6 بهترین افزونه فایروال وردپرس در مقایسه

آیا به دنبال بهترین افزونه فایروال وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ افزونه های فایروال وردپرس از وب سایت شما در برابر حملات هک ، بی رحمی و توزیع انکار سرویس (DDoS) محافظت می کنند. در این مقاله ، بهترین پلاگین های فایروال وردپرس و نحوه قرارگیری آنها در برابر یکدیگر را با هم مقایسه خواهیم کرد.

Best WordPress firewall plugins compared

افزونه فایروال وردپرس چیست؟ h4>

یک افزونه فایروال وردپرس (همچنین به عنوان فایروال برنامه وب یا WAF نیز شناخته می شود) به عنوان یک محافظ بین وب سایت شما و تمام ترافیک ورودی عمل می کند. این فایروال های برنامه وب ترافیک وب سایت شما را کنترل کرده و بسیاری از تهدیدات امنیتی رایج را قبل از رسیدن به سایت وردپرس شما مسدود می کند.

گذشته از بهبود قابل توجه امنیت وردپرس a > ، اغلب این فایروال های برنامه وب همچنین سرعت وب سایت خود را و عملکرد را تقویت کنید.

دو نوع پلاگین فایروال وردپرس در دسترس است.

فایروال وب سایت سطح DNS – این فایروال ها ترافیک وب سایت شما را از طریق سرورهای پروکسی ابری خود هدایت می کنند. این به آنها امکان می دهد فقط ترافیک اصلی را به وب سرور شما ارسال کنند.

Firewall Level Application – این افزونه های فایروال پس از اینکه به سرور شما رسید اما قبل از بارگذاری بیشتر اسکریپت های WordPress ، ترافیک را بررسی می کنند. این روش به اندازه فایروال سطح DNS در کاهش بار سرور کارآمد نیست.

ما توصیه می کنیم از فایروال سطح DNS استفاده کنید زیرا آنها فوق العاده در شناسایی ترافیک اصلی وب سایت در مقابل درخواست های بد مهارت دارند.

آنها این کار را با ردیابی هزاران وب سایت ، مقایسه روند ، جستجوی botnet ، IP های شناخته شده بد و مسدود کردن بازدید از صفحاتی انجام می دهند که کاربران شما معمولاً هرگز درخواست نمی کنند.

لازم به ذکر نیست ، فایروال های وب سایت در سطح DNS بار که اطمینان حاصل می کند وب سایت شما خراب نمی شود.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های فایروال وردپرس بیندازیم که می توانید برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید.

1 Sucuri

Sucuri

Sucuri پیشروترین شرکت امنیتی وب سایت است برای وردپرس آنها فایروال سطح DNS ، جلوگیری از نفوذ و جلوگیری از بی رحمی ، و همچنین سرویس های حذف بدافزار و لیست سیاه را ارائه می دهند.

تمام ترافیک وب سایت شما از طریق سرورهای cloudproxy آنها انجام می شود که هر درخواست اسکن می شود. ترافیک قانونی مجاز است و همه درخواستهای مخرب مسدود می شود.

Sucuri همچنین با کاهش بار سرور از طریق بهینه سازی حافظه پنهان ، تسریع وب سایت و Anycast CDN (همه شامل) ، عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد. این وب سایت شما را در برابر SQL Injections، XSS، RCE، RFU و همه حملات شناخته شده محافظت می کند.

راه اندازی WAF آنها بسیار آسان است. شما باید یک رکورد DNS A به دامنه خود اضافه کنید و آنها را به جای وب سایت خود به ابر پروکسی Sucuri نشان دهید.

در WPBeginner ، ما از Sucuri برای بهبود امنیت وردپرس خود استفاده می کنیم. ببینید چگونه چگونه Sucuri به ما کمک کرد 450،000 حمله وردپرس را در 3 ماه جلوگیری کنیم .

قیمت گذاری: از 199.99 دلار / سال بابت صورتحساب سالانه.

درجه: A +

2. MaxCDN (StackPath)

MaxCDN + StackPath

MaxCDN (اکنون بخشی از خانواده StackPath است) یکی از پیشروهای ارائه دهنده فایروال امنیت CDN و برنامه های وب در صنعت است. سیستم عامل قوی آنها به طور پیش فرض محافظت از لایه 3 و 4 DDoS را در همه برنامه ها اضافه می کند.

StackPath WAF محافظت لایه 7 DDoS را به دامنه های تحت حفاظت خود اضافه می کند. مشابه Sucuri ، این یک فایروال در سطح DNS است که نه تنها به شما در سرعت بخشیدن به وب سایت کمک می کند ، بلکه از شما در برابر حملات مخرب محافظت می کند.

StackPath فایروال سطح برنامه را ارائه نمی دهد زیرا آنها افزونه WordPress ندارند به همین دلیل پس از سوكوري . با این حال برنامه های آنها در مقایسه با Cloudflare (شماره 3 ارائه دهنده رتبه بندی ما) مقرون به صرفه تر و دارای ویژگی های ویژه برای مشاغل کوچک است.

قیمت گذاری: آنها یک ماه استفاده آزمایشی رایگان ارائه می دهند و پس از آن قیمت گذاری با 20 دلار در ماه شروع می شود که برای بیشتر مشاغل کوچک کافی است وب سایت های وردپرس .

نمره: A

3. Cloudflare

Cloudflare

Cloudflare بیشتر به دلیل خدمات CDN رایگان تنظیم کنید که شامل محافظت اولیه DDoS نیز می باشد. با این حال ، برنامه رایگان آنها شامل فایروال برنامه وب سایت نیست. برای WAF باید در برنامه Pro آنها ثبت نام کنید.

Cloudflare همچنین یک دیوار آتش در سطح DNS است که به این معنی است که ترافیک شما از طریق شبکه آنها عبور می کند. این عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد و باعث کاهش زمان خرابی در صورت بازدید غیر معمول می شود.

برنامه Pro فقط شامل حفاظت DDoS در برابر حملات لایه 3 است. برای محافظت در برابر حملات پیشرفته لایه های 5 و 7 DDoS ، حداقل به برنامه کاری آنها نیاز دارید.

Cloudflare مزایای خود را دارد که شامل CDN ، حافظه پنهان و شبکه بزرگتری از سرورها است. نکته منفی این است که آنها اسکن امنیتی سطح برنامه ، حفاظت از بدافزار ، حذف لیست سیاه ، اعلان های امنیتی و هشدارها را ارائه نمی دهند. آنها همچنین سایت وردپرس شما را برای تغییر پرونده و سایر تهدیدات امنیتی معمول وردپرس کنترل نمی کنند.

برای جزئیات بیشتر به مقایسه Sucuri vs Cloudflare .

قیمت گذاری: شروع از 20 دلار در ماه برای برنامه Pro و 200 دلار در ماه برای تجارت.

درجه: الف –

4 Wordfence Security

Wordfence

Wordfence یک پلاگین امنیتی محبوب وردپرس با فایروال برنامه وب سایت داخلی است. این سایت سایت WordPress شما را از نظر بدافزار ، تغییر پرونده ، تزریق SQL و موارد دیگر کنترل می کند. همچنین از وب سایت شما در برابر DDoS و حملات بی رحمانه محافظت می کند.

Wordfence یک فایروال سطح برنامه است که به این معنی است که فایروال بر روی سرور شما ایجاد می شود و پس از رسیدن به سرور شما اما قبل از بارگیری وب سایت ، ترافیک بد مسدود می شود.

این موثرترین راه برای جلوگیری از حملات نیست. تعداد زیادی درخواست نادرست همچنان بار سرور شما را افزایش می دهد. از آنجا که این یک فایروال در سطح برنامه است ، وردپرس با شبکه تحویل محتوا (CDN) همراه نیست.

Wordfence همراه با اسکن های امنیتی درخواستی و همچنین اسکن های برنامه ریزی شده است. همچنین به شما امکان می دهد به صورت دستی بر ترافیک نظارت کرده و IP های مشکوک را مستقیماً از ناحیه مدیر وردپرس خود مسدود کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wordfence ، به راهنمای ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی امنیت Wordfence در وردپرس .

برای دریافت فایروال سطح پیشرفته برنامه آنها ، واقعاً به نسخه Premium نیاز دارید.

قیمت گذاری پلاگین اصلی رایگان است. قیمت نسخه برتر از 99 دلار در سال برای یک مجوز سایت شروع می شود.

درجه: B>

5. Jetpack

Jetpack WordPress Plugin

Jetpack یک افزونه محبوب وردپرس است که دارای مجموعه ای از ویژگی ها از جمله امنیت و پشتیبان گیری وردپرس است. مشابه WordFence ، Jetpack فایروال سطح برنامه است که به این معنی است که پس از رسیدن به میزبانی وردپرس .

طرح رایگان آنها محافظت از نیروی بی رحمانه و نظارت بر خرابی بسیار اساسی را ارائه می دهد. برای باز کردن قفل پشتیبان گیری خودکار روزانه و فیلتر خودکار هرزنامه ، باید حداقل به برنامه شخصی ارتقا دهید.

با این وجود برای باز کردن قفل اسکن بدافزار خودکار و رفع مشکلات امنیتی که ارائه دهندگانی مانند Sucuri ارائه می دهند ، باید در برنامه حرفه ای Jetpack باشید.

از آنجا که Jetpack مجموعه گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد ، برچسب قیمت آن را به گزینه ای بسیار مقرون به صرفه تبدیل می کند. با این وجود برای یک فایروال امنیتی واقعی ، بهتر است با Sucuri یا MaxCDN .

قیمت گذاری: پلاگین اصلی رایگان است. هزینه برنامه شخصی 39 دلار در سال و برنامه حرفه ای 299 دلار در سال است.

درجه: B>

6. BulletProof Security

BulletProof Security

BulletProof security یکی دیگر از افزونه های محبوب وردپرس است. همراه با فایروال سطح برنامه داخلی ، امنیت ورود به سیستم ، پشتیبان گیری از پایگاه داده ، حالت تعمیر و نگهداری و چندین تغییر امنیتی برای محافظت از وب سایت شما.

امنیت BulletProof تجربه کاربری خیلی خوبی ارائه نمی دهد و ممکن است بسیاری از مبتدیان در درک اینکه چه کاری باید انجام دهند مشکل دارند. این یک جادوگر راه اندازی است که به طور خودکار فایل های .htaccess وردپرس شما را به روز می کند و محافظت از فایروال را میسر می کند.

اسکنر پرونده ای برای بررسی کد مخرب در وب سایت شما ندارد. نسخه پولی این افزونه ویژگی های اضافی را برای نظارت بر نفوذ و پرونده های مخرب در پوشه بارگذاری وردپرس ارائه می دهد.

قیمت گذاری: پلاگین پایه رایگان. هزینه نسخه حرفه ای 59.95 دلار برای سایتهای نامحدود و پشتیبانی مادام العمر هزینه دارد.

درجه: C>

نتیجه گیری h4>

پس از مقایسه دقیق همه این افزونه های محبوب فایروال وردپرس ، ما معتقدیم که Sucuri بدون شک بهترین محافظ فایروال است که می توانید برای سایت وردپرس خود دریافت کنید.

بهترین فایروال سطح DNS با جامع ترین ویژگی های امنیتی برای آرامش خاطر کامل شما است. علاوه بر این ، افزایش عملکردی که از CDN آنها می گیرید بسیار چشمگیر است.

MaxCDN (StackPath) خواهد بود ثانیه نزدیک در لیست ما برای قیمت و ارزشی که ارائه می دهد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین فایروال وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مرحله به مرحله نهایی ما را ببینید امنیت وردپرس راهنمای مبتدیان .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-firewall-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید