6 بهترین افزونه خبرنامه وردپرس (استفاده آسان + قدرتمند)

آیا می خواهید برای سایت وردپرس خود یک خبرنامه ایمیل ایجاد کنید؟ ایجاد لیست ایمیل یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای رونق کسب و کار خود انجام دهید.

یک خبرنامه ایمیل به بازدیدکنندگان وب سایت شما اجازه می دهد مشترک شوند ، بنابراین آنها می توانند در مورد وبلاگ ، تبلیغات فروش جدید و غیره از شما به روزرسانی های ایمیل دریافت کنند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های خبرنامه وردپرس را به اشتراک می گذاریم که می توانید با استفاده از آنها لیست ایمیل خود را به راحتی بسازید و رشد دهید.

Best WordPress newsletter plugins (easy to use)

چرا سایت شما به یک خبرنامه ایمیل نیاز دارد h4>

یک خبرنامه ایمیل به شما امکان می دهد با بازدید کنندگان سایت خود در ارتباط باشید. بازاریابی از طریق ایمیل یک راه مهم و موثر برای کسب درآمد از وب سایت شماست.

برخی از دارندگان وب سایت فکر می کنند که قبل از شروع خبرنامه باید به مرحله خاصی از سایت خود برسند. اما ما اعتقاد داریم که این مهم است که بلافاصله ساخت لیست ایمیل خود را شروع کنید .

اگرچه ما از اصطلاح خبرنامه استفاده می کنیم ، لزوماً نیازی به ارسال اخبار منظم ندارید. ممکن است یک دوره کوتاه ایمیل برای مشترکان جدید ایجاد کنید تا به آنها کمک کند تا شما را بهتر بشناسند. همچنین می توانید از لیست خبرنامه خود برای تخفیف ویژه محصولات و خدمات خود استفاده کنید.

اگر ایده های بیشتری درباره آنچه می توانید در خبرنامه خود بگنجانید ، می توانید راهنمای گام به گام ما را در نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل به روش صحیح .

وقتی نوبت به افزونه های خبرنامه وردپرس می رسد ، سه نوع مختلف وجود دارد. اولین نوع افزونه های خبرنامه با خدمات بازاریابی از طریق ایمیل مرتبط هستند که جامع ترین مجموعه ویژگی ها را ارائه می دهند.

نوع دوم افزونه های خبرنامه ساده ای هستند که به شما امکان می دهند ایمیل هایی را در داخل وردپرس تهیه کنید ، اما آنها به خدمات SMTP شخص ثالث برای کمک به شما در ارسال ایمیل های مطمئن به مشترکان.

سرانجام ، نوع سوم افزونه های خبرنامه وردپرس برای کمک به شما در دریافت مشترکان ایمیل بیشتر و رشد لیست ایمیل شما طراحی شده است. این افزونه ها با تمام سرویس های معروف بازاریابی از طریق ایمیل و سایر افزونه های خبرنامه ادغام می شوند.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به افزونه های برتر خبرنامه WordPress بیندازیم که می توانید برای ساخت و رشد لیست ایمیل خود استفاده کنید.

1. تماس مداوم

Constant Contact

تماس دائمی است سرویسی که می توانید برای ساختن لیست ایمیل و ارسال ایمیل از آن استفاده کنید. ما اعتقاد داریم این بهترین سرویس بازاریابی از طریق ایمیل است برای مشاغل کوچک.

به دلیل محبوبیت Constant Contact ، افزونه های فرم وردپرس پیشرو مانند WPForms a > ، یکپارچه سازی داخلی را برای تماس دائمی ارائه دهید ، بنابراین می توانید به سرعت فرم های مشترک خبرنامه را بسازید.

ادغام تماس مداوم در نسخه رایگان WPForms نیز موجود است.

با این کار می توانید لیست ایمیل خود را به راحتی از طریق سایت وردپرس خود بسازید و برای ارسال ایمیل به یک بستر قدرتمند تحویل ایمیل از Constant Contact اعتماد کنید.

موافقت ها

 • Constant Contact خود یک سرویس بازاریابی ایمیلی کاملاً برجسته است. به شما امکان می دهد با استفاده از الگوها به راحتی ایمیل ایجاد کنید. می توانید لیست خود را تقسیم بندی کنید ، ایمیل های خودکار را تنظیم کنید و موارد دیگر.
 • اگر قبلاً یک حساب ثابت تماس ندارید ، آنها برای شروع یک دوره آزمایشی رایگان سخاوتمندانه ارائه می دهند.
 • افزونه های شخص ثالث زیادی مانند WPForms وجود دارد که یکپارچه سازی بومی را برای Constant Contact ارائه می دهند.
 • تماس دائمی با پشتیبانی عالی (ایمیل ، چت و پشتیبانی تلفنی زنده) ارائه می شود.
 • شما همچنین می توانید تماس مداوم را با WooCommerce و سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی.

افراد

قیمت گذاری

افزونه ادغام تماس دائمی با وردپرس (WPForms Lite) 100٪ رایگان است.

اما شما باید از خدمات ایمیل مارکتینگ آنها استفاده کنید. تماس مداوم دارای 60- روز استفاده آزمایشی رایگان (بدون کارت اعتباری مورد نیاز است). بعد از آن قیمت آنها از 20 دلار در ماه شروع می شود.

کاربران WPBeginner می توانند برای دریافت از کد کوپن Contact Direct ما استفاده کنند 20٪ تخفیف اضافی.

2. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster یک پلاگین بازاریابی و پنجره بازشو برای وردپرس است. به شما امکان می دهد فرم های انتخاب خبرنامه شخصی سازی کنید ، بنابراین می توانید لیست ایمیل خود را رشد دهید و بازدیدکنندگان بیشتری را که به حال خود رها می شوند به مشترک تبدیل کنید.

OptinMonster با همه خدمات عمده ایمیل مارکتینگ و پلاگین های معروف خبرنامه وردپرس کار می کند.

موافقت ها

 • OptinMonster با بسیاری از خدمات مختلف بازاریابی از طریق ایمیل ، از جمله خدمات معروف مانند Constant Contact ، ادغام می شود. همچنین با افزونه هایی مانند Sendinblue و MailPoet ادغام می شود.
 • می توانید از امضای OptinMonster استفاده کنید Exit-Intent ® فناوری برای ایجاد پنجره های بازشو که به نظر می رسد بازدید کننده ای است که قصد دارد سایت شما را ترک کند. به این ترتیب ، تجربه آنها در سایت خود را قطع نخواهید کرد.
 • آسان است که فرم های ورود به سیستم خود را با A / B امتحان کنید تا ببینید عناوین ، پیشنهادها و طرح بندی ها منجر به بهترین نرخ تبدیل می شوند.
 • شما می توانید قوانین تقسیم بندی را برای هدف قرار دادن صفحات خاص در سایت خود ایجاد کنید. OptinMonster همچنین به شما امکان می دهد فرم های خبرنامه خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر ، رفتار گذشته در سایت و غیره شخصی کنید.
 • همه برنامه ها شامل دسترسی کامل به آموزش دانشگاه OptinMonster است. این یک کتابخانه کامل از برنامه ها ، چک لیست ها ، کتاب های الکترونیکی ، راهنماها ، وبینارها و موارد دیگر است که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را سریعتر رشد دهید.
 • تضمین کامل برگشت پول وجود دارد. اگر به هر دلیلی از این نرم افزار خوشتان نمی آید ، ظرف 14 روز پس از خرید ، آن را لغو کنید و می توانید بازپرداخت کامل را دریافت کنید.

افراد

 • OptinMonster نرم افزار لیست پستی واقعی را ارائه نمی دهد. شما باید به یک سرویس جداگانه بپیوندید (مانند تماس ثابت ، MailChimp و غیره) برای این کار.
 • نسخه رایگان OptinMonster وجود ندارد و نمی توانید به صورت آزمایشی رایگان شرکت کنید. با این حال ، یک ضمانت بازگشت کامل پول وجود دارد.

قیمت گذاری

افزونه حق بیمه OptinMonster 9 دلار در ماه است (سالانه صورت حساب می شود). برای باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند مانند موقعیت جغرافیایی ، فرم های انتخاب شده با gamified و موارد دیگر ، می توانید به روزرسانی کنید.

3. Sendinblue

SendinBlue

Sendinblue یکی دیگر از خدمات ایمیل مارکتینگ است که ما به شدت توصیه می کنیم استفاده از آن آسان است و دارای یک برنامه رایگان و همچنین یک پلاگین ساده که می توانید به وردپرس اضافه کنید.

همراه با بازاریابی از طریق ایمیل ، می توانید از Sendinblue برای ارسال ایمیل از طریق وب سایت خود نیز استفاده کنید. در واقع ، بهترین توصیه ما برای بهترین ارائه دهنده خدمات ایمیل SMTP با قابلیت تحویل ایمیل بالا .

موافقت ها

 • افزونه وردپرس Sendinblue به راحتی از طریق داشبورد وردپرس شما قابل نصب است. پس از ایجاد آن ، می توانید آن را با استفاده از کلید API از حساب Sendinblue خود فعال کنید.
 • یک طرح کاملا رایگان وجود دارد که در آن می توانید روزانه حداکثر 300 ایمیل به لیست خبرنامه خود ارسال کنید. برای این کار لازم نیست جزئیات کارت اعتباری را وارد کنید.
 • تیم خدمات مشتری Sendinblue مفید و پاسخگو است. می توانید از طریق ایمیل یا چت زنده با آنها تماس بگیرید.
 • اگر از ووکامرس استفاده می کنید ، می توانید از افزونه WP Mail SMTP برای اتصال SMTP Sendinblue و ارسال ایمیل های تأیید خود به خریداران.
 • در Sendinblue ، طیف وسیعی از الگوها برای انتخاب وجود دارد. همه آنها پاسخگو هستند ، به این معنی که در دستگاه های تلفن همراه ظاهر خوبی دارند.

افراد

 • Sendinblue طیف الگوهایی را که برخی دیگر از ارائه دهندگان خدمات ایمیل ارائه می دهند ، ندارد. همچنین گزینه های قدرتمند تقسیم بندی و اتوماسیون را ندارد.
 • اگر قبلاً لیست پستی را در جای دیگری ایجاد کرده اید ، وارد کردن مخاطبین می تواند کمی راحت باشد.

قیمت گذاری

Sendinblue دارای یک طرح کاملا رایگان است که می توانید حداکثر برای 300 ایمیل در روز از آن استفاده کنید. اگر بیشتر می خواهید ، برنامه های پرداختی آنها از 25 دلار در ماه شروع می شود. هر ماه 40000 ایمیل به شما می دهد و هیچ محدودیتی در ارسال روزانه ندارید.

4. MailPoet

MailPoet newsletter plugin

MailPoet یک افزونه خبرنامه برای وردپرس است که با WooCommerce شما کار می کند فروشگاه آنلاین .

با نسخه استاندارد MailPoet ، همچنین به یک حساب در یک ارائه دهنده خدمات نامه الکترونیکی شخص ثالث مانند Constant Contact نیاز خواهید داشت.

با این حال ، می توانید ثبت نام کنید برای سرویس “Premium + Sending” MailPoet ، که از ارسال ایمیل های شما نیز مراقبت می کند. این برای حداکثر 1000 مشترک رایگان است.

موافقت ها

 • شروع کار با MailPoet سریع و آسان است. به راحتی می توانید افزونه را در وردپرس نصب کنید و بلافاصله شروع به کار کنید.
 • با MailPoet ، لیست مشترکین و نامه های خبرنامه خود را از طریق خود وردپرس مدیریت می کنید. این بدان معناست که شما نیازی به ورود به سیستم دیگری ندارید.
 • یک طرح رایگان “Premium + Sending” برای حداکثر 1000 مشترک در دسترس است که اگر بودجه بسیار کمی دارید این گزینه عالی است.
 • وقتی نوبت به ارسال ایمیل می رسد ، طیف وسیعی از الگوهای داخلی در دسترس است.
 • برای جمع آوری ایمیل ها و تشویق خریدهای مکرر ، می توانید به راحتی فرم ثبت نام به صفحه پرداخت WooCommerce خود اضافه کنید.
 • برنامه های پرداخت شده با 30 روز ضمانت استرداد پول همراه است. اگر MailPoet را دوست ندارید ، می توانید به راحتی پول خود را پس بگیرید.
 • می توانید از سرویس “ارسال” MailPoet استفاده کنید یا می توانید برای یک سرویس شخص ثالث مانند Amazon SES یا Sendgrid ثبت نام کنید.
 • آسان است اگر می خواهید از هر دو افزونه استفاده کنید ، MailPoet را به OptinMonster متصل کنید

افراد

 • طیف گسترده ای از الگوها وجود ندارد ، و ممکن است خودتان متوجه شوید که برای بدست آوردن مطلبی که برای شما مناسب باشد ، مقدار زیادی سفارشی سازی می کنید.
 • ابزارهای تحلیلی ارائه شده توسط MailPoet محدودتر از مواردی است که با برخی دیگر از خدمات بازاریابی از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

قیمت گذاری

MailPoet کاملا رایگان است. اگر می خواهید از سرویس “Premium + Sending” آنها استفاده کنید ، حداکثر برای 1000 مشترک رایگان است. بعد از آن ، هزینه آن از 13 دلار در ماه است (سالانه صورت حساب می شود).

5. شکوفه

Bloom

بلوم یک افزونه از Elegant است مضامین ، سازندگان قالب Divi. مانند OptinMonster ، به شما امکان می دهد فرم های ثبت نام را ایجاد کنید تا افراد را ترغیب کند به لیست ایمیل شما بپیوندند. اینها می توانند بعد از یک بازه مشخص ظاهر شوند یا می توانید آنها را به سادگی در مکانهای خاصی اضافه کنید.

موافقت ها

افراد

 • دامنه الگوهای بلوم کاملاً محدود است ، اگرچه در هر طرح چندین تغییر رنگ وجود دارد.
 • بلوم چیزی شبیه به فناوری پیشرفته Exit-Intent® OptinMonster ندارد. همچنین مانند OptinMonster نوارهای شناور یا گزینه های تمام صفحه ارائه نمی دهد.

قیمت گذاری

بلوم بخشی از کامل تم های زیبا ، که همچنین شامل محبوب قالب وردپرس را بکشید و رها کنید ، Divi.

6. خبرنامه

Newsletter WordPress plugin

Newsletter یک افزونه رایگان وردپرس است که می توانید برای ارسال خبرنامه به هر تعداد که می خواهید استفاده کنید. نسخه برتر با افزونه های دیگر مانند WooCommerce و WPForms ادغام می شود و ویژگی های اضافی را ارائه می دهد.

موافقت ها

 • خبرنامه رایگان است ، اگرچه ممکن است بخواهید برای دریافت نسخه های اضافی همه نسخه های اضافی را پرداخت کنید.
 • می توانید یک ارائه دهنده SMTP خارجی را به خبرنامه اضافه کنید. این قطعاً توصیه می شود زیرا باید قابلیت تحویل ایمیل شما را بهبود بخشد.
 • می توانید سرعت خروج ایمیل ها را کنترل کنید ، که اگر آنها را از طریق میزبان وب ارسال کنید و محدودیت هایی برای شما ایجاد کند بسیار مفید است.
 • تعدادی افزونه رایگان برای خبرنامه در دسترس است. می توانید از این موارد برای ایجاد بایگانی در خبرنامه خود و قفل کردن مطالب استفاده کنید تا افراد فقط پس از مشترک شدن به آن دسترسی داشته باشند.

افراد

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-newsletter-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید