6 بهترین افزونه قرار ملاقات و رزرو وردپرس

آیا می خواهید به مشتریان خود اجازه رزرو وقت ملاقات را مستقیماً از سایت وردپرس خود بدهید؟ بسیاری از مشاغل به فرم رزرو وقت ملاقات نیاز دارند که به مشتریان این امکان را می دهد تا به راحتی وقت خود را بصورت آنلاین رزرو کنند. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های قرار ملاقات و رزرو وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

Best WordPress appointment and booking plugins

چه نوع پلاستیکی برای قرار ملاقات و فرم رزرو را انتخاب کنید؟ h4>

شاید بخواهید فرم رزرو قرار ملاقات خود را متناسب با نیازهای کسب و کار خود تنظیم کنید. با این حال ، موارد معمول کمی وجود دارد که باید در پلاگین فرم رزرو وردپرس به دنبال آنها باشید.

فرم رزرو نوبت شما باید بتواند درخواست های مشتری را برای اسلات زمانی موجود تقسیم شده به ساعات کاری .

باید روی تلفن های همراه کار کند تا مشتریان شما بتوانند به راحتی قرارهای ملاقات را از طریق تلفن و همچنین رایانه رزرو کنند.

یک فرم رزرو نوبت مناسب ، قرارها را در پایگاه داده وردپرس یا برنامه تقویمی مانند Google Calendar ذخیره می کند. همچنین ممکن است بخواهید اعلان ایمیل خودکار به مشتریان پس از پذیرش رزرو آنها.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های قرار ملاقات و رزرو که می توانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید.

1. شروع کتاب

StartBooking

StartBooking یک قرار ملاقات کامل است و پلاگین فرم رزرو برای وردپرس. استفاده از آن بسیار آسان است و به شما امکان می دهد سریع فرم های قرار و رزرو را تنظیم کرده و به وب سایت خود اضافه کنید.

شما می توانید با افزودن روزها و ساعات کاری خود ، اسلات های زمانی موجود ، افزودن چندین سرویس و کاربر ، امکان انتخاب پرسنل و سایر خدمات را برای تأمین نیازهای خود تغییر دهید.

به سادگی با انتخاب صفحه در تنظیمات افزونه می توانید فرم رزرو را در وب سایت خود نمایش دهید. با استفاده از کد کوتاه می توانید فرم های مختلفی را برای سرویس های مختلف اضافه کنید.

برای مشاهده و مدیریت رزروهای خود ، می توانید به وب سایت افزونه ها وارد شوید و تمام قرارهای خود را در داشبورد خود مشاهده کنید. این همچنین با Google Calendar ادغام می شود که به شما امکان می دهد رزروها را در همه دستگاه ها مشاهده کنید.

2. BirchPress

BirchPress

BirchPress یک افزونه جامع رزرو وردپرس است. به شما امکان می دهد یک سیستم مدیریت رزرو آنلاین حرفه ای را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. کاربران شما می توانند قرار ملاقات ها را از وب سایت شما رزرو کرده و با استفاده از حساب PayPal یا کارت اعتباری خود هزینه آن را پرداخت کنند.

BirchPress تقویم رزرو شما را با تقویم های دیگر خود مانند تقویم گوگل ، iCal ، Android ، Outlook و غیره. دارای یک سیستم اعلان و یادآوری ایمیل قابل تنظیم برای شما و مشتریان خود در مورد رزرو مطلع است.

3. تقویم رزرو

Booking Calendar

تقویم رزرو یکی از بهترین افزونه های رایگان رزرو وردپرس در بازار است. استفاده از آن ساده ، آسان و مستند است. این برنامه با نمای تقویم هم برای شما و هم برای بازدید کنندگان وب سایت شما ارائه می شود. به راحتی می توانید فرم رزرو / قرار ملاقات خود را در هر پست و صفحه وردپرس اضافه کنید.

اگرچه برای مبتدیان بسیار ساده است ، اما بسیار قدرتمند است و شامل طیف وسیعی از گزینه ها است که می توان از صفحه تنظیمات پلاگین پیکربندی کرد. همراه با captcha داخلی برای جلوگیری از هرزنامه ، اعلان های ایمیل ، جلوه های jQuery و موارد دیگر. حتی می توانید فرم رزرو را با قسمتهای دلخواه خود سفارشی کنید.

4. تقویم رزرو ساده WP

WP Simple Booking Calendar

تقویم رزرو ساده WP یکی دیگر از افزونه های ساده رزرو وردپرس است. به سادگی یک تقویم ایجاد کنید و سپس با استفاده از کد کوتاه آن را به یک پست یا صفحه اضافه کنید. این فقط به کاربران امکان رزرو یک روز کامل را می دهد. این بدان معناست که هیچ مکان ساعتی وجود ندارد.

اگر به دنبال چیزی بسیار ساده و اساسی برای اتاق ها ، محل های اقامت یا سایر پیشنهادات روزانه هستید ، این افزونه کار شما را انجام می دهد. برای موارد پیچیده تر ، به پلاگین هایی که در بالا ذکر کردیم نگاه کنید.

5. قرارهای آسان

Easy Appointments

Easy Appointments یک پلاگین انعطاف پذیر و رایگان برای رزرو قرار ملاقات در وردپرس است. به شما امکان می دهد چندین مکان ، خدمات و کارگر را به راحتی اضافه کنید. پس از آن می توانید ارتباطات انعطاف پذیر با کنترل دقیق تقویم ایجاد کنید. همچنین به شما امکان می دهد فرم رزرو را با افزودن قسمتهای فرم سفارشی سفارشی کنید.

با استفاده از کد کوتاه می توانید به راحتی فرم رزرو قرار را به هر صفحه یا پستی اضافه کنید. همچنین می توانید پلاگین ایمیل اعلان را که برای مشتری ها ، کارگران و مدیر وب سایت ارسال می کند ، سفارشی کنید.

6. WPForms

WPForms

WPForms بهترین فرم تماس با وردپرس پلاگین. همراه با سازنده فرم کشیدن و رها کردن برای مبتدیان که به شما امکان می دهد هر نوع فرم را به راحتی در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.

WPForms می تواند از طریق Zapier با تقویم Google تلفیق شود اما به شما اجازه نمی دهد ساعت کاری را تعیین کنید. با این حال ، اگر WPForms را قبلاً نصب کرده اید ، می توانید به راحتی از آن برای ایجاد فرم رزرو سفارشی استفاده کنید. باید هر قرار را به صورت دستی تأیید و تأیید کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های قرار ملاقات و رزرو وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را با افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/5-best-wordpress-appointment-and-booking-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید