6 بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس (مقایسه شده)

آیا به دنبال بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ نظرسنجی ها به شما امکان می دهد بازخورد کاربران را جمع آوری کنید ، بنابراین می توانید از آنها برای بهبود تجارت خود استفاده کنید. در این مقاله بهترین پلاگین های نظرسنجی وردپرس در بازار را با هم مقایسه خواهیم کرد.

Best WordPress survey plugins

در یک افزونه نظرسنجی وردپرس به دنبال چه چیزی باشید؟ h4>

روش های زیادی وجود دارد که می توانید نظرات کاربران را در وب سایت خود جمع آوری کنید. شما می توانید فرم تماس را اضافه کنید ، نظرسنجی ایجاد کنید ، از کاربران بخواهید نظر دهند و موارد دیگر.

اضافه کردن نظرسنجی کمی بیشتر از این است. برای داشتن حداکثر مشارکت کاربر باید آن را جذاب ، سرگرم کننده و آسان کنید.

یک افزونه نظرسنجی خوب فرم شما را عالی نشان می دهد و استفاده از آن آسان است. گزارش دهی برای نظرسنجی ها بسیار مهم است. به همین دلیل شما باید اطمینان حاصل کنید که می توانید داده های ارسالی کاربر را با گزینه صادر کردن آن ذخیره کنید ، بنابراین می توانید از آنها در صفحه گسترده یا نرم افزار CRM .

همچنین باید در نظر بگیرید که چگونه می خواهید نتایج نظرسنجی را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید نتایج را در وب سایت خود نمایش دهید ، به یک افزونه نیاز دارید که به شما امکان می دهد نتایج نظرسنجی را در یک قالب زیبا جاسازی کنید.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس و نحوه برخورد آنها با همه این ویژگی ها بیاندازیم.

1 WPForms

WPForms a >

WPForms بهترین فرم تماس با وردپرس موجود در بازار. همراه با یک نظر سنجی و نظرسنجی قدرتمند که به شما امکان می دهد به سرعت فرم های نظرسنجی بسیار جذاب ایجاد کنید.

می توانید افزودنی نظرسنجی ها و نظرسنجی ها را ترکیب کنید a > با سایر ویژگی های WPForms قدرتمند مانند منطق شرطی ، فرم های چند صفحه ای ، اعلان های سفارشی ، ادغام ایمیل و موارد دیگر.

WPForms به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه شامل فیلد متنی ، کادرهای تأیید ، دکمه های رادیویی ، رتبه بندی ها ، مقیاس Likert ، قسمت نمره NPS و موارد دیگر هر قسمت از فرم را به نظر سنجی خود اضافه کنید.

بهترین قسمت در مورد نظرسنجی های WPForms بخش گزارش است. WPForms بر اساس پاسخ های نظرسنجی به طور خودکار گزارش های زیبایی را با نمودارها و نمودارها ایجاد می کند. شما می توانید نتایج نظرسنجی را در هر صفحه وردپرس با کد کوتاه نشان دهید یا کاربران خود را پس از پر کردن نظرسنجی به صفحه نتایج هدایت کنید.

برخلاف سایر افزونه های فرم WordPress ، WPForms به شما امکان می دهد گزارش های نظرسنجی را برای هر یک از فرم های موجود خود نیز فعال کنید.

شما توانایی صادر کردن نمودارهای نظرسنجی زیبا را به عنوان تصاویر برای به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی یا پاورپوینت خود دارید. همچنین می توانید گزارش ها را چاپ کنید تا در پیشنهادها یا پیشنهادات خود بگنجانید.

اخیراً ، WPForms فرم های مکالمه خود را راه اندازی کرد حالت که با ایجاد احساس تعامل در فرم در انسان ، باعث تکمیل فرم می شود.

Interactive Conversational Form Example

WPForms ویژگی های سطح سرمایه Survey Monkey و Typeform را با قیمتی مقرون به صرفه برای مشاغل کوچک به شما می دهد. به همین دلیل اکنون بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت از آن استفاده می کنند.

برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در عنوان نحوه ایجاد نظرسنجی در وردپرس با گزارش های زیبا.

2. فرم های قابل توجه

Formidable Forms data visualization plugin

Formidable Forms یک افزونه فرم وردپرس پیشرفته است که ویژگی های نظرسنجی و نظرسنجی قوی را نیز ارائه می دهد.

می توانید از فرم ساز آنها برای ایجاد هر نوع فرم از جمله نظرسنجی ها استفاده کنید. همراه با همه انواع زمینه های محبوب که شما از یک افزونه نظرسنجی محبوب انتظار دارید.

بیش از 300000 صاحب وب سایت از Formidable به عنوان راه حل ترجیحی فرم ساخت خود استفاده می کنند.

مزیت Formidable این است که به شما امکان می دهد راه حل های پیشرفته دیگری مانند ماشین حساب ، آزمونها و موارد دیگر نیز ایجاد کنید.

3. CrowdSignal (پولدادی سابق)

CrowdSignal

CrowdSignal (قبلاً پولدادی) یک معروف است نظرسنجی های وردپرس و پلاگین نظرسنجی. این یک افزونه فرم تماس نیست و برخلاف برخی دیگر از پلاگین های موجود در لیست برای مقاصدی غیر از نظرسنجی ها و نظرسنجی ها مناسب نخواهد بود.

به عنوان یک افزونه رایگان در دسترس است ، اما برای دریافت کلید API به حساب WordPress.com نیاز خواهید داشت. نسخه رایگان از نظر ویژگی ها محدود است و همچنین آرم مارک تجاری آنها را به فرم نظرسنجی شما اضافه می کند.

استفاده از CrowdSignal با ابزار کشیدن و رها کردن برای ایجاد نظرسنجی و نظرسنجی آسان است. برای هر نظرسنجی که ایجاد می کنید می توانید تنظیمات اشتراک نظرسنجی ، اشتراک نتایج و گزینه های یک ظاهر طراحی را تغییر دهید. این برنامه همچنین شامل captcha برای جلوگیری از هرزنامه و برخی از فیلترهای اولیه IP برای جلوگیری از پاسخهای متعدد است.

4 فرم های جاذبه

Gravity Forms

فرم های جاذبه یکی از قدیمی ترین افزونه های فرم وردپرس است که دارای افزونه های زیادی از جمله یکی برای ایجاد نظرسنجی است. استفاده از آن آسان است و شما می توانید هر نوع فرم را با استفاده از فرم ساز با بسیاری از زمینه های فرم معمول از جمله یک زمینه بررسی ایجاد کنید.

با این حال ، نتایج نظرسنجی را فقط می توان در قسمت مدیر مشاهده کرد ، و هیچ نمودار / نمودار وجود ندارد. می توانید نتایج نظرسنجی را به یک فایل CSV صادر کرده و نتایج را با استفاده از افزونه جداول وردپرس .

توجه: برای دسترسی به افزونه نظرسنجی حداقل به طرح Elite نیاز دارید.

5. مسابقه و استاد نظرسنجی

Quiz and Survey Master

همانطور که از نامش پیداست ، Quiz and Survey Master برای کمک به شما در افزودن آزمونها و نظرسنجی ها به سایت وردپرس شما طراحی شده است. این دوستانه ترین رابط کاربری را ندارد ، اما به خوبی مستند شده و دارای ویژگی های مفید بسیاری است.

افزونه رایگان پایه به شما امکان ایجاد نظرسنجی با تمام قسمتهای فرم رایج را می دهد و حتی می توانید نظرسنجی های چند صفحه ای را ایجاد کنید. همچنین می توانید از آن برای افزودن آزمون در وردپرس با پاسخ های تعاملی ، تابلوهای امتیازات و امتیازدهی استفاده کنید.

این افزونه همچنین می تواند پس از اتمام نظرسنجی برای تشکر از کاربران ایمیل خود را ارسال کند و یا آنها را به هر صفحه وب سایت وردپرس شما هدایت کند. برای گزارش و تجزیه و تحلیل ، باید یک افزونه حق بیمه را جداگانه خریداری کنید.

6 نظرسنجی های WP

WP-Polls

اگر به دنبال یک راه حل ساده نظرسنجی برای مشارکت کاربران خود هستید ، WP-Polls یک گزینه آسان و رایگان است. برخلاف سایر افزونه های موجود در این لیست ، سازنده فرم ندارد و فقط می توانید از دکمه های رادیویی یا کادرهای تأیید برای جمع آوری پاسخ استفاده کنید که کاملاً محدود است.

پس از رأی دادن کاربران به طور خودکار نتایج نظرسنجی نشان داده می شود. این پاسخهای کاربر را در سیاهههای مربوط ذخیره می کند ، جایی که می توانید نحوه رأی دادن کاربران ثبت شده را مشاهده کنید. برای کاربران ثبت نام نشده ، می توانید آدرس های IP را برای فیلتر کردن آرای تکراری مشاهده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه پیگیری تعامل کاربر در وردپرس با استفاده از Google Analytics.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-survey-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید