که باعث قدرتمندتر شدن فعالیت های شما می شود. قیمت آنها نیز با اختلاف قیمت مناسب ترین لیست است.

اگر مشکلی ندارید که کد را به سایت وردپرس خود اضافه کنید یا نتایج خود را در یک پلتفرم SaaS اجرا کنید ، درخشش و رافلکوپتر می تواند خوب باشد گزینه ، اما نسخه های برتر آنها بسیار گران قیمت هستند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین giveaway را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه با نکات کاربردی بازدید بیشتری از وب سایت خود داشته باشید .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-giveaway-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید