6 بهترین افزونه رایگان تغییر مسیر 404 برای وردپرس

آیا تعداد زیادی صفحه 404 در وردپرس پیدا نشده است؟ خطاهای 404 برای SEO و تجربه کاربری سایت شما خوب نیست. قسمت خوب این است که حل آنها با افزونه های تغییر مسیر وردپرس 404 کاملاً آسان است. در این مقاله ، ما 6 بهترین افزونه رایگان تغییر مسیر 404 برای وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

Best 404 plugins for WordPress

چرا سایت وردپرس شما خطای 404 را نشان می دهد؟ h4>

قبل از شروع به رفع خطاهای 404 ، بسیار مهم است که بدانید چرا وردپرس خطای 404 را ایجاد می کند.

اغلب مبتدیان وردپرس از ما س approachال می کنند که چرا سایت وردپرسی آنها برای پستهایی که وجود دارد خطای 404 را نشان می دهد. این یکی از مشکلات رایج وردپرس که مبتدیان با آن روبرو می شوند.

وردپرس با پشتیبانی از ساختار URL دوستانه سئو . اگر در ساختار URL تغییراتی ایجاد کنید ، کل ساختار پیوند وب سایت شما تغییر می کند. گاهی اوقات این دلیل می شود که سایت شما حتی در پست های موجود خطای 404 را نشان می دهد.

دلیل دیگر خطاهای مرموز 404 برای محتوای موجود ، از بین رفتن یا خراب بودن .htaccess است. پرونده.

اگر افزونه جدیدی نصب کردید ، عنوان جدیدی ایجاد کنید نوع پست سفارشی ، یا سفارشی را ثبت کنید طبقه بندی ، بنابراین دسترسی به URL جدید ممکن است منجر به خطای 404 شود زیرا فایل .htaccess شما به روز نشده است.

اینها تنها چند مورد از دلایل زیادی است که ممکن است باعث شود محتوای موجود خطاهای 404 را نشان دهد.

این نکته ساده را برای رفع خطاهای 404 در وردپرس امتحان کنید h4>

در بسیاری از مواقع می توانید خطاهای وردپرس 404 را به سادگی با روشن کردن لینک های ثابت خود برطرف کنید.

می توانید این کار را با رفتن به تنظیمات »پیوندهای ثابت در قسمت مدیریت وردپرس خود انجام دهید و بدون ایجاد تغییر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

Permalink settings in WordPress

وردپرس به صورت خودکار پرونده .htaccess شما را به روز می کند. برای تأیید از بین رفتن خطاهای 404 باید وب سایت خود را بررسی کنید.

اگر اینگونه نباشد ، ممکن است پرونده htaccess شما قابل نوشتن نباشد و مجبور باشید آن را به صورت دستی به روز کنید. ما در راهنمای خود در مورد چگونگی رفع وردپرس برای بازگشت خطای 404 .

سناریوهای مختلف خطاهای 404 در وردپرس h4>

گذشته از دلایل بالا ، دلایل بسیاری دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود سایت وردپرس شما خطای 404 را نشان دهد. به عنوان مثال ، اگر اخیراً از WordPress.com به WordPress.org ، یا انتقال وردپرس به جدید دامنه ممکن است باعث شود سایت 404 خطا نشان دهد.

در هر دو حالت ، برای حل خطاهای 404 باید ساختار پیوند ثابت سایت خود را اصلاح کنید.

از طرف دیگر ، اگر پستی یا صفحه ای را حذف کرده باشید ، از آن یک صفحه خطای 404 پیدا نشده خارج می شود.

بهترین راه برای رفع این مشکل ، هدایت مجدد کاربران به مکان جدید است. همچنین باید با افزودن پیام هدر هدایت 301 به موتورهای جستجو در مورد مکان جدید آن پست ها و صفحات اطلاع دهید.

با این کار می توانید تجربه کاربری عالی ارائه دهید و رتبه بندی موتور جستجو خود را از دست ندهید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین افزونه های تغییر مسیر 404 برای وردپرس بیندازیم که می تواند به شما در مدیریت این مشکلات کمک کند.

1 تغییر مسیر

Redirection plugin for WordPress

Redirection یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به شما امکان می دهد برای 404 صفحه خود به راحتی ریدایرکت را تنظیم کنید. این گزینه داخلی برای ردیابی خطاهای 404 است که از زمان نصب افزونه در وب سایت شما رخ داده است.

تغییر مسیر به شما امکان می دهد از regex قدرتمند برای مطابقت با الگوهای URL و هدایت مجدد آنها به صفحات مناسب استفاده کنید. اگر سایتی با ساختار URL متفاوت به وردپرس منتقل کرده باشید ، این بسیار مفید است.

ما یک راهنمای کامل درباره نحوه ردیابی 404 صفحه و هدایت مجدد آنها در وردپرس با استفاده از افزونه Redirection.

گرچه این افزونه عالی است ، اما چیزی که می خواهید مراقب آن باشید تنظیمات ثبت 404 است. اگر آن را به درستی تنظیم نکنید ، این افزونه می تواند پایگاه داده شما را بسیار سنگین کند. جدا از این ، این قدرتمندترین افزونه موجود است که 100٪ رایگان است.

2. افزونه تغییر مسیر SEO

SEO Redirection Plugin

افزونه SEO Redirection یک پلاگین با کاربرد آسان برای ردیابی خطاهای 404 و مدیریت تغییر مسیرهای شما است. برای مدیریت تغییر مسیرها با یک رابط ساده ارائه می شود.

همچنین 404 خطای سایت وردپرسی شما را ثبت می کند تا بتوانید این خطاها را برطرف کنید.

این افزونه جدول جدیدی را در پایگاه داده وردپرس شما ایجاد می کند تا ریدایرکت های شما را ذخیره کند. همچنین تاریخچه کلیه هدایت ها در وب سایت شما را حفظ می کند.

3 . همه 404 هدایت به صفحه اصلی

All 404 redirect to home page

همانطور که از نامش پیداست ، این پلاگین ساده خطاهای 404 را به صفحه اصلی سایت وردپرس شما هدایت می کند.

همچنین می توانید این کار را با افزودن این کد در پرونده 404.php طرح زمینه خود انجام دهید. این کد را در همان ابتدا قرار دهید:


برای اطلاعات بیشتر ، به آموزش ما در نحوه هدایت صفحه 404 خود به صفحه اصلی در وردپرس .

4. 410 برای وردپرس

410 for WordPress settings

این افزونه خطای 404 شما را به صفحه 410 هدایت می کند. به جای اینکه کاربران را از خطاهای 404 به صفحه دیگری در سایت خود هدایت کنید. این افزونه آنها را به صفحه خطایی به نام 410 می فرستد.

مشخصات HTTP سرآیند پاسخ 410 را تعریف می کند که باید هنگام حذف دائمی منبعی استفاده شود. این برای موتورهای جستجو که به آنها دستور داده نمی شود این URL را نادیده بگیرند و تلاش برای دستیابی به آن را متوقف کنند نیز مفید است.

قرار است هنگامی که محتوایی به مکان جدیدی منتقل می شود ، از تغییر مسیر معمولی 301 استفاده شود. با این حال ، اگر مطالب زیادی را از سایت خود حذف کرده اید ، افزودن تغییر مسیر 301 به سئو شما کمک زیادی نمی کند.
از طرف دیگر

410 موتورهای جستجو را از درخواست مداوم آن URL متوقف می کند. همچنین وقتی می خواهید با حذف محتوای تکراری یا بی کیفیت از جریمه موتور جستجو خارج شوید ، بسیار مفید است.

شما می توانید یک فایل 410.php در قالب وردپرس خود اضافه کنید و این افزونه شروع به استفاده از آن می کند تا پیام خطا را به کاربران انسانی شما نشان دهد.

5. صفحه 404

Settings page for 404page plugin for WordPress

404 صفحه خطا در تم های وردپرس معمولاً کسل کننده هستند و چندان مفید نیستند. نکاتی وجود دارد که می توانید برای بهبود الگوی 404 در وردپرس استفاده کنید.

اما این نکات شما را ملزم به استفاده از کد و ویرایش پرونده الگو می کند.

افزونه 404page به شما امکان می دهد به سادگی یک صفحه موجود را از سایت وردپرس خود انتخاب کرده و از آن به عنوان صفحه 404 استفاده کنید.

6. چهل و چهار – پلاگین 404 برای وردپرس

Forty Four - 404 Plugin for WordPress

افزونه Forty Four به شما امکان می دهد صفحه 404 پیش فرض طرح زمینه خود را به راحتی با یک صفحه سفارشی جایگزین کنید. همراه با یک رابط کاربری آسان که به شما امکان می دهد صفحه 404 را ویرایش کنید ، از یک تصویر پس زمینه تمام صفحه استفاده کنید و رنگ ها و متن آن را تغییر دهید.

همچنین به شما امکان می دهد تا از خطاهای 404 در وب سایت خود ثبت کنید. همچنین می توانید با ویرایش در سیاهههای مربوط 301 تغییر مسیر برای هر URL و در نتیجه 404 تنظیم کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های 404 رایگان را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به این طراحی صفحه خطای وردپرس 404 برای الهام گرفتن.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/6-best-free-404-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید