6 بهترین افزونه مجاز وردپرس مجاز (در مقایسه)

آیا به دنبال بهترین افزونه Authorize.net برای وردپرس هستید؟

Authorize.net یک درگاه پرداخت محبوب است که به شما امکان می دهد پرداخت کارت اعتباری را به راحتی در وب سایت خود بپذیرید.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های وردپرس Authorize.Net را که می توانید برای پذیرش پرداخت آنلاین در وب سایت خود استفاده کنید ، مقایسه خواهیم کرد.

The Best Authorize.Net plugins for WordPress

چرا باید از افزونه های وردپرس Authorize.Net برای پرداخت استفاده کنید؟ h4>

Authorize.Net به شما امکان می دهد پرداخت ها را در وب سایت خود به راحتی بپذیرید. این یک روند یکپارچه برای مشتریان شما است زیرا آنها می توانند از طریق کارت اعتباری یا نقدی مستقیماً در وب سایت شما پرداخت کنند.

از آنجا که Authorize.Net با حساب بانکی تاجر عادی شما کار می کند ، در مقایسه با دروازه های پرداخت آنلاین معروف مانند Stripe و PayPal ، اغلب هزینه کمتری دارد.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های Authorize.Net برای وردپرس بیندازیم که به شما امکان می دهد پرداخت های آنلاین (بدون نوشتن کد) را به راحتی بپذیرید.

1. WPForms

The WPForms website

WPForms بهترین سازنده فرم وردپرس در بازار. همراه با رابط کاربری کشیدن و رها کردن با الگوهای فرم از قبل ساخته شده ، به راحتی می توانید هر نوع فرم از جمله فرم های پرداخت را بسازید.

برای دسترسی به افزونه Authorize.net حداقل به طرح Elite آنها نیاز خواهید داشت. همچنین به شما امکان دسترسی به سایر افزودنیهای WPForms از جمله درگاه پرداخت Stripe و PayPal را می دهد.

نگران نباشید ، یک فرم پرداخت آنلاین و افزونه” Authorize.Net “WPForms را نصب کنید.

WPForms به شما امکان می دهد فرم خود را به راحتی در برای بیش از یک نفر یک اعلان ایمیل ارسال کنید . به عنوان مثال ، شما می توانید یک رسید به مشتری بفرستید و جزئیات سفارش را برای اعضای تیم خود ارسال کنید.

می توانید از WPForms برای انواع فرم ها مانند فرم های تماس و حتی نظرسنجی ها و نظرسنجی ها .

2. عضو مطبوعات

The MemberPress website

MemberPress بهترین افزونه عضویت در وردپرس اونجا به شما امکان می دهد به راحتی یک وب سایت عضویت بسازید و هرگونه محتوا را به مشترکین و اعضای پرداخت شده محدود کنید.

در صورت تمایل ، حتی می توانید با استفاده از کد کوتاه فقط از بخشی از یک پست یا صفحه محافظت کنید. این می تواند یک روش عالی برای ارائه مقدمه یا تیزر برای محتوای شما باشد ، قبل از اینکه بازدید کنندگان سایت خود را به اشتراک ترغیب کنید.

با MemberPress ، می توانید هزینه یکبار مصرف را بپردازید یا یک اشتراک تکراری را تنظیم کنید. به علاوه ، می توانید برای تشویق کاربران جدید به عضویت ، یک دوره آزمایشی ارزان یا رایگان تنظیم کنید.

MemberPress همچنین به شما ویژگی های چکیده محتوا را می دهد. اینها به شما امکان می دهند محتوا را محدود کنید ، بنابراین فقط درصورتی که شخصی برای مدت زمان مشخصی عضو شده باشد نمایش داده می شود. این باعث می شود MemberPress به ابزاری عالی برای دوره های آنلاین را اجرا کنید .

با طرح “توسعه دهنده” ، می توانید از Authorize.Net به عنوان درگاه پرداخت خود برای MemberPress استفاده کنید. اگر بسیاری از معاملات کارت اعتباری را پردازش کنید ، این گزینه عالی است.

3. ووکامرس

WooCommerce

WooCommerce محبوب ترین افزونه تجارت الکترونیکی برای وردپرس است که به شما امکان می دهد یک فروشگاه آنلاین کامل ایجاد کنید.

همراه با Stripe و PayPal ، WooCommerce همچنین دارای یکپارچه سازی درگاه پرداخت برای Authorize.Net و بسیاری دیگر از راه حل های درگاه پرداخت است.

برای پذیرش پرداخت در فروشگاه آنلاین خود با استفاده از Authorize.Net ، باید از پسوندی مانند WooCcommerce Authorize.net یا WITHCoo تجارت مجاز YITH .

اگر می خواهید یک فروشگاه تجارت الکترونیک کامل با تمام ویژگی های قدرتمند مانند حمل و نقل ، مالیات ، مدیریت موجودی و غیره ایجاد کنید ، توصیه می کنیم از WooCommerce استفاده کنید.

برای فرم های سفارش ساده یا فرم های پرداخت ، بهترین گزینه WPForms است.

مرتبط: به راهنمای ما در نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین و مقایسه ما با بهترین افزونه های تجارت الکترونیک .

4. GiveWP

GiveWP website

GiveWP بهترین افزونه کمک های مالی برای موسسات خیریه و سازمان های غیرانتفاعی که مایل به جمع آوری هستند پول آنلاین. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای ویژگی های بسیار قدرتمندی است که به شما کمک می کند به اهداف جمع آوری کمک مالی خود برسید.

با GiveWP می توانید همه جنبه های فرآیند اهدا را تغییر دهید. شما می توانید کمک های چند منظوره را بپذیرید ، اهداف اهدا در سطح کمپین را تعیین کنید ، گزینه های مختلف ارز را ارائه دهید ، رسیدهای مالیات کسر کننده مالیات و موارد دیگر را ارائه دهید.

همچنین گزارش های مفصلی در GiveWP دریافت می کنید ، جایی که می توانید عملکرد کمپین های مختلف خود را مشاهده کنید. به راحتی می توانید اهدا کنندگان برتر خود را ببینید و حتی می توانید در مورد آنها برای استفاده داخلی توسط تیم خود یادداشت اضافه کنید.

GiveWP ، حتی در طرح “Basic” با Authorize.Net ادغام می شود. این امر باعث می شود که کارتهای اعتباری و نقدی را مستقیماً از سایت خود بگیرید.

5. محتوا را محدود کنید

The Restrict Content Pro website

محدود کردن محتوای نرم افزار گزینه عالی دیگری است اگر می خواهید محتوای فقط اعضا را در سایت خود ایجاد کنید. این با رابط وردپرس بسیار خوب کار می کند و افراد مبتدی شروع به کار با آن را آسان می کنند.

به راحتی می توانید ایمیل های خوش آمد گویی را برای اعضای خود ارسال کنید ، بسته های مختلف اشتراک با چندین سطح ایجاد کنید ، کدهای تخفیف و موارد دیگر ارائه دهید. Restrict Content Pro یک افزونه کاملاً برجسته است که به شما امکان می دهد برای راه اندازی یک سایت عضویت هر آنچه را که لازم دارید انجام دهید.

این یکپارچه سازی داخلی با بارگیری آسان دیجیتال نیز ، اگر قبلاً از آن استفاده می کنید ، گزینه مناسبی است. همچنین می توانید محتوا را در پست یا صفحه با استفاده از کد کوتاه مانند MemberPress مخفی کنید.

می توانید از ارزان ترین مجوز “شخصی” محدود کردن محتوا Pro به عنوان مجوز افزودن مجاز خود استفاده کنید. اگر بودجه محدودی دارید ، این گزینه را جایگزین خوبی برای MemberPress می کند.

توجه: همچنین یک نسخه رایگان به نام محدود کردن محتوا وجود دارد. با این حال ، این به شما اجازه نمی دهد از Authorize.Net استفاده کنید.

6. صورتحساب WP

The WP Invoicing website

فاکتور WP پلاگین صورتحساب عالی برای هر کسی که نیاز به ایجاد و ارسال فاکتور دارد. این ویژگی های مفید بسیاری دیگری نیز دارد.

به عنوان مثال ، صورتحساب WP به شما امکان می دهد مالیات و مالیات بر ارزش افزوده را برای کشورهای اروپایی مدیریت کنید. همچنین به مشتریان شما این فرصت را می دهد تا فاکتورهای خود را مستقیماً از طریق درگاه های پرداخت مختلف از جمله Authorize.Net در وب سایت خود تسویه کنید.

با استفاده از WP Invoice می توانید یادآوری های ایمیل خودکار را تنظیم کرده و در زمان پیگیری پرداخت صرفه جویی کنید. این امر به ویژه برای فریلنسرها که ممکن است هیچ پشتیبانی اداری نداشته باشند. همچنین می توانید پرداخت های دوره ای را تنظیم کنید.

فاکتور WP با تعدادی از برنامه های دیگر ادغام می شود ، بنابراین شما می توانید به صورت خودکار فاکتور بگیرید. شما حتی می توانید فاکتور یا نقل قول ایجاد کنید درصورت خاص فرم تماس ارسال شده است.

افکار نهایی: بهترین افزونه Auhorize.Net برای وردپرس کدام است؟ h4>

ما معتقدیم که بهترین افزونه وردپرس Authorize.Net براساس نیاز دقیق شما متفاوت خواهد بود ، اما برای موارد استفاده بسیار متنوع: WPForms بهترین افزونه Authorize.Net برای وردپرس است.

اگر به دنبال ایجاد سایت عضویت یا دوره آنلاین هستید ، هدف MemberPress بهترین راه حل است.

اگر به دنبال ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک کامل هستید ، WooCommerce بهترین راه حل است.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های وردپرس Authorize.Net کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه های ما با بهترین خدمات تلفن کسب و کار ، و بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای رشد تجارت کوچک خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-authorize-net-wordpress-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید