6 بهترین افزونه صفحه فرود وردپرس در مقایسه (2020)

آیا به دنبال ساخت روشی آسان برای ایجاد صفحات فرود در وردپرس هستید؟ شما به یک پلاگین صفحه فرود نیاز دارید که به شما امکان می دهد بدون استفاده از نوشتن کدی ، با استفاده از ابزارهای کشیدن و رها کردن سریع ، سریعاً صفحه های فرود را ایجاد کنید. در این مقاله ، ما 5 مورد برتر از بهترین افزونه های صفحه فرود وردپرس را بررسی می کنیم و آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم.

Best WordPress landing page plugins

چرا از افزونه Landing Page برای وردپرس استفاده می کنیم؟ h4>

اگر وب سایت خود را ایجاد کردید برای فروش کتاب ، خدمات یا کالای دیگر ، باید یک صفحه فرود ایجاد کنید.

صفحات فرود به شما کمک می کنند تا تبدیل های خود را بهبود بخشید a > و بازدید کنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

ما می دانیم که بیشتر صاحبان مشاغل و مبتدیان وردپرس اهل فن نیستند و نمی توانند کد بنویسند. اینجاست که یک افزونه صفحه فرود وردپرس وارد می شود.

این پلاگین ها دارای چندین الگوی آماده استفاده با ابزار کشیدن و رها کردن برای ویرایش آنها یا ایجاد صفحات فرود خود از ابتدا هستند.

این به شما آزادی می دهد تا بدون استخدام توسعه دهنده ، سریعاً صفحات فرود را برای کمپین های بازاریابی خود بسازید. می توانید از الگوهای خود استفاده مجدد کنید ، الگوهای جدیدی ایجاد کنید و کتابخانه خود را برای آماده سازی طرح های صفحه فرود ایجاد کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های صفحه فرود وردپرس و نحوه قرارگیری آنها در برابر یکدیگر بیاندازیم.

معیار ما برای این مقایسه عبارت است از: سهولت استفاده ، انعطاف پذیری و امکانات طراحی .

تمام افزونه های ذکر شده در این لیست پاسخگوی تلفن همراه هستند.

1 Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder یک افزونه محبوب صفحه فرود وردپرس است. این برنامه ده ها قالب آماده دارد که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع صفحه های فرود خود استفاده کنید.

ویرایش صفحات فرود نسیمی از سازنده سریع کشیدن و رها کردن Beaver Builder است. برای ویرایش خصوصیات آن ، کافیست به هر عنصری در صفحه اشاره کرده و کلیک کنید. همچنین می توانید آنها را بالا و پایین ببرید ، یا ماژول های جدیدی به صفحه خود اضافه کنید. جزئیات بیشتر را می توانید در مقاله ما در ایجاد طرح بندی های سفارشی وردپرس با Beaver Builder

Beaver Builder برای کار با هر زمینه وردپرس طراحی شده است. بدون نگرانی در مورد صفحات فرود خود می توانید مضامین را تغییر دهید.

اگر در هر مرحله تصمیم گرفتید دیگر از آن استفاده نکنید ، محتوای شما به طور منظم به ویرایشگر پیش فرض وردپرس منتقل می شود.

تا حد زیادی مناسب ترین و مبتدی ترین صفحه افزونه صفحه فرود وردپرس در بازار است. علیرغم سهولت استفاده ، هنوز به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند صفحات فرود را برای هر نوع وب سایت ایجاد کند.

درجه: A +

قیمت گذاری: از 99 دلار برای وب سایت های نامحدود و 1 سال پشتیبانی شروع می شود.

بازبینی: ما دریافتیم که Beaver Builder از ساده ترین پلاگین صفحه فرود برای وردپرس است. رابط سازنده بصری و سریع است. توانایی ویرایش هر چیزی با اشاره و کلیک واقعاً خوب است. Beaver Builder با ده ها قالب آماده مطمئنا بهترین افزونه صفحه فرود وردپرس است.

2. صفحات اصلی

Leadpages

Leadpages یکی دیگر از سازنده های عالی کشیدن و رها کردن صفحه وردپرس برای ایجاد فوری صفحات فرود زیبا است. این یک صفحه ساز مقصد مستقل است ، به این معنی که می توانید از آن با یک وب سایت وردپرس یا بدون آن استفاده کنید.

ده ها الگوی حرفه ای طراحی شده برای استفاده به عنوان نقطه شروع وجود دارد. همه این الگوها برای برترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل .

سازنده کشیدن و رها کردن آنها به شما امکان می دهد فقط برای نشان دادن و کلیک روی هر عنصری در صفحه ، ویرایش کنید. همچنین می توانید ابزارک ها را بکشید و رها کنید تا عناصر مختلفی از جمله تصاویر ، پس زمینه ، متن ، چندرسانه ای ، دکمه های تماس به عمل ، فرم های ثبت نام و موارد دیگر را اضافه کنید.

با بسیاری از ابزارهای شخص ثالث و همه خدمات برتر ایمیل مارکتینگ ادغام می شود. به سادگی یک فرم ثبت نام به صفحه فرود خود اضافه کنید و سپس بر روی دکمه “افزودن ادغام” کلیک کنید. به مقاله ما در نحوه ایجاد صفحه فرود در وردپرس برای دستورالعمل های دقیق.

درجه: A +

قیمت گذاری: شروع از 35 دلار در ماه پرداخت ماهیانه یا 25 دلار در ماه پرداخت سالانه.

بررسی: ما پی بردیم که Leadpages یکی از ساده ترین و جامع ترین افزونه های صفحه فرود وردپرس در بازار است. این برنامه به طور یکپارچه با خدمات برتر ایمیل مارکتینگ ادغام می شود تا به شما کمک کند تا منجر به تولید بیشتر و افزایش تبدیل شود. این فوق العاده انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد سریعاً صفحات فرود حرفه ای و بدون مهارت خاصی ایجاد کنید

3. عنصر

Elementor

Elementor یکی دیگر از سازندگان صفحه فرود وردپرس با کاربرد آسان است. این فوق العاده سریع است و دارای چندین الگوی آماده برای سناریوهای مختلف از جمله صفحات فرود است.

دارای UI سریع و ویرایشگر زنده است. منطقه صفحه را می توان به بخشها و ستونها مرتب کرد. می توانید به ستون های خود مانند دکمه ها ، تصاویر ، عنوان ها ، اسلایدرها و موارد دیگر ماژول اضافه کنید. همچنین می توانید از ابزارک های WordPress و ابزارک های اضافه شده توسط سایر افزونه های WordPress نصب شده در وب سایت خود استفاده کنید.

آیا می خواهید یک صفحه را از ابتدا بسازید؟ می توانید با الگوی بوم Elementor که یک صفحه خالی برای ایجاد صفحات خود با طراحی و طرح منحصر به فرد ارائه می دهد ، شروع کنید. این را در راهنمای ما در نحوه ایجاد طرح بندی وردپرس سفارشی با Elementor .

نمره: A

قیمت گذاری: شروع از 49 دلار برای سایت تنها با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی.

بازبینی: Elementor به راحتی قابل استفاده و یادگیری است ، که آن را به یک پلاگین صفحه فرود عالی تبدیل می کند. این الگوها به طور حرفه ای و چندین ماژول طراحی شده است ، که حتی انعطاف پذیری بیشتری را نیز برای ایجاد صفحات خود ارائه می دهد.

4. Divi

Divi

Divi یک گزینه محبوب برای ساخت صفحات فرود در وردپرس است. این توسط تم های زیبا ، یکی از ایجاد شده است قدیمی ترین فروشگاه های قالب وردپرس در بازار. اگر از یکی از مضامین آنها استفاده می کنید ، احتمالاً قبلاً به Divi دسترسی داشته اید.

همراه با 20+ الگو برای آماده استفاده است. همچنین می توانید الگوهای خود را ایجاد کرده و بعداً از آنها دوباره استفاده کنید. Divi همراه با ویرایشگر صفحه و یک نقطه زیبا و عناصر کشیدن و رها کردن کلیک می کند. استفاده و کار با آن فوق العاده آسان است.

Divi به عنوان یک تم با سازنده یکپارچه در دسترس است ، بنابراین می توانید از آن برای یک طراحی وبلاگ سفارشی ایجاد کنید . همچنین به عنوان یک سازنده مستقل در دسترس است که با هر موضوع دیگر وردپرس کار می کند.

نمره: A

قیمت گذاری: از 89 دلار در سال برای وب سایت های نامحدود شروع می شود

مرور: Divi با استفاده از ویرایشگر صفحه فرود بسیار آسان برای استفاده و بصری ، تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد. یک جامعه قوی در اطراف Divi وجود دارد که به سرعت در حال رشد است و تیم ElegantThemes دائماً از ویژگی های جدیدی برخوردار است.

5. بهینه سازی مطبوعات

OptimizePress

OptimizePress یک افزونه قدرتمند صفحه فرود و فروش وردپرس است. این به عنوان یک تم و همچنین یک افزونه وجود دارد که به شما امکان می دهد از آن با هر قالب WordPress دیگری استفاده کنید.

بیش از 30 الگو برای استفاده وجود دارد. هر یک از آنها به گونه ای طراحی شده است که دارای تبدیل بالا باشد صفحه فروش .

همراه با ابزاری برای ویرایش الگوهای صفحه فرود. بخشی که در مورد OptimizePress وجود دارد این است که آن به صورت یکپارچه با چندین خدمات ایمیل مارکتینگ و افزونه های عضویت در وردپرس .

این امر OptimizePress را به یک راه حل بسیار جامع برای صفحات فرود تبدیل می کند.

درجه: B>

قیمت گذاری: از 97 دلار برای 3 وب سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی شروع می شود.

بررسی: OptimizePress یک راه حل جامع با بسیاری از ویژگی ها است. با این حال ، وقتی نوبت به ویرایش می رسد ، به اندازه برخی افزونه های دیگر در این لیست ، بصری نیست.

6. بزودی طرفدار SeedProd

Coming Soon Pro by SeedProd

به زودی Pro توسط SeedProd گزینه عالی دیگری برای ساخت سریع صفحات زیبا است که به زودی ساخته می شوند و برای تبدیل بهینه شده اند.

چندین الگوی زیبا طراحی شده دارد که می توانید به راحتی آنها را تغییر داده و تنظیم کنید. با تمام خدمات برتر بازاریابی از طریق ایمیل کار می کند و دارای یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی در همه الگوها است.

برخلاف سایر افزونه های موجود در لیست ، Coming Soon Pro محدود به ایجاد به زودی ، صفحات نگهداری و جایگزین های راه اندازی محصول است. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در ایجاد صفحات زیبا به زودی در وردپرس با SeedProd .

درجه: B>

قیمت گذاری: شروع از 29 دلار برای 1 سایت بدون هیچگونه افزودنی. 79 دلار برای همه افزودنی های موجود.

بازبینی: به زودی طرفدار ابزاری عالی برای ساخت سریع صفحه های بزودی یا راه اندازی محصول است. با این حال ، ساختن صفحات فرود برای فروش و بازاریابی پس از راه اندازی ایده آل نیست.

نتیجه گیری h4>

با نگاهی به افزونه های صفحه فرود وردپرس ، برای ما کاملاً روشن شد که Beaver Builder بهترین پلاگین صفحه فرود در بازار است.

الگوهای صفحه فرود زیبایی دارد. ویرایشگر صفحه بصری ، سریع و آسان برای استفاده است. بهترین قسمت این است که با هر قالب WordPress کار می کند و با تمام افزونه های ضروری WordPress سازگار است.

امیدواریم این مقایسه به شما در یافتن بهترین افزونه های صفحه فرود وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس و افزونه های پشتیبان گیری از وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-landing-page-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید